Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, nie wiecie przypadkiem kto bierze ślub na końcu gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo, nie wiecie przypadkiem kto bierze ślub na końcu gry ?

[span style=color:#000000;background:#000000]Roman z Mallorie[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
Elo, nie wiecie przypadkiem kto bierze ślub na końcu gry ?

Dodatkowo gdy wybierzesz [span style=color:#000000;background:#000000]rewanż to zginie tylko twoja przyjaciółka Kate, gdy wybierzesz deal to zginie Roman na ślubie a nie Kate, więc wybór do ciebie ja wolałem śmierć Kate, tylko przyjaciółka a lepiej mieć kuzyna do którego się przyjechało przy boku xP[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja przeszedłem same misje główne czyli "Game progress : 63,00 %" i pare misji pobocznych i to wszystko.Teraz delektuje się zwiedzaniem miasta oraz tego co R* tam na wrzucało

Mam pytanie gdzie moge znaleźć Porsche w GTA IV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma znanych marek aut ale najbiższe Porsche 911 turbo jest to auto , którym ścigamy się w pierwszym wyścigu dla Bruciego. Potem można jest spotkać w całym LC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche faktycznie dosyc ciezko spotkac... ale pewniak to salon samochodowy przy polnocnym sklepie PERSEUS na 2-ej wyspie (zaraz za naroznikiem przy sklepie) wystarczy wybrac kolor :-)

pozdrawiam

P.S.

Zauwazyliscie w jaki sprytny sposob R optymalizowalo kod gry? Jesli jedziecie konkretnym typem auta - zauwazcie, ze czesto bedziecie mijac wlasnie takie samochody... czyzby braki pamieci na alokacje wielu roznych modeli w tym samym czasie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to zauwazylem najlepsze bylo jak jechalem wlasnie takim autkiem podobnym do ferrari i wszedzie na kazdym parkingu przez cala ulice staly tylko te autka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porshe faktycznie dosyc ciezko spotkac... ale pewniak to salon samochodowy przy polnocnym sklepie PERSEUS na 2-ej wyspie (zaraz za naroznikiem przy sklepie) wystarczy wybrac kolor :-)

Niestety, ale mylisz się. W salonie, który opisałeś można 'nabyć' jedynie Turismo. A ten 'Porsche' w grze nazywa się Comet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale mylisz się. W salonie, który opisałeś można 'nabyć' jedynie Turismo. A ten 'Porsche' w grze nazywa się Comet.

Faktycznie nie sprecyzowalem... chodzilo mi o jakis szybki samochod - tam oczywiscie stoja tylko Turismo.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A więc wytłumaczy mi ktoś gdzie znajde dokładnie to porshe ? Proszę szukam go od całej gry (już całą przeszedłem i nadal nic).

Robiąc misje u Brucie nie zauważyłem że to Porshe "Comat" tzw. w GTA IV.Proszę o pomoc tutaj lub pod numer gg 8484360.

Dodaje mapke dla lepszego sprecyzowania :

177347.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc wytłumaczy mi ktoś gdzie znajde dokładnie to porshe ? Proszę szukam go od całej gry (już całą przeszedłem i nadal nic).

Robiąc misje u Brucie nie zauważyłem że to Porshe "Comat" tzw. w GTA IV.Proszę o pomoc tutaj lub pod numer gg 8484360.

Dodaje mapke dla lepszego sprecyzowania :

177347.jpeg

Kunitze St. róg Union West Drive w poblizu jest bar (hamburger na hudzie) i tam powinno stac twoje "Porsze"

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie iwm czy jest miejsce, w którym zawsze spotkasz to cudo. Ja po prostu po zadaniu No.1 u Bruciego i dostaniu auta na własnosc pojechałem je naprawic i zaostawiłem pod domem. teraz raczej nie mam problemu , żebu je spotkac. podobnie zrobiłem z Corvettą. Znalazłem, zostawiłem pod jednym z savehousów i teraz moge je spotykać. nie moge natomiast spotkac tego Maybacha. Raz go miałem ale mi go ukradli i teraz juz ich nie widzę.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie iwm czy jest miejsce, w którym zawsze spotkasz to cudo. Ja po prostu po zadaniu No.1 u Bruciego i dostaniu auta na własnosc pojechałem je naprawic i zaostawiłem pod domem. teraz raczej nie mam problemu , żebu je spotkac. podobnie zrobiłem z Corvettą.

