Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

To jest troszkę trudne do wykonania i bynajmniej nie ze względów technicznych.

Mało kto będzie zainteresowany jazdą 24 godziny "w całości". Do tego jeszcze właśnie jak ktoś wyżej wspomniał...rozłączenie z netem i co wtedy?

Grałem przypuśćmy już 10 godzin, disconnect i co? Od nowa? A biorąc pod uwagę jakość naszych łączy do dc są bardzo możliwe.

Jak kogoś innego rozłączy to można go zastąpić zawsze botem, a stawiam też, że większość ludzi po kilkunastu minutach będzie wychodzić z gry.

No i aspekt, że tak powiem "psychiczno-fizyczny"...kto wytrzyma przed telewizorem kilkanaście godzin, ja czasem mam problem kilka godzin, no chyba, że gra wciąga....już nawet szkoda by mi konsoli było, żeby tyle godzin chodziła bez przerwy :)

W dodatku jak się plazmę 42" czy 50". 24 godziny non stop to troszkę tego prądu pójdzie.

Dlatego jak będzie 24 godzinny, to z opcją save'owania w pit-stopie, i możliwość powrotu do wyścigu kiedy chcemy. Czyli pojeździmy godzinkę, save, i gramy sobie normalnie dalej inne wyścigi.

Wolę, żeby do singla nie wciskali na siłę multi.

Niech zrobią osobne 24 dla multi i będzie wtedy git, ale do singla żadnego multi nie chce widzieć.

PS.

Co do wyścigu to szkoda Peugeotów jak cholera. Jakość nie przepadam za niemieckimi markami samochodów ^^

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kariera sobie, multi sobie....ale fajnie byłoby mieć opcję ścigania drużynowego jednym carem we trzech np. :) Temat 24h wyścigów

aż się prosi o takie rozwiązania. Faktycznie po rozłączeniu bot mógłby prowadzić samochód do pita i wskakuje następny kierowca...oj szkoda że to

tylko czcze gadanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja myślę, że będziemy mieli możliwość robienia swoich własnych stajni, czyli coś w rodzaju klanu.

Własne malowania fur, określony tryb wyścigów, bo przecież każdy woli co innego, jeden rally, drugi LeMans, trzeci turystycznymi, itd.

Ale nawet jak tego nie będzie to multi i tak będzie bardzo dobre i dostarczało zabawy na długie godziny.

Mam nadzieję, że jutro usłyszymy w końcu datę wydania i to jeszcze na ten rok...

Stawiam, że koło gwiazdki światowe wydanie, wtedy zgarną rekordowe sumy.

A nawet lepiej jakby troszkę później się pojawiło, bo jeszcze jest F1 i TDU2 po drodze, a z nie wyścigowych to Mafia II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LISTOPAD 2 2010! W końcu w końcu w końcu!

Trailer również świetny!

No i dynamiczna zmiana czasy dnia!

Ahh, oby jak najwięcej informacji!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tor Top Gear z jumbo jet'em na pasie - takie detale lubie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem konferencje i jestem zachwycony ;D Wydaje mi się czy poprawili pisk opon? Jakoś brzmiał mi o wiele lepiej ;P Oczywiście nie moge sie doczekać premiery ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczna zmiana czasu dnia!

Do tego Kaz w studiu Red Bulla + Vettel nagrywał głos. Czyżby lektor po GT5 ?!

Adrian Neway rozmawia z Kazem, ciekawe co tam kombinują ciekawego.

Teraz czekam na ten trailer w HD na PSN do pobrania.

Ahh 2 Listopad, tak blisko, a jednak tak daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie teraz czekamy na trailer w HD, swoja droga mało uszkodzen pokazali za to noc wyglada swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak na spokojniej już, ale jak oglądałem trailer to miałem gęsią skórkę :)

To co udało mi się zauważyć (oglądałem póki co raz, także mogłem sporo pominąć):

- dynamiczny czas dnia, jazda w dzień i w nocy (logiczne w sumie)

- trasa testowa Top Gear + Stig, dla fanów gratka

- poprawiony system zniszczeń, a przynajmniej tak wnioskuje po lecącym Lancerze

- Kaz w studiu Red Bulla oraz Vettel nagrywający swój głos, jak na razie coś owiane tajemnicą, ale wątpię żeby bawili się w robienie F1, bo Codemasters robi teraz i to w najlepszym wydaniu chyba jakie tylko będzie

Rally z kilkoma samochodami na trasie, ale to już mogliśmy zobaczyć. Mam nadzieję, że będzie się to odbywać tak jak jest, czyli start jednego i za jakiś czas następny, a nie wszyscy naraz.

