Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peps

Bo HD Ready ma 1366x768 rozdzielke a gry natywne 720p maja rozdzielke 1280x720 wiec jak ktos ma tv HD Ready to zawsze moze odczuc brak AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gargalin

Już chyba każdy wie co tam jest ;] Był to 1 odkryty Easter Egg...było pełno filmików na YT itp.

@Pips

Ja znam też TV które mają 1280x720 1366x768 wprowadzno troszkę później, więc można spotkac się z 2 wersjami.

@f4ty

A mnie właśnie pościgi na pustej pustyni nudziły...czuję, że bardziej mi się spodoba pościg w ulicznym korku... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo wreszcie stałem się posiadaczem GTA 4 Pierwsze wrażenie - kasa wywalona w błoto! Jednak po kombinacjach w opcjach graficznych gry (jasność, kontrast), oswojeniu się ze sterowaniem i ogólnie z grą stwierdzam że to istne cudo !

Hehe, nawet polaków można tam na ulicy spotkać i posłuchać jak w nas mięsem rzucają

Giera jest naprawdę super, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie mam 99.50% gta IV daj ktos mapke z random characters wrrr bo znalezc dobrej nei moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - żeby zabrać do samochodu panienkę z ulicy, z tego co wyskakuje na ekranie należy nacisnąć L1, problem w tym, że jak naciskam L1 to Niko zaczyna strzelać, robi się to jakimś innym przyciskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam, ze ktos ma na liczniku 65 godzin, to zastanawiam sie, gdzie ma czas na normalne zycie... 65 godzin w 23 dni od premiery, to srednio 3 godziny dziennie tylko na gre... dorzucajac do tego fakt, ze licznik nie wlicza cutscenek, ktorych w grze jest kilka godzin... dla mnie to jakis kosmos.

Mathof napisal:

Nie,Nie NIE, Ja nie powiedziałem ze fabuła jest nudna.

Powiedziałem ze po przejściu fabuły głównej i przejściu misji pobocznych nie ma co robic ciekawego.

a co ciekawego mozna robic w Uncharted, Ninja Gaiden, COD4, Ratchet&Clank po przejsciu fabuly i zaliczeniu zadan pobocznych (skarbow, misji spejalnych, znalezieniu sekretow itp itd)? kompletnie nic. zero. wiec narzekanie, ze w GTA mozna "tylko" jezdzic po miescie, ogladac wystepy w kabaretach, latac helikopterem itp itd to wlasnie takie "szukanie dziury w calym" i narzekanie, ze gra nie moze zastapic nam naszego zycia. moim zdaniem przynajmniej.

Gram juz wiele lat w gry i bezsensowne jeżdżenie po mieście i robienie głupot mnie nie interesuje wole robic co innego niz jezdzic bez celu po LC

to po prostu odloz gre na polke, skoro ja skonczyles i zagraj w cos innego, zamiast szukac dziury w calym ;-) chyba, ze znudzila Cie w trakcie fabuly - wtedy bym zrozumial narzekanie.

Oczekiwałem tylko cos co by mozna bylo robic tak jak standard

ktos dzwoni po ciebie i mowi jest sprawa trzeba zrobic to i to a ty sie zgadzasz albo nie,

po prostu jakieś proste zadania który by uprzyjemniły JAZDE PO LIBERTY CITY wtedy to bym chętnie pojeździł.

oswiece Cie - nikt nigdy nie wyda gry, w ktora bedzie mozna grac w nieskonczonosc, wykonujac kolejne i kolejne i kolejne misje (i do tego rozniace sie od siebie). w ktoryms momencie zabawa musi sie skonczyc. chyba, ze to World of Warcraft.

A co do zastąpienia własnego życia to nie mam 15 lat(nie ubliżając tu piętnastolatko oczywiście

żeby nic nie robić tylko siedzieć i grac w GTA.

ale piszac "Oczekiwałem tylko cos co by mozna bylo robic tak jak standard

ktos dzwoni po ciebie i mowi jest sprawa trzeba zrobic to i to a ty sie zgadzasz albo nie, po prostu jakieś proste zadania który by uprzyjemniły JAZDE PO LIBERTY CITY" sprawiasz wrazenie, ze wlasnie tego bys chcial - grac w GTA i grac, i grac...

