Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przy próbie wejścia w tryb online(poczekalnia) zawiesza mi się całkowicie konsola,tylko reset pozostaje.Czy to jest normalne,czy mam szczęście być w małej grupie użytkowników? Pozdrawiam

ja poki co w ogole odpialem kabel sieciowy od plejaka jak gram w GT. Serwery lezą. I gra sie zawiesza bo proboje sie laczyc w nieskonczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy wyborze aut jest informacja czy to premium czy nie? Nienawidzę jeździć z widokiem z zewnątrz. Nie wiem czemu, ale nie mogę tego zdzierżyć. Mam też nadzieję, że są jakieś fajne autka, które mają widok z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy wyborze aut jest informacja czy to premium czy nie? Nienawidzę jeździć z widokiem z zewnątrz. Nie wiem czemu, ale nie mogę tego zdzierżyć. Mam też nadzieję, że są jakieś fajne autka, które mają widok z kokpitu.

no jest literka P albo S. Poza tym wszsytkie nowe fury sa Premium. Używki to Standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też nadzieję, że są jakieś fajne autka, które mają widok z kokpitu.

Tych autek, co mają widok z kokpitu jest 222. I sporo z nich jest fajnych.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dzień dobry,

dziękujemy za zamówienie.

Wysyłamy Pocztexem około następnej środy na adres:

xxx

Pozdrawiam,

P.S. Mamy tygodniowe opóźnienie w związku z premierą GT5."

No to tyle jesli chodzi o moje zamowienie wheelstandpro. A tak sie chwala na www, ze dostawa w 3 dni...

Chlopakom przydaloby sie tam jakies szkolenie z logistyki a przynajmniej zapoznanie sie z tematem zapasu zabezpieczajacego ;)

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do pierwszych rajdów wrc i ogólnie nieźle do momentu kiedy ktoś na gtplanet nie przypomniał mi jak wygląda dirt 2 . zawód jak cholera GT w porównaniu z tym, wygląda słabiutko, bajki o foto realizmie można sobie włożyć w tyłek

a tak to powinno być zrobione, gra z zeszłego roku, a nie ma porównania niestety

http://www.youtube.com/watch?v=y5DetffeFl0

(Nie sugerował bym sie tym że to jest wersja na kompa bo grałem na xboxie w dirta i wyglądało równie świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerował bym się tym że to jest wersja na kompa bo grałem na xboxie w dirta i wyglądało równie świetnie.

Teraz, to zapodałeś, nie rób wiochy i nie zapodawaj takich tekstów. Hehe, ale się uśmiałem, grafika z kompa w porównaniu do xboxa :D .

Nie porównuj grafiki z konsol do PC, bo im do tego strasznie daleko.

Ogólnie zresztą, porównywanie GT5 do czegokolwiek, to bzdura totalna. Przecież, to są zupełnie różne i inne tytuły. Możesz sobie porównywać

do GT4, GT2 etc. Wtedy ma to większy sens.

A gra ma sprawiać przyjemność z jazdy, a nie podziwiania widoków i powtórek.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ma sprawiać przyjemność z jazdy, a nie podziwiania widoków i powtórek.

Oczywiście ale sęk w tym że twórcy obiecywali,wypuszczali mega zrenderowane fotki z gry na widok których opadały szczęki, a w praniu wyszło całkiem inaczej..gra wygląda przyzwoicie ale daleko jej do GT5 ukazywanego nam przez twórców. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenomorph

czytaj ze zrozumieniem chodzi o to zeby ktoś taki jak ty nie pisał że gameplay który zapodałem jest z kompa dlatego tak świetnie wygląda . Grałem w dirta na xboxie i wersja z xboxa (z pleya zapewne także) miażdy rajdy z GT 5 z glebą niestety, a gadanie że gra jest nie do oglądania tylko do jeźdzenia jest usprawiedliwianiem tego że przez ostatnie 2 lata byliśmy karmieni zdjęciami z photo mode (które ni jak mają sie do rzeczywistości) i tekstami w stylu "osiągnęliśmy poziom video jak z następnej generacji konsol co jest zwykłą kpiną

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tyle jesli chodzi o moje zamowienie wheelstandpro. A tak sie chwala na www, ze dostawa w 3 dni...

