Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja na dysku to jest to z opcje->narzędzia? Bo przy pierwszym uruchomieniu zainstalował tylko pliki systemowe i od razu uruchamia się gra.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest taka latwa jak sie z poczatku wydaje, na poczatku srebra i zlotka na luzie, teraz ? Masakra, mecze sie tym lotusem.. Na poczatku pierwsze dohamowanie i ciagle to samo, baczek...teraz dochodze 3 i zawsze jakis glupi blad z wrazenia:P Nawet jak lamus wlaczalem wszystkie ulatwienia a bylo jeszcze gorzej.. Tak samo w tej jakiejs podrozy, tylko ferarri zdobylem zloto, reszta srebro/braz.. Np Lambo to dla mnie jakas masakra w ciemnosciach:P Moze z noktowizorem da sie jezdzic:/

Mam ukochane audi rs6 z 900 kucykami, ale jakos predkosc maksymalna 317? chyba bede musial w skrzyni pogmerac.. Gra kozak :)

Edit: A ja mam jakis problem, obecnie nie mam wifi i podpinam konsole kablem, sciagnalem sobie dodatki (motyw i auta) z psn, pozniej scianal sie patch zainstalowal i cos mi sie dlugo laczylo, wiec odlaczylem neta. Tak jakby sie zwiesilo bo caly czas obraz o potwierdzeniu licencji czy cos tam, wylaczylem wlaczylem znow to samo, wylaczylem gre poraz kolejny, podlaczylem neta. Tym razem pokazala sie licencja do zaakceptowania i tak tez zrobilem i dupa, ciagle tak samo :/ ktos mial tak samo?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle jak się zdobędzie złoto w wyścigu ogórków na torze TOp Gear, jako nagroda jest możliwość ścigania się po tym torze w szybkim wyściug i próbie czasowej !!! :) hurrra :)

ale wyzwanie lotusem.... masakra jakaś.... ciekawe co można odkryć po tym... mokrą wersje toru Top Gear ?

a nie wydaje wam się jednak że tak gra aż tak dłuuuuga to nie jest... ktoś tam puisał że ma 37% przejechane gry... po 3 dniach grania... szybko co ? ja mam 11% ale gram trochę na pieniążki żeby auta kupywać... mam nadzieje że online szybko naprawią i tam będzie można śmigać...  a i co jeszcze zauważyłem, jak stuningujesz sobie w GTmode swoje auto podniesiesz mu moc... to jak grasz online tym autem to i tak ma seryjną moc... ale wygląd jest taki jaki ustawiłeś... dziwne... :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zagrania pojedynczego wyścigu we dwóch. Wybierasz pojedynczy wyścig z menu początkowego i chyba najbardziej z prawej strony jest własnie opcja zagrania we dwóch.

Thx , miałem akurat okazje sprawdzić ,to bo byłem niedawno w MM i faktycznie jest ta opcja.

Dla zainteresowanych w Radomskim MM GT5 w cenie 200zł (czyt. 199zł) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest ta zmiana felg, skoro nawet rozmiaru nie mozna zmienic, nie mówiąc juz o szerokosci opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zapisać fotke w photomodzie w tej najwiekszej rozdzielczosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie - czy jest możliwość podglądania wyników znajomych z PSN z danego toru ? Jakiś ranking znajomych ?

Szczerze takie coś w np. w ostatnim NFS bardzo podkręcało rywalizację.

dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak pytanie, pod pytaniami, ale czasem ciężko inaczej. Zresztą dotyczy to kilku wcześniejszych pytań.

Czy w grach na PS3 nie ma dodawanych książeczek, poradników, instrukcji do gier ich obsługi poruszania się w manu, opcjach etc.?

Tak jak to jest w przypadku większości gier na PC? One czasem potrafią pomóc, właśnie jak się człowiek w opcjach zgubi, lub czegoś

dokładnie nie da się ustawić...

