Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma o czym gadac amerykanie to tepy narod rzad potrzebowal pretekstu do wojny z Irakiem, gdyby to sie nie wydazylo wiele tysiecy osob nigdy by sie nie zaciagnelo do wojska ani nie zdecydowalo na wyjazd do Iraq.

po drugi mileli niepodwazalny pretekst zeby za atakowac Iraq, z glowicami atomowymi i bronia chemiczna sie nie udalo to w glowach rzadu USA powstal pomysl z samolotami.

I w ten sposób wszystkie organizacje typu ONZ i narody wyrazily zgode na walke z terroryzmem ktory to od lat 80 sponsorowali amerykanie ;] ( aglownie chodzilo o dominacje na rynku paliw, ustalanie cen bo itp)

to maly zarys tego co bylo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem można to nazwać hipokryzją i to do potęgi. Skoro nie boli ich zabawa w np. snipera z Waszyngtonu, czy w wojnę w Wietnamie, to czemu ma boleć możliwość latania awionetka po Liberty City? Takie gadanie to nic innego jak jakiś psychodeliczny trend, który w tym dziwnym kraju się wykreował.

Poza tym, San Andreas wyszedł w kilka lat po zamachu, więc ocb?

SA - Los Angeles, San Fransisco i Las Vegas więc co się dziwić? Tu NY nie było.

tak. Bush na to leje bo on zgarnal kase ze skarbca spod blizniaczych wiez i ma wszystko w D***E

EDIT: tu macie filmik. ma on ponad godzine ale warto, naprwde, warto go obejrzec i zobaczyc jaka jest prawda

http://www.maxior.pl/film/48814/11_wrzesnia_Niewygodne_fakty

Oglądałem go xP I dla mnie to oczywiste że rząd USA to zrobił, ale słyszałem gdzieś chyba że chcą odbudować WTC : o może w GTA:V się pojawią xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wam przeszkadzać w waszej konwersacji, ale - z całym szacunkiem - to temat o GTA IV, a nie smutnych wydarzeniach z września 2001. Jeśli dalej chcecie wymieniać się różnymi teoriami spiskowymi, zapraszam do działu offtopic. Według mnie, 2 główne powody dla których ludzie z R* nie dali nam samolotów to zbyt mały obszar gry (przyznacie sami, że nawet helikopterem można bardzo szybko dotrzeć na przeciwległy koniec miasta, w SA trwało to znacznie dłużej) i wspomniane zamachy terrorystyczne. Ludzie z Rockstara pamiętali afery związane z Hot Coffee i ogólnym poziomem brutalności gry, więc nie chcieli dawać nowych powodów do ataków na grę Jackowi Thompsonowi i innym Prof. S. Jonalistom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczy mi ktoś na mapie gdzie jest infernus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2) Liberty City = NY. NY = WTC. WTC = 9.11

Co za analogia W ten sposób można większości gier przypisać jakąś dziejową tragedię.

Denerwuje fakt ten tym bardziej, gdyż Amerykanie nie są jedynymi odbiorcami GTA i dla reszty świata latanie samolotem po Liberty nie było by jakimś symbolizmem.

Z mojej strony koniec offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za analogia W ten sposób można większości gier przypisać jakąś dziejową tragedię.

Denerwuje fakt ten tym bardziej, gdyż Amerykanie nie są jedynymi odbiorcami GTA i dla reszty świata latanie samolotem po Liberty nie było by jakimś symbolizmem.

Nie z takimi. Zrozum że to nadal żyje w mieszkańcach Stanów.

Tylko że to w stanach są największe jaja z każdym GTA! Mimo iż to (sick!) kraj wolności...

Jak się np. Niemcom coś nie podoba to wytną a w USA zawsze ktoś znajdzie sobie problem.

Koniec off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaznaczy mi ktoś na mapie gdzie jest infernus?

Daj zdjęcie to Ci pomge bo po nazwie nie kojarze.

Co do Porsche to już wiem gdzie stoi i nie trzeba kodów odkryłem wkońcu xD.

Ahhh wczoraj w nocy byłem także w więzieniu i biłem się z więżniami pózniej poszedłem pić xD.

