Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Myski już gra. Kupil w Arkadii w wawie. Nikt z was nie jest z wawy ?

bez jaj? Saturn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem jeszcze, nie ma do sprzedaży!

Jest stoisko prezentujące (Sony po całej Arkadii się rozstawiło z VAIO, Bravia, CyberShoot i PS3 - tak jak reklamy w TV poszczególnych gałęzi)

I na PS3 jest do pogrania GT5, a byłem tam dziś rano jak było pusto więc godzinkę się pobawiłem spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, pisz :)

1. zabrudzenia na samochodzie (bloto/snieg)

2.slady opon

3.faktyczna jakosc standardow

i tyle w sumie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przed żadną premierą, kupnem samochodu nie stresowałem się jak oczekiwaniem na to GT5 aż apetytu nie mam, jeszcze zamówiłem preordera oczywiście kurierem ale 375km od domu i tak myślę kiedy dojdzie czy nie będzie kłopotów z dojazdem itd. masakra jakaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie było tyle czasu żeby zwrócić uwagę na wszystkie aspekty.

Najpierw kilka minut polatałem w arcade w 3D i jak już pisałem nie przemawia to do mnie. Efekt głębi jest jak najbardziej ok, ale chyba wiecie o co chodzi w przesunięciu krawędzi - mam b. dobry wzrok a w tym 3D czułem się jakbym nie mógł złapać ostrości pełnej, szczególnie kiedy się coś szybko działo. I kolory są nie takie przez te przesłony, choć to pewnie idzie wyregulować. W każdym razie to nie dla mnie.

Potem wyłączyłem 3D (musiałem gościowi z obsługi pokazać jak to włączyć potem), sprawdziłem ustawienia wyświetlania czy wszystko jest na maksa (1080p, 59fps) i wróciłem na szybką jazdę. Wrzuciłem drifty i wybrałem jakiegoś wypasionego Lancera z końca listy (>500hp, oklejony jakoś, ogólnie wyglądał świetnie), przeleciałem się znów kilka kółek i jazda świetna, feedback na kierce odbijał jak prawdziwy (lubię w realu polatać bokami), a jeszcze ustawienia auta można by porządnie popoprawiać. To co jednak rzuciło mi się w oczy to mała szczegółowość wnętrza auta, po prostu musiałem się skupić żeby odczytać cyferki z zegarów ;/

Potem pogadałem chwile z tym gościem i wbiłem do story mode, gdzie zobaczyłem faktycznie tylko 5 czy 6 Mercedesów (wybaczcie, mam własne priorytety) więc nie przekonam się o jakości wykonania 190tki Evo, ale za to kupiłem sobie używaną Corollę starą japońską (była taka w NFS) i hmm.... no jak w GT4 żeby nie przesadzać. Najbardziej zraziły mnie tekstury nałożone na nadkola. Kojarzycie takie plastikowe osłony nadkoli, do starych aut często zakładane? No to chyba ta corolla miała coś takiego mieć chyba, ale wyglądało to nadzwyczaj kiepsko (mogłem zrobić zdjęcie, sic!) w stylu model miał wystające nadkola ale tekstura czarna (a lakier auta biały) była z miażdżąco kwadratową krawędzią - jakby wyciąć nożyczkami ząbkowanymi. Cóż, pozostaje jednak się cieszyć że 250 aut premium to wciąż więcej niż wszystko co oferuje jakiś NFS:)

Nie zbadałem warunków pogodowych, uszkodzeń, brudu, śladów. Akcja Sony jest od soboty w wielu centrach handlowych więc sami poszukajcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje jednak się cieszyć że 250 aut premium to wciąż więcej niż wszystko co oferuje jakiś NFS:)

Ale to dalej prawie dwa razy mniej od Forzy 3 :/ Mam nadzieję, że z patchami/dlc PD będzie zamieniać Standarty w Premiumy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Forza nie ma aż tak wypasionych tych swoich 500 modeli:) Niemniej też mam nadzieje że będzie poprawa patchami. Nie chciałbym z kolei za dużo płacić za ten upgrade. Bo jeśli auta byłyby dodawane pojedynczo to cena kilka zł za każde trochę lipa, z drugiej strony jak będą paczkowali i taniej dawali to pewnie tak połączą te paczki że dla jednego auta będę się decydować musiał na kolejne 3 które mi są obojętne. Ogólnie to chciałbym żeby potraktowali nas wszystkich uczciwie ale nie widzę na to realnych szans. Sprzedaż GT5 będzie ogromna, ale mimo wszystko to jest jeden tytuł na 5 lat, więc kurde na czym mają zarabiać jak nie na DLC? Co innego gry co roku wydawane nowe. Więc trzeba doładować kartę kredytową i zacisnąć ząbki:)

BTW. po zapoznaniu się z galerią na PS3Site (niezłe fotki) główne zarzuty mam do:

-opon - wyglądają wszystkie nienaturalnie kolorystycznie, nowa guma powinna być bardziej czarna i w charakterystyczny sposób błyszcząca, coś jest nie tak

-granicy auto/dym w tle - co to do cholery ma być że takie szarpane krawędzie na ujęciach, z których można by robić najlepsze fotki??

