Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dokładnie! Nie chcemy realności w GTA! Fajnie, że są jej pewne elementy, bo wiadomo to podstawa, ale niektórzy to by chcieli nie wiadomo co.. Jakby ktoś zapomniał, to poprzednie GTA też nie były jakoś zbytnio realne, a każdy zagrywał się wiadomo ile godzin na dobę I tu jest tak samo. Moim zdaniem R spisał się na 6+ :]

A ci co tak narzekają to chyba się zhypowali aż za bardzo i wymagają od gry "Bóg" wie co :| Jest super jak jest i basta! Ja tylko żałuję, że obejrzałem te durne gameplaye, bo tylko nieco popsułem sobie smak rozgrywki i zaskoczenia.

Mimo tego czekam z niecierpliwością soboty lub poniedziałku i liczę na to, że sklep dotrzyma terminu realizacji zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co to najlepszy gameplay jaki widziałem http://www.dailymotion.com/playlist/xgks3_...iler_videogames

widać tu, że jadąc motorem można zapalić światła kiedy się chce, bardzo ładnie prezentuje sie kamera spod kół motoru (widać jak sie kręci łańcuch oraz szprychy), jednak zauważyłem człowieka który sprząta ulice, niko podbiega i dzieli go piąchą w czajnik, następnie człowiek upuszcza miotłę, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że niko nie może jej podnieść :| to samo tyczy sie robotników drogowych z młotami, upuszczają oni owy młot ale za hu.. nie można go użyć (a może można tylko że gracz po prostu nie wie jak ?)

edit// możemy kiedy chcemy przedostać się do innego miasta (widać na filmiku!) jednak grozi to 6 gwiazdkami WL.

edit2//loool, niko podjeżdża do myjni samochodowej wyciąga łapę przez okno i myje wózek xD

edit3// kiedy niko siedzi na motorze, zakłada kask, kiedy ktoś strąci naszego bohatera z maotoru, kask oczywiście zostaje na głowie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 - nikt nie pokazal statuy wolnoscu ;p

po 2 - mam nadzieje ze ludzi bedzie wiecej niz widac

po 3 - sa bankomaty ;p

po 4 - jest teatrzyk

po 5 - policja posiada megafony w radiowozie

po 6 - Niko moze sie poddac policji

po 7 - widac ladna grafe

po 8 - duzo detali

po 9 - nie widze aby ludzie dzwonili na policje

po 10 - policja nie jest juz glupia jak w sa

po 11 - budki z hod dogami

po 12 - znikajace burgery

po 13 - niko mowi jak je (jak gryzie burgera to mowi)

po 14 - ludzie reaguja na uderzenia w radiowozy

po 15 - kask bierze sie z nieba

po 16 - jedziemy autem/motorem niko ma wybadek wylatuje w kosmos, spada i wstaje w 2 sekundy (saints row?)

po 17 - ucieczki przed policja faktycznie robia wrazenie

po 18 - super momenty losowych kamer

po 19 - jest mozliwosc zgubienia policji

po 20 - po jakis burdach w oddali slychac policje i ona jedzie do ciebie

po 21 - po zniszczeniu latarni widac iskry elektrycznosci

po 22 - Niko ladnie kradnie auta

po 23 - Niko plynnie chowa sie przy naroznikach

po 24 - sa inne sytuacje / policja goni zbira, a ten zbir chowa sie za autem Niko

po 25 - przy bliskim podejsciu do auta slychac muzyke ze srodka

po 26 - FIZYKA JAZDY JEST NA DOBRYM POZIOMIE LECZ MUSIMY JA WYCWICZYC CO WIDAC W FILMIE

http://www.dailymotion.com/video/x56nxb_gt...y-n8_videogames

po 27 - brak rowerow (why?)

po 28 - sa budowy drogowe na drogach!

po 29 - jak zaczynasz sie z kims bic to po chwili zjawia sie policja (lecz nie wiem czy ktos po nia dzwoni czy jak)

po 30 - JEST MODEL ZNISZCZEN!

po 31 - Niko moze zmylic gliny

po 32 - MOZLIWE ZE W TEJ CZESCI MIASTA NIE MA CENTRUM / PAMIETAJMY IZ INNE WYSPY SA ZAMKNIETE

po 33 - sa ludzie ktorzy zamiataja ulice (widac sterte smieci jak zamiata)

po 34 - jak niko wyjmuje bron to ludzie od niego uciekaja

po 35 - nie mozna podniesc takich przedmiotow jak miotla, mlot mneumatyczny

po 36 - niko po upadku szybko powstaje (choc moglby troche dluzej lezec?)