Chlopakom przydaloby sie tam jakies szkolenie z logistyki a przynajmniej zapoznanie sie z tematem zapasu zabezpieczajacego ;)

Jak u nich zamawiałem swój stojak, to zostałem obsłużony prawdziwie profesjonalnie. Nawet miałem okazję porozmawiać telefonicznie z konstruktorem tego produktu, ustaliłem z nim warunki wymiany z wersji dla G25 na nowszą wersję stojaka, dowiedziałem się kilku zasad poprawnego korzystania z niego. Ogółem jestem bardziej niż zadowolony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie gdzieś w karierze ustawić poziom trudnośći AI?

No i co do trybu szybkiego wyścigu. W tym trybie jest taki mierny poziom, czy ja taki dobry jestem? Jechałem wyścig WRC na śniegu na zawodowcu, wszystkie asysty of na padzie i po 4 okrążeniach miałem ponad 50sek przewagi. Nawet kumpel, który grał u mnie pierwszy raz grał w GT5 i wygrał na zawodowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie można grafiki porównywać?

Idąc tym tokiem myślenia, że to zupełnie inne gry to rozumiem, że np. Assassin's Creed i Assassin's Creed 2 to też inna bajka chociażby przez okres dziejów w jakich ma miejsce akcja? A jedyna gra do której ewentualnie można porównać Assassin's Creed 2 to Assassin's Creed Brotherhood, ale to też jednak coś innego bo się dzieją w innych miastach i różnica w czasie wypuszczenia tych tytułów to rok? Taka aluzja do porównywania Forzy i GT na ps3site

Nie przesadzajmy z tym brakiem porównywań.

Edytowane przez kalipali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, czy jakosc grafiki tez nie zalezy od modelu telewizora, bo u mnie gra wyglada naprawde bardzo dobrze. (Sony Bravia Full HD 40 cali). Jak widzialem niektore zdjecia, ze ludzie maja taka grafe to bylem zszokowany... bo u mnie na przyklad takiej nie ma.... Pogralem chyba z ok. 10 godzin i napisze, ze gra miazdy pod wzgledem grywalnosci, swojej wielkosci, a przede wszystkim modelu jazdy! Oczywiscie gram na kierownicy (DFGT). Gra jednak nie jest dla kazdego, bo nie jest to NFS i fani tego typu scigalek moga sie rozczarowac, a fani GT na pewno beda zachwyceni! Polecam jednak kazdemu, aby choc troche pogral i sam ocenil.

Na razie jedyne co mnie denerwuje i przeszkadza to stabilnosc gry, ktora lubi sie czasem przywiesic. Na 10 godzin grania restartowalem ja chyba ze cztery razy....

Zycze wszystkim szerokiej drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie gdzieś w karierze ustawić poziom trudnośći AI?

No i co do trybu szybkiego wyścigu. W tym trybie jest taki mierny poziom, czy ja taki dobry jestem? Jechałem wyścig WRC na śniegu na zawodowcu, wszystkie asysty of na padzie i po 4 okrążeniach miałem ponad 50sek przewagi. Nawet kumpel, który grał u mnie pierwszy raz grał w GT5 i wygrał na zawodowcu.

Gra jest dla dzieci od trzech lat masz przecież informacje na pudełku i w instrukcji

Ps

Grę już sprzedałem czekam na pełną wersję ktora będzie na płycie

100 patchy i z 50 DLC :)

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dwa dni siedze przy gt5 przy kazdej wolnej chwili... Mam juz 16 aut w garazu, 500tys na koncie i 14 lvl ( zaledwie 16 % gry) i musze powiedziec ze niektore rzeczy przechoezi mi sie latwiej na padzie - przykladem sa elementy rajdowe na szutrze bo wtedy strasznie telepie kierownoca... Oczywiscie na dfgt frajda jest wieksza:)

