Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż? W GTA IV deformacja jest niesamowita i takie coś nie ma prawa bytu w licencjonowanych samochodach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeśli już było.

Polska okładka GT5 (chyba premiera już na prawdę blisko :) )

25137_107277489310379_106685692702892_55066_5945003_n.jpg

Zdjęcie z oficjalnej strony Facebook - Mercedesa SLS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no...spolszczone GT5...nie wyobrażam sobie czegoś takiego nawet...

Jak tak będzie to zamawiam z amazonu...jak można niszczyć taki tytuł kulawym tłumaczeniem...

Niech jeszcze Fronczewski głos podkłada kierowcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie do wyboru języka to też będę szukał innych kanałów sprzedaży ;)

Chociaż sądzę, że importów zza granicy nie zabraknie na Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego od razu krytykujecie spolszczenie jak nie wiecie jakie bedzie. Ja nic złego w tym nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat spolszczenie samochodówki to super sprawa - menu , opcje to jest to - nie mam pojęcia , czemu patricko się tak oburzył , rozumiem , jakby to jakiś MGS 5 był, gdzie full dialogów, ale przy GT5? Bez urazy, ale nie bądźmy dziecinni, jakie dialogi w poprzednich częściach mieliście gadane? nie przypominam sobie - duży plus za spolszczenie :)

p.s.

mam U2 i GOW3 i LBP GoTY spolszczone i jestem bardzo zadowolony, że w końcu nasz kraj jest zauważany i że Sony Polska walczy o nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota dla pomysl, zeby nisczyc okladki w tak perfidny sposob... Mozna to bylo zrobic w formie naklejki, albo to logo umiescic z tylu, lub w najgorszym wypadku male logo w dolnym rogu na froncie. Jak patrze na okladke to mam ochote zamowic wersje angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy kierowcy? :P Może prędzej pilota :P Mo by nie przeszkadzała polonizacja w takim stopniu.

*mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek PL powinien być nalepką naklejaną i to nie na grę, tylko na tą folię w której gra się znajduje, tak by było git :thumbsup: , bo odpakowując grę pozbywałbyś się tego gówna, a z kolei oglądając gry w sklepie wiedziałbyś, że gra jest po polsku :smile:

Tak czy inaczej ta okładka to najprawdopodobniej fake lub nie finalna wersja, bo nie ma znaczka PEGI :tongue:

A co do samego spolszczenia to nie mam nic przeciwko czytaniu o historii marek samochodów, tuningu i inne takie po polsku :) Co do dubbingu - w GT on w ogóle istnieje?? :pardon:

Jeszcze jedno: i módlmy się wszyscy, żeby ten artykuł zdecydowanie był fake'iem:

AutoBlog UK: Can you explain more about the difference between premium and standard cars in the new GT5?

Yamauchi: Standard models won’t have an interior view, less detailing and no crash model

GTPlanet

Jak to jest prawda :nuke: , to ja zostaje z prologiem :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym podkładaniem głosu kierowcy to był taki pół-żart, bo już kładą łapy z tymi spolszczenia gdzie tylko popadnie...

Co do tego cytatu Kaza, to jest to po prostu błąd w tłumaczeniu, w komentach na gtplanet o tym piszą, tak samo jak i w samym newsie.

Na 1000 aut tylko 170 będzie miało kokpit? Trochę by to było bez sensu, bo w samym prologu chyba było koło 50 samochodów i wszystkie miały kokpit.

Tutaj chodzi pewnie o to, że te auto "premium" będą po prostu miały wszystko zrobione na tip top, a reszta pewnie w troszkę słabszej jakości z powtarzającymi się teksturami, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt , wpadka jak nigdy. W GT5P mieliśmy jeden chyba samochód bez wymodelowanego wnętrza - Nissan GTR Concept , natomiast w wyścigowej wersji Forda GT wnętrze nie różniło się chyba niczym od standardowej wersji auta.

Jeśli będzie "brak" kokpitu to chyba właśnie tylko w takiej formie , że będzie on taki sam w kilku np wyścigowych modelach aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wnętrza samochodów będą odwzorowane we wszystkich modelach z dużą dokładnością. Inaczej nie wyobrażam sobie nad czym w PD pracowali przez te lata.

Concept car mogą tego wnętrza nie mieć, tak jak było to w Prologue, ale od seryjnych i sportowych auta to wymagam dokładnie odwzorowanego wnętrza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gra musi byc równa. Nie może być tak że jeden samochód ma coś lepiej a drugi nie. Wolałbym mniej samochodów a bardziej dopracowaną fizykę, inteligencję, czy zwykłe ślady opon.

