Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

No ja o tym mówię, gdy robiłem platynkę to całymi dniami raz za razem grałem w hangman noose i to jest niemożliwe by po czwartym dniu mieć 8 lvl

nie graj calymi dniami, to troche za duzo chyba.

I zapamietaj, to ze cos wg ciebie jest niemozliwe, nie znaczy wcale ze jest to niemozliwe :) a co mialem na mysli mowiac ze liczy sie efektywnosc a nie czas? to iz od zgonow lvl nie rosnie a im wiecej zabijesz, tym lepiej (w grach). Ja jak gralem w GTA nie mialem nawet lekkiej fazy trofeowania, gralem w multi dla przyjemnosci ze znajomymi, a fakt iz z tego multi czeraplo sie 0 przyjemnosci, zadecydowal iz po czwartym dniu wymienilem gre na dobre (singiel im wyszedl tylko). Jesli dalej ci sie nie chce wierzyc, to nie wierz, nie widze potrzeby udowadniania ci tego ani walkowania tematu czy jest to mozliwe czy nie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie graj calymi dniami, to troche za duzo chyba.

I zapamietaj, to ze cos wg ciebie jest niemozliwe, nie znaczy wcale ze jest to niemozliwe :) a co mialem na mysli mowiac ze liczy sie efektywnosc a nie czas? to iz od zgonow lvl nie rosnie a im wiecej zabijesz, tym lepiej (w grach). Ja jak gralem w GTA nie mialem nawet lekkiej fazy trofeowania, gralem w multi dla przyjemnosci ze znajomymi, a fakt iz z tego multi czeraplo sie 0 przyjemnosci, zadecydowal iz po czwartym dniu wymienilem gre na dobre (singiel im wyszedl tylko). Jesli dalej ci sie nie chce wierzyc, to nie wierz, nie widze potrzeby udowadniania ci tego ani walkowania tematu czy jest to mozliwe czy nie.

Zgadzam się z tym panem :). Ja po 5 dniach miałem 7lvl więc pips jest to możliwe :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to 7lvl... nawet nie 1/5 całości ;D

Ja próbowałem się nie raz przekonać, żeby poświęcić ten wolny czas w wakacje na zdobycie 10, ale zawsze przychodził rozum do głowy i stwierdzałem, że szkoda czasu ;) Myślę, że słusznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to 7lvl... nawet nie 1/5 całości ;D

Ja próbowałem się nie raz przekonać, żeby poświęcić ten wolny czas w wakacje na zdobycie 10, ale zawsze przychodził rozum do głowy i stwierdzałem, że szkoda czasu ;) Myślę, że słusznie :P

Dlatego ja to zrobiłem przed wakacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja to zrobiłem przed wakacjami.

Gdybym ja miał wszystko oprócz Wanted to robiłbym do usranej śmierci i nie znudziłoby mi się to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam, a Wanted jakoś nie robię :D

Pewnie jak wreszcie będzie jakiś system nagród za trofea to się dam sobie namówić ;)

@Pips

No przed wakacjami, to z kolei z czasem było krucho :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby były to jak wyobrażasz sobie ich instalację? Nie ma i nie będzie...

Edytowane przez imit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w Polsce są nadal w erze PCetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo nie moge znaleźć postaci randomowych. Jeżdżę taksówką w kółko po wszystkich punktach na mapce i żadnego typa nie spotkałem. Jeden z moich friendsów napisał, że są w określone dni tygodnia. Czy to prawda?

BTW. Jak przechodziłem grę za pierwszym razem to znalazłem wszystkich bez mapki.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w określonych porach dnia ;/ ?

A nie wiesz w których najlepiej szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z opisów , Wpisz w google GTA IV Random characters , i tam powinno pisać które w jakich godzinach się znajduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to zależy od pory dnia ;)

Ja najdłużej szukałem psychola , był na 3ciej wyspie, w nocy obok Erotic car :D

Swoją droga co to był za typ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to zależy od pory dnia ;)

Ja najdłużej szukałem psychola , był na 3ciej wyspie, w nocy obok Erotic car :D

Swoją droga co to był za typ xD

No mi tylko on zostal, ale zrobilem jak zobaczylem filmik na youtube, gdzie ewidentnie było widać, ze pora dnia to noc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja u Mannego, gdzie trzeba rozstrzelac dilerow w magazynie - mozna jakos predzej skolowac sobie kamizelke, czy trzeba sie meczyc bez niej? Bo od razu wpada mi policja i do mnie strzela i wlasciwie zdaze zabic 2-3 dilerow i sam padam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja u Mannego, gdzie trzeba rozstrzelac dilerow w magazynie - mozna jakos predzej skolowac sobie kamizelke, czy trzeba sie meczyc bez niej? Bo od razu wpada mi policja i do mnie strzela i wlasciwie zdaze zabic 2-3 dilerow i sam padam.

A strzelasz w klamkę od drzwi czy wchodzisz oknem, jak wejdziesz oknem to policja chyba nie wejdzie (chyba ze to nie ta misja :P )

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map rozwiń itemsy i zaznacz body armor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to zależy od pory dnia ;)

Ja najdłużej szukałem psychola , był na 3ciej wyspie, w nocy obok Erotic car :D

Swoją droga co to był za typ xD

Od razu zapytam żebym potem się nie męczył. Rozumiem że ten psychol jest tylko w nocy a co do reszty? Reszta jest tylko w dzień czy różnie? Bo postanowiłem dokończyć te misje i zdziwiłem się że w jednym mieście nie było nikogo (już wcześniej wykonywałem zadania).

EDIT: Każdy jest rożnie, sprawdziłem:)

PS. Dziwne bo nie wykonałem wszystkich a już dostałem trophy:)

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Dziwne bo nie wykonałem wszystkich a już dostałem trophy:)

Bo trophy jest za spotkanie wszystkich postaci, a nie wykonanie wszystkich misji od nich B)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu 60% gry mogę powiedzieć że ta gra zrobiła na mnie wrażenie, bardzo wciągający tytuł :) ! Polecam :)

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trophy jest za spotkanie wszystkich postaci, a nie wykonanie wszystkich misji od nich B)

Tak czy siak , trzeba zaliczyć wszystkie ich misje by było 100% :) za to też jest Trophy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem o co chodzi ale troche sie wkurzyłem. Rozwalałem gołębie, zostało mi jakies ok 40 do końca, ide w miejsce gdzie powinien być gołąb a tam? Nie ma go! Sprawdzałem na YT, ta sama lokacja, wszystko to samo tylko że nie mam gołębia. Nawet z bazooki uderzyłem na wszelki wypadek, tez nie zaliczyło. Miał ktoś z was tak? Jakby co nr gołębia to 171 : http://download.gtasite.biz/mirror1/luten/arty/gta4/Flying_Rats/map.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×