Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nom nie ma innego wyjscia niz podanie ostatecznej daty wydania na E3, jesli pokaza tylko znow jakis wypas trailer i powiedza ze gra jest gotowa juz w 91% to chyba bedzie trzeba zaczac sie rozgladac za tym co ma konkurencja do zaoferowania :P

Jak dobrze ze RBR nigdy sie nie nudzi... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Smoq

Ja mogę odpowiedzieć w oparciu o Prologue, tam wśród ustawień do kierownic nie ma G25, a akurat G25 działa w 100% ;)

Chodzi o to ze znalazlem stara kierownice, nic szczególnego - Saitek R440. I chciałem sie dowiedzieć czy bedzie działać. Tyle że demko time trial juz wygasło i nie mialem jak sprawdzić. Generalne pytanie jest takie czy każda kierownica plugAndplay bedzie dzisłać z GT5 czy tylko te z wyższych półek jak G25.

---------------------------------------

A żeby wnieść coś pożytecznego do tematu to pod linkiem jest nowy gameplay z Audi R8 http://translate.google.de/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.videogameszone.de%2FGran-Turismo-5-PS3-133781%2FVideos%2FGran-Turismo-5-Nuerburgring-Video-stellt-Grand-Prix-Kurs-vor-748012%2F&sl=de&tl=en&hl=&ie=UTF-8

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G25/G27 nie było w menu wyboru kierownic w GT5P wiec podejrzewam ze każda kierownica P&P która ma przewidziana przez producenta obsługę ps3, będzie działała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku to speeda czuć nawet przy 130... naprawdę kawał dobrej roboty się zapowiada.

I koleś po mistrzowsku jeździ :thumbsup:

No gra rewelacja , ale koleś tak sobie jeździ . W Ferrari przylutował przy hamowaniu , ja oczywiście jeżdżę lepiej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś kiedy premiera? są jakieś oficjalne wiadomości? ponoć znów przełożyli, na październik. Chociaż sony nie potwierdza, a miało być na wakacje.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To info, że gra została "przełożona na październik" to jest stare i też raczej wątpliwe.

Na E3 dostaniemy pewne informacje od samego SONY, i mam nadzieję, że to już będzie data wydania, nic innego.

Ale na pewno gra pokaże się nie prędzej jak właśnie październik listopad. Nie ma co ukrywać, że najlepszym okresem będzie dla nich okres gwiazdki.

Końcem września dostajemy dwie bardzo dobre samochodówki, czyli F1 2010 i TDU2, także SONY na pewno poczeka chwile zanim gracze ochłoną po tych tytułach.

Swoją drogą polecam obejrzeć ten filmik, a szczególnie końcówkę :D

http://www.youtube.com/watch?v=EinxqwJCK8o

Zapewne można liczyć na ciekawą reklamę z tym Panem w roli głównej w okolicach E3.

Bardzo fajnym motywem byłoby coś w rodzaju zapowiedzi Final Fantasy XIII, gdzie data wydania pojawiła się w bardzo ciekawy sposób pod koniec trailera.

Mi się to podobało. Z Gran Turismo 5 mogliby coś zrobić w rodzaju, śmigają fury po torze, podnosi się kamera i ten tor to magiczna data premiery + do tego masa fajerwerków.

I masowy orgazm na sali gwarantowany :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G25/G27 nie było w menu wyboru kierownic w GT5P wiec podejrzewam ze każda kierownica P&P która ma przewidziana przez producenta obsługę ps3, będzie działała

Tak, ale kolega ma kierownice i nie wie, czy wspiera PS3 - wg mnie. Mialem kiedys Mante i mogelam nia jedynie polazic po menu, ale nie jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszny pokaz umiejętności "kierowcy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, dwa zakręty pokonał poprawnie.... :whistling: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że dość trudno opanować auto z wyłączonymi "wspomagaczami" . Jak narazie jedyna rzeczy która mnie troche irytuje to praca kamery w kokpicie, nie wiem czy to zmienią czy nie ale nawet przy zderzeniu kamera ledwo drgnie "jakby głowa kierowcy była przyspawana do fotela, bez możliwości ruchu". Ale to tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czepiajcie się tak, kierowca na filmie jest z Euro NCAP'u ! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kolega ma kierownice i nie wie, czy wspiera PS3 - wg mnie. Mialem kiedys Mante i mogelam nia jedynie polazic po menu, ale nie jezdzic.

