Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

jesli zgodnie z tym co pisza nieprzywroca psn do zycia to trzeba bedzie ich pozwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zgodnie z tym co pisza nieprzywroca psn do zycia to trzeba bedzie ich pozwac

Taa, za skisłe mleko w lodówce!!! Ja przynajmniej za to ich pozwę. Uważam, że to wszystko ich wina, ich i Tuska!

Opamiętajcie się, bo znowu trzeba będzie zamknąć ten temat, ze względu na nagły poziom skażenia głupotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony poczatkowo mowilo o przywroceniu psn w przeciagu 1-2 dni, potem do konca tygodnia, teraz podali czas do niedzieli dlatego czekam do niedzieli. Jesli sie okaze ze nie przywroca psn do tego czasu to znaczy ze sony robi sobie jaja z uzytkownikow i ich bezczelnie oklamuje po to zeby nie podejmowali radykalnych srodkow typu zmiana konsoli.

Kurde, no to weź człowieku sprzedawaj PS3 i kupuj Xbox'a 360 i nie płacz. Jezu, niektórzy to mają naprawdę problemy "oszukali mnie!". Tak, tak SONY wiedziało, że nie naprawią tego do 1-2 dni, i specjalnie podali fałszywą informację, coby tacy jak Ty płakali. Niektórzy naprawdę mają coś z bańką.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, wyśmienite! Ludzie chyba naprawdę powariowali. Włączą jak włączą, przecież w ich interesie jest aby to jak najszybciej zaczęło działać, a z wypowiedzi niektórych wynika jakby Sony specjalnie opóźniało uruchomienie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączą wtedy kiedy uznają że nadszedł odpowiedni moment a jak komuś nie pasuje to niech kupi WII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zaś: http://www.playstati...-confirmed/551/ piszą, że PSN w niektórych częściach Japonii działa. Ale wiecie jak to jest, dobrze podzielić te nieoficjalne informacje przez 5. Sony milczy.

A jak SONY ma komentować całą sprawę? Nie możliwe jest raczej, żeby PSN w jeden części Japonii działał, a w innej nie. Jeśli PSN zostanie włączone to SONY oficjalnie nas o tym jak najszybciej powiadomi, ot cała filozofia pardon.gif PSN NA RAZIE NIE DZIAŁA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Chodziło mi bardziej o to, że Sony nie potwierdza tej informacji. A skoro nie potwierdza, to można sobie między bajki włożyć te raporty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy dalej jeśli nie włączą PSN 4 maja ciekawe ile ludzi przejdzie na xboxa 360 ?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy dalej jeśli nie włączą PSN 4 maja ciekawe ile ludzi przejdzie na xboxa 360 ?:confused:

Na pewno nie ja. Nie bede znowu kupowal klocka, to nie wchodzi w gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ja. Nie bede znowu kupowal klocka, to nie wchodzi w gre

Znowu? :P

Ja też nie mam zamiaru przesiadać się na inną konsolę, z powodu ataku hakerskiego. No ludzie! W końcu to naprawią. Nie rozumiem też ludzi, którzy tak właśnie robią/zrobią. Trzeba być naprawdę jakimś nerdem, żeby tak postąpić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy dalej jeśli nie włączą PSN 4 maja ciekawe ile ludzi przejdzie na xboxa 360 ?:confused:

Hmmm...pewnie żaden nie kupi Xboxa...dużo gadają a gówno zrobią.Debilne komentarze typu ,,...jak nie uruchomią jutro PSN to kupię Xboxa...'', rzygać się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ja. Nie bede znowu kupowal klocka, to nie wchodzi w gre

Ja tak samo ale wiesz na pewno znajdą się tacy co na pewno tak zrobią

A tak właściwie to już chyba w Japonii jest 4 maja ciekawe co napiszą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączą to i tak se nie pogram , bo na infolinii się pytałem i nie będzie można grać w gry gdzie trzeba wpisać online pass a ja mam 2 zaje***e nowe gierki. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączą to i tak se nie pogram , bo na infolinii się pytałem i nie będzie można grać w gry gdzie trzeba wpisać online pass a ja mam 2 zaje***e nowe gierki. :(

Nie rozumiem to jak włączą PSN to do gier jeszcze raz będziemy musieli wpisywać te kody jak np. vip code w bc2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem to jak włączą PSN to do gier jeszcze raz będziemy musieli wpisywać te kody jak np. vip code w bc2 ;)

Nie. Chodzi mi o nowe gry które mają w pudełku Online Pass , których konsola jeszcze nie miała w czytniku ONLINE , że tak powiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi mi o nowe gry które mają w pudełku Online Pass , których konsola jeszcze nie miała w czytniku ONLINE , że tak powiem ;)

Nadal nie rozumiem. Czyli że, jeśli kupisz nową grę, to sobie w nią nie pograsz bo ma online pass?huh.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Czyli żeby mieć jasność. W czwartek, czyli w dzień, kiedy PSN padło, przyszła mi nowiutka FIFA 11. Czy jeśli teraz PSN stanie na nogi to nie będę mógł jej zarejestrować? I pobrać aktualnych składów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi mi o nowe gry które mają w pudełku Online Pass , których konsola jeszcze nie miała w czytniku ONLINE , że tak powiem ;)

No to przerąbane rzeczywiście masz ciężka sprawa jak ktoś właśnie kupił grę podczas awari PSN która wymaga wpisania takowego kodu to już nie pogra do czasu kiedy sony z nowi tą funkcje,pytanie tylko kiedy to nastąpi

W sumie o czym ja gadam jak na razie całe PSN leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak bym wiedział kto się włamał do PSN to bym mu się włamał do chaty i tą budę spalił, co to są za ku**y to ja nie wiem, niech se dziewuchę znajdą a nie pkają palce tam gdzie nie trzeba. Złapie i ku**wa jądra z dupy powyrywam. Nie jestem nołlajfem tylko denerwuje mnie to że nie mogę se wieczorkiem albo jak zmino jest pograć ze znajomymi. Po prostu wkur*** mnie ludzie którzy zamiast brać się do roboty jak człowiek to odpier*** farmazony

Edytowane przez KupSePS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiadomościach na TVP mówili o jakimś (kolejnym?) ataku na SONY,że wykradli wszystkie dane użytkowników.Zdaje mi się że jutro nie będzie PSN :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiadomościach na TVP mówili o jakimś (kolejnym?) ataku na SONY,że wykradli wszystkie dane użytkowników.Zdaje mi się że jutro nie będzie PSN :(

Ten atak był z 16 na 17 kwietnia żaden kolejny media tylko wszystko przekręcają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiadomościach na TVP mówili o jakimś (kolejnym?) ataku na SONY,że wykradli wszystkie dane użytkowników.Zdaje mi się że jutro nie będzie PSN :(

Niech lepiej bronią krzyża... Nie było żadnego "drugiego" ataku na sony :) Był tylko jeden, dwa tygodnie temu.

Niestety ale polskie media zdecydowanie przesadzają z "atakiem hakerskim na sony". Właśnie usłyszałem w TVN'owskich "Faktach", że dane 100mln użytkowników zostały wykradzione :D Dla mnie to jest turbościema, gdyż Sony podawało niedawno, że w PSN jest zarejestrowane 77 mln użytkowników.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×