Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest flaga Monako xD Tak więc raczej chodzi o nią niż o naszą biało czerwoną :tongue: Dobry gif na górze hehe

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody wyglądają cudnie. Sczególnie te na trasach śnieżnych.

Auta pokryte sa specjalną emulsja że snieg do niczego sie nie przykleja do kół także.

Za......ie smiesznie to wygląda i nierealnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką wiadmomośc dostałem dzisiaj od typka z allegro...hmm przesunięta data premiery ?

''Niestety otrzymaliśmy dziś informację, że premiera gry została przesunięta na 23-25 listopada, dotyczy to nie tylko nas ale każdego sprzedawcy. Przepraszamy, ale niestety na takie przesunięcia nie mamy najmniejszego wpływu, dlatego też zawsze informujemy klientów iż przewidywane terminy wysyłki to daty orientacyjne i mogą ulec zmianie. Na pewno postaramy się zacząc wysyłkę tak szybko jak to możliwe, może jeszcze przed 23-25, ale naprawdę tu wiele zależy od dystrybutora. Np. w przypadku Black Opsa wysyłaliśmy już na dzień przed premierą i Ci klienci, którzy wybrali przesyłkę kurierską, cieszyli się grą w dniu premiery z dostawą prosto do domu.''

Mam nadzieje ze środa, czwartek gra będize juz u mnie ;)

Edytowane przez hunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dzwoniłem to sklepu z grami w moim mieście gdzie koleś twierdzi ze polska wersja ma premierę 26 i wtedy dopiero będzie ze takie info od SCEP dostał . wiec zapowiada się średnio ciekawie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie to że ktoś może już sobie pobrać grę z sieci a my co płacimy za nią około 200 zł jeszcze jej nie mamy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrać to jedno, a zagrać to co innego - a tego nie może (i mam nadzieję, że tak zostanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w media i gosc powiedział ze gra na półce będzie w środe.... ale sony ostatnio często poślizgi i wszystko moze sie zmienic.

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano chyba właśnie w standardach jest kamera z maski w zamian za brak widoku z kokpitu.. tym bardziej nie rozumiem czemu już nie mogli do wszystkich samochodów dać tej kamery z maski..

Wklejałem filmik jak Premium ma widok z maski...

Zastanawia mnie też ten samochód po prawej stronie (nie pamiętam nazwy):

http://nsa19.casimag...41808398157.jpg Chyba, że to z Forza 3 jest screen to wtedy sorry.

Miał on być standardem (był nawet filmik pokazujący go jako standard), a tutaj widać, że jest Premium.

W sumie to nie wiem o co tobie chodzi-w grze kierownice które mają 900 stopni obrotu automatycznie ustawiają się na tą wartość.Jak dziwnie by się jeżdziło na kamerze z kokpitu i kierownicy ustawionej na 900 stopni ?????Normalnie-przecież w Prologu też tak było i co dziwnie się jezdziło :yes:

Chodzi mi o to, że w grze kierownica obraca się o 270o i ruch kierownicy (w real) nie jest dobrze odwzorowany w grze i dziwnie to wygląda. No chyba, że w grze jest tak jak w "Live for Speed" to wtedy rozumiem.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wklejałem filmik jak Premium ma widok z maski...

Czyli w takim razie nie każdy samochód z tego co widziałem ma widok z maski, jednocześnie narazie nie ma wiadomości wg jakich kryteriów mają/nie mają.. Lub też standardy w ogóle nie mają widoku z maskim co nadal jest dziwne, bo to raczej nie problem przepoziomować kamerę z dachu na maskę, jedynym wytłumaczeniem może być to że po prostu nie zdążyli i dadzą to w patchu.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba Nissan Fairlady :smile:

Nieee...

To Nissan 300zx, z tego co wiem to fairlady jest tylko wersją coś jak GTI albo R32 w Golfie :P

A AI na gifie robi wrażenie :tongue: Ciekawe, czy zawsze tak dobrze się zachowuje... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że osoby które zamówiły GT5 na AMAZON.COM już dziś mogą się cieszyć swoja grą w domu, może ktoś z Was zamówił z AMAZON.COM ?

Użytkownik tego konta na facebooku odpisał na pytanie gdzie zamówił - Amazon.com.

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=5854239&o=all&op=1&view=all&subj=9302856526&id=691447694

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje od sklepu...

''Właśnie otrzymaliśmy informację od dystrybutora, że jednak już jutro dostarczy nam gry i także jutro zaczniemy wysyłkę, zatem opóźnienie jest mniejsze niż wcześniej napisaliśmy''.

Do tego kurier...Czyli w środę będe się cieszył swoją kopią.. Ajjjjj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: czy opłaca się kupić GT5, jeżeli nie mam kierownicy, czy lepiej sobie odpuścić, bo na padzie nie wygram żadnego wyścigu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie brales?

Gadajmy o zmaowieniach w odpowiednim temacie bo syf sie jeszcze wiekszy zrobi

@up duzo ludzi gra na padzie i swietnie sie bawi

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: czy opłaca się kupić GT5, jeżeli nie mam kierownicy, czy lepiej sobie odpuścić, bo na padzie nie wygram żadnego wyścigu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

IMO nie opłaca się, to tak jak byś w Rock Band grał na padzie. Można, ale to znaaaacznie mniejsza frajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale duzo ludzi gra na padzie, poza tym jak sie wkreci ktos to na kiere zacznie zbierac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca, opłaca. Nie jest źle, a porównanie z RB totalna abstrakcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, że się opłaca, jak Ci się spodoba to może za jakiś czas kupisz kierownice zamiast 2 gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azifrael

To już czepiasz się nie wiem czego kurdeee!!!

edit FAIL!!!

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cholerka zastanawiam czy skusić się na tą kolekcjonerkę. Ciekawe czy w tym Apexie będzie coś ciekawego do poczytania, wykorzystania na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×