Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

O to wielka strata by była jakby nie dali możliwości kupowania domów i biznesów.Do dziś pamiętam jak zagrywałem się w vice city w którym jako pierwszym była dostępna ta możliwość.Pamiętam że nie było nic przyjemniejszego jak po skończeniu głównego wątku gry człowiek grał jeszcze miesiąc by zakupić te wszystkie knajpy,salony samochodowe i inne firmy.I wcale nie był to zbędny element bo pamiętam że bardzo lubiłem jeżdzić po mieście ścigaczem i zgarniać zarobiony uczciwie hajs .Wątpie żeby Rockstar wymyślił coś fajniejszego od tego patentu w tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom o to mi chodzilo ;] linkow nie wklejam bo na ps3 w xmb siedze ;0

I zajebiscie mi sie podoba ze wchodzi sie i wychodzi do budynkow bez doczytywan

ZuV obejrzalem cale widac pod konic jak niko dopada policjant to niko musi wysiasc i dobrze bo przez ten czas mozna uciec albo mi sie tak wydaje bo on mial podniesione rece a potem je na karku skrzyzowal aby policjant mgl mu kajdanki wlozyc w innym flmiku widzialem jak ktos uciekl wiec i moe z wozu tez sie da jak cie zlapia ;] nadal to ni jest realistyczna gra bo policjanci strzelali do niego i po chwili dpiero padl no ale to dobrze ze ni ma realistyki od 2 kol bysmy juz lezeli ciekawe jak FIB i wojsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy moze wymagac jakies rozwagi dlatego wszyscy wpadali w poslizgi. Byc moze bedzie tzeba wychamowac przed zakretem (w sumie w prawdziwym swiecie tak tzeba ;)no jeszcze zalezy czym jezdzimy) na gazu dodawac wychodzac z niego, a nie jak w NFS nawet nie uzywasz hamulca.

Jeden z mankamentow jakie zobaczylem praca kamery przy skrecaniu po wejsciu w zakret kamera nie tzyma sie tylu samochodu i nie widac gdzie jedziemy.

Walka, byc moze skill sie jego rozwinie, ale mowa byla o krav madze a jedyne co widze to 3 uderzenia piescia. Nie wiem czy koles nie umial namierzac przeciwnika (autotargeting) bo mial tez problemy z celowaniem.

Kolejna rzecz to wypadki samochody powinny bardziej sie niszczyc przy uderzeniu. Przy wypadku na motorze powinnismy konczyc w szpitalu jesli Niko przelecial kilkanascie metrow w powietrzu.

Samochody podczas skoku maja sciagniete kola do srodka jakby mialy polamane osie, no i samochody nie powinny tak latac(jednak to GTA i takie rzeczy powoduja ze napiecie rosnie przy jedzie z pedalem gazu docisnietym na maksa)

Niko ma troche sztywna animacje ale to moze dla tego bo osoba grajaca nie opanowala wszystkich ruchow i gra jeszcze na pale(kreci galkami i wciska nieudolnie przyciski)

To by bylo na tyle co widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem nie ogladac ale jednak sie skusilem na jednego :/

Wydaje mi sie ze troche dziwna kamera jest podczas jazdy samochodem, w poprzednich czesciach troche lepiej mi sie podobala

Pisalo ze kamera bedzie inna R* mowil ze ma byc troche nizej i przesnita na lewo choc ja jakos tego za ardzo nie widze i mnie sie podoba <3

Kaczor, bedzie masa rzeczy do zrobienia wiec nie boj sie ze nie bedzie co do roboty :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gameplaya na którym typ pokazywał kamery wszystkie auta, i jest kamera z boku auta po lewej stornie i tak jakby to było w zwolnionym tempie tak jechał i był też widok z lotu ptaka i też w zwolnionym tempie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model jazdy moze wymagac jakies rozwagi dlatego wszyscy wpadali w poslizgi. Byc moze bedzie tzeba wychamowac przed zakretem (w sumie w prawdziwym swiecie tak tzeba ;)no jeszcze zalezy czym jezdzimy) na gazu dodawac wychodzac z niego, a nie jak w NFS nawet nie uzywasz hamulca.

Jeden z mankamentow jakie zobaczylem praca kamery przy skrecaniu po wejsciu w zakret kamera nie tzyma sie tylu samochodu i nie widac gdzie jedziemy.

Walka, byc moze skill sie jego rozwinie, ale mowa byla o krav madze a jedyne co widze to 3 uderzenia piescia. Nie wiem czy koles nie umial namierzac przeciwnika (autotargeting) bo mial tez problemy z celowaniem.