Co do licencji to kurde nie uwazam sie za jakiegos lamera w grach wyscigowych ale niektore licencje mnie dobijaja... Srebro jeszcze bez problemu zrobie ale niektore zlote sa mocno wysrobowane:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś wyciągnąć powtórki np. do pliku AVI? Widziałem, że jest jakaś opcja, że powtórka jest jakby podwójnie zapisywana. Pytanie tylko po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest doskonale pytanie... ja jak wszystko na pendrive zapisalem to jakies ogolnie 12 plikow mi sie zrobilo i zaden nie da sie odpalic... hmm hilfe!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiąc może trochę dłużej .... ale w sumie i tak nie ma szans żeby ogarnąć wszystkie 1000+ aut w miesiąc ;) ale tak jak pisałem miłobyłoby pojeździć czymś nowszym :)

jest pod nazwą VAUXHAL (czy jakoś takoś podobnie, nie wiem jak to się piszę )

Wiem że inaczej się nazywają, szukałem w menu "nowe samochody" i lipton :/ w używanych są OPLE. Gdzie konkretnie kolego widziałeś te samochody ?? daj znać na pw. Dziękuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam również parę pytanek i proszę o odpowiedź:

1. Dlaczego np. jak jadę Lancerem przy ponad 180-200 km/h rzuca nim tak na boki... nie da się jechać na wprost tylko tak na boki (da się jakoś to ustawić ... proszę powiedzieć gdzie to szukać)2. Kiedy odblokowuje się trasę Top Gear do Szybkiego wyścigu albo próby czasowej ?? (może jak się ukończy wszystkei zadania specjalne poświęcone Top Gear ? )

3. Przy pierwszym uruchomieniu zawodów specjalnych np. Nascary albo Top Gear są filmiki (zwłaszcza podobał mi się ten z TG), za drugim razem ich już nie ma... czy gdzieś w grze są pozapisywane te filmiki żeby móc sobie je obejrzeć ?

4. Przy trybie foto, grając na kierownicy DFGT, nie mogę zbliżać obracać zdjęć... dokładnie nie działa mi to menu po lewej stronie ekranu... nie mogą z tamtąd nic zrobić, próbowałem wówczas padem coś zdziałać ale nadal nie mogę zrobić zbliżenia... i to się dzieje zarówno w trybie fotgrafowania z głównego menu, jak i podczas wyścigu... .:/

5. Może i błache pytanie, ale gdzie mogę zmienić z arcade na simulation ?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne porównania, zaraz się znajdzie zuch co napisze, że nfs jest lepszy

po co porównywać, po 5 latach jest gra i trzeba się z tego cieszyć

najważniejsze, że jest to coś, "jeszcze jeden wyścig i koniec" i tak cały czas :]

będą łatki, będzie dobrze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne porównania, zaraz się znajdzie zuch co napisze, że nfs jest lepszy

Śmiej się, już dwóm znajomym pokazywałem GT5 a później Hot Pursuit i zdecydowanie bardziej podobał Im się ten drugi tytuł :D

A podkreślam że są to gracze starszego rocznika.

Jeden ziomek to w sobote nawet idzie wymienić GT na HP :laugh:

No cóż, jeżeli nikt wcześniej nie grał w ten tytuł, to GT może dla niego okazać się odpychające.

Niestety inni producenci gier przyzwyczaili co poniektórych do błyszczenia się wszystkiego i pięknych kolorowych tras, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

Podczas jakich wyścigów można najwięcej zarobić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

Podczas jakich wyścigów można najwięcej zarobić? :)

wyścigi specjalne tj. Karting, Nascar, Topg Reag itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że jednorazowo możesz wygrać... np karting za pierwszym razem wygrałem kasę, próbując po raz drugi pościgać się za wygranie nei otrzymałem ani grosza...

p.s. móglby mi ktoś odpowiedzieć na pytanka które zadałem w ostatnim poście... chociaż na to :

1. Dlaczego np. jak jadę Lancerem przy ponad 180-200 km/h rzuca nim tak na boki... nie da się jechać na wprost tylko tak na boki (da się jakoś to ustawić ... proszę powiedzieć gdzie to szukać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×