Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

no niewątpliwie bedzie to genialnie wygladac ; D bo rozumiem wszyscy w swoich domach mają po 220 cali

no a jak ,a ja mam nawet 221"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

GT5P jest jak narazie moim ulubionym tytulem na ps3 i tak sie zastanawiam czy znajde cos podobnego ? Gralem w grid ,ale model jazdy w ogole nie przypadl mi do gustu. Zastanawiam sie ewentualnie nad ferrari chalenge ale nie jestem pewien czy to cos podobnego,a dema niestety nie ma. A wiec , jakies sugestie czy bede musial czekac na pelna GT5 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy warto kupic gt5 (posiadam  TV SD)

Czy odczuje lepsza jakosc grafiki w porownaniu do gt4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem zabawę z GT5P posiadając kierownicę Logitech Forumula EX, błyo fajnie ale dopiero na G25 zaczyna się prawdziwa jazda. Parę godzin na przyzwyczajenie i jest ok.

Gram z opcja manualnej skrzyni biegów w trybie H. Czasy lepsze niż na EX.

Najbardziej brakuje opcji gry ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno odczujesz różnicę pomiędzy GT4 a GT5P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat czy warto kupic gt5 (posiadam  TV SD)

Czy odczuje lepsza jakosc grafiki w porownaniu do gt4?

Nie pójdzie Ci na TV SD. :) jedyna gra, która mi nie poszla na starym TV, bo za duze wymagania ma GT:5P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pójdzie Ci na TV SD. :) jedyna gra, która mi nie poszla na starym TV, bo za duze wymagania ma GT:5P.

Mi na SD poszła bez problemu. Więc nie wprowadza ludzi w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakiego kabla używacie...

Ja używam komponent'a, który był dołączony do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam komponent'a, który był dołączony do konsoli.

do konsoli dołączany jest composite, component jest do telewizorów HD, albo HD prepared. A co do GT5P na SD na pewno pójdzie, nie wiem na jakiej podstawia ktoś może twierdzić, że nie. Gra jak gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do GT5P na SD na pewno pójdzie, nie wiem na jakiej podstawia ktoś może twierdzić, że nie. Gra jak gra...

No pójdzie, pójdzie ale jak to będzie wyglądać :confused: Ja kiedyś odpaliłem na TV SD 21' to po prostu załamałem się. Na górze i dole ekranu wyskoczyły mi czarne pasy, obraz stracił swoją jakość w stosunku do TV HD. I od tamtego czasu ani razu nie odpaliłem żadnej gry na TV SD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do konsoli dołączany jest composite, component jest do telewizorów HD, albo HD prepared. A co do GT5P na SD na pewno pójdzie, nie wiem na jakiej podstawia ktoś może twierdzić, że nie. Gra jak gra...

A jednak nie pójdzie ;)

Mnie na zwykłym kabelku z PS3 GT5 szło w czerni i bieli :D Musiałem się na RGB przerzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy da sie oblokowac wszystkie wyscigi w dealerships? przeszlem wszystkie klasy i mam jakas polowe eventow :( m.in subaru , aston martin nie ma dostepnych ...

Edytowane przez Dropsiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Gdy sciagam update do prologa po pewnym czasie pojawia mi sie blad. Wiecie co mozna z tym zrobic? Ciagle probuje i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Gdy sciagam update do prologa po pewnym czasie pojawia mi sie blad. Wiecie co mozna z tym zrobic? Ciagle probuje i nic.

Przerywa się ale jak piszą to to, co zostało ściągnięte jest zachowane i dociąga od momentu przerwania, więc jak wyżej - ciągle próbuj, to jeszcze IMHO muszą poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy w GT 5 da sie zmienić strone kierownicy w samochodzie, zamiast prawej strony to żeby była po lewej kierownica :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem Ci odowiedziec pytaniem "czy jak kupisz auto w Japonii to mozesz przelozyc kiere? Ale zaraz sie zorientowalem, ze tak, Polak potrafi to zrobic:) Ale w cywilizowanym swiecie jak i w GT5, kierownicy nie zamienisz stronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mógł by mi ktos podaci kody na gt5

A chciałbyś latać samochodem, mieć jakieś nitro, czy super przyczepność i zwrotność? Nie, no chłopie, tak łatwo nie będzie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×