Podsumowując GTA IV byla by o wiele rozbudowana ale X360 niestety ogranicza PS3 :[

a moze to PS3 ogranicza GTA w stosunku do wersji na XO? chyba, ze masz jakies konkretne dowody na poparcie swej tezy (tylko nie wyjezdzaj tu z Blue Rayem, prosze Cie, bo jak wtedy wytlumaczysz obowiazkowa instalacje danych na HDD?)

I w dalszym ciągu uważam ze gra jest średnia mogła by byc lepsza.

i nadal nie podajesz przykladow na to, co mogloby byc w GTA lepsze w ramach watku fabularnego. co Ci sie w ramach tego, co jest konkretna GRA, a nie swobodna eksploracja swiata gry, nie podoba.

CYTAT(jontr @ May 21 2008, 02:05 PM)

tp itd. to jest male zroznicowanie misji? co bys jeszcze dorzucil? likwidacje szkolki niedzielnej na zlecenie Hasydow? gwalt oralny na Zydowkach ze zrobieniem fotek na zlecenie muzulmanow? zrzucenie bomby atomowej na meczet?

No tu to cie fantazja poniosla no a ten gwalt to wogole obawiam sie o twoje otoczenie skoro masz takie podejście.

To co zawarles w tym zdaniu to jest poprostu zal.pl ;]

nie po prostu podalem Ci przyklady tego, co masz w grze. masz morderstwa na zlecenie, tance na rurze, prostytutki, poscigi, wystepy kabareciarzy, odbijanie zakladnikow, misje snajperskie, przemycanie narkotykow, przewozenie trupow, likwidowanie dilerow, napady z bronia w reku, zabojstwa w stylu Hitmana (czyli wybierasz sobie sam sposob w jaki to zrobisz), w stylu Rambo i w stylu Sama Fishera. masz poscigi samochodami, motocyklami, motorowkami i helikopterami + sciganie innych po dachach. to na moj gust brakuje tu chyba tylko wlasnie gwaltow i wyzynania szkolek niedzielnych - chyba, ze masz jakies inne pomysly na to, co mogloby sie w grze znalezc, bo o to pytalem.

aha - i jeszcze co do kolejnej dyskusji o AA itp. - powtorze po raz kolejny GTA IV na PS3 dziala w niepelnym HD (czyli zamiast 720p jest rozdzialka nieco nizsza), nie posiada w ogole AA i wcale nie jest lepsza technologicznie niz wersja na XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

R* mowil ze X niezle ograniczlo IV na PS'a

65H w 23 dni od premiery? malo i co cie zastanawia jontr? ja taki czas mialem gdzies po kilku dniach od premiery ale nie po 23 dniach o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R* mowil ze X niezle ograniczlo IV na PS'a

R* tez mowil, ze wersja na PS3 bedzie miala AA i dzialac lepiej. a jak jest, to kazdy widzi poza tym to wersja na PS3 opoznila wydanie gry, a nie wersja na XO - gdyby mieli jej nie ograniczac, to czekalibysmy na GTA kolejne 2 lata...

65H w 23 dni od premiery? malo i co cie zastanawia jontr? ja taki czas mialem gdzies po kilku dniach od premiery ale nie po 23 dniach o.O

to gratuluje nadmiaru wolnego czasu - jak mi sie uda wygospodarowac tygodniowo (lacznie z weekendami) 10 godzin na granie, to jest dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra czasem mnie nudzila ale watek głowny jest Zajeb**** . teraz bawie sie w multi i czasami w singlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie tak

- wlacze gre

- 2 misje

- i godzinka przerwy XD

i za to ciagla mnie dpo gry ciagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojnar co trzeba zrobić by można było sie bawić zombie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz model player na multi to wcisnij L1 i wtedy będzie zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Jontr to ze ktos ma HD Ready 1366x768 i odczuwa braki AA to juz nie moja wina nawet jak ktos ma 1280x720 tv czyli 720p to i tak super wygladzone nie bedzie bo gra lazi w 640p :X PS3 opoznilo bo R* to solidna firma i wolala dopracowac dla nas wersje a nie odpierdzielic zwukla konwersje... wiec nie stekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mnie denerwuje w gta ?

