Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze jakbyście mi proszę powiedzieli gdzie dokłądnie zmienić z arcade na simulation.... ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do trybu PHOTO MODE, to najlepszy sposób aby mieć możliwość korzystania z menu i ustawiania obiektywu aparatu jest taki, aby PAD działał jako kontroler nr 1. Standardowo kierownica jest pod nr 1 a PAD pod n2 (po uruchomieniu gry).

Aby to zmienić wciśnij dłużej PS na Padzie (pojawia się Menu od kontrolera) i zmień przypisanie PADA do nru 1 i będziesz mógł operować wszystkimi funkcjami aparatu PADEM.

Kierownica przełączy się automatycznie na nr 2 i dalej ofkoz będziesz mógł jej używać.

Ja tak mam ustawione caly czas i po menu gry smigam padem. Duzo wygodniej i szybciej niz przyciskami z kiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się doradzić odnośnie taktyki kupowania samochodów - teraz mam ok. 200 000cr i mogę kupić albo kilka używek, żeby móc startować np. w wyścigach pickupów, albo wyścigach europejskich klasyków itd., albo mogę sobie kupić jeden samochód, a porządny :smile: Jeśli wybrać drugą opcję, to co byście polecali? Szkoda, że nie można przetestować aut przed zakupem. Myślałem o audi RS6 - no bo BMW ma napęd na tylne koła, mercedesa nie lubię, a większość supersportowych aut jest za droga, poza tym mają zwrotność jak autobus przegubowy :) (choć muszę jeszcze lepiej przetestować R8 i nissana GT-R w trybie arcade, bo one nie są aż tak drogie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam RS6, i mogę w 100% polecić. Świetnie się prowadzi moc po wszystkich modyfikacjach, bez strojenia, 902 psthumbsup.gif. Masa po odelżeniu ok 1500 kg, także Enzo czy inne Lambo nie są straszne. Ciężko się zaczyna na 14 lvl, kiedy są mistrzostwa klasy GT, bodajże 5 długich torów i świetne torowe samochody jako przeciwnicy, wtedy wychodzą zbyt wielkie gabaryty auta. Gram na padzie, bez żadnych wspomagaczy TCS 0 itp, także łatwo nie jest a FUN niemiłosiernybiggrin.gif. Ciekawie też się zachowuje Hania Civic z 97r i max tuning 384ps i jej niesłychana podsterowność, wyjście z zakrętu na 3 i but a przyczepności ni mapardon.gif. Teraz zbieram na jakieś Lambo, Ferrari, albo SLR-a. Szerokości życzęthumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale eventy WRC dla mnie jak na razie to jest czarna magia ;) ja mam 1 mln cr juz i trzeba zakupic jakies lambo do eventow ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest że w trybie szybkiej gry nie ma wszystkich torów? Tzn szukam nurburgring nordschleife i nie ma a chciałem z kumplem na split screenie pojeździć. to się jakoś odblokowuje później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko.

chodzi tutaj o najnizsza klase rozgrywek no i o event z europejskimi klasykami....

Nigdzie nie moge ich znalesc.! ;/ pomoze ktos? ani w salonach ani w uzywkach nie ma nic odpowiadajacego wymaganiom eventu. POMOCY :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a jakie wy widzieliscie juz mercedesy bo bede sie przymierzal do zakupu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko.

chodzi tutaj o najnizsza klase rozgrywek no i o event z europejskimi klasykami....

Nigdzie nie moge ich znalesc.! ;/ pomoze ktos? ani w salonach ani w uzywkach nie ma nic odpowiadajacego wymaganiom eventu. POMOCY :P

ja kupilem jakiegos starego lotusa elan bodajze z 300k przebiegu ponad z 61 roku :) w uzywkach musisz czekac widocznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest że w trybie szybkiej gry nie ma wszystkich torów? Tzn szukam nurburgring nordschleife i nie ma a chciałem z kumplem na split screenie pojeździć. to się jakoś odblokowuje później?

