Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

To też jest śmieszne niby 8gb ma pomóc w skróceniu loadingów ale są takie co gdyby nie muzyka to bym restart konsoli robił bo trwają ok 3 minuty lub może to moje wrażenie ale napewno są długie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko cicho:p Siekier lacz sie, nie bedziesz nam chociaz Ty smaka robic.. Mi sie wydaje ze Sir tylko tak napiecie buduje i zaraz recke walnie:p

On walnie, ale jedynie głową o ścianę :P Trochę go znam i na reckę z jego strony nie ma co liczyć XD

Chyba, że napisanie "wow, ale fajnie" można traktować jako reckę :P

Poza tym co nam tu można recenzować. Przez te wszystkie filmiki, itd. to i tak wiemy co jest, jak wygląda, itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie, uwazam ze jesli faktycznie ta gra wyciaga z konsoli maxa... to przepraszam ale konsola ps3 slaba jest.

Fakt auta pieknie wygladaja... jednak to wszystko dookola jest jakies ja nie wiem... plaskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wreszcie niech ktoś napisze coś więcej jak to wygląda bo z postów Siekiery wychodzi na to ze dostaliśmy prologa z dodatkowymi autami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwaliśmy słój pełny miodu a dostaliśmy sam słoik . To jest prolog z dodatkiem aut + trasy i możliwość ich tworzenia zmian oleju itp dupsów . Loadingi są długie . Cienie kwadratowe i inne detale lub może to mój tv ale nie sądzę :) Nie jestem daleko więc może potem się to zmienia ale koła padają od 1lvl wsumie po licencji B mamy już prawie 3 lvl :) . Detale w oddali są jak lipne nie ma co ukrywac nic specjalnego .. Nie chce nikogo tu zniechęcać ale takie są realia z mojego punktu widzenia ...

Oby pach z multi dodał efektów i poprawił fail-e bo nie wiem ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie, uwazam ze jesli  faktycznie ta gra wyciaga z konsoli maxa... to przepraszam ale konsola ps3 slaba jest.

Fakt auta pieknie wygladaja... jednak to wszystko dookola jest jakies ja nie wiem... plaskie...

Nie oszukujmy się - ten sprzęt ma 4 lata. Niech ktoś spróbuje odpalać dzisiejsze gry na PC'cie, który sobie kupił pod koniec 2006 roku.

Do tego pamięć karty graficznej jest niewielka, stąd nie ma miejsca na dobre tekstury wokół toru, itp, itd., Do tego wszyscy chcieliby stałe 60fps w HD.

PS3 po prostu nie pociągnie lepszej grafiki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis dramat... to logo gt5 laduje sie 5 minut... potem wyskakuje ze nie mozna polaczyc sie z serwerem. ale ok klikam i teraz jestem w tym miejscu gdzie ten kierowca wchodzi i wita sie ze wszystkimi... i to w kolko leci nic nie moge wcisnac ani nic.... o co chodzi!!!!!???

====

kolejne 10 min laczenia sie z serwerem z ktorym sie wkoncu nie laczy... kiedy ten serwer ma dzialac zaczac??

====

jest wybralem gt mode......... i laczy sie dalej!!!

Chodzi o to że nie było jeszcze oficjalnej premiery i serwery mają prawo nie działać nalezycie i nie możesz mieć o to do nikogo pretensji.

ja tak miałem z fifą jak kupiłem wcześniaj a brat z call of duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Siekiera nie bierze pod uwagę , jak ta gra jest rozbudowana, Kaz jakby chciał pokazać , co konsola potrafi , zrobiłby 16 aut i wszystkim oczy z orbit by powychodziły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się moich dynamicznych tapet i autek z PSS nie da rady ich zassać bo serwy nie działają ;/

Ale magazyn od APEX robi wrażenie :)

Kolejny fail :whistling: po wyjściu do głównego menu nie mogę nic nacisnąć oojjjjj przepraszam nawet nie ma mojego kursora nigdzie :)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam moje gran turismo 5

ale jestem w szkole i nie mam jak grac :(

ale mam je przy sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód dlaczego tyle czekaliśmy na GT5 ?

Kaz sam nie wiedział czy ten shit wydawać czy nie ale skoro tyle osób złożyło preoder to ich orzeźbił takie moje zdanie jak narazie bo nawet z menu nie da się wyjść ...

@UP nie tylko po anglicku ale skoro kupujesz w pl to może będzie po polsku

Już mogę dalej jeździć ... uffff

Cienie padające od aut to fail ale od budynków są spoko , ślady opon na asfalcie zostawia każde auto przy hamowaniu , pomijając kilka małych kup :) detale zaczynają mi oczy rozbłyskiwać :) Odbicia w autach robią wrażenie ale żeby klamki były płaskie jak auta i choć by zrobili kilka małych wgłębień na drzwiach a nie pudełko .

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przykra wiadomosc dla fanow czworonoznych :(

PSY TEZ SA W STANDARDZIE !

5201222326_b41152785d_b.jpg

Mi sie nie chce wierzyc ze gra jest taka dupna jak mowicie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że piszesz o standardach, KJN86

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że piszesz o standardach, KJN86

Tak o standardach ale licencje robi się raczej wypasami :) i w standardzie nie ma kamerki z kokpitu :confused:

Każdy znajdzie coś fajnego i coś do dupy .. Życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam moje gran turismo 5

ale jestem w szkole i nie mam jak grac :(

ale mam je przy sobie :)

Ale jesteś zajebisty! Chcesz medal ?

Zaraz się zacznie, bo każdy będzie chciał się pochwalić, że już ma, albo będzie miał za 5 minut ale nie będzie mógł zagrać bo będzie w kuchni pilnować bigosu. Super.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten piesek płaski jak deska klozetowa :tongue:

NIe ma nosa i w ogole taki bez wyrazy, co za crap z tej gry, nie kupuje jej !

hehe boze juz swira dostaje jak czytam, ze co niektorzy maja juz gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmoQu skąd tyle sarkazmu u Ciebie? Dziwisz się ludziom , że po 5 latach chcą się pochwalić? Przecież forum to jak druga rodzina ;)

Edytowane przez kochan4
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej czy tylko ja w tą gre gram z tego forum ? bo nie chce nabijać postów z moimi informacjami .. ale i mam też kilka pytań :)

Kiedy będę mógł dostać moje themy i furki ? :)

Pozdro dla Duszola_PL który mnie ładnie dopinguje wiadomościami o przegranych :) lol ale sam mu zazdroszczę bety LBP 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fizyke jak najbardziej poprawili w szczegolnosci AI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej czy tylko ja w tą gre gram z tego forum ? bo nie chce nabijać postów z moimi informacjami ..

Ja od 10 minut mam ekran ze sie instaluje i ze zostalo 20 minut :whistling: .. Juz drugiego browca loje odkad uruchomilem gre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 10 minut mam ekran ze sie instaluje i ze zostalo 20 minut :whistling: .. Juz drugiego browca loje odkad uruchomilem gre..

Nie rob smaka na browara, niektorzy w pracy sie knurza :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×