po 37 - na filmach ktore sa do dzis duzo samochodow sie powtarza

po 38 - wysiadajac z auta silnik gasnie, wsiadajac widac odpalenie stacyjki

po 39 - Niko nie zawsze zaklada kask wsiadajac na motocykl

po 40 - mozna zatrzymac taxi zeby gdzies nas podwiozla

po 41 - ruch w miescie jak narazie jest na poziomie SA moze to wina pozamykanych mostow (przynajmniej narazie)

po 42 - mosty zamkniete sa blokada policyjna

po 43 - mozna zapalic i zgasic swiatla w aucie/samochodzie

ciag dalszy obserwacji

po 44 - mozna przejechac przez blokade ale ciezko bedzie uciec bo radar sie caly pali i sie nie ucieknie policji

po 45 - Niko plywa kraulem

po 46 - woda wyglada bardzo realnie

po 47 - LOTNISKA POZAMYKANE / MOZLIWE ATAKI TERORYSTYCZNE A NAD LC LATAJA 737

po 48 - po wyjsciu z wody i w wodzie niko ma suche ubranie !! :/

po 49 - JEST MYJNIA SAMOCHODOWA! PLATNA NA AUTOMAT!

po 50 - po zwaleniu Niko z motocyklu kask zostaje na glowie! niko walczy w kasku!

po 51 - umierajac robi sie szary obraz i spowalnia sie rozgrywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z istotniejszych dla mnie faktow : nie ma licznika predkosci !!! No zal dupsko sciska ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze sa rozni policjanci jest grubasek ktory ledwo biega i normalny glina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pokaże filmik w którym wybuchnie samochód? jeszcze tylko tego nie widziałem na filmikach ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
póki co to najlepszy gameplay jaki widziałem http://www.dailymotion.com/playlist/xgks3_...iler_videogames

widać tu, że jadąc motorem można zapalić światła kiedy się chce, bardzo ładnie prezentuje sie kamera spod kół motoru (widać jak sie kręci łańcuch oraz szprychy), jednak zauważyłem człowieka który sprząta ulice, niko podbiega i dzieli go piąchą w czajnik, następnie człowiek upuszcza miotłę, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że niko nie może jej podnieść :| to samo tyczy sie robotników drogowych z młotami, upuszczają oni owy młot ale za hu.. nie można go użyć (a może można tylko że gracz po prostu nie wie jak ?)

edit// możemy kiedy chcemy przedostać się do innego miasta (widać na filmiku!) jednak grozi to 6 gwiazdkami WL.

edit2//loool, niko podjeżdża do myjni samochodowej wyciąga łapę przez okno i myje wózek xD

edit3// kiedy niko siedzi na motorze, zakłada kask, kiedy ktoś strąci naszego bohatera z maotoru, kask oczywiście zostaje na głowie :]

No najlepszy gameplay bo najdluzszy ;D da sie to sciagnac?

Jeden z istotniejszych dla mnie faktow : nie ma licznika predkosci !!! No zal dupsko sciska ;/

Wow, nowosc w gta normalnie ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh jest kolejny bug ;p jak uda ci sie uciec przed blokada policyjna przed mostem i przejedziesz do drugiego miasta to wogole nie ma tam piszych i samochodow na drodze ;p loool

tu dowod

http://www.dailymotion.com/search/Grand%2B...2020_videogames

To nie jest zaden bug tylko po prostu tak wynika z fabuły. Z powodu zagrozenia terrorystycznego ludzie z pozostałych dzielnic zostali ewakuowali. Wiem, tez mi pomysł no ale co by nie mowic to, ze nie ma tam ludzi trzyma sie kupy z fabułą Ja tylko się martwie o małe zroznicowanie terenu. W san andreas uwielbiałem po mokrej robocie sie wyciszyc gdzie w domku w lesie czy pojezdzic po okolicznych miasteczkach słuchajac muzyki country Mam nadzieje, ze pozostałe dzielnicy beda miały swoj wlasny, nipowtarzalny klimat. Bo z tych filmikow jakos miasto mi nie przypadlo do gustu narazie Przypomina mi paradise city z burnouta. Szerokie ulice, wiezowce ze szkła, w ogole jakos czysto i schludnie. A ja chce ujrzec brudne ulice, stare mosty, mnóóóóóstwo zaułków, jakies opuszczone hangary, slumsy i niszczejące domy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszy ruch, wiecej przechodniow...fajnie...tylko oby sie to nie przełozylo na wiekszy framerate Bo wolabym mniejszy ruch przy płynnej animacji. Oby była taka jak na klocku.