Nordschlife odblokowuje sie jak zaliczysz eventy specjalne mercedesa. Ja po przejechaniu SLS'em odblokowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche smieszne, ze w expert series sa wyscigi dla niemieckich aut, gdzie uczestnicza auta pokroju Audi S3 badz Golf V GTI,czy Lupo GTI(!!!!). do tego czasu kazdy ma juz masakryczna beemke albo mesia i to jest 15 lvl bodajze... Troche spieprzyli to. I jeszcze 26k CR prawie wygranej.. easy money :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu się zmienia z ARCADE na SIMULATION ????? proszę o pomoc... nigdzie nie widzę tej opcji :( przeszukałem prawie wszystko ...dam plusa za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem dziwną rzecz. Mianowicie w opcjach jazdy przy zaliczaniu licencji nie widziałem opcji rozkładu mocy hamowania na przednią i tylną oś, a podczas jazdy używając dedykowanych przycisków kierownicy DFGT mogłem to zrobić. Czasem przydaje się to, żeby częściowo zredukować nadsterowność przy dohamowaniach. Czy co przegapiłem w opcjach, czy tylko użytkownicy DFGT mogą to ustawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze znalazłem... ale w ustawieniach kierownicy ustawiłem SYMULACJA... i włączając wyścig online na próbe  moim oczom ukazały się porysowane auta, urwany lekko przedni zderzak... czyli jakby online dostępne są odrazu zniszczenia :) chyba że to tylko przez to że przestawiłem tam w opcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze znalazłem... ale w ustawieniach kierownicy ustawiłem SYMULACJA... i włączając wyścig online na próbe moim oczom ukazały się porysowane auta, urwany lekko przedni zderzak... czyli jakby online dostępne są odrazu zniszczenia :) chyba że to tylko przez to że przestawiłem tam w opcjach

Myślę, że zmieniłeś tak jak trzeba. Ja też na samym początku ustawiłem w opcjach kierownicy tryb symulacji.

Nie wiem niestety czy ma to wpływ na online, ale nie sądze.

Online każdy pokój, każda gra ma chyba ustawione indywidualnie .

Poza tym niestety nie mogłem się o tym przekonać, bo na online albo mi się zacina konsola, albo sama gra, albo po prostu wyrzuca mnie z serwera, tak jakbym miał wielkiego laga, co jest w sumie paradoksem, bo mam neta 25 mbs :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawostka. Jeżeli ktoś mieszka w Warszawie to polecam przejechac się do Arkadii i odwiedzic stoisko SONY przy Empiku. Można tam pograc w GT5 w technologii 3D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ja juz widzialem nawet filmik konczacy gre :oa dopiero mam 36% gry i nawet pucharek dostalem ;d i przy okazji wygralem Veyrona :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam dwa pytanka, a mianowicie:

1. W jaki sposób mogę wrzucic własne piosenki do gry?? :pardon:

2. Czy można przyspieszac czas w trybie B-spec?? :whistling:

Pozdrawiam :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o bujanie na prostej... w licencji A-10 jest misja przejechania okrążenia lancerem niebieskim.... i tam odrazu po starcie na prostej nim tak buja

buja bo po starcie lotnym masz 180km/h - 5bieg i jestes na pochylej drodze (high speed ring) wystarczy przejechac ten etap i evo prowadzi sie switnie, imo to A-10 latwiejsze niz B-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam pytanie , czy w GT5 jest opcja 2 player , taka normalna gra na 2 joysticki ?

Z góry thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@F3niX Jak mogę odblokować Veyrona, po prostu muszę do tego filmiku dojść? I czy muszę go potem kupić czy go dostaję?

@Killzone_15 Da się, wchodzisz w Arcade i tam ostatnia opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam pytanie , czy w GT5 jest opcja 2 player , taka normalna gra na 2 joysticki ?

Z góry thx :)

Jest możliwość zagrania pojedynczego wyścigu we dwóch. Wybierasz pojedynczy wyścig z menu początkowego i chyba najbardziej z prawej strony jest własnie opcja zagrania we dwóch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orfiak Veyrona dostajesz jak wygrywasz wyscig tzn turniej w gran turismo challenge chyba nie wiem dokladnie dojade do domu to Ci napisze dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem, ale tak chamskiego dogrywania się torów w rajdach to już dawno nie widziałem...to samo tyczy się innych wyścigów a w szczególności gokartów gdzie znikają i pojawiają się namioty :|

Robią grę ponad 4 lata i takie rzeczy wypuszczają, dramat.

Śmieszna sprawa też jest z licencjami, gdzie niby S powinna być najtrudniejsza a jak się okazuje to z palcem w dupie można ją przejechać na padzie i to ze złotymi pucharkami...

btw. wie ktoś co się stało z autami GT Tuned które były dostępne w GT5: Prologue? Jakoś nie mogę ich znaleźć....

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×