Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ok, choć dla mnie osobiście odpowiedź "bo nie chce" zawsze ma drugie dno, ale dobrze nie będę już drążył tematu. Może za kilka dni się jednak przełamiesz i wyjawisz nam ten "niesamowity" sposób. :tongue:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to życzę powodzenia ...... z takim tokiem myślenia :blink:

Za ten glitch 2 lata temu ludzie na xklocku płacili kase wiec czemu mam to zdradzać wszystkim.

Jak mi pomożesz to się dowiesz, nie ma nic za darmo.

Ten glitch jest w miarę łatwy tylko trzeba go zrozumieć :]

Szukam jednej osoby do zrobienia tego, info 2 posty wyżej tyle w temacie.(no teraz to 5 )

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No teraz to żeś pojechał. Nie myślałem, że jesteś takim typem człowieka. <_< Egoizm widać tu w pełnej krasie. Tylko dzieci w wieku 7-12 lat tłumaczą się w taki sposób. To po co w ogóle na tym forum jesteś jak nie zamierzasz pomagać ludziom "za darmo"?

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

EDIT :

Faktycznie , mój błąd (trochę zaspany byłem :confused:)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No teraz to żeś pojechał. Nie myślałem, że jesteś takim typem człowieka. <_< Egoizm widać tu w pełnej krasie. Tylko dzieci w wieku 7-12 lat tłumaczą się w taki sposób. To po co w ogóle na tym forum jesteś jak nie zamierzasz pomagać ludziom "za darmo"?

ej ty chyba masz 12 lat w pierwszym poscie strone wczesniej napisalem kto mi pomoze to bedzie wiedzial jak to zrobic. W 2 poscie napisalem ze osoba ktora pozna trick zrobi z nim co zechce.

wiec co ty chcesz, ogolnie trick jest dostepny dla wszystkich tylko trzeba miec troche oleju w glowie zeby go znalezc w internecie.

tutaj jest jak zdobyć prawie 50 tysięcy w 2 minuty ->

tam jest 4500 w 2 minuty jeśli oczy mnie nie mylą :]

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest jak zdobyć prawie 50 tysięcy w 2 minuty ->

Nie wiem jak ty, ale ja tu widzę 4500$ a nie prawie 50tysi. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ty chyba masz 12 lat w pierwszym poscie strone wczesniej napisalem kto mi pomoze to bedzie wiedzial jak to zrobic. W 2 poscie napisalem ze osoba ktora pozna trick zrobi z nim co zechce.

wiec co ty chcesz, ogolnie trick jest dostepny dla wszystkich tylko trzeba miec troche oleju w glowie zeby go znalezc w internecie.

Tak? Kto tu ma 12 lat?

Za ten glitch 2 lata temu ludzie na xklocku płacili kase wiec czemu mam to zdradzać wszystkim.

Jak mi pomożesz to się dowiesz, nie ma nic za darmo.

Bo nie chce hehehe.

Ja widzę tylko EGOIZM, EGOIZM i jeszcze raz EGOIZM(coś za coś). Więc jak Ty będziesz potrzebował pomocy to mam wielką nadzieje, że niezostanie Ci udzielona bezinteresownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdziesz się w tym budynku to spokojnie załatwiaj przeciwników i w momencie dotarcia do pomieszczenia gdzie jest przetrzymywany Roman Bellic musisz oddać celny strzał(najlepiej w głowę) porywacza nim on pierwszy strzeli(do Romana oczywiście). Oto cała filozofia. :wink:

Dzieki, zobacze czy podolam zrobic to odpowiednio szybko ;

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

udało się ;)

Dzieki i pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze ktoś chętny na multiplayer w celu nabicia trofeów.Mój nick to rop69_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam Koledzy ja mam takie pytanie. Jeżeli Mam GTA 4 i grałem u siebie na konsoli. I poszedłem do kolegi który też ma PS3 wcześniej od siebie zrzuciłem sobie save`y gry na pendriva to czy bedą one u niego działać? Proszę o szybką odpowiedź

Edytowane przez Panicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

save jest przypisany do konta psn, wiec bedziesz musial u niego dodac swoje konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeczytałem na forum gdzieś że gta jest stworzone na miarę wytrzymałości Ps3 (gra wykorzystuje maksymalnie ps3) i nastepne czesci juz grafikowo sie nie zmienią. Czy to prawda i czy Ps3 jest jeszcze lepsze od komputera na 1800 - 2000 zł do gier ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle czytałeś. Dopiero niektóre gierki z 2011 będą wykorzystywać 100% mocy konsoli.

Czy jest lepsze to bardzo subiektywne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A które to będą gierki ?? będzie nastepne GTA czy może maksymalnie będzie wykorzystywać już NFS SHIFT 2 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% mocy Ps3 będą wykorzystywać(wykorzystują już) tylko ekskluziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkowym graczem Wię moje pytanie co to są ekskluziwy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkowym graczem Wię moje pytanie co to są ekskluziwy ???

ekskluziwy sa to gry wydawane wylacznie na ps3 lub wylacznie na xboxa

Witam przeczytałem na forum gdzieś że gta jest stworzone na miarę wytrzymałości Ps3 (gra wykorzystuje maksymalnie ps3) i nastepne czesci juz grafikowo sie nie zmienią. Czy to prawda i czy Ps3 jest jeszcze lepsze od komputera na 1800 - 2000 zł do gier ??:)

powiem ci ze tez mialem ok 2 lata temu ten dylemat i nie zaluje ze wybralem ps3... zupelnie inna forma rozgrywki... to moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekskluziwy są to gry wydawane tylko na konkretną konsole. Na przykład God of War III na Ps3 a Halo Reach na Xbox360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem najnowszego patcha do GTA IV, przez przypadek w zasadzie, bo akurat mam podłączoną konsolę do internetu, no i po aktualizacji, kiedy uruchamiam grę jest napisane, że ściągnięte dodatkowe rzeczy z internetu są niezgodne z zapisami gry i muszę rozpocząć nową grę. WTF? Przymusowa aktualizacja, a potem jeszcze zabierają mi save'y. Ja rozumiem, że patch, tak jak prawo, wstecz nie działa, ale dlaczego nikt mnie nie informuje, że łatka uniemożliwi mi grę na starych sejwach(podczas stałego podłączenia do neta nie uda mi się włączyć gry, bo będzie wołać o patcha, ale kiedy odetnę dostęp do neta, gra będzie hulać), abym mógł poczynić odpowiednie kroki ku temu, aby nie stracić tych zapisów.

Da się jakoś usunąć tę łatkę? Nie widzę, żeby była zainstalowana w systemie, ani plik instalacyjny nie został zaaktualizowany(data ostatniej aktualizacji z czerwca 2008).

Liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a jak zacznie grę od nowa to wczytaj zapisaną grę.

Ja mam tak z dodatkami(nie wiem czy Ty je posiadasz). Gdy zagram w TLaD, a później zagram w zwykłe GTA to gra chce wczytać ostatniego save'a, a ostatni save jest z dodatku i mówi, że nie może odczytać i zaczyna od nowa, wtedy po prostu wczytuję ostatniego save'a z GTA i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:tongue: racja, ostatnio grałem w Balladę, wystarczyło tylko sejwa wczytać. Dzięki za przytomne podejście do tematu, któego mi zabrakło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie da się po włączeniu gry od razu przejść do menu, akurat to że zawsze zaczyna grę od nowa bo nie może wczytać save'a z dodatku trochę mnie denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taka ciekawostka wiecie jak sie dostac do statui wolności na wyspie i co tam jest ??:D

ketrab110.png

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×