Można grać na g25. Gram co jakiś czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka jest okrągła. :thumbsup:

A co do nowego filmiku to utwierdza mnie w przekonaniu, że jak na razie nic w serii GT się nie zmieniło... czekamy na E3 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na światło dzienne wycieka coraz więcej materiałów.

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie słyszałem jeszcze dźwięku corvetty bo jestem w robocie i głośników brak, ale te ferrari enzo za miliony dolarów brzmi jak mój odkurzacz za 300zł... Może tak go bede od dziś nazywał na cześć tego filmiku. "Enzo -NOGA! idziemy na spacer po przedpokoju"...

Boli mnie to że te filmiki które oglądamy są już raczej z ostatecznej wersji która de facto jest jedynie dopracowywana i bedziemy mieli niestety te same dźwięki w menu, podczas grzebania w opcjach itp (na to się zanosi), dźwięki samochodów miały być dopracowane ale jakoś nie widać narazie znaczącej różnicy. Oczywiście biorę poprawkę na to że większość z nas (w czym i ja) bedziemy grać w GT na kinie domowym ale mimo to róznica dźwięku powinna być większa w finalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie słyszałem jeszcze dźwięku corvetty bo jestem w robocie i głośników brak, ale te ferrari enzo za miliony dolarów brzmi jak mój odkurzacz za 300zł... Może tak go bede od dziś nazywał na cześć tego filmiku. "Enzo -NOGA! idziemy na spacer po przedpokoju"...

Boli mnie to że te filmiki które oglądamy są już raczej z ostatecznej wersji która de facto jest jedynie dopracowywana i bedziemy mieli niestety te same dźwięki w menu, podczas grzebania w opcjach itp (na to się zanosi), dźwięki samochodów miały być dopracowane ale jakoś nie widać narazie znaczącej różnicy. Oczywiście biorę poprawkę na to że większość z nas (w czym i ja) bedziemy grać w GT na kinie domowym ale mimo to róznica dźwięku powinna być większa w finalnej wersji.

Ja bym sie tym filmikiem nie sugerowal. Co innego nagrane telefonem a co innego na sprzecie w domu. A Ferrari Enzo slyszalem na wlasne uszy i dzwiek ma z tej parafii ale to kompletnie nie oddaje jego mocy. Na zywo slychac taka niesamowita glebie i poglos i MOC. I mocno basowy pomruk ktory przy wcisnieciu gazu przeksztalca sie ryk ktory sie kojarzy z jakims ogromnym lwem :). Natomiast od srodka troszke jest to przytlumione (w Enzo nie siedzialem ale zostalem przewieziony 599 ktore brzmi dosc podobnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cherry, dźwięk się zmienia w zależności , gdzie przełączysz kamerę, jestem fanem programu Top Gear i tam , jak Clarkson śmigał enzo w środku wcale nie było duzo inaczej, więc nie wiem skąd masz wiedzę, że enzo z środka brzmi w inny sposób (z zewnątrz, szczególnie za autem owszem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że w kwestii nocnych tras, deszczu i zniszczeń nie pokazują żadnych konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie , nareszcie czuć prędkość! Widać że jednak coś tam konkretnego robią xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie , nareszcie czuć prędkość! Widać że jednak coś tam konkretnego robią xP

Dokładnie, prędkość czuć bardzo dobrze, model jazdy również miło wygląda, mamy mnóstwo aut, więc jest wszystko czego mi potrzeba do szczęścia :ok: Dawać mi datę premiery i fajną edycję kolekcjonerską ! :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby wszystko pięknie ładnie ale wisienką na torcie byłaby zmienna pogoda i nocne wyścigi :thumbsup: plus drobne otarcia na samochodzie, ewentualnie jakieś zabrudzenia coby się nie świecił jak psu jajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez o nocnych wyscigach bylo juz dawno wiadomo po ostatnim trailerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×