Tylko, ze jak pojedziesz nim na misje i ja skonczysz, albo Ci nie wyjdzie to juz pod domem go miec nie bedziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kunitze St. róg Union West Drive w poblizu jest bar (hamburger na hudzie) i tam powinno stac twoje "Porsze"

Dzieki ale to mi nic nie daje bo nie znam aż tak ani GTA IV ani angielskiego abym wiedział co Ty wogóle mówisz.

Mam nadzieje że ktoś pokaże na mapie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można znaleźć Infernus'a (chyba tak się to nazywa... To autko które dostajemy od Berniego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie można znaleźć Infernus'a (chyba tak się to nazywa... To autko które dostajemy od Berniego)?

Jeden (zolty) stoi na zachod od "Central Park" (Middle Park na mapie) okolice Pyrite St.-Obsidian St.

nastepny na "pierwszej" wyspie, Montauk Ave róg Earp St.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawlos

To nie tylko w GTA IV tak jest z samochodami... Już w VC i SA był taki motyw, że jak już wsiądziesz do upragnionego wozu to jest ich masa, a jak nie to za nic nie można znaleść

Ahh... ludzie, żeby nie znać tych aut... COMET był już w VC i SA...zawsze tak się nazywał i zawsze przypominał Porsche... w VC i SA były do siebie bardz podobne (cabriolety z pałąkiem), a teraz jednak troszkę się różni... tak czy inaczej, nadal przypomina Porsche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale to mi nic nie daje bo nie znam aż tak ani GTA IV ani angielskiego abym wiedział co Ty wogóle mówisz.

Mam nadzieje że ktoś pokaże na mapie :-/

Eee... to sa nazwy ulic na 2. wyspie, poludniowo-zachodnia czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eee... to sa nazwy ulic na 2. wyspie, poludniowo-zachodnia czesc

Jezeli chodzi ci o to miejsce to juz tam bylem i go nie ma zaznaczyłem tak jakby na niebiesko o to Ci biega ?:

f7aaf010cf8406c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi ci o to miejsce to juz tam bylem i go nie ma zaznaczyłem tak jakby na niebiesko o to Ci biega ?:

Dziwne, sprawdze to jak bede w domu. Moze stoi w jakims garazu, albo o okreslonych porach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego własnie jeżdże neim tylko na secjalne okazję :-) randki itp. Raczej nie wykonuje nim misji albo robię także jade niem na przejażdzke w pobliżu savehous;a, znajduje nastepbego Cometa, a potem jednego z nich odstawiam pod dom, a drugim smigam na misje.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostałem takie PW i dzięki Ci za nie dobry człowieku

394d07626de4c050.jpg

Ide grać teraz dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie moge natomiast spotkac tego Maybacha. Raz go miałem ale mi go ukradli i teraz juz ich nie widzę.

pozdrawiam

Odpowiednik Maybacha stoi po domem Jimmy'ego Pegorino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie poznałem Jimmiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
Porsche faktycznie dosyc ciezko spotkac... ale pewniak to salon samochodowy przy polnocnym sklepie PERSEUS na 2-ej wyspie (zaraz za naroznikiem przy sklepie) wystarczy wybrac kolor :-)

pozdrawiam

P.S.

Zauwazyliscie w jaki sprytny sposob R optymalizowalo kod gry? Jesli jedziecie konkretnym typem auta - zauwazcie, ze czesto bedziecie mijac wlasnie takie samochody... czyzby braki pamieci na alokacje wielu roznych modeli w tym samym czasie???

Od poczatku seri tak jest i nie wiem czy to optymalizacja gry Ciagle te same wozki nie jezdza sa rozne :> ale np. wkurzony w vc bylem bo szuaklo sie danego caru ty do niego wsiadasz a tu nagle cala ulica w tych wozkach xD wkurzalo mnie to

Btw. moja mapka D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×