Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Może sie niektórym nie podobać to co powiem ale chyba czas najwyższy powiedziec sobie prawdę.

Sony obiecuje więlka aktalizacje ale co konkretnie to nie wiadomo. Pewnie skończy sie to na obiecankach.

Microsoft mimo to ze nie zostal zaatakowany aktalizuje system w tym miesiącu.

Wprowadza między innymi usługe PayPala która pozwala robić wszelkie zakupu bez podawania danych karty kredytowej.

Szybko się uczą na ataku Sony !

Rejestracja na xbox live tez nie wymaga od nas danych osobowych w przeciwieństwie do PS3.

Profesjonalizm ludzi od Microsoftu uświadamia mi że ci od Sony to jakieś ułomki programowe z poprzedniej generacji

Ciekawe czy Sony wprowadzi minimum danych przy rejestracji i czy potrafią zrobić coś takiego lub podobnego jak zakup za pomoca usługi PayPala.

Sony jako pierwsze powinno zapowiedzieć takie zmiany w swoim systemie a nie Microsoft

Stracili nasze dane i wiarygodność klientów i to powinno byc ich priorytetem

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szlachcic 1 - 0 Arab

:laugh::rofl:

Edytowane przez arab
a filmiki wstawiamy tak…
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochrona k...a naszych danych osobowych i danych z kart !

Zostawiasz dane z karty kredytowej w wielu miejscach , aby placic poprzez PayPal tez musisz sie na nim zarejestrowac i istnieje mozliwosc , ze Twoje dane zostana wykradzione.

Wracajac do przywrocenia PSN uwazam , ze Sony bedzie chcialo przywrocic dzialanie systemu do konca miesiaca a to dlatego ze 7czerwca zaczynaja sie targi E3 i jesli system nie bedzie dzialal to bedzie to wielka porazka dla Sony.Przyjmijmy hipotetycznie ze PSN nie bedzie dzialal do targow to kazda konferencja jaka zorganizuje Sony zdominuje temat niedzialajacej uslugi. Nie sadze aby Sony mialo takiego newsa , ktory przycmilby te awarie.Co na to najwiekszy konkurent ? Otoz jak juz wspomnial kolega wyzej przygotowana jest aktualizacja , do tego Microsoft wykupil Skype i niebawem mozemy spodziewac sie kolejnej aktualizacj , malo tego jak glosi najnowsza plotka gigant ze stanow na nadchodzacych targach chce zaprezentowac prototyp nowej konsoli , jesli tak by sie stalo to Sony otrzyma potezny cios , a dla graczy bedzie to jasny sygnal , ze Microsoft walczy o klienta .

Jesli PSN zostanie przywrocony przed targami to Sony chociaz czesciowo zachowa twarz . Beda mogli na konferencji wstawiac frazesy o tym , ze chodzilo o "dobro klientow i uzytkownikow PSN"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zostawiasz dane z karty kredytowej w wielu miejscach , aby placic poprzez PayPal tez musisz sie na nim zarejestrowac i istnieje mozliwosc , ze Twoje dane zostana wykradzione.

Wracajac do przywrocenia PSN uwazam , ze Sony bedzie chcialo przywrocic dzialanie systemu do konca miesiaca a to dlatego ze 7czerwca zaczynaja sie targi E3 i jesli system nie bedzie dzialal to bedzie to wielka porazka dla Sony.Przyjmijmy hipotetycznie ze PSN nie bedzie dzialal do targow to kazda konferencja jaka zorganizuje Sony zdominuje temat niedzialajacej uslugi. Nie sadze aby Sony mialo takiego newsa , ktory przycmilby te awarie.Co na to najwiekszy konkurent ? Otoz jak juz wspomnial kolega wyzej przygotowana jest aktualizacja , do tego Microsoft wykupil Skype i niebawem mozemy spodziewac sie kolejnej aktualizacj , malo tego jak glosi najnowsza plotka gigant ze stanow na nadchodzacych targach chce zaprezentowac prototyp nowej konsoli , jesli tak by sie stalo to Sony otrzyma potezny cios , a dla graczy bedzie to jasny sygnal , ze Microsoft walczy o klienta .

