Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy widok z kokpitu jest zarezerwowany tylko i wyłącznie w samochodach premium ?:unsure:

Wałkowane 1500razy albo i więcej, odrobina chęci i napewno byś znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widok z kokpitu jest zarezerwowany tylko i wyłącznie w samochodach premium ?:unsure:

Było milion razy. Ludzie! Szukajcie, a znajdziecie. Ja rozumiem przed premierą ale po premierze bardzo łatwo znaleźć taką informację. Ostatni raz powiem: widok z kokpitu jest tylko i wyłącznie w samochodach "Premium"! A teraz chciałbym odpowiedź na moje pytanie związane z TCS. Bo pojawiają się takie pytania jw. a te mniej wałkowane lub wcale w ogóle nie zwracają niczyjej uwagi.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje wypowiedź zeratula:

w trzech punktach podsumuję1. Róbcie wojnę - kpina jakaś? Najbardziej żałosny sposób nabijania komentarzy, co zresztą widać po ich ilości.2. Żałosne Menu ? A wolałbyś Start, Load i Quit na czarnym pixelowym tle? Puknij się.3. Nie wiem dlaczego obrażasz Martynę. To że wystąpiła na łamach PlayBoy'a nie czyni z niej prostytutki. Jak wiadomo zasłyneła z czego innego, a teraz zajmuje się filmami prodróżniczymi.Jak dla mnie rozczarowaniem roku, jest twoja migracja do ps3site, powinieneś zostać na swoim marnym blogu i pisać / tudzież czytać te bzdury dla pryszczatych 10 latków. Pozdrawiam zeratulka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca w kazdym punkcie , menu jest fenomenalne , Martyna nie przeszkadza w ogole a robienie wojny nie ma sensu, Kazda gra ma swoje plusy i wady.

Co do zniszczen i zabrudzen , mamy je w grze dla dwoch graczy czyli arcade , w trybie GT nie zdazylo mi sie wgiac auta ale chyba nawet nie mialem stycznosci z banda. Dziwne jest tez troche ze auto po wyjezdzie na pobocze ( piach , trawa ) tak szybko zrywa sie i jedzie dalej ale to w sumie nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje wypowiedź zeratula:

w trzech punktach podsumuję1. Róbcie wojnę - kpina jakaś? Najbardziej żałosny sposób nabijania komentarzy, co zresztą widać po ich ilości.2. Żałosne Menu ? A wolałbyś Start, Load i Quit na czarnym pixelowym tle? Puknij się.3. Nie wiem dlaczego obrażasz Martynę. To że wystąpiła na łamach PlayBoy'a nie czyni z niej prostytutki. Jak wiadomo zasłyneła z czego innego, a teraz zajmuje się filmami prodróżniczymi.Jak dla mnie rozczarowaniem roku, jest twoja migracja do ps3site, powinieneś zostać na swoim marnym blogu i pisać / tudzież czytać te bzdury dla pryszczatych 10 latków. Pozdrawiam zeratulka.

Że niby kto narzeka na Martyne? W tej grze i tak prawie w ogóle jej nie słychać, a z tym nawiązaniem do atutów to już w ogóle porażka ( po co to? Zazdrosci?). Z reguły nie oglądam filmików z jego komentarzem bo trace cierpliwość słysząc jego głos i bezładu posklejane "opinie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście komentarze? Jaka videorecenzja takie commenty:) "Fanatycy mają klapki na oczach" Oj biedny czlowiek, który nigdy nic nie lubiał nad wyraz. Ubogi jakiś taki emocjonalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekroczył już ktoś 40 lvl?

Są jakieś zniszczenia auta? Mówię o takich realnych, a nie porysowaniach :)

I jeszcze jedno szybkie pytanie, chce się wziąć za licencje... czy one coś dają za wyjątkiem doświadczenia?

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez nich chyba nie można przystępować do wyścigów kolejnych klas... a 40lvl to jest jakiś kosmos:P ja nie jestem nawet w połowie (18)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez nich chyba nie można przystępować do wyścigów kolejnych klas... a 40lvl to jest jakiś kosmos:P ja nie jestem nawet w połowie (18)....

W jednym i w drugim masz 100% rację. Ciężko nabić wysoki level (coraz bardziej wydaje mi się, że to ściema rzucona w internet z tymi zniszczeniami). Co do drugiego, to fakt, doświadczenie pozwala nam wziąć udział w trudniejszych wyścigach, ale czy daje jakąś kase za ukończenie?

