Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

a czy przez chwilę się nie zastanowiliście chociaż, że pod tym pojęciem "nie mają wnętrz" chodzi o to , że nie mają tych szczegółowych? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to było rozkminiane i niestety chodzi tu konkret o wnętrze samochodu - kokpit, fotele itp - stąd przyciemnione szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to było rozkminiane i niestety chodzi tu konkret o wnętrze samochodu - kokpit, fotele itp - stąd przyciemnione szyby.

ale to by bylo bez sensu calkowicie.. Rozkminiano juz wiele rzeczy w tej grze, nei chce mi sie w to wierzyc:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZOK!!!

Ja tylko gram w wyścigi z wnetrza aut z za kierownicy i nie wyobrażam sobie inaczej :( Jeśli w GT5 wszystkie auta nie będą miały widoku z środka to dla mnie PD powinno ze wstydu schować głowe w piasek i lepiej zająć się czymś innym!.

Wolałbym np. 200 aut zrobionych na full wypasie z kokpitami niż dodatkowe nawet tysiąc z brakiem wnętrz i detalów (bo tylko sie ośmieszają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie dostaniesz 200 aut super odwzorowanych i dodatkowy bonus 800 słabiej odwzorowanych wiec o co Ci chodzi ? pyzatym przestańcie już marudzić o tym wyjdzie full wtedy będzie można narzekać ze przez x-lat PD zrobilo tylko xxx aut

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale wy macie rozterki.. auta std bedą jak w prologu, moze troche lepsze a premium jak środek mercedesa z nocnych zdjęć:

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/03/gran-turismo-5-night-screenshot-sls-amg-2.jpg

i nad czym ta dyskusja cała?

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale wy macie rozterki.. auta std bedą jak w prologu, moze troche lepsze
- właśnie nie omg - zostało potwierdzone, że auta STD nie mają wnętrz (kokpit, fotele itp) - będą miały przyciemnione szyby. A premiumy będą właśnie takie jak Mercedes - czyli kosmos na maxa. STD będzie wyglądać dobrze/świetnie a PRE będą urywać jajca. Edytowane przez Gerath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- właśnie nie omg - zostało potwierdzone, że auta STD nie mają wnętrz (kokpit, fotele itp) - będą miały przyciemnione szyby. A premiumy będą właśnie takie jak Mercedes - czyli kosmos na maxa. STD będzie wyglądać dobrze/świetnie a PRE będą urywać jajca.

No to świetny "real driving simulator" z widokiem zza samochodu dla 800 aut w grze.

Nie sądzisz to że na tyle nierealne że aż śmieszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge znalezc informacji ze std nie bedzie mialo wnetrza, tylko ze bedzie gorsza jakos.. do tdu ludzie amatorzy w miare, robia naprawde fajne wnetrze a profesjonalisci by skwasili tak gre? nie wierze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia jeszcze czy np. w takiej tesli która jest premium carem (według listy na gtplanet) będzie można wybrać dźwięk silnika jak w rzeczywistości:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."No to wlasnie dostaniesz 200 aut super odwzorowanych i dodatkowy bonus 800 słabiej odwzorowanych wiec o co Ci chodzi ? pyzatym przestańcie już marudzić o tym wyjdzie full wtedy będzie można narzekać ze przez x-lat PD zrobilo tylko xxx aut"....

Czytaj uważnie - między wierszami!

Napisze Ci prościej - chodzi mi oto żeby sie nie ośmieszali...... by dali lepiej TYLKO 200 aut zrobionych idealnie jak inni TWÓRCY GIER niż dodatkowo jakieś 800 lub więcej w gorszej jakości i bez widoku z środka. No Koledzy jak tak można - naprawde wstyd mi za PD, niech sie zastanowią nad sensem kolejnych części....

Ps. nie marudze tylko czytając co piszecie to załamka że tak można zjebać gre!

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ultimie można już składać pre-ordery. Narazie jedynie na podstawową wersję, czekamy na kolekcjonerską.

http://www.ultima.pl...urismo_5/i9025/

i jeszcze coś :

nissan-370z-gt5-damage.jpeg

This is damage that affects controllability, and the car may not drive straight, or it might become unstable in corners, etc. depending on the amount of damage. Affects all cars.

  • As confirmed in a note on the Japanese site, the 800 “standard cars” in the game will not have interior view or high-beam headlights.
  • NASCAR pit crew’s actions have been specifically re-created.
  • All cars will be able to “roll over” if involved in an accident.
  • Damage may “not necessarily be applied to all races in the game”.
  • You will be able to define your own password-protected online races with your friends, and you’ll be able to control all of the event’s regulations.
  • “You can host ‘Track Days’, where everyone can drive freely on the track. You can try to shave down your laptimes, you can teach someone how to drive, or just enjoy drifting.”

