Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm no w przypadku serii GT jest to postęp ogromny :D Nie czarujmy się dotychczas AI było na poziomie praktycznie zerowym. Jest to tylko namiastka tego co ponoć ma zostać /zostało zaimplementowane (nie chce mi się wklejać filmików/gifów). W każdym razie widać, że w końcu za AI się wzięli. W końcu potrafi nas wyminąć, zaatakować, popełniać "pushowe" błędy a nie tylko te wyskryptowane. Poprawiona została też fizyka bryły samochodu - w końcu atakując tył samochodu możemy spowodować jego spin zamiast przesunięcie całej bryły - jak dla mnie są to dość znaczące upgrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się wklejać filmików/gifów

To wklej linki. Dzięki :)

Co do AI to ja wymagam progresu, bo skoro się sami tym chwalą to musi być lepiej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by wklejać filmiki/gify itp z opisami w której minucie jest "akcja" i ocb i dlaczego to jest "fajne" :D Kto ma wiedzieć ten wie - zainteresowani tematem też znajdą ^^. W każdym razie progres widać gołym okiem w porównaniu do tego co prezentowało GT5P :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli te gify, tam chyba nie trzeba mówić w której minucie... :biggrin: Ale skoro mówisz, jak mówisz, to podejrzewam, że osobiście nic nowego nie zobaczę, bo filmiki to chyba już wszystkie mam za sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie mógłbyś wkleić link do strony internetowej ;)

W sumie z tym gifem może się okazać , że to człowiek jechał , może jakieś demo multiplayer'a? Bo ten samochód strasznie odstawał od reszty stawki , co nie jest normalnym widokiem w dotychczasowych GT , zazwyczaj odstają tylko z przodu stawki , a tutaj taki bubel :P i jeszcze omija nas jak na czołówkę jedziemy)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślałem o tych wszystkich filmikach, trailerach, gifach i innych cudach na kiju...i chyba nigdy nie było żadnego filmiku z normalnymi autami turystycznymi?

Przecież wg mnie GT5 daje tyle frajdy, że właśnie możemy pojeździć tymi zwykłymi autami dla zwykłego Kowalskiego, no i może tego bardziej zamożnego.

Pobawić się nimi, pomieszać w ustawieniach, potuningować lekko, itd.

Chyba nigdy nie było takiego trailera, prawda? Pewnie wyszli z założenia, że takie auta są mało dynamiczne, i może to źle wypaść, no ale co nas to obchodzi!

Chcemy je zobaczyć, żeby mieć pewność, że tam są. To, że super fury typu SLS czy Enzo są w grze to wiemy, bo widzimy je chyba na każdym możliwym filmiku, ale co ze zwykłymi samochodzikami ^^ Tzn. ja wiem, że są, ale chciałbym je zobaczyć chociaż raz :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt , w obecnej chwili taki trailer zrobiłby chyba większe wrażenie niż te wszystkie SLS , Enzo czy Gallardo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bym nie pogardził takim trailerem :) A tak w ogóle, to jest lista samochodów które będą w GT5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zapomną o "Second Hand Market" bo chyba tak się to nazywało w poprzednich seriach.

Można było znaleźć tam niekiedy naprawdę fajne fury, które normalnie były nie do kupienia.

Pamiętam jak znalazłem tam Honde Prelude z 92 roku, świetnie śmigała. Jak pominą tutaj ten "komis" to nieco się zawiodę.

Nie, żeby jakoś strasznie, ale mimo wszystko takie coś też dodaje smaczku grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adriann

Przeglądnij sobie listę wozów z GT PSP, w GT5 powinny się znajdować wszystkie z tej listy + inne ;)

Dlaczego? Bo Kaz mówił kilkukrotnie o dzieleniu się samochodami pomiędzy dwoma wersjami gier (na PSP i PS3) - szczegóły w googlach i na (mocno) poprzednich stronach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze "komis" będzie, jak by nie patrzeć jest nieodzowną częścią każdego GT. Zawsze na początku gry zaczyna się od używanego autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet bardziej czekam na te używane, miejskie samochody od tych super ekstra nowych 400konnych salonowych.

W każdej jednej grze je znajdziemy. Cześć uroku GT to właśnie możliwość zagrania czymś z czym mamy styczność codziennie.

Z drugiej strony liczba aut ma być tak duża że nie wyobrażam sobie pominięcia marketu w tym momencie.

Tak mi się teraz przypomniało... adekwatnie jak w ś.p. Sensible World of soccer zawsze wolałem grać karierę drużyną z 3-ciej ligii Walijskiej niż np MU :) Mam nadzieje że rozumiecie mój ptk widzenia :D Większa radocha z najmniejszego sukcesu, bo gram czymś "niedoskonałym", tak samo jak w GT. Idąc ścieżką - golf II '94 - honda civic '97- audi a4 '98- volvo s60 '02- audi a5 '06 jestem dużo bardziej podjarany posiadaniem tej A5 niż jakbym zaczynał grę od samochodów średniej klasy (np golf IV) bo przeszedłbym po A5 nie zwracając na ten samochód większej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze "komis" będzie, jak by nie patrzeć jest nieodzowną częścią każdego GT. Zawsze na początku gry zaczyna się od używanego autka.

