Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Pooglądałem tych trailerów sporo i troche ze mnie tego ciśnienia nareszcie zeszło Tak się nie mogę doczekać że (słaby) efekt widać w sygnaturce

Ten trailer gdzie Nico drzwiami się zasłonił i koleś szybę wybił jest super Później jak odchodzą to kuleją fajnie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przechodnie, korek na drodze, zaparkowane wozy" to jednak musi ich byc sporo ;] wiec bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja prasowa firmy Cenega Poland:

"W związku z ogromnym zainteresowaniem premierą GTA IV postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy. Postanowiliśmy, iż niezależnie od tego, kiedy klient złożył zamówienie będzie potraktowany priorytetowo. Zależy nam, aby wszystkie paczki (niezależnie czy z wersją normalną czy kolekcjonerską) zostały wysłane do klientów tego samego dnia a mianowicie 28,04. W związku z tym już od piątku przygotowujemy gry do wysyłki. Każda osoba, której status zamówienia w sklepie zmienił się na „zrealizowane” może być pewna, że paczka jest spakowana i w poniedziałek rano zostanie wysłana do adresata."

mieszane mam uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to bylo pewne od samego poczatku ze tak bedzie... wiesz ile oni musza misc zamowien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli będę mieć w środę albo piątek ;| to ja dziękuje za takiego pre ordera

edit//

mój setny post ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko wy ;p ja tez kupilem i zaplacilem za PRE ORDERA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwne, oni poza klientami mają ( chyba ) sklepy. Ale ludzie spokojnie dostaniecie nic wam nie ucieknie Pomyślcie sobie że taki zagorzały fan GTA będzie chciał na X360 przejść 1. w 100% grę i po 7h gry będzie wspaniały Red Ring of Death. R* specjalnie dało 100h ? Dla nas to fajnie bo PS3 jest prawdziw(ą)ym mężczyzną

********************

Czy moja sygnaturka jest lepsza niż poprzednia ?

Pozdrawiam

prawie 2 dni !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwne, oni poza klientami mają ( chyba ) sklepy. Ale ludzie spokojnie dostaniecie nic wam nie ucieknie Pomyślcie sobie że taki zagorzały fan GTA będzie chciał na X360 przejść 1. w 100% grę i po 7h gry będzie wspaniały Red Ring of Death. R* specjalnie dało 100h ? Dla nas to fajnie bo PS3 jest prawdziw(ą)ym mężczyzną

********************

Czy moja sygnaturka jest lepsza niż poprzednia ?

Pozdrawiam

prawie 2 dni !

ArczX - no raczej nie jest prawdziwą mężczyzną Apropopo... w poniedziałek dzwonię do MM żeby się dowiedzieć czy będzie u nich GTA 4 PS3... Jeżeli będzie to we wtorek zrywam sie z 2 polskich ( ostatnich ) i lece do MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi jak mozesz pisac aby ludzie byli spokojni? Tak dlugo sie czeka na ten murowany HIT ze dzien czy dwa pozniej moze doprowadzic czlowieka do grobu ja naszczescie nie mam preordera i lece do MM po szkole we wtorek <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od razu po szkole jadę z kumplem kupić GTA.Na początku wiedziałem, że dla mnie starczy, ale im bliżej premiery tym bardziej się obawiam.

Mam nadzieję, że nie będzie w napadu GTA maniaków.Co ja gadam, to jest Warszawa.Jak sobie myśle, że znam dużo sklepów to myśle, że inni też je znają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również tuż po szkole lece po GTA, jednak do Światu Gier.

Czy ktoś ma zna jakies sklepy z dobrymi cenami w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety czekac musze na DHL mam nadzieje ze na piatek bede mial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electronic dreams.Ja tam często kupuje.Możliwa wymiana gier.

Gra już niedługo wychodzi .Wyobrażam sobie wtorkowe wiadomości:

Sklepy elektroniczne zostały zdemolowane przez ludzi przebranych za mafiozów .

Chyba poprosze mame, żeby poszła rano do sklepu.(kiedyś zamiast Virtua Fightera 5 na PS3 kupiła mi na X360 którego nie posiadam )

Czy w GTA 4 będzie można:

-latać?

-pływać?