Edit@down: Wiem, wiem, na razie bawie się właśnie w A i B-spec plus wyścigi specjalne... narazie wszystko na srebro, a jak będę miał więcej czasu to je ozłoce

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym i w drugim masz 100% rację. Ciężko nabić wysoki level (coraz bardziej wydaje mi się, że to ściema rzucona w internet z tymi zniszczeniami). Co do drugiego, to fakt, doświadczenie pozwala nam wziąć udział w trudniejszych wyścigach, ale czy daje jakąś kase za ukończenie?

kasy nie daje... jak chcesz $ to musisz robić wyścigi specjalne:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że wyścigi specjalne są tylko jednorazowego użytku.... dla mnie bardzo łatwe były dwa pierwsze poziomy nascarów.... chwile moment i kaska wpada... ale już jak zdobywasz złoto to następnym razem kasy nie dostaenisz już :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w specjalnych dostajesz kase za każdy zdobyty medal, czy to brązowy, srebrny, czy złoty (czy tam puchar) jednorazowo.

Siedze tak sobie w pracy i ciekawi mnie jedna rzecz, której nie próbowałem. Jeśli w A-spec powtórzymy wyścig, który już wcześniej ozłociliśmy to czy znów dostaniemy kase? nie próbowałem jeździć drugi raz tego samego wyścigu, a siedze w robocie i mnie to nęci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w specjalnych dostajesz kase za każdy zdobyty medal, czy to brązowy, srebrny, czy złoty (czy tam puchar) jednorazowo.

Siedze tak sobie w pracy i ciekawi mnie jedna rzecz, której nie próbowałem. Jeśli w A-spec powtórzymy wyścig, który już wcześniej ozłociliśmy to czy znów dostaniemy kase? nie próbowałem jeździć drugi raz tego samego wyścigu, a siedze w robocie i mnie to nęci :D

TAK... za każdym razem dostajesz kasę w wyścigach A-Spec... jesli chodzi o te eventy specjalne to z tego co pamiętam kasa jest wypłacana jednorazowo tylko bo jakby było inaczej to już miałbym ponad milion $ na koncie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że trzeba wyjść do menu wyboru wyścigu by go od początku pojechać i zgarniać kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo macie porównanie bez żadnych zdjęć w dobrej jakości ;] I proszę bardzo jaka przepaść xD

Fizyka jazdy oceniona przez profesjonanego kierowce rajdowego xD

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się na kamerze z kokpitu osiągnąć jakieś dobre czasy czy tylko ze zderzaka? Lubię jeździć z kokpitu i sprawia mi to więcej frajdy lecz nie wiem jak się to może odbić na czasach :D

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się na kamerze z kokpitu osiągnąć jakieś dobre czasy czy tylko ze zderzaka? Lubię jeździć z kokpitu i sprawia mi to więcej frajdy lecz nie wiem jak się to może odbić na czasach :D

Wszystko zależy od wprawy... możesz nawet jeździć z wyłączonym TV i uzyskać najlepszy czas :) Oczywiście ze zderzaka trochę więcej widać, jest mniejsza granica błędu. Ale jak kto woli. Ja jeżdże z kamery zza samochodu bo tak lubie i żadna siła mnie nie powstrzyma, żeby to zmienić, nawet kosztem nie zaliczenia złota, czy poprawienia czasu.

Niedługo kupuje kierownice, razem z siedziskiem więc kto wie, może się skusze z kokpitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale mnie dzisiaj niespodziewanka w GT5 spotkała. Wbijam w tryb kariery, a tu informacja, że z okazji moich urodzin należy mi się samochód wyprodukowany w roku, w którym się urodziłem.... i dostałem Forda RS200 :D Niezły bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja już po urodzinach a stykło by autko z 79r. do zaliczenia wyścigu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto wkoncu jest z nurburgring nordshliefe ? nie mam go dostępnego trzeba go jakoś odblokować czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nordschleife dostajesz chyba po ukończeniu drugiego albo pierwszego etapu akademii AMG. W każdym razie jest w akademii AMG odblokowywany.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto wkoncu jest z nurburgring nordshliefe ? nie mam go dostępnego trzeba go jakoś odblokować czy jak ?

AMG wszystkie brąz dostajesz NN zwykłą, za srebrne wersję 4 godzinnego wyścigu, za złoto 24 godzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie już było tutaj omawiane lecz od dłuższego czasu śledzę ten wątek i jakoś go nie zauważyłem. Jaka jest prawdziwa rozdzielczość? Gra odpala w prawdziwym Full HD czyli 1920x1080 czy jest to oszukane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie już było tutaj omawiane lecz od dłuższego czasu śledzę ten wątek i jakoś go nie zauważyłem. Jaka jest prawdziwa rozdzielczość? Gra odpala w prawdziwym Full HD czyli 1920x1080 czy jest to oszukane?

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-gran-turismo-5-tech-analysis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×