Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz w opcje i wybierasz kierownicę dla G25 to była ta za tymi trudmasterami logitech pro.a tam już polapiesz się jak z przyciskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące menu głównego gry.

Dlaczego nie mam takiego menu jak w linku powyżej ? Mam całkiem inną animację i jakąś kiczowatą muzykę, której nie da się słuchać.

Którym przyciskiem przełącza się na światła długie-krótkie ? Podobno w samochodach klasy Premium można się tym bawić.

Wie ktoś jak wyeksportować auta z GT na PSP do GT5 na PS3 ? Czytałem instrukcie i gdzieś w menu głównym powinienem mieć opcję "Garaż PSP" po podłączeniu przenośnej konsoli (a mam PSP go jakby to miało jakieś znaczenie), lecz nigdzie nie widzę tego Garaż PSP. Mógłby mnie ktoś jakoś naprowadzić ?

Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdro dla wszystkich użytkowników GT5 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... czy w B-spec mamy tylko 1 kierowce, czy można później dodawać następnych? i jak już to kiedy?:)

Z czasem na pewno można dodawać kierowców, bo po to są te sloty. No i z pewnością będzie można jeździć kilkoma na raz co widać po ikonkach przy wyścigach. Ja niestety mam dopiero 3 level w B-spec, coś słabo mi idzie, ciężko wygrać. :rolleyes:

Czytałem instrukcie i gdzieś w menu głównym powinienem mieć opcję "Garaż PSP" po podłączeniu przenośnej konsoli (a mam PSP go jakby to miało jakieś znaczenie), lecz nigdzie nie widzę tego Garaż PSP. Mógłby mnie ktoś jakoś naprowadzić ?

Na samym dole po prawej jest ikonka PSP. Klikasz na nią i musisz podłączyć przenośną konsolkę kablem USB. Dalej nie wiem bo jeszcze nie próbowałem ;)

:r3: odpowiada za światła

Na DFGT najlepiej ustawić sobie L2 za światła i R2 za wycieraczki. I podgląd do tyłu tak jak od początku - strzałka w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co jestem rozczarowany. Po pierwsze dlatego, ze moja g27 lata jak szalona, telepie nia, sama skreca przy 60km/h na prostej drodze i co gorsza kilkunastu km/h na wstecznym (http://rapidshare.com/files/433435673/Wideo002.3gp) co odbiera mi calkowita przyjemnosc z jazdy tym bardziej, ze sprawdzilem juz wszelkie mozliwe ustawienia. A po drugie ta grafika, naprawde kłuje w oczy. Jak na 5 lat siedzenia przy jednym tytule, to sie nie popisali.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi jeszcze większego smaku :P tym opowiadaniem co to GT5 ma xD i nie :P a najgorsze to, że nie ma w mojej liście wydatków pozycji GT5 : / na ten miesiąc :( Tak więc panowiem jak już będę szczęśliwym posiadaczem swojej wersji ; ] zapraszam do znajomych ;] ID jak w nicku ... z mojej strony same czyste zagrywki ;-] a i tak poza tym wychodzą już "mini" recenzje ;]

http://www.youtube.com/watch?v=05enX1eRct8

Recenzja samego menu ;] i pokazany Głos Martyny, który przynajmniej jak dla mnie odpowiada bardzo dobrze ;-)

A tak poza tym to pewnie niedługo będzie jakaś porządna recenzja (czytaj: Recenzje OG)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna jakos na stale wylaczyc wszytkie asysty to znaczy kontrole trakcji i abs bo zawsze jak jezdze innym samochodem to sie wlacza kontrola trakcji na 5 i abs na 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak to jest z tym menu ? Czemu na tym filmie na YT jest inne menu niż w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol, jak chcesz wygrywać w B to pobaw się najpierw w A i zdobądź dobre samochody. Mój kierowca jest początkujący i zawsze jest pierwszy na mecie z dużym zapasem czasu. Dobry samochód plus początkujący kierowca i kasa leci:)

Zrobiłem sobie tuning nowego bmw i podniosłem mu KM do prawie 700 plus spore obniżenie masy... tym samochodem nasz kierowca zdobywa doświadczenie w pierwszych wyścigach, a później już można dać mu słabsze

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wygrac zawody samochodow z napedem FR mam za malo kasy na nowe fury , mam 150 konnego lancera ktorym jezdzilem w japonskim klasyku. Sprzedac go i kupic cos nowszego czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wygrac zawody samochodow z napedem FR mam za malo kasy na nowe fury , mam 150 konnego lancera ktorym jezdzilem w japonskim klasyku. Sprzedac go i kupic cos nowszego czy co ?

Pobaw się w wyzwania specjalne czy jakoś tak. Na przykład wyzwanie AMG na Nurburgring. Spoooro kasy to daje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna jakos na stale wylaczyc wszytkie asysty to znaczy kontrole trakcji i abs bo zawsze jak jezdze innym samochodem to sie wlacza kontrola trakcji na 5 i abs na 1?

Niestety nie ma opcji zmiany ustawień dla wszystkich aut. Każde trzeba ustawiać z osobna.

Witam.

Jak wygrac zawody samochodow z napedem FR mam za malo kasy na nowe fury , mam 150 konnego lancera ktorym jezdzilem w japonskim klasyku. Sprzedac go i kupic cos nowszego czy co ?

Przecież możesz powtarzać wyścigi, które już wygrałeś. Ja tak nazbierałem na japońskie, używane autka typu Nissan Silvia, Mazda Rx7 czy Mitsubishi FTO. Chyba czas najwyższy je tuningować. Na FR jeżdżę Mazdą i jest ciężko bo jej nie tuningowałem, ale lubię wyzwania.