- brak biegania - jest to dosc niewygodne analog do przodu i naciskac x, zwłąszcza jak sie gonie kogos po budynku i w kazdej chwili moze wyskoczyc przeciwnik, powinno byc tak zrobione jak w poprzednich gta - lekko analog do przodu - spacer, na maxa do przodu - trucht

- nie ma juz tej fajnej kamery ktora byla w poprzednich gta jak sie jezdziło motorkiem - przy skretach kamera przechylałą sie razem z postacią i dawało to takie lepsze odczucie predkosci

- brak cofajacych sie zamkow przy wystrzale z pistoletu oraz kiepska animacja przeladowania (niko wpycha powietrze do pistoletu zamiast magazynku, a przy karabinach nie wyciaga magazynku-uncharted sie kłania) - moze sie czepiam ale jak ziomki z R zrobili jakies takie małe szczególiki to sprawe broni powinni miec na pierwszym miejscu

- misje ... hmm są takie "O" ;/ wstawki filmowe są fajne - ale misje same wsobie to takie srednie - brakowało mi misji podobnych do tych z poprzednich gta np takich w ktorych dla odmiany niko nie prowadziłby pojazdu tylko z niego strzelał

takie chocby strzelanie z helikoptera jak w misji phantom 86 w VC lub ta misja z san andreas jak big smoke prowadził motor a CJ strzelał do ziomkow co siedzieli na ogonie

- co do jazdy - jak dlamnie poscigi są teraz strasznie wolne - przed kazdym zakretem trzeba solidnie z wolnic by nie wypasc na pobocze lub bączka nie wykrecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mnie denerwuje w gta ?

- brak biegania - jest to dosc niewygodne analog do przodu i naciskac x, zwłąszcza jak sie gonie kogos po budynku i w kazdej chwili moze wyskoczyc przeciwnik, powinno byc tak zrobione jak w poprzednich gta - lekko analog do przodu - spacer, na maxa do przodu - trucht

- nie ma juz tej fajnej kamery ktora byla w poprzednich gta jak sie jezdziło motorkiem - przy skretach kamera przechylałą sie razem z postacią i dawało to takie lepsze odczucie predkosci

- brak cofajacych sie zamkow przy wystrzale z pistoletu oraz kiepska animacja przeladowania (niko wpycha powietrze do pistoletu zamiast magazynku, a przy karabinach nie wyciaga magazynku-uncharted sie kłania) - moze sie czepiam ale jak ziomki z R zrobili jakies takie małe szczególiki to sprawe broni powinni miec na pierwszym miejscu

- misje ... hmm są takie "O" ;/ wstawki filmowe są fajne - ale misje same wsobie to takie srednie - brakowało mi misji podobnych do tych z poprzednich gta np takich w ktorych dla odmiany niko nie prowadziłby pojazdu tylko z niego strzelał

takie chocby strzelanie z helikoptera jak w misji phantom 86 w VC lub ta misja z san andreas jak big smoke prowadził motor a CJ strzelał do ziomkow co siedzieli na ogonie

- co do jazdy - jak dlamnie poscigi są teraz strasznie wolne - przed kazdym zakretem trzeba solidnie z wolnic by nie wypasc na pobocze lub bączka nie wykrecic

zal jesli cos cie nie pasuje to poprostu niegraj .. fakt misje nudne tylko strzelanie i myslalem ze beda bardziej na ''myslenie'' .. co do jazdy samochode jak jedziesz samochodem w realnym zyciu 75 km/h to wchodzisz w zakrete i cie nie wyzuca?? tak samo jest w gta trzeba zwolnic.. pozatym R* stara sie jak najbardziej zrealizowac gre z realnym zyciem :] poza misjami ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zal jesli cos cie nie pasuje to poprostu niegraj ..

