Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie sławetne porównanie xbotów, jakie to AI w gt5 jest durne?

Popatrzcie na to.

Dlatego nigdy nie wierzę tym "Rzetelnym" porównaniom. Co oni się próbują dowartościować??

mam też pytanie odnośnie tworzenia kierowcy w B spec - na jakie statsy najabrdziej zwracać uwagę? lepiej żeby cechy były wyśrodkowane, czy któreś zignorować i losować z podkreśleniem na jakaś cechę?

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys czytal forum to zobaczylbys ten filmik z youtuba na 354 stronie (post nr #7072). spozniles sie tylko 3 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Wezmę GT5 i spróbuję najpierw na padzie. Jak się pojawią wolne środki może się przestawię na kierę. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zaluj ze ci szkoda czasu na B , bo tam bys dostal pare fajnych aut :)

Po co mi fajne fury jak mam juz takie jak Maclaren lamborgini galardo ferrari italia 08 itd. fajne fury mi już nie potrzebne po co mi???Potrebne mi wyścigowki na ostatni tryb ekspert,a zreszto napisales nie na temat więc po co ta gadka żałuj??!!Cofnijcie się ludzi do wcześniejszego posta mojego i dajcie znać jak macie pomysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zadał sobie trochę trudu to pewnie byś znalazł, że najlepiej płatne są eventy specjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi fajne fury jak mam juz takie jak Maclaren lamborgini galardo ferrari italia 08 itd. fajne fury mi już nie potrzebne po co mi???Potrebne mi wyścigowki na ostatni tryb ekspert,a zreszto napisales nie na temat więc po co ta gadka żałuj??!!Cofnijcie się ludzi do wcześniejszego posta mojego i dajcie znać jak macie pomysly.

Przepraszam bardzo, czy to jest Caritas?:) Możemy pomóc , ale wymaga się troche szacunku:) Ktoś próbuje Ci podpowiedzieć, a Ty zachowujesz się jak "Kaz wie kto" bo masz Gallardo , Italię.  Nie jest wyczynem żadnym, że masz Gallardo, czy Italię bo praktycznie każdy z nas je ma. Tymbardziej (oczywiście moim zdaniem:)) jaki jest sens grania w Gran Turismo po to , by po prostu od kopa przejść wszystko i ozłocić kupując samochody potrzebne tylko do eventów. Tzn, fajnie jest złocić, ale gadanie typu po co mi auto X skoro mam Gallardo jest trochę bez sensu, bo wierzę, że połowa forumowiczów (co jest zrozumiałe) nie zbyt pochlebne zdanie będzie mieć o osobie, która pisze "Po co mi Delta Integrale, skoro mam Gallardo". Chyba pomyliłeś gry, albo fora. Skoro masz Gallardo to nimi też dasz rade przejść eksperta (poważnie):) Ponad to, w B spec, jak pisał jezykosss te fajne furki jako nagrody też oznaczają wyścigówki, geniuszu. A , McLaren to świetne auto, tylko trzeba umieć wykorzystać jego potencjał i docenić kunszt przeniesienia realnego modelu w virtualia GT5.  Co do cofania się do poprzedniego postu, to nie nasz interes by to robić, bo to Ty masz problem nie my. jezykoss bardzo dobrze Ci podpowiada. Przemyśl to. Pozdrowienia.   

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. ale jazda.. wczoraj miałem urodziny, odpaliłem wieczorem gt i wyskoczył mi komunikat że "wszystkiego najlepszego [bla bla bla], dostałeś wóz z twojego rocznika! zajrzy do garażu".

miło z ich strony że o mnie pamiętali, hlip.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Wiem czy nadal tak jest ale dużo ludzi narzeka że trudne jest Like The Wind "Jak wiatr czy niczyczym wiatr nie pamietam"

otóż przy pewnych opcjach jest bardzo proste

musimy kupic

Corvette ZR1 i wprowadzić do niej modyfikacje wyścigowe i pełny tuning

potem włączamy wyścig i wybieramy opony wyścigowe SOFT (miękkie) Spoilery ustawiamy na 35 przód i tył a prędkość maksymalną na 400km/h

przy tych ustawienia chyba na 2 okrążeniu a nawet wcześniej wysunołem się na prowadzenie i zostałem tam do końca (mowa o trasie tej prawie okrągłej ale ta pierwsza też bez problemu wygrałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w GT5 pierwszy raz i nie grałem w poprzednie części i może mi ktoś powiedzieć jak się wykorzystuje kupony na samochody ?

wchodzę do salonu wyszukuje tego auta a i tak za niego muszę płacić. wyjaśni mi to ktoś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na glownym ekranie GT Life masz w lewej dolnej cwiartce ekranu ikonke ciezarowki - klikasz na nia i tam masz swoje bilety na samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam inne pytanie ;] Czy w poprzednich częściach GT była jakaś trasa górska z punktu A do B coś jak w Initial D ?? Bo pamiętam, że ktoś wspominał, że było coś takiego a niema jej w GT5