Pytam, bo dopiero czekam na swoją konsolę, a właściwie, to ona czeka na mnie, aż ją pójdę kupić i wreszcie odpalę GT5 :pardon:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z poziomem trudności w trybie A-spec rośnie wraz z poziomem kierowcy czy jakoś inaczej ? i jeszcze jest jakiś wskaźnik zużycia opon ? bo nie zauważyłem go jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakis problem, obecnie nie mam wifi i podpinam konsole kablem, sciagnalem sobie dodatki (motyw i auta) z psn, pozniej scianal sie patch zainstalowal i cos mi sie dlugo laczylo, wiec odlaczylem neta. Tak jakby sie zwiesilo bo caly czas obraz o potwierdzeniu licencji czy cos tam, wylaczylem wlaczylem znow to samo, wylaczylem gre poraz kolejny, podlaczylem neta. Tym razem pokazala sie licencja do zaakceptowania i tak tez zrobilem i dupa, ciagle tak samo :/ ktos mial tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak pytanie, pod pytaniami, ale czasem ciężko inaczej. Zresztą dotyczy to kilku wcześniejszych pytań.

Czy w grach na PS3 nie ma dodawanych książeczek, poradników, instrukcji do gier ich obsługi poruszania się w manu, opcjach etc.?

Tak jak to jest w przypadku większości gier na PC? One czasem potrafią pomóc, właśnie jak się człowiek w opcjach zgubi, lub czegoś

dokładnie nie da się ustawić...

Pytam, bo dopiero czekam na swoją konsolę, a właściwie, to ona czeka na mnie, aż ją pójdę kupić i wreszcie odpalę GT5 :pardon:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z poziomem trudności w trybie A-spec rośnie wraz z poziomem kierowcy czy jakoś inaczej ? i jeszcze jest jakiś wskaźnik zużycia opon ? bo nie zauważyłem go jeszcze.

pewnie ze rosnie i to dosc spory jest ten poziom trudnosci.

Ogolnie Yaris Cup chcialem sobie przejechac , wybralem Yariske ktora dostalem w jakiejs serii i o dziwo nie moge nia wygrac ( dokupilem spoiler ) i tez to nic nie dalo, jestem w wyscigu zawsze z przodu ale na tej ostatniej prostej wszyscy mnie biora jak chca. Co musze zrobic aby wygrac ten puchar na zloto ? Bo silnika wymienic nie moge , jest zbyt nowy.

Nie moge tez dorwac starego auta do klasycznych wyscigow , macie jakies propozycje ktorymi w miare latwo mozna przejechac te wyscigi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



hmm szkoda ze ostateczna wersja dostala ciecia w porownaniu do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakis problem, obecnie nie mam wifi i podpinam konsole kablem, sciagnalem sobie dodatki (motyw i auta) z psn, pozniej scianal sie patch zainstalowal i cos mi sie dlugo laczylo, wiec odlaczylem neta. Tak jakby sie zwiesilo bo caly czas obraz o potwierdzeniu licencji czy cos tam, wylaczylem wlaczylem znow to samo, wylaczylem gre poraz kolejny, podlaczylem neta. Tym razem pokazala sie licencja do zaakceptowania i tak tez zrobilem i dupa, ciagle tak samo :/ ktos mial tak samo?

na tym ekranie mi sie to dzieje i nic, moge wyjsc do menu konsoli ale w gt nic dalej nie idzie...

63e3a25b.jpg

podlaczyc ja jeszcze raz do neta, skasowac dane z dysku? np te auta dlc i patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, może się wydać głupie, ale dla mnie bardzo istotne, mianowicie:

jak się wrzuca wsteczny?

Szlag mnie trafia jak jestem na pierwszej pozycji w wyścigu online, zwalniam przed ostrym zakrętem, jakiś rozpędzony koleś z końca stawki wjeżdża w du...ę mojej RS6tki myśląc, że się hamuje dopiero na zakręcie, dobijam do bandy no i w tym momencie to jest już po zawodach, bo nie mam jak wycofać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno trzeba przypisać do wstecznego jakiś przycisk. Ale więcej nie wiem. Gdzieś coś o tym czytałem po prostu.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, może się wydać głupie, ale dla mnie bardzo istotne, mianowicie:

jak się wrzuca wsteczny?