p.s. obiecalem sobie ze do premiery zadnego juz filmiku nie obejrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga najnowsze doniesienie !! ponoc mozna patroszyc ryby w chinskiej dzielicy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh jest kolejny bug ;p jak uda ci sie uciec przed blokada policyjna przed mostem i przejedziesz do drugiego miasta to wogole nie ma tam piszych i samochodow na drodze ;p loool

tu dowod

http://www.dailymotion.com/search/Grand%2B...2020_videogames

Moim zdaniem to przez to, że jest 6 gwiazdek, więc ludzie nie wychodzą z domów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwaga najnowsze doniesienie !! ponoc mozna patroszyc ryby w chinskiej dzielicy !!

Gdzie tak przeczytales? Jezeli to prawda to byc moze bedziemy szukac ukrytych diamentow ;D w filmiku jak niko jest na statku i wlasnie do ameryki przyplynal to jakis kucharz wrzuca do ciasta diament : o wiec cos moze w tym byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe info ;p z tych bajerow (nowosci) mielibysmy juz

- bankomat

- teatr

- patroszenie ryb

- myjnia

- wlamania do aut

- strzelanie z auta

- karuzele

- mozliwosc poddania sie policji

- kask motocyklisty

- telefon komorkowy

cos jeszcze ? napewno lecz teraz nie wiem co ... zbyt duzo tego ;p

EDIT:

z forum xkloca

Co do przerabiania samochodow czy motorow nic nie moge powiedziec bo nie doszedlem jeszcze do niczego takiego na razie misje w stylu dogon zabij zawiesc cos gdzies itp sciagnac haracz ;]

z wozow hmmmm na razie widzialem jakies ciezarowki motor i troche roznej marki samochodow osobowych podobnych do HONDY CRX FERRARI MODENA, czy BMW m5 jeszcze plywalem jachtem ;P

EDIT 2:

jak kradnie sie auto i koles wlasciciel za toba biegnie, i chce otworzyc drzwi zeby cie wywalic z auta ty przyspieszasz a on trzyma sie klamki i frunie w powietrzu lub ciagnie sie po asfalcie

EDIT 3:

Jeszcze jest motyw taki ze jak auto troche sie rozwali to gasnie silnik i problem jest z odpaleniem auta kreci rozrusznikiem i po pewnym czasie dopiero silnik odpala albo w ogole nie odpala

EDIT 4:

powiem wam ze jest mily akcent dla nas polakow ;P mianowicie sa postacie ktore mowia po POLSKU ;] przechodnie popchnelem jedna kobiete a ona do mnie PRZEPRASZAM, JESTES GLUPI ??

EDIT 5:

W nocy wlaczasz swiatlo przyciskiem X a jak przytrzymasxz dluzej wlaczaja sie dlugie swiatla tez bardzo fajnie zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo serio mowia po polsku w grze ;p wylapalem jeszcze porcz polskiego:

niemiecki

wloski

ruski

i chyba wegierski xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokażesz filmik z telefonem?

a do online'a nie możesz wejść no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zla rzecz w grze to swiatla pojazdow.

Jadac motorem i majac wlaczone swiatla w cieniu normalne zeby lampa je rozjasniala ale jadac w sloncu lampa swieci mocniej niz slonce fakt ze troche swiatla powinno byc widac ale tu jest przesadzone zdecydowanie za mocno swieci

Radiowozy jakdac na sygnale sa podswietlone przez przemiennie mrugajace niebieskie i czerwone swiatlo, a powinno go tam nie byc. Kogut znajduje sie na gorze wiec to jest fizycznie nie mozliwe. Pojazd staje sie przezroczysty...

Jeszcze jedna rzecz czy przejezdzanie na czerwonym jest przestepstwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja smalca zrozumiałem ze jak jedzie w słońcu to mu za jasno świeci lampa a radiowozy wglądają jak by świeciły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może już potwierdzić, że gra na PS3 wygląda lepiej, działa szybciej itd. niż na X360?

Podoba mi się sposób renderowania na PS3. Jest w nim pewna miękkość bez potrzeby stosowania blura - jest cieplejsza. Wersja na 360-ke wygląda bardziej sterylnie co także ma swoje uroki - zakończył.

gameonly

W Anglii złożono trzy razy więcej zamówień na PS3 wersje. Szersze info na głównej stronie ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pewno wszyscy od tego umrzemy

ale mnie rozwaliles tym postem xD

a tak po za tym to ja kupilem preorder na ebayu i jak wysylam maile do sprzedajacego kiedy wyslte to fagas nie odpisuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×