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikes Peak Hill Climb

Pikes Peak Downhill

To było w GT2, nie pamietam czy bylo w kolejnych czesciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę pozdrowić wszystkich szczęśliwych posiadaczy GT5, do których grona od dziś i ja się zaliczam:) Niestety i tak gra się zacznie za parę dni jak będę miał wolne. A na przekór maruderom w sprawie GT5 kupiłem jeszcze NFS:HP, żeby pokazać, jak należy traktować te pozycje - dwa światy:)

P.S. Ramki na tablice wymiatają! Jak ktoś mnie spotka na ulicy to będzie wiedział o co chodzi;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ramki na tablice wymiatają! Jak ktoś mnie spotka na ulicy to będzie wiedział o co chodzi;>

Potwierdzam :thumbsup: Trochę się obawiałem, że będą tandetnie wykonane i bardzo się miło zdziwiłem. Są przefajne (metaliczny napis świetnie się prezentuje) i już miałem na stacji rozmowę wywołaną owymi ramkami. Ogólnie jestem dumny z ich posiadania i krzewienia wśród kierowców marki GT5/PS3 :thumbsup:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a jak jest z farbami aut? za niektóre odblokowane dostaje się nowe kolory w zakładce item/przedmioty. Sęk w tym że użyłem jakiś czarny lakier i biały na dwóch samochodach i już znikł bezpowrotnie. Mam rozumieć że te lakiery są jednorazowe? jak tak to zajebiście :/ Ponadto co z autami które wygrywam za jakiś event, licencje i go sprzedamy. Będzie gdzieś do odzyskania czy niektóre fury przepadają bezpowrotnie? będę wdzięczny za odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca mi się wgl. kupić ta grę? Bo jedni piszą, że tak a drudzy, że nie ... i już ni wiem .confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz to poczytaj, a nie pytasz się trzecich... jest w dziale temat "Pierwsze wrażenia" - zapraszam ;)

@Tomisior

No niestety, lakiery są jednorazowe, a co do fur za eventy raczej da się kupić, bo część z nich miałem już okazję widzieć w komisach... jednak uwaga! Wydaję mi się, że nie wszystkie, bo nie dawno dostałem Nissana GT-R GT Academy Edition i nie wydaję mi się, żeby był dostępny w salonie z tymi naklejkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Melon - jak dla mnie bzdura niesamowita. Ale cóż poradzić. jeszcze raz THX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze coś lepszego dają za wyścigi pickupów ale najlepsze jest to ze w A i B specu dostałem ten sam gówniany woź :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyne DLC jakie mógłbym kupić do GT5 to jakieś trasy górskie typu downhill. Taka trasa była też w Enthusi na Ps2 i w Forzy 3 też jest taka. Fanów Initial D trochę olano w GT5. Szkoda. Fajne byłyby takie pojedynki na tych trasach 1vs1 po sieci.

Pikes Peak Hill Climb

Pikes Peak Downhill

To było w GT2, nie pamietam czy bylo w kolejnych czesciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje przejść granturismo world champions i grałem lambo murcielago tym najdroższym z salonu i za cholerę nie mogłem go opanować.... Powiększyłem moc, ale wiadomo że jak zaczne redukować bardziej masę to będę latać  strasznie.... Czy nie lepiej jest kupić tego o ok 10k tańszego? Więcej wyciśnie i lepszy w prowadzeniu? Prosiłbym o jakieś wskazówki dotyczące ustawień tuningu i aerodynamiki pod lambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup może jakiś spoiler i zwiększ mu w opcji tuningu docisk. Ja osobiście nim jeździłem i jeśli tylko odpowiednio wcześniej hamujesz (nie będąc już na zakręcie) to da się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ta gra jest strasznie krótka... single'a można przejść w 2 tygodnie (nie licze B-Spec'a bo to wogóle niepotrzebna opcja)... co prawda minęło trochę czasu od premiery ale jak gram to tylko wieczorem po pracy i został mi już tylko do zrobienia wyścigi wytzrymałościowe... wszystko inne mam na złoto (poza X1 challange bo nie mam jeszcze 30 lvl)... i jeszcze jedno - nadawanie poziomów na prawdę jest skopane... coraz trudniej wbijać na następne poziomy ale jest to moim zdaniem sztuczne pompowanie i wydłużanie gry bo GT5 zmusza gracza do żmudnego ciągłego powtarzania tych samych wyścigów w karierze bo za online nie dostajemy ani CR ani XP (za pzrejście wzsystkich wyścigów w karierze nie dobijemy chyba nawet do 30lvl)... to jest CHORE...

Edytowane przez caligator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×