Nie każdego. W Gran Turismo 3 nie było używanych samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet bardziej czekam na te używane, miejskie samochody od tych super ekstra nowych 400konnych salonowych.

W każdej jednej grze je znajdziemy. Cześć uroku GT to właśnie możliwość zagrania czymś z czym mamy styczność codziennie.

Z drugiej strony liczba aut ma być tak duża że nie wyobrażam sobie pominięcia marketu w tym momencie.

Tak mi się teraz przypomniało... adekwatnie jak w ś.p. Sensible World of soccer zawsze wolałem grać karierę drużyną z 3-ciej ligii Walijskiej niż np MU :) Mam nadzieje że rozumiecie mój ptk widzenia :D Większa radocha z najmniejszego sukcesu, bo gram czymś "niedoskonałym", tak samo jak w GT. Idąc ścieżką - golf II '94 - honda civic '97- audi a4 '98- volvo s60 '02- audi a5 '06 jestem dużo bardziej podjarany posiadaniem tej A5 niż jakbym zaczynał grę od samochodów średniej klasy (np golf IV) bo przeszedłbym po A5 nie zwracając na ten samochód większej uwagi.

w pełni się zgadzam... szkoda by było gdyby zabrakło aut używanych... ale z drugiej strony niech będą po prostu stare modele a bedę zadowolony... chciałbym zagrać Vectrą B 2.5 albo Fiestą ST mk6 :) jazda takimi autami w grze to czysta przyjemność:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pełni się zgadzam... szkoda by było gdyby zabrakło aut używanych... ale z drugiej strony niech będą po prostu stare modele a bedę zadowolony... chciałbym zagrać Vectrą B 2.5 albo Fiestą ST mk6 :) jazda takimi autami w grze to czysta przyjemność:)

Myślę że vectry B nie znajdziesz w salonie dlatego też wszyscy chcą tych aut używanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autka używane muszą być.. całe piękno GT ! Ja np. oczekuję Audi A4 B5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak samo - największy urok mają w sobie auta seryjne i to te nie sportowe ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie?), a czy wiadomo coś więcej w temacie tuningu? Dokładniej to chodzi mi o to czy będzie tak jak w GT4 czy może jakieś grubsze przeróbki jak np. swap-y silników (ktoś wspominał, że możliwe)? Druga kwestia to czy PD przewiduje takie "wodotryski" jak ma konkurencja czyli malowanie samochodów, handel modyfikacjami itd.. W GT wcześniejsze niż 4-te nie grałem, więc nie wiem jaka jest tendencja w rozwoju gry, a możliwości, które daje FM3 robią na mnie wrażenie. Nie bijcie, ale żałuję, że w listopadzie zamiast PS3-ki nie kupiłem X-a bo przez rok spokojnie bym sobie grał w dobrą samochodówkę, a po roku (oby..) zmiana platformy i ogień z GT5... (musiałem się wyżalić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik:

Zerknijcie na 2:20 minuty, jednak auta nie jeżdżą jak po sznurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"damage on" auto x razy odbija sie od bandy i nic.... ani ryski lusterka cale, jedyne rzecz na torze ulegająca jakiejś interakcji to te bandy.... niestety to co polyphon mówiło... ze jeżeli zniszczenia maja być kiepskie to lepiej żeby ich nie było i jak na razie sami sobie zaprzeczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się zniszczeń, ale przecież GT ma być symulatorem wyścigów, a o ile wiem w prawdziwych wyścigach nikt się nie rozpieprza po bandach tylko stara się jeździć precyzyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale jednak przy GT5 już troszkę pracują i niestety widać, że z systemem uszkodzeń nie dają sobie rady :( (chyba, że jeszcze nas zaskoczą). Osobiście też wolę, aby główny nacisk był nałożony na symulację, a gdzieś na samym końcu wizualne uszkodzenia.. co nie zmienia faktu, że delikatny niesmak jest odczuwalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dosyć tych wszystkich screenów, filmików i zapowiedzi...

Za dużo tego wszędzie i to sie zaczyna robić już nudne :(

Już wiem dokładnie jaka bedzie grafika, jakie trasy, ile samochodów, jakie zniszczenia... do kompletu brakuje tylko pełnej ścieżki dźwiękowej :)

Normalnie czuję się tak, jak bym już w tej grze zrobił platyne :P

Ale mimo to, że "już mam platyne w GT5", to i tak wydam "standardowe 239zeta" na ten tytuł jak tylko wyjdzie (i obojętne kiedy to będzie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się zniszczeń, ale przecież GT ma być symulatorem wyścigów, a o ile wiem w prawdziwych wyścigach nikt się nie rozpieprza po bandach tylko stara się jeździć precyzyjnie...

Symulator, w którym często najlepszym (jedynym ?) sposobem na zwycięstwo w wyścigu było odbijanie się do innych samochodów, albo band...

Dlatego jakieś uszkodzenia w takich sytuacjach by się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszkodzenia wpływające mocno na osiągi pojazdów nie muszą oznaczać zniszczeń wizualnych, aczkolwiek owszem na takim poziomie wizualizacja zniszczeń mogłaby być chociaż taka jak w gta IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×