Kolejna rzecz to wypadki samochody powinny bardziej sie niszczyc przy uderzeniu. Przy wypadku na motorze powinnismy konczyc w szpitalu jesli Niko przelecial kilkanascie metrow w powietrzu.

Samochody podczas skoku maja sciagniete kola do srodka jakby mialy polamane osie, no i samochody nie powinny tak latac(jednak to GTA i takie rzeczy powoduja ze napiecie rosnie przy jedzie z pedalem gazu docisnietym na maksa)

Niko ma troche sztywna animacje ale to moze dla tego bo osoba grajaca nie opanowala wszystkich ruchow i gra jeszcze na pale(kreci galkami i wciska nieudolnie przyciski)

To by bylo na tyle co widzialem.

Niko jes mistrzem krav magi, i pisali ze z biegiem gry niko uczy sie lepszych ciosow wiec bez nerwow ;] co do sterowania to moze masz racje, ludzie dopiero co sciagneli i sie podniecaja ze maja super x360 przerobione to wrzucaja filmy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ale i tak uważam że za dużo rzeczy wywalili chodzi mi o latanie samolotami,siłownie,rowery.Przecież taki ruski kacap wcale nie wyglądał by gorzej od murzyna po kilku wizytach na siłowni.Zastanawiam się po co było okrajać coś co już było doskonałe powinni zostawić to co było i dodać to co ma być teraz i było by cudownie.Eh jeszcze tylko kilka dni mam nadzieje że w dniu premiery w sklepach dostanie się od ręki gierkę bez oporów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać ludzie pomyśleli że 'doświadczenie rośnie wraz grą' a nie osoby które będą siedzieć 24h w siłowni a później będą bez niczego misje przechodzić , utrudnienia też muszą być takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz w grze jak w życiu chodzisz na siłownie jesteś karkiem to i z bandziorką nie masz problemów .Tu nawet nie chodzi o ułatwianie poprostu wydaje mi się że taki element jak siłownia jest nie odłączną częścią życia typa pokroju nico belica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie to dobre posunięcie , chociaż może się okazać że siłownia będzie , ale nikt nie pokazywał statystyk gościa ani wszystkich elementów gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wiedziec czy beda spadochrony! to byla moja ulubiona rzecz jaka zrobili w SA po opaleniu gry i znalezieniu tgo wielkiego budynku w LS skakalem z godzine ponad ;] nie wyobrazam skoku z heli albo zyc w nowym jorku pelnym wielkich wiezowcow a tu nuda ;/ musza byc i ni ma chu we wsi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejzalem etraz filmiki wszystkie i moje pytanie: " GDzie so kurwa jacys ludzie na ulicach"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwiące, ale nie może wszystkiego być na filmikach.Przecież na pewno będą ludzie.I to najbardziej realistyczni ze wszystkich GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacyś ludzie są , to i tak dobrze że są ! ja się ciesze że gra jest taka a nie inna, ludzie z rockstara wiedzieli co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że liczba ludności przekłada się na ich jakość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacyś ludzie są , to i tak dobrze że są ! ja się ciesze że gra jest taka a nie inna, ludzie z rockstara wiedzieli co robią.

Rockstar mówilł, że na ulicach będzie pełno ludzi.Z tego zo pamiętam to mieli też wymiotować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie przejzalem etraz filmiki wszystkie i moje pytanie: " GDzie so kurwa jacys ludzie na ulicach"??

Mowisz ze wszystkie? ludzie sa wszedzie o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wszyscy wożą się po dzielnicy gdzie nie ma za dużo ludzi? będziesz mieć grę to sam się przekonasz ,skoro tak mówili to pewnie tak będzie (o ile tak mówili) dużo to nie zawsze znaczy OGROM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś pojedzie do centrum miasta i pokaże jak to wygląda..

Czy przez to że wersja na ps3 będzie wymagała instalacji będzie lepsza niż wersja na X0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to wersja na x360, ps3 ma miec wiekszy ruch na ulicach, lepsze aa i lepsza grafe troche. Dla mnie tu jest dosc duzy ruch i ludzi wiec na ps3 bedzie wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko może zmylić policjantów udając, że się poddaje, apotem może wyciągnąć broń. Fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: ludzi są, więc nie mówcie, że nie ma w ogóle...

po drugie: na gameplay'ach Niko jeździł póki co tylko po przedmieściach/dokach itp. a tam wiadomo, że nie ma tyle ludzi, co w centrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niko może zmylić policjantów udając, że się poddaje, apotem może wyciągnąć broń. Fajnie

Dobre .Tylko jak ktoś się zagapi to o złapią .Już się nie moge doczekać.

Miejmy nadzieję, że będą spadochrony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×