Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej niech dema nie wydaja. Moga odstraszyć potencjalnych klientówbiggrin.gif

Oni już sie wystraszyli po ostatnim "demie" GT Academy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni już sie wystraszyli po ostatnim "demie" GT Academy :D

Które było całkiem dobre, młóciłem je dość długo nawet zakupiłem po nim GT5P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się już doczekać nie mogę , ostatnio z nudów nawet zacząłem robić na złoto wszystkie Driving Challenge w GT Psp , to jest świetna rzecz , mam nadzieję , że będzie tego bardzo dużo w 5 . W Nfs'ie Porsche był tryb Driver/Driving Factory ( nie pamiętam dokładnie ) , chodziło mniej więcej o to samo i było bardzo fajnie zrobione . I też oczywiście liczę na demko , ale demko 5 , a nie tego Prologue'a z inną trasą i innym autem , co ostatnio wrzucili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzut okiem na Nurbuegring w najnowszym demie GT5 -

Wygląda źle , a zarazem dobrze. Źle chyba wiadomo dlaczego , a dobrze , ponieważ wygląda realistycznie(?) , inaczej niż w innych grach , swojsko :P Nie wiem jak to określić , ale mimo iż trasa wygląda jak GT4 w HD , wygląda też lepiej niż cokolwiek inne na rynku. Może to za sprawą oświetlenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andryush

Cholera jasna ten twój link zamyka przeglądarkę. Robiłem upload miałem juz prawie 300MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO, wygląda bardzo dobrze (trzeba wziąć poprawkę na kamerę chyba z telefonu), ale zwróćcie uwagę, jak dokładnie w pewnym momencie odwzorowane są cienie drzew na torze, niby mały szczegół, ale cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andryush

Cholera jasna ten twój link zamyka przeglądarkę. Robiłem upload miałem juz prawie 300MB

To nie ja , to jutuba :D Pretensje do nich , a nie do mnie :P

------------

@kochan4

Ja po zapoznaniu się z materiałami z innych gier , z nagraniami z toru stwierdziłem , że jest tam trochę za jasno. Zieleń na N-ring'u jest ciemniejsza i bardziej ponura. A najlepiej chyba wygląda podczas ulewy...:rolleyes: No i poza tym wykonanie jest dosyć archaiczne. Szczerze to mogli by to jeszcze poprawić , jednak na pierwszy rzut oka te obrazki wyglądają lepiej niż w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasa wygląda srednio. Ja nie wiem co oni tam robią, ale wygląda to tak jakby pracowali tylko nad pieknie wyglądającymi autami a resztę sobie odpuścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co jak co, ale bredzenie niektórych tutaj jest naprawdę...hmm...śmiesznie żałosne?

Już nawet nie komentuje wypowiedzi na temat drzew, budynków, czy innej tam trawy bo to przyprawia aż o ból głowy.

Rozumiem, że jak każdy gra to patrzy się na całe otoczenie i na barierki od drugiej strony, tak?

Wjeżdżacie tam w te drzewa i budynki, nie? No w końcu GT to symulator życia jak simsy więc też nie rozumiem jak mogli zrobić to otoczenie tak ohydne! Skandal!

Niech robią grę kolejny rok bo to przecież nie uchodzi, żeby jechać w otoczeniu takiego brzydactwa. Będę chciał się zatrzymać na camping pod jakimś drzewem, a tu bitmapa!

Co jak co, ale Ci co bredzą najbardziej pierwsi polecą z wywieszonym jęzorem i nie wiadomo czym jeszcze do sklepu po grę i potem będziemy słuchać jak to oni racji nie mieli i jaka ta gra jest wspaniała.

Niektórzy naprawdę powinni się zastanowić nad swoimi wypowiedziami, bo już w tyłkach się poprzewracało chyba.

Mógłbym jeszcze napisać kilka innych rzeczy, ale że jestem kulturalny gość ( :) ) to sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trasy nie wyglądają najlepiej, a skoro gra jest tworzona tyle lat to chyba ludzie mają prawo oczekiwać aby to jakoś wyglądało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko user_popup.png

Nie znam fana samochodówek który jak mu sie wspomni o GT5 nie zaczyna sie denerwować biggrin.gif A jak jest po kilku piwkach to mozna jeszcze w ryj dostać jak mu powiesz że okno w mijającym budynku nie jest takie przeźroczyste jak powinno być biggrin.gif

Patricko więcej tolerancji bo gracza po prostu nerwy puszczają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak każdy gra to patrzy się na całe otoczenie i na barierki od drugiej strony, tak?

Problem polega na tym, że my w to wciąż nie możemy zagrać... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mydlą nam troszeczkę oczy tym przesuwaniem premiery,chciałbym już zagrać i zobaczyć jak pełny tytuł wygląda w ruchu,prawdę mówiąc,to za każdym razem gdy czytam jakiś news a propos GT5 spotykam się tylko z powtórkami które wiadomo wyglądają lepiej niż sama gra w akcji,ale czekam cierpliwie,cierpliwość to klucz do szczęścia jak to powiedział ktoś mądry,ale z tego co czytam wielu osobom powoli zaczynają puszczać nerwy,wierzę że ten tytuł zrobi swoje i każdego fana dobrych ścigałek bardzo ucieszy!:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co jak co, ale bredzenie niektórych tutaj jest naprawdę...hmm...śmiesznie żałosne?