Szlag mnie trafia jak jestem na pierwszej pozycji w wyścigu online, zwalniam przed ostrym zakrętem, jakiś rozpędzony koleś z końca stawki wjeżdża w du...ę mojej RS6tki myśląc, że się hamuje dopiero na zakręcie, dobijam do bandy no i w tym momencie to jest już po zawodach, bo nie mam jak wycofać.

jak grasz na padzie to trojkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda ze ostateczna wersja dostala ciecia w porownaniu do tego

moze jakis patch doda zabrudzenia? wtedy sens bedzie miala opcja myjnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze rosnie i to dosc spory jest ten poziom trudnosci.

Ogolnie Yaris Cup chcialem sobie przejechac , wybralem Yariske ktora dostalem w jakiejs serii i o dziwo nie moge nia wygrac ( dokupilem spoiler ) i tez to nic nie dalo, jestem w wyscigu zawsze z przodu ale na tej ostatniej prostej wszyscy mnie biora jak chca. Co musze zrobic aby wygrac ten puchar na zloto ? Bo silnika wymienic nie moge , jest zbyt nowy.

Nie moge tez dorwac starego auta do klasycznych wyscigow , macie jakies propozycje ktorymi w miare latwo mozna przejechac te wyscigi ?

Strata czasu. Ta Yariska ma 88 KM z tego co pamiętam. Od razu kup Yarisa RS w salonie. Jak mocno potyrasz na zakrętach to na prostej będą Cię doganiać, ale nie zdążą przegonić. 

@13ms13

Na DFGT też trójkąt.

A tak ogólnie to jeden dzień grania, 16 lvl, Licencje A i B na złoto bez męczennictwa. Początkujący, amator i zawodowe ozłocone (zero wspomagaczy, DFGT) i w special events początkujący i amator w kartach, Nascar i TG Test Track. Licze na to, że ktoś mnie uspokoji , że przygoda z GT5 nie jest taka krótka.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13ms13 

na dfgt tez trojkat :P

edit: no i sie spoznilem  :teehee:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to jeden dzień grania, 16 lvl, Licencje A i B na złoto bez męczennictwa. Początkujący, amator i zawodowe ozłocone (zero wspomagaczy, DFGT) i w special events początkujący i amator w kartach, Nascar i TG Test Track. Licze na to, że ktoś mnie uspokoji , że przygoda z GT5 nie jest taka krótka.

Poczekaj na późniejsze licencje, A i B to pestka, nie ma się czym chwalić...ostatnia bodajże w IC, czyli wyścig w Rzymie i zajęcie pierwszego miejsca jest cholernie frustrujące.

Również licencja z Nissanem Z i dwa nawroty na Indianapolis...oj tutaj też troszkę czasu straciłem.

A co dopiero będzie potem...

Poza tym w Gran Turismo to jest tak, że do pewnego momentu procenty lecą, ale potem już zaczynają się schody i idzie jak krew z nosa.

Przynajmniej tak było w poprzednich częściach, więc myślę, że tutaj zapewne też tak będzie.

Zbieranie fur, robienie wyścigów typu Endurace, a to wszystko trwa i trwa w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na późniejsze licencje, A i B to pestka, nie ma się czym chwalić...ostatnia bodajże w IC, czyli wyścig w Rzymie i zajęcie pierwszego miejsca jest cholernie frustrujące.

Również licencja z Nissanem Z i dwa nawroty na Indianapolis...oj tutaj też troszkę czasu straciłem.

A co dopiero będzie potem...

Poza tym w Gran Turismo to jest tak, że do pewnego momentu procenty lecą, ale potem już zaczynają się schody i idzie jak krew z nosa.

Przynajmniej tak było w poprzednich częściach, więc myślę, że tutaj zapewne też tak będzie.

Zbieranie fur, robienie wyścigów typu Endurace, a to wszystko trwa i trwa w nieskończoność.

Nikt się tutaj nie chwali:) liczę na słowa pokrzepienia tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić lepsze hamulce ale zauważyłem że nie można. Można regulować siłę hamowania na dfgt ale nie ma opcji do kupienia w sklepie tuningowym. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, trójkąt, dzięki za odpowiedź :)

A odnośnie długości gry, to ja się tym aż tak nie przejmuję, bo kariera to nie wszystko, poznawanie wszystkich tras i wyścigi online są równie (o ile nie bardziej) emocjonujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×