Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie mam pytanko. już dawno mi to chodzi po głowie. zdobywając lakiery one są jednorazowego użytku? Mam dany kolor, użyję na jakimś wozie i go tracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej już ktoś odpowiedział :P

Tak, lakier jest jednorazowego użytku więc... maluj z rozsądkiem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanko. już dawno mi to chodzi po głowie. zdobywając lakiery one są jednorazowego użytku? Mam dany kolor, użyję na jakimś wozie i go tracę?

Tylko u mnie w grze jest informacja, że lakier jest jednorazowego użytku? :P

ciekawe ile patch będzie się ściągał? :)

Edytowane przez Warmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje przejść granturismo world champions i grałem lambo murcielago tym najdroższym z salonu i za cholerę nie mogłem go opanować.... Powiększyłem moc, ale wiadomo że jak zaczne redukować bardziej masę to będę latać  strasznie.... Czy nie lepiej jest kupić tego o ok 10k tańszego? Więcej wyciśnie i lepszy w prowadzeniu? Prosiłbym o jakieś wskazówki dotyczące ustawień tuningu i aerodynamiki pod lambo

Zdecydowanie lepszy jest Gallardo, jest mniejszy, lekki i ma napęd 4x4. Po max. tuningu 771 kucy i ok. 1150 kg wagi. Ustawienia na te mistrzostwa:

dwa pierwsze wyścigi skrzynia na 350 km/h, zawieszenie standard tylko pochylenie kół 3P 2T, docisk tył na max., hamulce 6P/5T, opony wyścigowe miękkie.

Pozostałe wyścigi zmiana skrzynia na 330 km/h można też zmniejszyć docisk tyłu i zwiększyć pochylenie kół (ale nie jest to konieczne). Ogólnie na długie i szybkie zakręty docisk większy, na krótkie i ostre mniejszy.

Jest też możliwość zmiany podziału momentu obrotowego przód/ tył (standard 35%/65%), wypróbuj też ustawienia 40/60 i 30/70 i wybierz te, na których lepiej się będziesz czuł.

Trzeba uważać na górki, bo Gallardo przy dużych prędkościach zamienia się w szybowiec.

Edit: oczywiście w/w ustawienia testowane przy wyłączonych wspomagaczach tylko ABS-1.

Edytowane przez Kovalov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w dupę xD Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać xD no teraz ta gra nabiera jeszcze większego sensu jeżeli fury standard będą w takiej jakości ;D akurat w tej grupie jest dużo świetnych samochodów xD hehe czekamy na więcej info ;] (widać nie mogli już słuchać jak wszyscy szufladkują premium i standard)

P.S. a jeszcze coś w jakimś programi pl na YT była recenzja GT5 i jeden koleś powiedział, że pracowanicy Polyphony szykują jakiś list do sony czy coś w którym są zbulwersowani bo ogólnie GT5 było gotowe półtora roku po prologu a ten cały czas czekania to były te bajery 3D i to rozglądanie sie po kabinie :/ sprawdzcie na YT recenzja dwóch kolesi siedzą na kanapie... w sumie całkiem dobrze ocenili GT

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra gotowa półtora roku po prologu? Gdyby tak było to by w ciągu 10 dni od daty premiery nie wyszły już 3 patche (chociaż jeden chyba odblokowywał multi) i gra by miała mniej niedoróbek.

Bardziej prawdopodobne jest to, że Polyphony chciało tą grę robić jeszcze przez półtora roku, a Sony zmusiło ich do ukończenia jej w listopadzie przez co teraz ją będą poprawiać patchami :teehee:

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszy jest Gallardo, jest mniejszy, lekki i ma napęd 4x4. Po max. tuningu 771 kucy i ok. 1150 kg wagi. Ustawienia na te mistrzostwa:

dwa pierwsze wyścigi skrzynia na 350 km/h, zawieszenie standard tylko pochylenie kół 3P 2T, docisk tył na max., hamulce 6P/5T, opony wyścigowe miękkie.

Pozostałe wyścigi zmiana skrzynia na 330 km/h można też zmniejszyć docisk tyłu i zwiększyć pochylenie kół (ale nie jest to konieczne). Ogólnie na długie i szybkie zakręty docisk większy, na krótkie i ostre mniejszy.

Jest też możliwość zmiany podziału momentu obrotowego przód/ tył (standard 35%/65%), wypróbuj też ustawienia 40/60 i 30/70 i wybierz te, na których lepiej się będziesz czuł.

Trzeba uważać na górki, bo Gallardo przy dużych prędkościach zamienia się w szybowiec.

Edit: oczywiście w/w ustawienia testowane przy wyłączonych wspomagaczach tylko ABS-1.

Jeżeli dobrze pamiętam to ja przeszedłem za pierwszym razem tym Jaguarem, którego można zgarnąć za pomocą Facebooka, Turbo Stage3 + opony wyścigowe miękkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to ja przeszedłem za pierwszym razem tym Jaguarem, którego można zgarnąć za pomocą Facebooka, Turbo Stage3 + opony wyścigowe miękkie ;)

Facebooka? Link plox?