Jesli PSN zostanie przywrocony przed targami to Sony chociaz czesciowo zachowa twarz . Beda mogli na konferencji wstawiac frazesy o tym , ze chodzilo o "dobro klientow i uzytkownikow PSN"

Jeden z mądrzejszych i najbardziej naładowanych merytoryką postów wśród ostatynich 10-15 stron bredni, biadolenia i pieprzenia o dupie marynie ;) chcialbym złożyć koledze gratulacje, moja wiara to, że wchodze tu czegoś sie dowiedziec, odżyła ;)

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że konsolę kupiłem za grosze. Patrząc teraz na Microsoft i ich xklocka mam wrażenie, że odskoczyli dość daleko sony. Kupili skype, wsadzą go teraz wszędzie, kinect nie wymaga trzymania nic w łapach i oferuje jeszcze mnóstwo funkcji które się pojawią, XBL jest o wiele bardziej rozbudowany...jedyne co ssie to abonament i to, że napęd jest tylko dvd. No i kontroler nie ma czujnika ruchu, ale za to ma lepsza ergonomie.

Sony nie potrafi nawet ogarnąć normalnej przeglądarki internetowej. Może teraz pojawi się chrome...tymczasem 3 lata temu miałem PSP i kurwica mnie brała jak musiałem coś sprawdzić w necie. Przy konsoli na szczęście stoi PC. Awaria PSN to porażka, nie dość że jego funkcją najważniejszą było ogarnięcie multi i sprzedaż gier to teraz nawet w tak ubogiej postaci zobaczymy go może za miecha i to też nie wiadomo.

Jedyne co to wszystkie gry EX na PS3 przemawiają na korzyść. Gears of war mnie nie podnieca, wolę HR, God of War, GT5, killzone, uncharted, LA Noire itd...

I gdybym potrzebował jakiegoś takiego media center do grania, neta, gadania itd to xklocka raczej bym zakupił...ale ze tylko gram na konsoli a obok do reszty jest PC to ujdzie.

Ale chyba jak każdy wolę mieć w kółko więcej opcji niż mniej...

Z tego co wiem, to gry na Kinect'a wymagają stania, nie ma możliwości grania na siedząco. Konsole są do grania, a nie do przeglądania stron.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to gry na Kinect'a wymagają stania, nie ma możliwości grania na siedząco. Konsole są do grania, a nie do przeglądania stron.

Snafu, ale jednak te opcje po coś są i niektórzy z nich korzystają, jeżeli nie mają PC przy PS3. Jak już są dodane, to przynajmniej powinny być zrobione odpowiednio dobrze, a nie na odpi****l tak jak czat czy przeglądarka w PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snafu, ale jednak te opcje po coś są i niektórzy z nich korzystają, jeżeli nie mają PC przy PS3. Jak już są dodane, to przynajmniej powinny być zrobione odpowiednio dobrze, a nie na odpi****l tak jak czat czy przeglądarka w PS3.

No dobra, ale chyba ludzie wiedzą co chcą kupić. "Kupuję konsolę do grania". Jeśli potrzebujesz urządzenia multimedialnego kupujesz komputer.pardon.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym gdyby graczom nastawionym na singla zabrano mozliwosc grania tak samo by protestowali i zastanawiali sie nad zmiana konsoli.

Jedyne co może odebrać graczom możliwość grania w gry singlowe, to uszkodzenie konsoli. Podałeś argument z pupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyne co może odebrać graczom możliwość grania w gry singlowe, to uszkodzenie konsoli. Podałeś argument z pupy.

To co napisal ma sens, a ty w pierwszym zdaniu stwierdziles tylko bezsensownie fakt a la "kapitan oczywisty". Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Tobie zalezy na singlu, sprobuj sobie wyobrazic ze kupujesz LA Noire w dzien premiery i dupa, nie mozesz grac bo Sony dalo sie wyczochrac w kakowe oczko, mija tydzien, drugi, trzeci a ty dalej grac nie mozesz i dalej mamia oczy tekstami "soon" "few days", zdziwilbym sie gdyby ktos nie byl zirytowany lub nie myslal o zmianie platformy.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47986952 views

tyle w tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gdybym potrzebował jakiegoś takiego media center do grania, neta, gadania itd to xklocka raczej bym zakupił

Jest to offtop ale trzeba dać sprostowanie aby nikogo nie wprowadzać w błąd

Po pierwsze x360 nie ma neta(przeglądarka internetowa)

Po drugie to PS3 było i jest reklamowane jako centrum domowej rozrywki.

