Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

ta teraz jestem na B-6 :D

Mi najwięcej czasu zeszło w B na tych zakrętach S Nissanem 370z (czy 350z...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze komus sie udalo zrobic IC - 2 ?? z bmw m5 ?

Edytowane przez mess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w co trzeba wejść żeby móc zrobić zdjęcie do profilu???

AHA. I OCZYWIŚCIE ZAPRASZAM DO ZNAJOMYCH WSZYSTKICH.

Może jak sie poduczę i kupię coś konkretnego to się pościgamy :)

A btw... czy organizując coś on-line możemy to jakoś unormować żeby się nie okazało że ktoś jedzie capuchino vs ford gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm w B-Spec gdzie moj kierowca jedzie moja M3 nie potrafi jej opanowac :D widac brak doswiadczenia :P Cherry po prawej masz photo mode albo cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to mylne wrażenie, ale nie sądzicie że licencje są trudniejsze do ozłocenia niż w poprzednich częściach? Ile ja się naflugałem przy b-5 i bodajże a-8 (z tym bmw na s-ce Shumiego)... Krajową A i B ozłociłem, ale jak zobaczyłem jakie są wyśrubowane czasy w licencjach międzynarodowych to kopara opada normalnie...

PS. Może trywialne pytanie, ale czy sądzicie że na kierownicy można uzyskać lepsze czasy niż na padzie? ja niestety jeżdzę bez kiery ale ciekaw jestem opinii tych, co zdobyli już trochę złotek w tych wyższych licencjach.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm w B-Spec gdzie moj kierowca jedzie moja M3 nie potrafi jej opanowac :D widac brak doswiadczenia :P Cherry po prawej masz photo mode albo cos takiego

hmm... po prawej mam "podróż fotograficzną" ale tam można jedynie zdjęcia samochodom robić.

W instrukcji jest napisane że istnieje taka opcja ale wchodzę we wszystkie możliwe rzeczy i nigdzie tego nie widzę. ktoś to w ogóle zrobił?

Edit. Mam to. Ustawienia Mojego Centrum po lewej/ Ustawienia wyglądu/ Obrazek profilu/ Wybierz zdjęcie...

Tylko że jest że nie ma zdjęc w albumie bo trzeba je zrobić podczas podróży fotograficznej LUB w trybie foto...

podróż to zdjęcia samochodów także to co mnie interesuje to tryb foto... a gdzie TO u licha jest...

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim..śledziłem wasze posty od jakiegoś czasu,emocje sięgały zenitu u co po niektórych..:)..Fajne uczucie..ja osobiscie mam tylko takie przy Fifie,ale swoja kopie GT5 juz mam własnie sie instaluje i zobaczymy co z tego bedzie..bede zbierał na nissana GTR i wszystko w niego bede wkładał..:)..ps.Zrobiło na mnie wrazenie to auto jak zmierzyłem sie z nim na ulicach Oxfordu w UK..Jechałem na moje CBR 600RR z 05 i pan z Nissana GTR jak i ja podjelismy walke..mineło ze 2 miesiące a wrazenia dalej zostały....ja mu manetke na maksa a tu lipa..nie moge go dojść..heh..nie żeby mi odchodził,ale też nie mogłem go dojechac..mysle co to za auto..podjechałem do swiateł i poatrze..GTR..mysle kooozak straszny..odrazu dom i wikipedia..heh 480 koni..3,2 sekundy do 0-100km..heh mysle no temu szlismy łeb w łeb ..Respect..Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym jakas recenzje od uzytkownika, bo na portalach to na przemian pisza ze dno albo rewelacja, same skrajne opinie dla nabicia wejsc, a nie ma normalnej opini.

niech ktos napisze cos o grafice, czy naprawde oprocz aut jest tak tragicznie? wiem, ze pewnie mnie ochrzanicie, ale milej by sie scigalo w lepszej grafice dlatego zadaje pytanie:

gdzie lepsza grafika w gt5 czy hot pursuit :P

co do jazdy to oczywiscie gt5 :P ale wacham sie ktora pozycje pierwsza zakupic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z inego forum

Ok, kazdy kto ma GT 5 musi wejsc do opcji graficznych i ustawic Flicker Reduction! Aliasing spada niemilosiernie Razz Dziwne, ze ta opcja byla wlaczona default'owo.