Potwierdzam :thumbsup: Trochę się obawiałem, że będą tandetnie wykonane i bardzo się miło zdziwiłem. Są przefajne (metaliczny napis świetnie się prezentuje) i już miałem na stacji rozmowę wywołaną owymi ramkami. Ogólnie jestem dumny z ich posiadania i krzewienia wśród kierowców marki GT5/PS3 :thumbsup:

Pozdro

Fota pliz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to ja przeszedłem za pierwszym razem tym Jaguarem, którego można zgarnąć za pomocą Facebooka, Turbo Stage3 + opony wyścigowe miękkie ;)

Tak spoko wózek, ale też napęd MR, więc jeśli kolega miał problemy z Murcielago to i z XJ13 może być podobnie. Przy napędzie 4x4 i 771 kucach w Gallardo już na pierwszym zakręcie będzie pierwszy, a potem trzeba tylko kontrolować przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy też tak mieliście, ale dostałem kody z Facebook, lecz pierwszy kod na kostium niestety nie działa, tzn. brakuje mi ostatnich 4 licz/liter.

kod wygląda tak: **** - **** - 7DQ

I nie mam pojęcia dlaczego tak jest.

Ale Jaguarem śmiga się konkretnie, nawet na padzie, na którym nie potrafię jeździć, na luzaku Nurburgring 8 minut z haczykiem.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy też tak mieliście, ale dostałem kody z Facebook, lecz pierwszy kod na kostium niestety nie działa, tzn. brakuje mi ostatnich 4 licz/liter.

kod wygląda tak: **** - **** - 7DQ

I nie mam pojęcia dlaczego tak jest.

Ale Jaguarem śmiga się konkretnie, nawet na padzie, na którym nie potrafię jeździć, na luzaku Nurburgring 8 minut z haczykiem.

Pozdrawiam B)

Czasami nie widać ostatniego znaku. Jeśli korzystasz z przeglądarki innej niż IE to odpal stronkę z kodem w Internet Explorer i powinno być ok.

Jeśli dalej nie widać ostatniego znaku, zaznacz część tekstu z kodem i zrób kopiuj/wklej do dowolnego edytora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota pliz!

Spoko. Będę pamiętał. Dzisiaj zrobię po robocie i jutro wrzucę.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym przejechaliście Like the wind ??

Na górze masz takie okienko z napisem search (patrz obrazek).

Tam wpisujesz Like the wind.

Tada.

post-9590-0-04736400-1292423482_thumb.pn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym przejechaliście Like the wind ??

Dwie strony wcześniej byś popatrzył i byś się dowiedział. Zacytuję tutaj Shadow91PL:

Corvette ZR1 i wprowadzić do niej modyfikacje wyścigowe i pełny tuning

potem włączamy wyścig i wybieramy opony wyścigowe SOFT (miękkie) Spoilery ustawiamy na 35 przód i tył a prędkość maksymalną na 400km/h

przy tych ustawienia chyba na 2 okrążeniu a nawet wcześniej wysunołem się na prowadzenie i zostałem tam do końca (mowa o trasie tej prawie okrągłej ale ta pierwsza też bez problemu wygrałem)

PS Nie mogę doczekać się informacji na temat nowego patcha, który rzekomo ma dodawać samochody Premium. Ciekawe ile ich będzie? Dla mnie 200 to i tak już dużo i dawno pogodziłem się z faktem, że tyle w tej grze jest (standardów nie biorę pod uwagę ze względu na brak kokpitu, a na tym najlepiej mi się jeździ) ale jeżeli ma być dużo więcej super odwzorowanych samochodów to czekam z niecierpliwością. :D

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arab

99466112333528878017_thumb.jpg

oczywiście literki są jakby chromowane i wypukłe od powierzchni samej ramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

da sie zmieniac widok tzn,zeby auto bylo widoczne a nie widok z pozycji kierowc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj FAQ ( da sie )

nie znalazlem podpowiedzi gdzie mozna to zrobic,wiesz moze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

da sie zmieniac widok tzn,zeby auto bylo widoczne a nie widok z pozycji kierowc???

:blink: Czy tobie chodzi o zmianę kamery? :shok: Popatrz w ustawienia jak masz ustawione przyciski :shok:

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Czy tobie chodzi o zmianę kamery? :shok: Popatrz w ustawienia jaką masz ustawione przyciski :shok:

tak,znalazlem,dzieki nie pomyslalem tylko zapytalem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maka

No dało się zauważyć o.O Panowie szanujmy się i nie zadawajmy IDIOTYCZNYCH pytań blink.gif Poza tym po cholerę Pizipizi1, Keil i Rydz87 zrobili to obszerne FAQ? Tam jest prawie wszystko, a nawet jeśli nie ma tam czegoś to masz jeszcze magiczną instrukcje obsługi, która na 99% powinna rozwiązać problem! dry.gif

Edytowane przez domino46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może ktoś wie dlaczego w GT5 MY HOME na www gran turismo z informacji które sa tam podane mam tylko lvl A-spec i B-spec. Ani fotek z albumu, ani avatara, ani samochodów nie widać ?

Co do samochodów to znalazłem odpowiedź, że trzeba ustawić je online w grze, a fotki i reszta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×