Swego czasu szef Sony przed premierą PS3 twierdził że to superkomputer a nie konsola

Oto link. Swoja droga to większych ściemniaczy od Sony to chyba nie ma :)

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=20117

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przyznam szczerze nie śledziłem wątku od początku, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Dawno nie grałem w GT5, dzisiaj odpaliłem grę i właśnie ściąga się aktualizacja, te aktualizacje idą z innych serwerów czy jak?

no i Gt5 mi i tak nie działa;/ wywala błąd, że nie można zsynchronizować trofeów i gra zostanie wyłączona...lol

Edytowane przez lopi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez
Napisano (edytowane)

Ściąganie poprawek/łatek/patchów/uaktualnień działa, ponieważ serwery, z których są pobierane, są niezależne od PlayStation Network. Amen.

Edytowane przez Dasqez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) , zdziwilbym sie gdyby ktos nie byl zirytowany lub nie myslal o zmianie platformy.

Masz na myśli m.in. platformę, na której usługa on-line ruszyła w Polsce oficjalnie długo, dłuuugo po premierze tejże platformy?

Niestety sprawdza się powiedzenie, iż masy nie mają pamięci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz na myśli m.in. platformę, na której usługa on-line ruszyła w Polsce oficjalnie długo, dłuuugo po premierze tejże platformy?

Niestety sprawdza się powiedzenie, iż masy nie mają pamięci.

Tak sie sklada ze mam Xboxa prawie ze tyle samo czasu co PS3 (ok 2-3 lata), i jako "masa bez pamieci" spokojnie moge powiedziec ze brak polskiego XBL jakos specjalnie nie doskwieral nikomu za bardzo (ani moim znajomym z listy, ani ludziom na forum dedykowanemu stricte xboxowi ktorego jestem uzytkownikiem).

Niestety sprawdza sie powiedzenie, iz masa ktora nie ma stycznosci z produktem ktory neguje, jest w bledzie, panie, "Gombka".

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaprawdę nie wiem skąd wyciagasz swoje wnioski, bowiem X360 mam akurat dłużej niż PS3.

Jednak - jako konsument - widzę różnicę, kiedy ktoś przeciąga termin z powodu tego, że coś się gdzieś popsuło, a kiedy ktoś mówi "niedługo" i mija rok za rokiem, aż tu nagle powstaje rewolta i wypadałoby coś z nią zrobić.

Z takich sytuacji można łatwo wywnioskować, w którym miejscu posiada swoich klientów dana firma. Przeprowadzka jak z deszczu pod rynnę.

Jednak to nie jest raczej temat do głębszej dyskusji o tym. Z Twojego pierwszego zdania i tak mogę z góry założyć, że nie ma nawet o czym dyskutować, bo nie zrozumiałeś, że chodziło mi bardziej o podejście do klienta niż samą funkcjonalność (stąd pogrubione "oficjalnie").

Przy okazji - wytykasz mi błąd ortograficzny w moim pseudonimie, który jest nota bene celowy, a we własnej wypowiedzi robisz takie rzeczy, że niejednemu poloniście otwiera się scyzoryk w kieszeni. Masz, Panie, tupet.

Edytowane przez BaltazarGombka
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisal ma sens, a ty w pierwszym zdaniu stwierdziles tylko bezsensownie fakt a la "kapitan oczywisty". Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Tobie zalezy na singlu, sprobuj sobie wyobrazic ze kupujesz LA Noire w dzien premiery i dupa, nie mozesz grac bo Sony dalo sie wyczochrac w kakowe oczko, mija tydzien, drugi, trzeci a ty dalej grac nie mozesz i dalej mamia oczy tekstami "soon" "few days", zdziwilbym sie gdyby ktos nie byl zirytowany lub nie myslal o zmianie platformy.