Jezu Chryste - skonczcie juz z tym 'jak cos ci nie pasuje' - R* jak kazda firma ktora chce zarobic nie moze pozwolic sobie na takie nastawienie bo to nie klient ma sie dostosowac do gry ale to gra ma byc zrobiona tak zeby przypasc do gustu klientowi. Czy wy naprawde myslicie ze GTA sprzedawalo by sie tak dobrze z haslem reklamowym pokroju 'jak ci cos nie pasuje to wyp....' ? Dorosnijcie w koncu! (wnioskuje ze pisza tu sami pelnoletni bo gra jest zdecydowanie od 18)

Patrzac z innej perspektywy - czy to ze komus sie cos w grze nie podoba oznacza ze nie ma zamiaru grac w gre? Nie. Oznacza to tyle ze gdyby zastosowano inne rozwiazania gralo by mu sie w nia przyjemniej wiec ma pelne prawo ponarzekac bo jak wspomnialem to gra ma sie podobac klientowy nie na odwrot.

Wy natomiast kazda wymieniana wede gry traktujecie jak nazwanie gry kawalkiem gowna lub gorzej. Owszem znajda sie tu tacy co wytkna wszystko w GTA4 ale tacy to robia z zazdrosci/zlosci/glupoty itp i nalezy ich ignorowac - w forumowym slangu 'nie karmic trola'.

Wybaczcie ten 'wyjazd' ale jezeli sa 2 rzeczy ktorych nie cierpie w dyskusji to sa to pseudoargumenty typu: 'to tylko moja opinia' wystepujacy rowniez w odmianie 'to kwestia gustu' oraz 'jak cos ci nie pasuje [...]' ktore niestety na forach internetowych pojawiaja sie nadzwyczajnie czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

NoFuck:

ad.1 - szczerze? ne wiem w czym problem ja jak wchodze po schodach to ciagle trzymam celownik wlaczony i tak ide a jak chce podbiec to klikam X z wlaczonym celownikiem i co tu zlego o.O? poprostu chyba nie wiesz ze z celownikiem i klikajac X tez moze troche biegac

ad.2 - nie ma nie bylo i ne bedzie, ja za na nie placze ale przypomnialo mi sie jak gralem w VC i wlaczalem kamere filmowa no i sobie gnalem tak przez downtown bylo fajnie, tu sie nie da bo za duzy ruch na ulicach i latwo pasc w tej grze przez glebe.

ad.3 - tego nie rozumiem ;/ widac luski ktore wylatuja podczas strzalu ale powinny zostawac na ziemi, tak samo jak sie wybije szybe nie powinna znikac tylko zostac czy to tak duzo mocy potrzebuje? Max'a Payne 2 zrobili swietnie (czekam z niecierpliwoscia na 3 czesc <3) tam widac bylo wystrzelone luski i to co ci tu brakuje.

ad.4 - Tu sie zgodze ale trzy po trzy, otoz misje mi sie podobaly ale tez moje ulubione misje to byly wlasnie typu "ktos czyms steruje a my strzelamy" :>

ad.5 - Widac dobrze nie nauczyles sie jezdzic jeszcze ja juz mam takie dopracowane 99,9% (zawsze mozna cos poprawic ;]) na autostradzie to samochod czesto trzyma sie jednego pasa nawet jak szybko jedziesz (real) a normalnie po miescie to wystarczy ze driftem(?) wjedziesz w zakret wystarczy odpowiednio wcisnac X a potem analoga w dobra strone wychylac no i trzymac gaz by wjechal w ulice a nie gdzies w budynek.

