Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najtrafniej pokazuje przywiazanie do szczegolow w GT5:

kazyama.png

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najtrafniej pokazuje przywiazanie do szczegolow w GT5:

kazyama.png

:)

Zwróciłem na coś uwagę i już mnie to będzie denerwowało... Głupio wygląda dwuliniowe pasmo drzew z lewej strony... na 20km kwadratowych drzewa rosną jedynie przy torze? Ja rozumiem że konsola ma pewne ograniczenia i nie mogę oczekiwać widoku z helikoptera i całych połaci lasów z odzwierciedlonymi wiewiórkami ale może dałoby radę inaczej załatwić problem... Może większość zwraca uwagę na ilość namiotów na środku, ja jestem taki że dużą uwagę zwracam na szczegóły bo to one razem zgrane tworzą tak naprawdę piękno i mnie bolą oczy jak widzę te drzewa a zaraz za nimi zielone... nic...

EDIT://

To to ja rozumiem :)

gran-turismo-5-e3-2010-screenshots-2-51.jpg

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na wywiady z Kazem, bo kiedyś było powiedziane, że te 200 aut co będą miały widok z kokpitu to po prostu błąd w translacji był.

Z wnętrza wszystkie auta będą mieć na bank widok, mam na myśli cały kokpit. Bo przecież skoro 200 aut tylko by było, to w prologu mamy już około 70 z widokiem z kokpitu...

Czyli zostało tylko jeszcze koło 130? No i auta takie jak Alfa Romeo 147 czy Honda Civic, chyba do tych prermium nie należą.

Na pewno będzie widok z kokpitu w każdej furze, a tylko w premium będziemy widzieli zniszczenia od środka.

Takim podsumowaniom różnych serwisów nie można ufać. Poza tym nie było takiego info na gtplanet.net nawet także tym bardziej trzeba na to przymknąć oko.

Ale na w razie czego wrzucam to co pojawiło się na gtplanet w sprawie właśnie tych "pozostałych" 800 wozów:

"The developers have created fully modeled interiors for the Premium cars, as well as doing detailed modeling for the car’s undercarriage and even the exhaust pipes! The Standard cars apparently won’t have the exact interior modeling. For example, an Enzo’s interior will look like the real deal, but your typical Mustang’s will look like exactly like Mustang’s."

Sam cytat jest podobno z Kotaku.

PS.

Co do kolekcjonerki to jest ona na razie tylko na rynek US zapowiedziana.

Jak ktoś myśli o imporcie to niech liczy się z tym, że w przyszłości jakiekolwiek DLC może nie działać i trzeba będzie w amerykańskim sklepiku kupować.

Jak komuś to nie przeszkadza to luz, jego sprawa.

Ja wolę poczekać. Do listopada jeszcze sporo czasu.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ludzie ... trochę logiki, 200 auto to prawie w prologu jest z widokiem z wnętrza. Jesli piszą na pudełku Real Driving Simulator to widok zza kierownicy to jest konieczność. Będzie co najwyżej mniej szczegółów.

EDIT: patryk mnie uprzedził :] a niee edytował po moim poście ... 

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi właśnie, gdyby tylko 200 fur miało widok z wnętrza to coś tutaj byłoby nie tak. Ludzie by zjedli Kaza.

Te 200 fur będzie zrobionych w najdrobniejszych detalach + zniszczenia, a te pozostałe będą zrobione normalnie + brak zniszczeń.

Nie będzie zapachu grilla! Nieee! Toż to skandal!

Gdzie nasi narzekacze od drzew! Ruszajcie do boju! Przecież tak nie może być, że grilla w grze nie będzie!

Nie kupuje po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko

To jak to bedzie ? Gram przez neta jednemu niszczy sie samochód a drugiemu nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko

To jak to bedzie ? Gram przez neta jednemu niszczy sie samochód a drugiemu nie ?

na logikę biorąc to pewnie osobne eventy będą dla premium a standard cars.

Cieszy mnie to że po części wyjaśniła się sprawa z widokiem ze środka.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to byłaby abstrakcja jakaś jakby się okazało że w symulatorze jazdy samochodem tworzonym przez 6 lat, pod którego robią specjalne kierownice jest tylko 75% samochodów z widokiem z kokpitu... w ogóle nie ma o czym gadać. N I E R E A L N E !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektore serwisy nabijaja sobie ilosc odwiedzin takimi informacjami, byloby to nierealne, poza tym juz nie przesadzajmy z tym modelowaniem ze przez 6 lat nie mogliby tego robic. Ludzie takie wnetrza do tdu robili w kilka dni, bez specjalistycznych narzedzi, a oni jednak uzywaja na bank jakis maszyn by je kopiowac do swiata wirtualnego, a nie wszystko po kolei i do tego sa specjalistami... A jak bedzie 200 wnetrz to sie osmieszy i forzoboje lacznie z tworcami by go zjedli, pomijajac nas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram przez neta jednemu niszczy sie samochód a drugiemu nie ?
- Premiumom odpadnie zderzak, a w standardach zegnie się blacha - oba będą prowadzić się gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie porównania:

Z ogromnym pietyzmem odwzorowane szczegóły, niestety wszystko jest mega sterylne. Liczę, że na to pójdą jeszcze jakieś filtry - kurz, rysy, etc.

Samochodówki mi generalnie bimbają, ale teraz to nawet z ciekawością czekam tej daty premiery, jak mi sie spodoba to kupię G27 ze standem i będę się uczył jeździć 4-kołowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już miałem się nie wypowiadać w tym temacie do dnia premiery, ale po screenach zywego nie wytrzymałem - miazga, sterylne? jak to mają Polacy, jak już coś jest super, zawsze coś znajdą, żeby ponarzekać ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światła cofania ? ;O

No to jedną wątpliwość mamy rozwianą :thumbsup:

P.S Na GTPlanet kolejne screeny (klik), w sam raz na tapetę :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie moge doczekać tego tytułu :)

A wie ktoś czy będzie jakiś Peugeot ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piwo dla tego, który mi poda tytuł piosenki z trailera E3! :) To ważne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×