Już nawet nie komentuje wypowiedzi na temat drzew, budynków, czy innej tam trawy bo to przyprawia aż o ból głowy.

Rozumiem, że jak każdy gra to patrzy się na całe otoczenie i na barierki od drugiej strony, tak?

Wjeżdżacie tam w te drzewa i budynki, nie? No w końcu GT to symulator życia jak simsy więc też nie rozumiem jak mogli zrobić to otoczenie tak ohydne! Skandal!

Niech robią grę kolejny rok bo to przecież nie uchodzi, żeby jechać w otoczeniu takiego brzydactwa. Będę chciał się zatrzymać na camping pod jakimś drzewem, a tu bitmapa!

Co jak co, ale Ci co bredzą najbardziej pierwsi polecą z wywieszonym jęzorem i nie wiadomo czym jeszcze do sklepu po grę i potem będziemy słuchać jak to oni racji nie mieli i jaka ta gra jest wspaniała.

Niektórzy naprawdę powinni się zastanowić nad swoimi wypowiedziami, bo już w tyłkach się poprzewracało chyba.

Mógłbym jeszcze napisać kilka innych rzeczy, ale że jestem kulturalny gość ( :) ) to sobie odpuszczę.

Tobie się chyba w głowie poprzewracało i gt5 to chyba cały twój świat skoro nie widzisz krytycznych cech tego produktu... Twoja wypowiedź jest niesamowita... Skoro "juz nawet nie komentujesz wypowiedzi na temat drzew, budynków [...]" to po co ta wstawka o patrzeniu na całe otoczenie i barierki od drugiej strony?? zdecyduj się człowieku... jak ci tak zależy tylko na "modelu jazdy" to kup se auto i sie przejedź... ja w takich grach nie tylko sie scigam... jeżdżę, testuję... pomyślałeś może troche o tym że jak będzie tryb photo to paskudne tło będzie katem dla łądnego ujęcia?? i co mi z tych wszystkich poligonów tworzących auta...

Nie mówię że całe otoczenie jest tragiczne bo tak nie jest... są jednak elementy BARDZO słabe, powtarzam BARDZO słabe... a to normalne że obiekty które są podobne do rzeczywistości ludzkie oko rozpatruje jako rzecz normalna natomiast te które wyglądają sztucznie, od razu przykuwają uwagę... gdyby to nie było 6 lat... NFS wychodzi co roku i jest bardziej dopracowany pod względem oprawy graficznej tła... nie wspominając o śladach opon co jest już po prostu paranoją...

to co napisałem nie oznacza że nie czekam na gt5 i jej nie kupię!! czekam ale nie mam klapek na oczy i wiem co mi się nie podoba... nie boję się też o tym mówić... ja innych nie tępię za to żę pewne elementy gier się nie podobają... Tobie też radzę się nie wychylać bo po prostu nie przystoi takich wypowiedzi zamieszczać, a prędzej czy później znajdzie się ktoś taki jak ja który wypowiedź zripostuje i rodzi się dyskusja... lepiej więc uciąć ją już teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamiast wdawać się w potyczki słowne po prostu załatwcie to jak gentelmeni.

pojedynek.jpg

Cierpliwości, wszyscy czekamy.

Edytowane przez rembix
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamiast wdawać się w potyczki słowne po prostu załatwcie to jak gentelmeni.

Cierpliwości, wszyscy czekamy.

W rzeczy samej :) ciągle przekładana premiera "daje nam popalić" i czepiamy się z tego powodu wszystkiego i wszystkich. Kłótnie dotyczące jakości grafiki, fizyki jazdy zostawmy sobie na okres kiedy wkońcu finalny produkt wyląduje na półkach. Ja sam odpuściłem i za pieniądze przeznaczona na GT5 kupiłem Battlefielda BC2 :P Do czasu kiedy GT się ukaże napewno zdążę uzbierać odpowiednią sumkę.

Pozdrawiam! Trzymajcie się w tym męczącym jakby nie było oczekiwaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale zapomniałem napisać wcześniej, a widziałem, że nikt nie pisał jeszcze tego (chyba).

Na PSN USA jest ten trailer, który znajduje się na amerykańskiej wersji God of War III.

W pełnym HD 1080p wygląda to naprawdę bardzo ładnie.

Być może ameryki nie odkryłem, ale sam dopiero kilka dni temu wszedłem na ten PSN i zobaczyłem, że jest.

Wg mnie jak na razie najlepszy trailer i do tego najładniejsza ścieżka dźwiękowa w tle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,w czy wiadomo już jakąś przybliżoną datę premiery,bo ostatnio jakoś zapomniałem o GT5 i nie jestem w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,w czy wiadomo już jakąś przybliżoną datę premiery,bo ostatnio jakoś zapomniałem o GT5 i nie jestem w temacie.

Zima 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 to takie Duke Nukem Forever... Nie wiadomo kiedy wyjdzie, ale szczerze to nie liczę nawet na ten rok ;/ Raczej Wiosna 2011? Ale są to tylko spekulacje, wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć na E3.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było to sorry - nie trafiłem 3 strony wstecz :D

awcah1.gif

W koncu może AI będzie przyzwoite :D. Nie żeby mi jakoś specjalnie zależało (MP + TT - główne moje ciorańsko), ale w carrier mode może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×