GT5 vs Forza 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerne 3kropki ................ wysłali kierownice wczoraj ...... miała być dzisiaj ........... dzwonie do firmy kurierskiej i okazuje się ze nadawca za pózno dostarczył im towar i wszystko przesunie się o jeden dzień ...........

a facetka z 3kropki (lepiej im by pasowało 3zera) obiecała ze gra bedzie dzisiaj .........

muszę jakoś wytrzymać do jutra gracjąc w ,,szybką grę " bo nie chce zaczynać GT mode bez kiery by przypadkowo nie stracić nawet troszeczkę fanu z gry .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z inego forum

Ok, kazdy kto ma GT 5 musi wejsc do opcji graficznych i ustawic Flicker Reduction! Aliasing spada niemilosiernie Razz Dziwne, ze ta opcja byla wlaczona default'owo.

GT5 vs Forza 3

Widać wyraźnie spadki animacji do czterdziestu kilku fps :/

W takich wyścigach to niedopuszczalne,Forza działa stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam opinię na kilku Portalach i na każdym jest że Forza3 lepsza od GT5 jak to jest możliwe kuwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z inego forum

Ok, kazdy kto ma GT 5 musi wejsc do opcji graficznych i ustawic Flicker Reduction! Aliasing spada niemilosiernie Razz Dziwne, ze ta opcja byla wlaczona default'owo.

Gdzie to sie zmienia? w opcjach gry czy PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam opinię na kilku Portalach i na każdym jest że Forza3 lepsza od GT5 jak to jest możliwe kuwa!

Nie mozna wierzyc we wszystko, GT5 wcale nie jest gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z moim gt. Grafika nie powala na kolana, ale to co widać w kokpicie to po prostu żenada. Zegary rozmazane, rękawice kierowcy fatalne, nie można odróżnić poszczególnych elementów kokpitu, bo to po prostu jedna wielka plama. Poza tym gdy uderzę w bandę i pojawia się dym który nachodzi na samochód pojawiają się "kanciaki" na granicy dymu i samochodu. Do tego zupełny brak zniszczeń, także w trybie kariery. Ogólnie pod względem graficznym Prologue był 10x lepszy. Martwi mnie to ponieważ nie czytałem aby ktoś skarżył się tu na to samo. Dodam, że rozdzielczość mam w grze ustawioną na 1920x..., a z tego co wiem to mój tv nie obsługuje takiej rozdzielczości, lecz w opcjach gry nie da się tego zmienić na niższą.

Prosze o pomoc.

pzdr

Edytowane przez tomek345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z moim gt. Grafika nie powala na kolana, ale to co widać w kokpicie to po prostu żenada. Zegary rozmazane, rękawice kierowcy fatalne, nie można odróżnić poszczególnych elementów kokpitu, bo to po prostu jedna wielka plama. Poza tym gdy uderzę w bandę i pojawia się dym który nachodzi na samochód pojawiają się "kanciaki" na granicy dymu i samochodu. Do tego zupełny brak zniszczeń, także w trybie kariery. Ogólnie pod względem graficznym Prologue był 10x lepszy. Martwi mnie to ponieważ nie czytałem aby ktoś skarżył się tu na to samo. Dodam, że rozdzielczość mam w grze ustawioną na 1920x..., a z tego co wiem to mój tv nie obsługuje takiej rozdzielczości, lecz w opcjach gry nie da się tego zmienić na niższą.