GTA IV jest super ale zbyt ktrótka fabuła miało być 100 godzi grania a tu sie okazuje że 38 godzin samej gry pózniej masz chodzić zabijać gołebie szczyt głupoty :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie jest to porsche :D:?

Co do gry to ja mam na liczniku 20 h gry a przeszedłem 30% :D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To gdzie jest to porsche :?

Co do gry to ja mam na liczniku 20 h gry a przeszedłem 30% :

f506c3fd535f64c8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj zdjęcie to Ci pomge bo po nazwie nie kojarze.

Co do Porsche to już wiem gdzie stoi i nie trzeba kodów odkryłem wkońcu xD.

Ahhh wczoraj w nocy byłem także w więzieniu i biłem się z więżniami pózniej poszedłem pić xD.

GTA IV jest super ale zbyt ktrótka fabuła miało być 100 godzi grania a tu sie okazuje że 38 godzin samej gry pózniej masz chodzić zabijać gołebie szczyt głupoty :-/

http://media.gtanet.com/images/4339-gta-iv-cops-n-crooks.jpg

Lamborghini Murcielago w realu w grze infernus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://media.gtanet.com/images/4339-gta-iv-cops-n-crooks.jpg

Lamborghini Murcielago w realu w grze infernus.

Hmmmm na pewno jest go łatwiej znaleść niż to Porsche.

Wiesz nidgy go nie szukałem bo on jeżdził po ulicy,może spróbuj wejż jakieś sportowe auto i jeżdzij po mieście i sie znajdzie,nie raz go mijałem ..... napisz czy znalazłeś jak coś =) A jak nie to wpisz sobie kod na to auto =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1939 Polskę zaatakowali Niemcy - teraz nawet nasi rodacy się obużają, jak coś się powie, że dla niemiaszka robi - gier o tej tematyce powstało multum, i sorry, ale jakieś dwie wierze mnie nie wzruszają przy 6 milionach zamordowanych POLAKÓW!!!! I mam w d.... głębokim powarzaniu co sobie Bush i inny krzak o tym myśli - bądźmy sobą i grajmy dla przyjemności (ja taką mam grając w

BF 1942 i medal of Honor)

P.s.

sorry, jak jakieś błędy porobiłem, ale impuls był bardzo głęboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm na pewno jest go łatwiej znaleść niż to Porsche.

Wiesz nidgy go nie szukałem bo on jeżdził po ulicy,może spróbuj wejż jakieś sportowe auto i jeżdzij po mieście i sie znajdzie,nie raz go mijałem ..... napisz czy znalazłeś jak coś =) A jak nie to wpisz sobie kod na to auto =)

Nie ma kodu na infernusa xP poza tym ja gram bez : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
impuls był bardzo głęboki.

Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiatrak może się spierniczyć

A piernik zwiatraczyć?

----------

YYY narazie nie spotkałem infernusa jak ktoś pozna jego miejscówkę stałą niech zaznaczy na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Infernus stoi na pierwszej wyspie, tam, gdzie jest rondo z łukiem na środku, niedaleko Little Jacoba. Z której strony, to nie wiem.

EDIT: Jednak tam nie stoi. Myślałem, że jak raz Stevie wskaże, gdzie stoi, to zawsze będzie się tam znajdował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infernus stoi na parkingu przed moja chata w Algonquin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Infernus stoi na parkingu przed moja chata w Algonquin

Wow to do ciebie wpadnę ;D u mnie też stał w jednej misji sie go zdobywało ale cioty taxówkarze jeździć nie umią i jak jadę pod dom w algonquin to spochają mi zaparkowane wozy... i przez takie coś mi znikł :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wow to do ciebie wpadnę ;D u mnie też stał w jednej misji sie go zdobywało ale cioty taxówkarze jeździć nie umią i jak jadę pod dom w algonquin to spochają mi zaparkowane wozy... i przez takie coś mi znikł :X

Hehe nom niestety ale tak jest.

Mam do Was pytanko gdzie znajde samochody dla Steve ? Znalazłem tylko jedno i zaznaczyłem je na mapie a gdzie pozostałe pomże mi ktoś ?

Mapka : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...8057999a7f.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"szkoda że nie ma kolejności aut :-/" nie wiem w czym miało by to pomóc ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×