Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem odbierać grę dzień przed premierą, ale teraz to nawet nie wiedzą, czy na środę będzie :/.

Co do widoku z maski to pisałem to już kiedyś, ale powtórzę. Gość z gtplanet z pełną wersją GT5 u siebie napisał, że kamera z maski jest, ale tylko podczas replayów. To wyjaśnia czemu nieraz widzimy kamerę z maski, a nieraz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odbierać grę dzień przed premierą, ale teraz to nawet nie wiedzą, czy na środę będzie :/.

Co do widoku z maski to pisałem to już kiedyś, ale powtórzę. Gość z gtplanet z pełną wersją GT5 u siebie napisał, że kamera z maski jest, ale tylko podczas replayów. To wyjaśnia czemu nieraz widzimy kamerę z maski, a nieraz nie.

Sory ale... -> GŁUPOTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale... -> GŁUPOTA

Rozwiniesz trochę swojego posta? Nie mam pojęcia, czy głupotą nazywasz decyzję Polyphony, czy mojego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cholerka zastanawiam czy skusić się na tą kolekcjonerkę. Ciekawe czy w tym Apexie będzie coś ciekawego do poczytania, wykorzystania na torze.

PODOBNO ten APEX jest po polsku i zawiera bardzo dużo fajnych informacji o najlepszych samochodach, jak i o samej grze.

RiqG8.jpg

Ślicznotka :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz trochę swojego posta? Nie mam pojęcia, czy głupotą nazywasz decyzję Polyphony, czy mojego posta.

twojego posta of course <facepalm> ...

EOT

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE, ale to tylko porady do gry? Mam nadzieję, że chodzi też o prawdziwy świat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakiś czas w gt na stoisku Sony w arkadii. Jeździłem premiumem w arcade (Suzuki Swift) i standardem w karierze (jakaś stara Toyota). Podczas jazdy standardem w karierze nie zauwayłem ani śladów opon, ani zniszczeń. Może zniszczenia sa dostepne w dalszej czesci kariery, moze sa tylko w premiumach. Jeśli chodzi o ślady opon to Pan, który to wszystko obsługiwał, zapewniał mnie, że są. Ja jadąc standardem nie widziałem ich. Być moze są. To co jeszcze zauważyłem to okropne cienie auta :down: . Były tak poszarpane, że nie mogłem na nie patrzec. Modele aut - standardy wyglądają może trochę lepiej niż w gt4. Premiumy jak wiadomo :yes: Grafika przecietna. Moze było to 720p. Od prologa nie rożniła sie niczym. Model jazdy super! Kamery z maski nie było. Ogolnie gra mnie jakos nie powalila, szczegolnie że tyle lat nad nia pracowali, ale nie jest zle. Jakbym dłuzej pogral to czuje, ze napewno by mi sie bardziej spodobala :D . Grałem na dfgt.

Edytowane przez mat1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślady opon i zniszczenia są na 100%, potwierdziło to już kilkanaście osób z gtplanet. Szkoda, że grałeś w trybie arcade, można było wybrać tryb profesional? Bo dopiero tam czuć, że mamy do czynienia z samochodami z wyższej półki.

A tak przy okazji, sprawdźcie sobie profil tego kolesia, jest to profesjonalny kierowca rajdowy. Warto posłuchać jego opinii o GT5, bardzo ciekawie opowiada. A na poniższym filmiku walczy z utrzymaniem M3 na torze.

Koleś ma wszystkie wspomagacze na Off. Oczywiście gra na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o tryb modelu jazdy, tylko o arcade, jako o pojedynczy wyscig. W karierze rozpedzalem się i nawalałem w bande autem standard i ani sladu zniszczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób na GTPlanet potwierdziło już, że zniszczenia są od 20lvl (poziomu kierowcy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślady opon i zniszczenia są na 100%, potwierdziło to już kilkanaście osób z gtplanet. Szkoda, że grałeś w trybie arcade, można było wybrać tryb profesional? Bo dopiero tam czuć, że mamy do czynienia z samochodami z wyższej półki.

A tak przy okazji, sprawdźcie sobie profil tego kolesia, jest to profesjonalny kierowca rajdowy. Warto posłuchać jego opinii o GT5, bardzo ciekawie opowiada. A na poniższym filmiku walczy z utrzymaniem M3 na torze.

Koleś ma wszystkie wspomagacze na Off. Oczywiście gra na kierownicy.

No, kierownica po lewej stronie! Już się bałem, że PD całkowicie o tym zapomniało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to mozliwe ze tylko auta premium zostawiaja slady opon? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



to musi byc prawda z tym zniszczeniami ( po 20 lvl) bo tu wyglada kiepsko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to mozliwe ze tylko auta premium zostawiaja slady opon? 

Nie, dodam, że auta standardowe nawet się brudzą, ale już świateł, a o wycieraczkach nie wspominając, nie włączymy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dodam, że auta standardowe nawet się brudzą, ale już świateł, a o wycieraczkach nie wspominają, nie włączymy. ;)

aha no to swietnie. Kurcze jak ogladalem to porownanie na ps3site (standard vs premium civic) to chyba nie widzialem sladow opon jak jechal standardem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM w Olsztynie jutro około godz 15 będzie już miało gt5 :pardon: Niestety tylko wersje podstawowe :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale koleś jedzie standardem i nieco się bawi w driftowanie (to ten zawodowy rajdowiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles w ogole ma fajne filmiki i fajnie je komentuje :P

Ta kolekcjonerka ze stanow jest najfajniejsza !

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna jest! Ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie ma jej w EU... jestem przekonany, że sporo osób by się do niej przekonało (mnie kupili :thumbsup: ) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah mam teraz dylemat dokladac troszke kaski i brac kolekcjonerska z 5 autami i tym poradnikiem czy podstawe hmmm a wy w jakas kopie sie zaopatrujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna jest! Ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie ma jej w EU... jestem przekonany, że sporo osób by się do niej przekonało (mnie kupili :thumbsup: ) !

Przecież jest, tylko my mamy SLS.

PS. Stary filmik, ale koleś wie co to znaczy dobra jazda, ciekawe tylko na jakich ustawieniach grał.

Ah mam teraz dylemat dokladac troszke kaski i brac kolekcjonerska z 5 autami i tym poradnikiem czy podstawe hmmm a wy w jakas kopie sie zaopatrujecie ?

Te dodatkowe auta i tak pewnie trafia na PSS. Wszystko zależy od tego ile masz kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem kolekcjonerke, niestety mialem w planach taka jak ze stanow bo ona w przeliczeniu na nasze kosztuje 280 zl !! Ale kupilem sobie ta nasza, poradnik apex, jakies durne pocztowki i do tego piec autek, moim zdaniem za 240 zl sie oplaca. A Apex moim zdaniem bedzie fajna ksiazka dla fanow motoryzacji, bedzie w niej o autach, o technice a takze sposobie jazdy..

@one owszem mamy, brzydkiego pomaranczowego slsa za 700 zl, ale oprocz tego jest jeszcze w naszej portfel (kiczowaty moim zdaniem) brylok i pendrive, ja bym wolal amerykanska:)

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik już 20 razy był tu wrzucany...

Sądzisz, że po 292 stronnicowym temacie odkryjesz coś nowego? :D

Edytowane przez Forest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles w ogole ma fajne filmiki i fajnie je komentuje :P

potwierdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×