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze Ci prościej - chodzi mi oto żeby sie nie ośmieszali...... by dali lepiej TYLKO 200 aut zrobionych idealnie jak inni TWÓRCY GIER niż dodatkowo jakieś 800 lub więcej w gorszej jakości i bez widoku z środka. No Koledzy jak tak można - naprawde wstyd mi za PD, niech sie zastanowią nad sensem kolejnych części....

Ps. nie marudze tylko czytając co piszecie to załamka że tak można zjebać gre!

pzdr.

Oj proszę Cię - kiedyś jezdziło się kartonowymi pudełkami ledwie przypominającymi auta (vide GT1 i 2) i jakoś nikt nie marudził, bo ilość aut do wyboru była przeogromna. W ****** się wam poprzewracało i tyle. Ja biorę te 200 które jest super-hiper mega-wypaśne, jak i te 800 które są mniej, a i tak będą fajne.

Po za tym - nikt nie powiedział, że po wydaniu, nie będą wydawać poprawek przez PSN, które będą ulepszać kolejne auta z puli. Ciągle zapominacie o aspekcie sieciowym - co w obecnych czasach jest niedopuszczalne.

Zresztą, jakby mieli robić 1000 aut z takimi detalami, to gra nie wychodziła by 2 listopada 2010, tylko 2015.

Koniec marudzenia o ilości samochodów premium w tym temacie do czasu premiery gry - albo zamknę temat i otworzę dopiero po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli psychicznie nie wytrzymacie tych 800 samochodów rodem z Gran Turismo 4 i GT PSP , to proponuje zostać przy GT5 Prologue. Niby aktualizacja przed premierą full'a miała być , więc pewnie dostaniemy nową fizykę , może jakąś nową trasę i kilka nowych "Premium" autek...

Jeśli te 800 feralnych aut okażą się faktem , to chyba skorzystam z takiej opcji , bo to nie jest GT5 na które chciałem wydać 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej opcji na bank nie będzie... Polyphony to nie caritas i chcą coś zarobić za te 6 lat pracy...

Poza tym rozumiem, że 200 samochodów to tak mało, że nie warto nabywać gry o najlepszej grafice, wspaniałej karierze, rozwiniętym online itd.?

Rozśmieszacie mnie, od skrajności w skrajność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 6 lat pracy...

Poza tym rozumiem, że 200 samochodów to tak mało...

Słowa "klucze" w całym tym zamieszaniu... :ninja: Podzielam zdanie znacznej części użytkowników, że to kpina ze strony PD, jednak z ostatecznym osądem poczekam do premiery... europejskiej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się czyta posty co poniektórych , to się nóż w kieszeni otwiera. Piepszycie panowie, a jak premiera będzie i tak z wywalonymi jęzorami polecicie po swoją kopię - dla fanów motoryzacji ta gra będzie majstersztykiem - ja dla samego Stiga z Top Gear i tego toru ją wezmę, bo uwielbiam ten program - narzekacie , że 200 premium fur mało? A skąd wiecie jak będą wyglądać i się zachowywać? Może być tak , że przy pierwszej już kopary poopadają i się nie bedzie chciało przez kilka godzin od niej oderwać - poluzujcie zwieracze , już niedługo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie premium auta , co wy pieprzycie ? Wszystkie będą miały widok ze środka , wy takie głupoty piszecie , że głowa boli .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • As confirmed in a note on the Japanese site, the 800 “standard cars” in the game will not have interior view or high-beam headlights.

Wszystkie mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rodem z Gran Turismo 4 i GT PSP

No rzeczywiście - jota w jotę :D

260766e.jpg

30u8dx3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak widzę te posty płaczliwe to bym się w nich wytarzał dosłownie :) ważne żeby wszystkie furacze miały fizykę dobrą, kamera na zegary lub znad blachy i wioo! Będzie git! Nie płakać już bo to niczego nie zmienia. Na pocieszenie dodam że w Forzie 3 wszystkie furki mają dechę...ale wszystkie są paskudne :) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby z tych 200 aut premium 2/5 to były różne wersje skyline-a i coroli xD Fakt niby te 200 to mało ale tak jak kilka postów wcześniej napisano gre będzie warto kupić choćby dla tory TG i Stiga ;] Kumpel po obejzeniu Trilera z E3 wnioskował, że mu jakiś odcinek TG puściłem xD Jak dla mnie rewelka i nie osądzajmy ich jeszcze bo moze te 800 fur będzie miała wnętrze tylko biedniejsze nie na ful wypasie...

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×