Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Podanie kolejnego adresu do sklepu w którym kupowaliście/zamówiliście/macie zamiar kupić będzie owocowało warnem/banem dla autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał, ale nie zauważyłem...

Na stronie 'nie będę robił im reklamy!' zauważyłem, że można już ściągnąć gta iv, oczywista na iksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś pisał, ale nie zauważyłem...

Na stronie 'nie będę robił im reklamy!' zauważyłem, że można już ściągnąć gta iv, oczywista na iksa.

juz od przedwczoraj maja swoje wersje... lecz to sa te austryjackie ;p

---------

hehe zobaczcie to

http://www.dailymotion.com/video/x56xl5_ac...-360_videogames

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, a dzisiaj zdawałem egzamin z etyki Zeby babka wiedziała co mi chodzi po głowie na mysl o nowym gta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera mi sie ten filmik... Jak ktos ma to dajcie inneo linka do tego filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.justin.tv/sculay

Bardzo fajna sprawa chyba cały czas na żywo kamerują jak koleś przechodzi gta 4

To juz jest chyba totalna glupota ogladac filmiki tego goscia.. Ja rozumiem kilka losowych akcji z gameplaya, jak sie strzela, jak jezdzi, jak plywa czy cos. Ale misja za misja?? Frajda chyba tylko dla tego goscia..

Ja juz nie klikam w zaden filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.justin.tv/sculay

Bardzo fajna sprawa chyba cały czas na żywo kamerują jak koleś przechodzi gta 4

taa faktycznie ;p czat taki jak erotyczny XD kamerka i obraz a ty na czacie dyskutujesz z modelem co gra ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie podoba ci się nie oglądaj nikt ci nie karze ale może są chętni więc dałem linka

Nie mowie zebys linka nie dawal. Jak ktos nie widzial niech sobie oglada. Komentuje tylko cala idee. Po co ogladac jak sie przechodzi gre, zanim gra jeszcze oficjalnie wyszla?? Sam sobie ja bede przechodzil. Nie chce ogladac fabuly itp.. Tylko gameplay chcialem zobaczyc bo nie wytrzymalem, zobaczylem i git. Wiecej nie klikam bo zepsuje sobie odkrywanie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A peek at Gamercard aggregator MyGamerCard.com reveals a long list of Xbox 360 users already racking up achievements on Grand Theft Auto IV since an illegal torrent of the game was leaked yesterday and early copies started showing up in people's homes.

Neither Rockstar nor Microsoft itself have yet responded to Kotaku's requests for comment. Neither has Sony commented on any action it might take regarding video of the game being played on its network — video that GameTrailers, for its part, has since pulled — so it's unclear yet how any of them plan to address the software pirates.

Xbox Live's Larry "Major Nelson" Hryb, did say, however, that he was unable to comment yet due to the "need to look into this further," so we can assume that Microsoft, at least, is investigating.

heh i banuja konsole piratom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tu miałem nadzieję, że jakaś recenzja przed premierą będzie .No, ale sprawiedliwość jest.Taka sprawiedliwość to niesprawiedliwość.Może się jednak jakaś recenzja pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh i banuja konsole piratom!

Tego nie powiedzieli choc milo by bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego nie powiedzieli choc milo by bylo

Powiedzieli...Piraci wyłączą internet i już .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest RRoD a nie ban za granie w pirackie GTA. Czytalem w kilku newsach plotke o tym ze moga zbanowac konta piratow na Xbox Live ale nie moge znalezc takiego gdzie ktos to ewidentnie potwierdzil. A co do tego co napisalem "Tego nie powiedzieli" to sie tyczylo tego tekstu po angielsku na poprzedniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze! Niech banują

A co do tej kamerki na żywo - nie będę tego oglądał, bo to nie ma najmniejeszego sensu...lepiej samemu grać, co nie??

Ale racja, ktoś kto nie będzie miał konsoli albo coś może faktycznei z chęcią to ogląda ;P W końcu to prawie jak film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to co dałem linka to fake czy nie? bo koleś napisał że take two sie poddało i już smiało gta4 można kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz oglądam tego kolesia co gra na x360 w GTa wygląda słabo jak narazie w moich oczach:

Grafika sie dogrywa

uderzając motocyklem w filar, motocykl sie odbija

i jeszcze wychodząc z posiadłości zauważyłem ze taxi która przejeżdżała najechała na hydrant, taxi sie podniosła jak poduszkowiec przeleciała nad skrzynkami na pocztę i dopiero potem wylądowała :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E to co dałem linka to fake czy nie? bo koleś napisał że take two sie poddało i już smiało gta4 można kupić

Moim zdaniem fake okrutny . Zwlaszcza jak ten list wyglada.. No ludzie. Zaraz moge zrobic ladniejszy i oficjalniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×