Duszol, jak chcesz wygrywać w B to pobaw się najpierw w A i zdobądź dobre samochody. Mój kierowca jest początkujący i zawsze jest pierwszy na mecie z dużym zapasem czasu. Dobry samochód plus początkujący kierowca i kasa leci:)

Zrobiłem sobie tuning nowego bmw i podniosłem mu KM do prawie 700 plus spore obniżenie masy... tym samochodem nasz kierowca zdobywa doświadczenie w pierwszych wyścigach, a później już można dać mu słabsze

Ja przechodzę sobie powoli karierę. Wyrwałem VW New Beetle wersję sportową za 25,000 (!) na giełdzie i tym właśnie autem przechodzę w B-spec te pierwsze wyścigi. :smile: Nie spieszy mi się do 1000 konnych potworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bo juz w kilku postach natknalem sie ze ktos wspomina o glosie Martyny w menu. Gram od dnia premiery ju troszke poprzechodzilem i ani razu nie uslyszalem rzadnego PL kektora :/

Moze mam jakas inne wersje a moze to jakies zarty zta Martyna :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no mi też właśnie się nie spieszy, ale wczoraj ograłem trochę eventy specjalne i wpadło jakoś 500k :D Nie chciałem jednak ładować w potwory, więc kupiłem RS6ke, ISF'a i Nissana Skyline (W Europie/USA występuje jako Infiniti G37) - jaki on ma dźwięk :shok: - n-i-e-s-a-m-o-w-i-t-y :D

Tak więc jak komuś brakuje kasy to eventy specjalne jak najbardziej polecam :)

@reissdorf84

Jak masz licencje to wejdź w "odtwórz przykładową powtórkę" - tam Martyna radzi jak przejść dane zadanie ;)

P.S Wg. mnie domyślnie za światła odpowiada :r1: ,a :r3: za wycieraczki...

EDIT:

@down

No wczoraj sprawdzałem... w zasadzie to dzisiaj, może byłem już tak śpiący, że mi się pomieszało... a może nie, mniejsza :tongue:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawdź w grze ;)

Czy jest możliwe aby np. audi rs6 zrobić na maksa i mieć 880koni a na YT jest gość co niby ma 970+ ??

od czego to może zależeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kolejny patch i kolejne pol godziny instalacji:D

/edytuje, bo myslalem, ze znow musze instalowac gre co ostatnio przysporzylo konsoli sporo problemow.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-PAC , jaki samochodzik polecacie ?

FR wygralem po przejsciu gokartow duzo kasy wpadlo , kupilem BMW 135i ( dodalem 150 koni ) i juz na starcie zawsze bylem pierwszy. Ogolnie nie zaczalem jeszcze B-SPEC , czy te BMW nada sie dla mojego kierowcy ? Bo ogolnie nawet nie wchodzilem w ten tryb a piszecie ze trzeba dac auto kierowcy wiec chyba 450 konne BMW na poczatek wyscigow chyba gwarantuje 1 miejsca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FR wygralem po przejsciu gokartow duzo kasy wpadlo , kupilem BMW 135i ( dodalem 150 koni ) i juz na starcie zawsze bylem pierwszy. Ogolnie nie zaczalem jeszcze B-SPEC , czy te BMW nada sie dla mojego kierowcy ? Bo ogolnie nawet nie wchodzilem w ten tryb a piszecie ze trzeba dac auto kierowcy wiec chyba 450 konne BMW na poczatek wyscigow chyba gwarantuje 1 miejsca ?

Spokojnie. Na B-spec masz praktycznie te same wyścigi co na A-spec (przynajmniej w Amateur, bo tam tylko grałem na razie) i 450-konnym BMW na pewno będziesz miał pierwsze miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram sobie tak od pewnego czasu i zastanawia mnie gdzie jest te prawie 1000 samochodów. W opcji szybkiego wyścigu jest około 30-40 aut, w trybie kariery w salonie samochodowym sa same premium cars wiec obstawiam że jest ich około 250 w zakładce używane auta jest około 40 standardów, czasami wpadnie autko za jakieś wyścigi czy licencje ale dalej mi brakuje dośc sporo do tego tysiąca

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:r3: odpowiada za światła

:l3: klakson

:r3: wycieraczki

:r1: światła

tak jest u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem RS6, zmodyfikowałem, ma 771 koni, ale mam wrażenie, że popełniłem błąd nie kupując R8. Niby wolniejsze, ale rewelacyjnie się prowadzi na zakrętach. Czy da się jakoś dostroić RS6, żeby pokonywało zakręty z pewnością i "solidnością" R8? Jeśli nie, to będę zmuszony sprzedać RS6, chociaż tyle, że ma jakieś 30km przebiegu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą kupiłem sobie pierwsze Ferrari. 458 Italia jest objeżdżane w B spec'u na razie :> ustawiam wyścig i mam trochę wolnego czasu bo nie ma szans, żeby przegrał. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wygralem prawdziwego killera :D

Subaru 360 z '58 roku..

15KM!!!

  :thumbsup:

a na codzien jezdze Nissanem Fairlady Z 300ZX TT (668 KM, 684 Nm)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś sposób na zgranie aut z garażu psp na gt5, robię to zgodnie z instrukcją od gt5 i cały czas wyświetla tylko "oczekiwanie na połączenie", proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:l3: klakson :r3: wycieraczki :r1: światła tak jest u mnie

no to nie wiem co jest grane ja jeżdżę na DF GT i nie zmieniałem absolutnie nic w ustawieniach i pod :r3: mam klakson

zresztą nie będziemy tego ciągnąc jest jak jest i każdy może sobie ustawić po swojemu

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×