Prosze o pomoc.

pzdr

to raczej nie wina TV lecz gry. U mnie jest podobnie, a najlepiej jak popatrzymy do tyłu na auto w czasie wyścigu w deszczu...normalnie dramat w trzech aktach.

Co do zniszczeń to rozwijają się one, razem ze wzrostem poziomu kierowcy.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie czy można uznać GT5 jako grę dla każdego ? Nie jestem super fanem motoryzacji , ale chętnie bym pojeździł troszkę na konsoli ;) Słuchajcie czy bez kierownicy (której nie mam i raczej na pewno nie będę miał , odczuję FUN płynący z tej gry grając na Padzie? Zapewne w grze jest pełno opcji symulacyjnych na których przyznam szczerzę się nie znam , kontrole trakcji czy przeróżne asysty czy to może zniechęcić do grania w GT5? Czyli ogólnie ---> Dla mnie dla gracza na loozie będzie taka gra dobra? Aha no i jeszcze jedno czy w ONLINE można porównywać swoje wyniki z wynikami znajomych , podobnie jak ma to miejsce w NFS (AUTOLOG)?

Bardzo proszę nie denerwujcię się za ten post , lecz prosiłbym o konkretną odpowiedź. :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech dałem ciała.. sprzedałem przypadkiem tego karta którego się dostaje na samym początku.. da się go jakoś odkupić, ewentualnie później dostanie się innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z inego forum

Ok, kazdy kto ma GT 5 musi wejsc do opcji graficznych i ustawic Flicker Reduction! Aliasing spada niemilosiernie Razz Dziwne, ze ta opcja byla wlaczona default'owo.

mowili co to daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crash tutaj wszyscy Ci powiedza ze gra jest rewelacyjna (bo wlasnie taka jest:P) ale jest to symulator, jesli nie chcesz sleczyc i zbijac czas o 0.001 sekundy to moze warto zainwestowac w NFSa, skoro chcesz tylko od czasu do czasu pojezdzic samochodem na konsoli, niedlugo premiera tdu2, w marcu bedzie pewnie dirt3. Wybor w tym momencie jest, wszystko zalezy od tego na czym Ci zalezy, czysty fun na odstresowanie, czy trenowanie swoich umiejetnosci wirtualnym autem. Wyniki beda do porownania, ale autolog poki co wydaje mi sie bardzo ciekawym rozwiazaniem, zreszta EA jest zadowolone z niego gdyz wykorzystany bedzie w SHIFT2..

Mam nadzieje ze troche CI pomoglem z decyzja. pozdro!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crash tutaj wszyscy Ci powiedza ze gra jest rewelacyjna (bo wlasnie taka jest:P) ale jest to symulator, jesli nie chcesz sleczyc i zbijac czas o 0.001 sekundy to moze warto zainwestowac w NFSa, skoro chcesz tylko od czasu do czasu pojezdzic samochodem na konsoli, niedlugo premiera tdu2, w marcu bedzie pewnie dirt3. Wybor w tym momencie jest, wszystko zalezy od tego na czym Ci zalezy, czysty fun na odstresowanie, czy trenowanie swoich umiejetnosci wirtualnym autem. Wyniki beda do porownania, ale autolog poki co wydaje mi sie bardzo ciekawym rozwiazaniem, zreszta EA jest zadowolone z niego gdyz wykorzystany bedzie w SHIFT2..

Mam nadzieje ze troche CI pomoglem z decyzja. pozdro!

No Brzoza dzięki. Ale jeszcze jak byś mógł napisać jeszcze bardziej ogólnie i ściślej co do mojego pytania. Bo zupełnie nie wiem co z tymi pomocami i tymi różnymi trakcjami itd... Bo właśnie to co napisałeś , że te ściganie się o czas jest super tylko jak tu się ścigać jak ma się po wyłączane albo powłączane pomoce po prostu się na tym nieznam. I czy są jakieś tryby oprócz kariery inne ? Czyli po prostu wyścig lub też TIME TRIAL???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×