-jeździć na BMX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie martwie o dostępność gta xD

Mam zarezerwowany jeden egzemplarz w psx , a w poblizu mam 5 empików , 2x MM , Saturna i inne sklepy , w których spokojnie mogę dostać "wymarzoną czwóreczke".

Mam nadzieję załapać się jeszcze na poniedziałek , a istnieje taka szansa , a wtedy świadomość odzyskam po dłuuugim weekendzie majowym(jeśli wcześniej nie umre z powodu braku wody i żarcia xD).

Jedyne co , to pozostaję czekać na murowany hit , a czas zabijać codziennymi obowiązkami.

3 dni i kilka godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*

...dzien czy dwa pozniej moze doprowadzic czlowieka do grobu ...

Dla mnie tym tekstem pokazujesz ( jeżeli z tym grobem mówiłeś o sobie ) że jesteś najzwyczajniej uzależniony ... Może i nie jesteś ale takim gadanie to pokazujesz. Człowieku zastanów się ! To jest gra ! Ona nie ucieknie ! Znowu się powtórzę ale tym tekstem pokazałeś że jeżeli miałbyś skoczyć z bloku to skoczył byś za nią. Oczywiście będziesz mówił że nie jesteś i tak dalej... .

*

Ja w wtorek jak mam się urywać z lekcji to wolę wogóle nie iść Wstane o 9:00 wypiję herbatkę. Zsikam się ze szczęścia i pojadę autobusem do miasta. Już sobie wyobrażam kolejkę przed sklepem Co byście zrobili gdy podchodzicie z swoją kartką(?) (preoderem) i Pan/i mówi wam że ostatnia sztuka przed chwilą wyszła ? Ja bym dorwał tego kolesia i połamał palce żeby nie mógł zagrać po czym zabrał grę Bo nie po to składam preorder w marcu żeby później dla mnie zabrakło

*

wonx napisałem (a) ponieważ zależy jak powiesz Czarnulka - (a), konsola bez (a) Zależy od rodzaju.

----------------------------------------------------------------------

300 POST

----------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w GTA 4 będzie można:

-latać?

-pływać?

-jeździć na BMX?

-Helikopterem

-Tak

-Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dorwał tego kolesia i połamał palce żeby nie mógł zagrać po czym zabrał grę Bo nie po to składam preorder w marcu żeby później dla mnie zabrakło

Hehe, i to Pips niby jest uzależniony? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Helikopterem

-Tak

-Nie

-Nie tylko , w sa też miały być tylko helikoptery , a były hybrydy i dildo.

-...

-Bo w gameplayu nie było BMX , to znaczy , że nie ma ???

BMX , jak i motocykle , to stały element gry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie zrywke z dwoch pierwszych i ciskam do empiku ;D pozniej do skzoly na 3 lekcje narobic sobie cisnienia i wreszcie upragnione granie ;D a nastepnego dnia na domek jade i tam tez gdubo bede gral 8)

i moze ponowie pytanie czy wiadomo czy beda jakies rzeczy do szukania (np.tak jak w SA byly malze) ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMX , jak i motocykle , to stały element gry xD

Mam nadzieję.Bardzo lubiłem w SA jeździć na BMX.

W każdym GTA można coś zbierać, więc w tym pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również tuż po szkole lece po GTA, jednak do Światu Gier.

Czy ktoś ma zna jakies sklepy z dobrymi cenami w Warszawie?

Odradzam, odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w SA nie tylko były małże ale i graffitti do zamalowania. Chyba w jednym z niewsów była informacja, ze bedą jakies rzeczy do odznalezienia ale nie ejstem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, w SA nie tylko były małże ale i graffitti do zamalowania. Chyba w jednym z niewsów była informacja, ze bedą jakies rzeczy do odznalezienia ale nie ejstem pewny.

Były podkowy chyba jeszcze.On napisał np. małże.Nie chodziło mu o to, że tylko to było.

Byle tylko nie było taj jak w VCS.Najlepiej gdzieś wchodzić i zbierać coś, a nie strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Nie tylko , w sa też miały być tylko helikoptery , a były hybrydy i dildo.

-...

-Bo w gameplayu nie było BMX , to znaczy , że nie ma ???

BMX , jak i motocykle , to stały element gry xD

Powiedz mi, jak na dildo sie lata o.O?

BMX'a nie bedzie.

Arczi no wlasnie... kto tu uzalezniony xE

Paczki beda do szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×