Edytowane przez Myski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest kurcze z tą kamerą z maski bo na tym filmiku widać, że jest

.

Na filmiku nakręconym przez (prawdopodobnie) jedynego polaka który ma już GT5 również widać kamerę z maski (w standardowym samochodzie).

"Bardzo denerwuje mnie w tej grze pikseloza z której zrobione są cienie. Jak dla mnie to na razie największa porażka w grze." - komentarz pana który ma już GT5.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawialem juz to forest:p moja kredytowka bedzie dzielnie sluzyc przy dlc hehhe no moze i nie mamy 500 aut jak w forzy, ale nasze 230 to tez jest oszukana liczba:/

Edit: gra miala tak zajmowac cala plyte i co? 19gb. Juz gow3 wiecej zajmowal ale nie wierze ze to przez filmiki?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie jeszcze kiedyś GT5:Premium mające więcej aut na full:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby ktoś wiedział coś o tej kamerze z maski :) Pytanie to będzie głównie do użytkowników kierownic, ustawiacie sobie je na 900o czy normalnie tak jak w grze? W sumie to dziwnie by się jeździło na kamerze z kokpitu i kierownicy ustawionej na 900o ale w sumie niby jest to "real driving simulator" :)

Nie pamiętam czy wklejałem ale drzewka... :D

5194362861_cb5a8fe5e6_o.jpg

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo duzo filmikow teraz zdjecia :D

te ktore sa linkami sa w duzej rozdzielczosci, wiec by nie poszerzalo linki.

cudne zdjecie dwoch gtr34 http://img38.imageshack.us/img38/3825/specialstageroute7.jpg

audi r8 http://www.easy-upload.net/fichiers/High_Speed_Ring_2.20101121213538.jpg

topgeartesttrack3.jpg

moje auto na pocczatek, piekna honda:D http://img148.imageshack.us/img148/1581/kyotogion1.jpg

renault megane: http://sournoishack.com/uploads/Ny_rburgring_Nordschleife_1.jpg

challenger http://img15.imageshack.us/img15/3190/ahrweilertownsquare.jpg

topgeartesttrack6.jpg

nrburgringgpf7.jpg

nrburgringgpf5.jpg

Szczegoly zachwycaja:

5194696133_5166c2ea80_z.jpg5194695891_8deb6c25c9_z.jpg5194696767_0a914be3ff_z.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=5sqdKnUs4ic&feature=player_embedded#!

1:28 zmiana kamer w standardzie czyzby bylo z machy i dachu? jak dla mnie to tak wyglada ale moze mi sie w oczach miesza:P

i na koniec bonus:D

74128459917527599128308.jpg

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1:28 zmiana kamer w standardzie czyzby bylo z machy i dachu? jak dla mnie to tak wyglada ale moze mi sie w oczach miesza:P

Ano chyba właśnie w standardach jest kamera z maski w zamian za brak widoku z kokpitu.. tym bardziej nie rozumiem czemu już nie mogli do wszystkich samochodów dać tej kamery z maski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby ktoś wiedział coś o tej kamerze z maski :) Pytanie to będzie głównie do użytkowników kierownic, ustawiacie sobie je na 900o czy normalnie tak jak w grze? W sumie to dziwnie by się jeździło na kamerze z kokpitu i kierownicy ustawionej na 900o ale w sumie niby jest to "real driving simulator" :)

Nie pamiętam czy wklejałem ale drzewka... :D

5194362861_cb5a8fe5e6_o.jpg

W sumie to nie wiem o co tobie chodzi-w grze kierownice które mają 900 stopni obrotu automatycznie ustawiają się na tą wartość.Jak dziwnie by się jeżdziło na kamerze z kokpitu i kierownicy ustawionej na 900 stopni ?????Normalnie-przecież w Prologu też tak było i co dziwnie się jezdziło :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biało czerwone z jakimś pseudo orłem :P

Widze ze tlo nawet bedzie mozna edytowac, kupe roboty zrobili panowie z PD

chyba ze to flagi z tego baru/pubu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schermata20101120a17520.png

Z tym kreatorem wyścigów może być niezły fun, ciekawe trasy można tworzyć... :turned:

Taki sam (tzn. tak samo działający i tak samo się tworzyło w nim trasy) edytor był w Intenational Rally Championship na PC z 1997r...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×