Jeszcze dzwięki odpowiadające rzeczywistości a nie ciągle takie same jak za czasów PSX-a. Żeby ta ilość samochodów nie przełożyła sie na gorszą jakość całej gry.

Ps

Jak macie np: 500 samochodów to wszystkie sprawdzacie ? Chyba nie.

Nie ilość sie liczy tylko jakość

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze tak jest, że niektóre rzeczy są dokładniej zrobione, a niektóre nie.

Zresztą nikt przecież nie powiedział, że te kokpity będą słabszej jakości, takie są tylko przypuszczenia bo ostatnim niedokładnym tłumaczeniu wywiadu z Kazem.

Było mówione, że auta premium będą miały kokpit, który będzie ulegał zniszczeniom, a normalne samochody kokpity będą miały niezniszczalne.

Samo przez się rozumie, że WSZYSTKIE AUTA BĘDĄ MIAŁY KAMERĘ Z KOKPITU i na pewno w wysokiej jakości.

Co do dźwięków silników to trzeba było oglądać jeden z filmików, który porównywał prawdziwy przejazd z tym z GT5.

Dźwięk silnika był wręcz idealnie taki sam jak w rzeczywistości. Ale nie licz na to w przypadku każdego samochodu, bo to jest ogrom roboty, a PD i tak już robi co może.

Zaraz pewnie się zaczną ponownie teksty typu "a gdzie ślady po oponach" , "co z tymi zniszczeniami, czemu takie słabe", itd...standardowe pytania ludzi niedoinformowanych.

Bo przecież jak raz na parę postów się takie pytanie nie pojawi, czy jakieś dotyczące brzydkich drzew, to ten temat nie miałby racji bytu :)

Poza tym pokazał się kolejny wywiad z Kazem, tym razem nieco dokładniejszy, w którym mówi, że premiera Marcowa została przesunięta bo chcieli jeszcze poprawić w grze kilka rzeczy i nie chcieli jej takiej wypuszczać i że co do premiery to Sony ma ostatnie słowo...

Zostaliśmy też zapewnieni, że gra ukaże się już na pewno w tym roku.

A ja mam nadzieję, że w tym roku i to wydanie światowe, a nie że na gwiazdkę w Japonii, a reszta świata w 2011 w Marcu czy jeszcze później...

Gdzieś też tam było, ale nie mogę tego teraz znaleźć, że jakby chcieli zrobić wszystko tak jak oni chcą to zajęłoby im to 10 lat...

Mam nadzieję, że to nie żadna aluzja, bo Panowie się ładnie do takiej liczby zbliżają...a póki co nic nam nie mówi, że wkrótce ma się nasze czekanie skończyć, poza tekstami, że premiera w tym roku...

Tutaj macie link do tego wywiadu:

http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/251008/kazunori_interview.html

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z serią Gran Turismo mam mało wspólnego, niezbytnio interesowałem się tą grą wcześniej, lecz teraz wyczekuję jej już od dłuższego czasu. Miejmy nadzieję, że zapewnienia o których mówił Patricko ( cześć Pat :P ) nie pójdą w las i pogramy w GT5 jeszcze w tym roku. Liczę także na podanie premiery nowego GT już na tegorocznym E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzą mnie zniszczenia, tylko AI na naprawde wysokim poziomie (zero jeżdzenia po sznurku, wyprzedzanie, blokowanie)... marzenia :D I dużo wyścigów, tak aby SP wystarczył na naprawde dłuuugie miesiące (w GT4 mam 70% a grałem z pół roku i więcej nie moge ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O długość singa raczej byłbym spokojny. Każdy kolejny Gran Turismo był coraz większy.

GT4 był rzeczywiście ogromny jeśli chodzi o zrobienie 100%. W GT5 myślę będzie tego wszystkiego jeszcze więcej.

O ilość spędzonych godzin przed GT5 bym się nie martwił, to nie będzie gra którą można ukończyć w kilka godzin czy dni.

Tutaj, żeby zrobić 100% trzeba naprawdę sporo się namęczyć.

Nigdy nie zapomnę trybu Endurace, po prostu masakra :D Ale za to nagrody za ukończenie są po prostu jedyne w swoim rodzaju.

Niech już dadzą mi tą grę, bo nie mogę się doczekać jak zasiądę przy kierownicy (o ile będzie supportowana) i będę spędzać całe dnie grzebiąc w swoich autkach i zarabiając nimi cenne creditsy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już dadzą mi tą grę, bo nie mogę się doczekać jak zasiądę przy kierownicy (o ile będzie supportowana) i będę spędzać całe dnie grzebiąc w swoich autkach i zarabiając nimi cenne creditsy :D

Ja będę grał na padzie, w GT4 próbowałem na kierownicy i nie szło :)

Nigdy nie zapomnę trybu Endurace, po prostu masakra :D Ale za to nagrody za ukończenie są po prostu jedyne w swoim rodzaju.