ClassicGOD - z tym sie zgadzam gdy jakis blad ktos wytknie to odrazu wez nie graj D: a GTA bez kampani reklamowej sie swietnie sprzeda, dlaczego? Bo to GTA i wystarczylo by rozglosic tylko albo jakis napis nowej czesci na tablicy nawet w skrocie: GTA:V i caly swiat wariuje, w jednej recenzji GTA dostalo plusa za nazwe gry "+ GTA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peps:

Jontr to ze ktos ma HD Ready 1366x768 i odczuwa braki AA to juz nie moja wina nawet jak ktos ma 1280x720 tv czyli 720p to i tak super wygladzone nie bedzie bo gra lazi w 640p :X PS3 opoznilo bo R* to solidna firma i wolala dopracowac dla nas wersje a nie odpierdzielic zwukla konwersje... wiec nie stekaj.

o czym Ty do mnie piszesz? :| bo nic z tego nie rozumiem.

a jaki mam miec telewizor do grania na PS3? kineskopowy, zeby nie widziec braku AA? czy moze FullHD, zeby to wyszlo jeszcze bardziej? R* to tak solidna firma, ze przygotowali dla PS3 wersje nieco slabsza, ktora swoje slabosci maskuje filtrami, ktore po prostu lepiej wygladaja na PS3. i nie jest to zasluga RockStar, tylko bebechow konsoli i sposob w jaki te filtry sa realizowane na PS3 i XO. no, chyba ze obnizanie rozdzielczosci gry nazwiesz "dopracowywaniem". szkoda, ze w takim wypadku nie dopracowali tez bardziej framerate - wczoraj robilem misje dla ktoregos z braci McReary (wysadzenie bossow italiano bomba w bagazniku detonowana przez komorke) i tam w momencie wybuchu, jak wszystko wokol zaczelo sie sypac i weszla nieco bardziej zaawansowana fizyka dla wielu obiektow klatki polecialy na leb i szyje. co nadal nie zmienia mojego zdania o tej grze, ze jest to najlepsza gra, jaka mozna kupic na PS3 na dzisiaj. ale "dopracowany produkt" w odniesieniu do optymalizacji kodu w GTA to kontradykcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia juz w drodze (specjalnie czekalem az tyle zeby szkoly nie zawalic ) juz nie moge sie doczekac .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to dobik, szykuj sie na kolatanie serca... akcje w stylu - o kurrww..... alem przyj..... :-) Fizyka w tej grze jest - mega, mega! Mnie jedynie brakuje podnoszenia przedmiotow i wchodzenia do wszystkich budynkow (tylko czesc jest dostepna). By the way, czy mozna w multi wylaczyc sygnalizowanie pozycji przeciwnika na radarze? To mnie najbardziej wkur... Cala reszta - MEGA! Co dzien odkrywam cos nowego ;-)

pozdrawiam

P.S

W razie co - czytaj z uwaga regulamin - heheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Jontr 2 razy przechodzilem ta misje z wysadzaniem ich fabryki i nie pamietam by mi tam klatki spadly.

Wlasnie w konsolach nie ma odpowiednigo tv ;/

Ktos ma TV HD Ready 1366x768 to gra w 720p czli 1280x720 musi sie rozciagnac i bedzie ona nie wygladzona, tak samo majac tv 1280x720 to gra w 720p bedzie ladna ale juz np. IV co ma 640p bedzie rozciagnieta i bedzie miec AA, tak wiec do kazdej gry trza by bylo miec rozne tv o.O do IV powinni stworzyc 640p to bys mial wygladzona gre a tak jes jak jest, a jak ktos ma full HD i gra w IV to pewnie wogole masakre musi miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Jako ze ni moge edytowac postow (ne wiem czemu, na kompie moge ale ja na ps3 siedze)

Reflect: da sie podnosic przedmioty musisz o tym wiedziec bo w jednej misji podnosilo sie cegle by cos tam zrobic... L1 podnosisz puszki, butelki, cegly itp.

Mnie brakuje w grze lepszego heli wojskowego ;/ Hunter to bylo cos, fajnie by next genowy hunter mogl wygladac nawet mogl by byc ten annilihator ale by mial rakiety tak samo zjebali ze spadochronu nie dai ;/ ni rozumim tylko czemu wyskakujc z heli niko jak jakis debil sie zachowuje i macha recami i nogami jak no jak debil D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×