Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Uszkodzenia czy przepalanie opon odblokowuje się od 10 levelu w GTMode. Chris mówi o tym od 3:42. Podobno wraz z kolejnymi levelami odblokowujemy jeszcze lepsze zniszczenia itp. rzeczy.

IMO dziwne zagranie PD. Będzie pełno recenzji gdzie bedzie narzekanie na słabe zniszczenia itp. rzeczy, które powinny być od początku, a jak się okazuje trzeba trochę pograć aby to odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe..ale pomysl taki sobie. Ale dobrze wiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i glupie posuniecie, bo duzo ludzi zanim dojdzie do 20 levelu bedzie plakalo ze nie ma zniszczen, ale moze tez jest w tym jakis ukryty cel Kaza:P

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo tych wszystkich niedociagniec w stylu 'smieszne zniszczenia' czy 'plaskie drzewa', mysle ze zapowiada nam sie zajefajny symulator, a przeciez o to chodzi.

te filmiki od tego goscia co przed chwila wrzucil spy napajaja mnie optymizmem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE

No pewnie, że my też mamy wersje z samochodem... z tym, że u nas kosztuje ona tak jak wspomniał BrzozaLuk 700zł(Signature Edition) i co prawda oferuje więcej, ale mi właśnie chodzi o ten złoty środek, jakim wg. mnie jest amerykańska Collector Edition, tj. Kosztuje w przeliczeniu ok. 300zł, czyli nie więcej od naszej Collector (240zł), a oferuje oprócz tego co nasza breloczek i model samochodu - wg. mnie zestaw idealny :thumbsup:

A to zagranie Polyphony z odblokowującymi się zniszczeniami przeczy założeniu tworzenia symulatora <_<

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanie...czy jak kupię GT5 normalną wersję w sklepie to będę miał widok w z kokpitu w niektórych samochodach czy muszę zakupić jakąś specjalną wersję GT5? Z góry dzięki za odpowiedź! PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz mial widok z premiumach tak samo jak ten co wywali na kolekcjonerke 700zl

@Down forum jest powyzej 21 roku zycia, udawaj chociaz ze tyle masz i czytaj ze zrozumieniem...

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę śmiało brać GT5 i będę miał kokpit ta?

Prowokacja? Czy na serio się pytasz? Trochę leniwy jesteś ale pomogę Ci -.- Będziesz mieć widok z kokpitu w ponad 200 z ponad 1000 samochodów ponieważ te 200 są samochodami premium.

Dziwna sprawa z tą kamerą z maski bo widzę na tym filmiku (zdaje mi się, że to z maski a nie z dachu) co koleś jedzie BMW w 5:22 :D Sprawdźcie :D

Druga sprawa to zniszczenia wewnątrz samochodu. Było coś kiedyś mówione (przynajmniej mnie się obiło o uszy) że coś takiego będzie w tej odsłonie lecz nic jeszcze nikt (z tych co mają) o tym nie mówił. Może po otrzymaniu 30lvl to się odblokuje? :D W ogóle trochę dziwne posunięcie PD z tym odblokowywaniem tych zniszczeń. Za chwile się okaże, że po 50 lvl będziesz mieć lepsze drzewka, cienie i kokpity w standardach :rofl:

Co ze zniszczeniami mechanicznymi?

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi koledzy czy jak mam odblokowana F1 w prologu to czy na pelnej wersji GT5 bede mogl nia jezdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zniszczeń to może i przesadzili że trzeba czekać aż tak długo ( chodzi mi o lvl ) , ale pamiętajmy że opony też nie niszczą się w pierwszych kilku licencjach a lvl na początku pewnie skacze dość szybko + dochodzą umiejętności więc nie jest tak źle . Wsumie to za chwilę każdy się podzieli wrażeniami z gry i będzie wszystko jasne a nie opisywanie gry patrząc na okładkę .

@ONE filmik spoko ale nienawidzę jak ktoś gada i mlaska przy tym ( przypomina mi to kogoś ... )

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda że w pracy mi blokuje wyświetlanie fimów i zdjęc na stronach... ale jeśli zniszczenia wyglądają świetnie na tym lvl 40 to się ciesze:P to będzie jednak kolejny motywator żeby jeździć i jeździć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem tu nowy.

Za 5H listonosz przyniesie mi moją wersje gry GT5 :pardon:

I mam pytanko.

Czy serwery będą już działać?

tzn będę mógł już dziś grać przez neta?

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd masz tak szybko grę ? mieszkasz w Polsce ? chyba że masz wersję ściągnięta zza granicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szybko?

jeszcze muszę czekać 5H

a zara do collegu spadam

ale będę miał 45 minutową przerwę to spadam do domu po GT5 bo mi nie wierzą że dziś będzie

a grę do mnie już wczoraj wysłali

a przesyłki od nich idą 1 dzień

mieszkam w UK

hmm tania ta gra

32 funty = 148zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



to na dzien dobry dwa filmiki i tez dzis czekam na swoja kopie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I popatrzcie teraz na pierwszy filmik z LM ... co widzicie ;] ?? Samochodami standard nie będzie można jeździć w nocy xD Czemu ?? bo mają za słabe światła. Popatrzcie od 5:50 do końca jak to wygląda.. Samochody Premium oświetlają wszystko tak jak być powinno a standardy mają jakieś dwie świeczki w lampach ... Czyli mogę sobie odpuścić bicie czasów Lotusem Omegą i Mercem 190 xD ... Co do zniszczeń od jakiegoś tam levelu, ciekawa koncepcja xD Ale wietrze tu jakiś głebszy plan Kaza xD Chce nas zahipnotyzować a potem przejąc władze nad światem xD (nie no dzołk xD:tongue:)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w gamestopie i właśnie dostałem swoją kopie gry :biggrin:

1. Instalizacja 133mb

2. 8gb ok 20 min

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gt5.jpg

wlasnie kminie jak sie urwac wczesniej z pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja troche oszukuje ale już zainstalowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja troche oszukuje ale już zainstalowane :)

Sprawdź jak możesz czy masz werjsę multi językową... i czy masz dubbing z Martynką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy GT5 zakupione w USA będzie chodzic na europejskiej konsoli? - kiedys byłe jakiej regiony albo gry w NTSC i PAL

Mam mozliwoś zakupienia kolekcjonerki z USA za 300pln

Prośba o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×