Konsola jest sprzętem do grania. Jeśli nie da się na niej grać, to znaczy, że nie działa. Słowem, jeśli nie da się odpalić gry singlowej, to albo gra, albo konsola jest uszkodzona. Wypowiedź kolegi jest bezsensowna, choć rozumiem co chciał przekazać swoim wpisem i bardzo mu współczuję. Jeśli dla kogoś multi jest najważniejszym, a raczej jedynym sposobem użytkowania PS3, to maszynka SONY stała się właściwie bezużyteczna. W takim wypadku nie ma się nad czym zastanawiać, tylko pobiec do sklepu i kupić X360. Nikt nikomu tego nie zabrania. Sam kupiłbym sobie amerykańską konsolę, gdybym znalazł choć jedną grę, w którą chciałbym zagrać (mam na myśli tytuły na wyłączność).

Liczę bardzo na to, że Sony zmodyfikuje niektóre elementy usługi (PSN), ale obawiam się, że lepsze zabezpieczenia odbiją się nam czkawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaprawdę nie wiem skąd wyciagasz swoje wnioski, bowiem X360 mam akurat dłużej niż PS3.

Chyba nie zaakcentowalem wyraznie w poprzednim poscie, ze dyskuje uwazam za skonczona.

Przy okazji - wytykasz mi błąd ortograficzny w moim pseudonimie, który jest nota bene celowy, a we własnej wypowiedzi robisz takie rzeczy, że niejednemu poloniście otwiera się nóż w kieszeni. Masz, Panie, tupet.

No tak, brak polskich znakow w wypowiedzi to faktycznie glupota nie lenistwo, mea culpa.

post-4333-0-40172800-1305152707_thumb.jp

(blad celowy lub nie, kluje w oczy, a noz widelec przy wpisywaniu go nie posilkowales sie mozilla :pardon:)

Wypowiedź kolegi jest bezsensowna, choć rozumiem co chciał przekazać swoim wpisem i bardzo mu współczuję. Jeśli dla kogoś multi jest najważniejszym, a raczej jedynym sposobem użytkowania PS3, to maszynka SONY stała się właściwie bezużyteczna.

I tego mi zabraklo w poprzednim poscie, wiecej wyrozumialosci. Ale jak widac niepotrzebnie zabralem glos, bo ten temat jest jak lep na jalowe dyskusje :D.

Liczę bardzo na to, że Sony zmodyfikuje niektóre elementy usługi (PSN), ale obawiam się, że lepsze zabezpieczenia odbiją się nam czkawką.

Oby nie, choc gdyby wprowadzili cross-chata kosztem tej czkawki, to wybaczylbym im wiele.

Uciekam zanim profesor Gombka z wydzialu polonistyki znow wywola mnie do tablicy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

(blad celowy lub nie, kluje w oczy, ... )

Łał ;)

Najjaśniejszy Panie, jeśli nie masz zamiaru odnieść się merytorycznie do treści mojej wypowiedzi, to nie trać wolnego czasu, ponieważ mnie akurat nie interesuje kasting na najlepszego, ciętego ripostera. Temat wydaje mi się być za poważny, aby urządzać sobie tutaj takie zabawy. Ja i tak wiem, że Pan jest w tym lepszy, więc proponuję Panu podanie sobie ręki jako znak "Pax tecum" i uszanowanie różnicy zdań między nami, bo w końcu każdy ma prawo do własnej opinii.

Edytowane przez BaltazarGombka
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uciekam zanim profesor Gombka z wydzialu polonistyki znow wywola mnie do tablicy.

Mi się bardzo podoba jak ktoś pisze poprawnie, składnie i potrafi się wypowiedzieć sensownie.

Ja chyba tak nie potrafię :)

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie do kosza, bo temat jest ogólny. Patche się pobierają do wszystkich gier, psn nie jest potrzebny , wystarczy podpięty internet. Tak wiec jeżeli wydadzą jakieś patche do L.A. Noire czy innej gry, to na pewno będzie można je zaciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czemu co poniektórzy przypominają o tym ,że zostawiamy swoje dane osobowe w wielu miejscach w sieci, przecież to jest oczywiste. Przy głupiej rejestracji, a nie mówić o stronkach gdzie należy podać swoje bardziej szczegółowe dane. Przecież każdy to wie, ale to nie z YouTuba, nie z Gmaila, nie z NK ,ani Facebooka wykradli moje dane tylko z serwerów Sony. Więc bardziej ma mnie interesować skąd jeszcze mogą je wykraść czy fakt ,że już się to stało...?

Edytowane przez Tauru89S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×