Taki offtop mały (GT4) Endurance'y były naprawdę okropne, zrobiłem 2 na 300 km i chyba na 3 godz, grałem (na ps2, mocno rozklekotanym) endurance'a, bodajże 12 h ? i przy 10/11 ps2 po prostu sie wyłączyła, ależ byłem wtedy wściekły... mam nadzieje że w GT5 tez będą! :D

Yamauchi mówił coś o zaawansowaniu AI? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już nie wierzę ze GT5 ukaże się kiedykolwiek!!! To zaczyna być jak Święty Graal...mityczne,nierealne,piękne w swojej nieokreśloności....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ta gra sie ukaze jakos na swieta. naprawde nie chce aby sie ukazala razem z F1 gra. to bylaby masakra. ja juz podobnie jak kolega wyzej chce ta gre taka jaka ona jest nie jeszcze lepsza. teraz wydaje mi sie ze mozna juz ta gre tylko spierniczyc. dajcie ja taka jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to były te Edurancy? Ja jestem konsolowcem od PS3 więc nie wiem ;)

Co do wymagań: ja również wymagam dobrego AI, ale również poprawionego modelu jazdy: ostatnio zdałem sobie sprawę, że w GT5: P nie da się wprowadzić samochodu w kontrolowany poślizg - straszna lipa :verymad:

Poza tym liczę na gęste obłoki dymu i światło cofania :sweat: Dlaczego takie pierdoły? Ano dlatego, że i tak najwięcej czasu będę spędzał na time trialach bawiąc się różnymi wozami :thumbsup:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to były te Edurancy? Ja jestem konsolowcem od PS3 więc nie wiem ;)

Co do wymagań: ja również wymagam dobrego AI, ale również poprawionego modelu jazdy: ostatnio zdałem sobie sprawę, że w GT5: P nie da się wprowadzić samochodu w kontrolowany poślizg - straszna lipa :verymad:

Poza tym liczę na gęste obłoki dymu i światło cofania :sweat: Dlaczego takie pierdoły? Ano dlatego, że i tak najwięcej czasu będę spędzał na time trialach bawiąc się różnymi wozami :thumbsup:

Endurance to wyścig wytrzymałościowy - 6h , 12h , 24h. Tak jak np 24-godzinny wyścig w Le Mans.

Osobiście liczę na tryb współpracy online , zmiana kierowców podczas takiego wyscigu , itp , to by było niezłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEja. Dostałem ostatnio GT5 prologue jako gratis do konsoli. Ostatnio grałem w takie extra tytuły jak Rfactor, GTR2 , GTlegends , no i GRID na PS3. Ptem zagrałem w GT5 ........ rany boskie , ludzie , co Wy w tej grze widzicie. Wytrzymałem 10 minut. GT było naprawde exra ....ale jakies 10-15 lat temu. Wymagania co do wyscigów samochodowych troche sie zmieniły. Sliczną grafiką nic nie nie nadrobią bo to nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEja. Dostałem ostatnio GT5 prologue jako gratis do konsoli. Ostatnio grałem w takie extra tytuły jak Rfactor, GTR2 , GTlegends , no i GRID na PS3. Ptem zagrałem w GT5 ........ rany boskie , ludzie , co Wy w tej grze widzicie. Wytrzymałem 10 minut. GT było naprawde exra ....ale jakies 10-15 lat temu. Wymagania co do wyscigów samochodowych troche sie zmieniły. Sliczną grafiką nic nie nie nadrobią bo to nie o to chodzi.

A jakie są dzisiaj wymagania od gier wyścigowych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grałeś 10-15 minut to się nie dziwie, że ci odechciało jak wcześniej grałeś w Grida czy RFactor. Chociaż i RFactor bez dodatków to chała to w przeciwieństwie do GT jest świetne jeżeli chodzi o fizyke a katastrofalne w grafice. Dopiero po wgraniu jakichkolwiek modów wygląda to przyzwoicie. W GT (nawet prolog-a) nie można grać 10 minut bo się nie da wczuć w tą gre w tym czasie... Pograj dłużej i pojeździj różnymi samochodami.... Poza tym finalna wersja będzie się baardzo różniła od prolog-a... Tak więc nie oceniajmy jak jeszcze nie widzieliśmy w realu w tej gry. W sumie to mogli by GT5 teraz wydać bo nawet czy dadza niby poprawiona wersje w swieta to i tak pozniej bedzie łatka naprawiajace. Tak więc nie widzę w tym sensu.

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×