No i czym ten trailer mnie wziął już na dobre to Alfa Romeo 8C...sama piękność ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- trasa testowa Top Gear + Stig, dla fanów gratka

Niech jeszcze Clarkson zapisuje wykrecony czas na pasku papieru i przykleja na tej wielkiej liscie :D

No panowie. Ja szukam dealow na G25/27 :)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy zapowiedź wersji limitowanej!

gt5-collectors-edition.jpg

Muszę ją mieć!

Tylko póki co powiedziano tylko o Ameryce Płn i Płd., a o Europie i Japonii ani słowa...aż dziwne.

Ale na dniach pewnie wszystkiego się dowiemy.

Mam również wielką nadzieję, że kolekcjonerka ukaże się na naszym terenie w wersji EU rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The exciting pre-order program for Gran Turismo 5 offers exclusive and beautiful in-game cars as bonuses, including the Mercedes-Benz SLS AMG, Nissan GT-R GT500, McLaren F1, and more. Each car features an exclusive and stylish Gran Turismo-themed “stealth” livery custom-designed by Polyphony Digital, with select performance upgrades over the standard versions of the cars available in the game.

Czyli to co na zdjęciu wyżej + kilka fur z malowaniami i częściami niedostępnymi w normalnej.

Akurat taki zabieg niezbyt mi się podoba, żeby płacić za lepsze fury...no ale co zrobić.

Mam nadzieję, że te fury nie będą od razu w garażu, bo to troszkę zepsuje klimat.

Lepsze byłoby rozwiązanie, że można będzie kupić sobie te fury w grze, wtedy byłoby w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie mnie bo by może nie jestem w temacie... Kazik zrezygnował z różnych warunków atmosferycznych? Na trailerze ich nie widziałem...

Co do trailera PIĘKNY :P noc wygląda obłędnie, no i ten koniec - wreszcie konkretna data!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na mnie trailer nie zrobil ZADNEGO wrazenia, ot, kolejny trailer nie rozniacy sie niczym od poprzednich, czy nawet tych z GT5:P - dalej nie wiem co z AI przeciwnikow, jak w ogole bedzie wygladac Online, jak prezentuja sie zniszczenia i na jakich wozach/eventach, czy bedzie zmienna pogoda, czy bedzie cykl dnia i nocy, itd. itp.

Na szczescie ja nie naleze do tego obozu krzykaczy, ktorzy powtarzaja w kolko "dajcie to", "i to", i jeszcze to", "o tym tez nie zapomnijcie" ;P Mnie zadowoli zwykle GT5:P z wieksza liczba wozow i tras, takze czekam na 2 Listopad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, gdzie jest napisane albo powiedziane oficjalnie, że to światowa premiera? Nie chcę siać fermentu i pesymizmu ale póki co ciągle tak na prawdę nie wiadomo kiedy europa dostanie to w swoje łapy....

EDIT: czekałen na napis końcowy WORLDWIDE ale go kurwa nie było i to jest największy zawód prezentacji GT5 na E3 bo znowu zasiali ziarno niepewności

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie podał też Europy? Jaki w tym sens? Okaże się, że sporwadzisz zza wielkiej wody i coś tam nie będzie działać... ja ich po prostu nie kumam. Co za problem dołożyć słówko Europa skoro to niby takie oczywiste? Gdzie tu jest haczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba nie jest tak źle z tymi premierami. Na oficjalnej stronie GT dla USA na końcu trailer-a jest napisane November 2 2010.

Sprawdziłem to samo na stronie dla Japonii, UK i Polski. W tych trzech przypadkach podane jest November 2010 (bez konkretnego dnia).

Wygląda na to, że poślizg jeśli będzie to nie dłuższy niż miesiąc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

-cykl zmiany dnia i nocy będzie, jest już w demie.

-według mnie będzie można dachować, popatrzcie jak wysoko i pod jakim kątem jest ten Lancer na trailerze.

-uszkodzenia będą jakie?? Pewnie zadrapania na każdym aucie i otwierające się drzwi w WRC itp. mam nadzieję że tu się mylę i będą lepsze.

Jak na razie to tylko trailer a demo na E3 zbyt wiele co do zniszczeń nie pokazuje.

więcej będzie wiadomo pewnie za kilka dni, na pewno pokażą coś na CES, czy jak tam się te targi nazywają.

Edytowane przez Kuba00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzec listopad jak nic, moim zdaniem Kaz nie pokazal wszystkiego, np zniszczenia pokazal ze nie tylko odpada zderzak i drzwi sie otwieraja a gniecie sie karoseria, daje do myslenia i oczekiwania co dalej. Oby tak bylo:P no i nie ma sladu opon, myslalem ze to dla nich zaden problem a fragment top gear jakos tak dziwnie bez tego wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×