Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. Pamiętajcie ze to co Polyphony pokazało na GC to cieniutkie demko z jednym autem i jenda trasa. to sie ma nijak do finalnej wersji produktu. Ja wam mówie bedzie dobrze,

Ps. i jak jeszcze raz usłysze od kogoś kto gra na padzie ze wypowiada sie na temat fizyki jazdy, i mówi ze jest do bani to ...

Watpie, robia gre tyle LAT i tylko 170 samochodow jako tako sie rozwala, i maja to niby poprawic w 2-3 miesiace?!? Niewykonalne. Przez ten caly czas dodawali chyba tylko samochody i trasy, a w tym czasie konkurencja odskoczyla do przodu.

PS. A co do fizyki jazdy - na Professional moze i rzeczywiscie jest to symulator, ale juz na Standard jest to najzwyczajniejsza w swiecie Arcade'owka (chociaz i tak jest daleko do przodu w porownaniu z tymi wszystkimi "symulatowami poduszkowcow" tyku NFS, GRID itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az się boję pisać

Żywy powiedz mi co ta za symulator jak samochód zachowuje sie jak piłka ?

Mam pytanie czy ktoś z was wie jakie konkretne zmiany bedą w stosunku do GT5P skoro gra ma wyjść już w tym roku

Ps

Wiem jak chce tego wszystkiego czego sie czepiam to mam jeździć prawdziwym autem a nie siedzieć przed konsolą

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az się boję pisać

Żywy powiedz mi co ta za symulator jak samochód zachowuje sie jak piłka ?

Ps

Wiem jak chce tego wszystkiego czego sie czepiam to mam jeździć prawdziwym autem a nie siedzieć przed konsolą

Najważniejsze, żeby był to SYMULATOR JAZDY, a nie SYMULATOR ZNISZCZEŃ...w GT5 nie chodzi o to by się zderzać, a by tego UNIKAĆ. Czy jak normalnie jedziesz to samochód też zachowuje się jak piłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krom

Wypadki sie zdarzają i chciałbym chociarz namiastke realizmu

Jak będziesz grał online to zobaczysz jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby był to SYMULATOR JAZDY, a nie SYMULATOR ZNISZCZEŃ...w GT5 nie chodzi o to by się zderzać, a by tego UNIKAĆ. Czy jak normalnie jedziesz to samochód też zachowuje się jak piłka?

Największa głupota jaką tu przeczytałem. Po pierwsze nikt NIE WYMAGAŁ OD GT5 REALISTYCZNYCH ZNISZCZEŃ na miarę Dirta 2 ale ja i nie tylko ja WYMAGAM REALISTYCZNEGO ZACHOWANIA SAMOCHODU PRZY ZETKNIĘCIU SIĘ Z INNYM LUB Z PRZESZKODĄ. Niestety po kilku latach produkcji tego zupełnie nie widać tak więc mam uzasadnione obawy iż w ciągu 3 miesięcy cud się nie stanie i panowie z P. wezmą się do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PROT Wiem jak to jest bo spędziłem masę czasu online w GT5:P. Nie mówie, że lepiej by było bez zniszczeń, też oczekuję co najmniej dobrych. Choć z drugiej strony żebyś grał w Grida online to byś zobaczył co ludzie robią ze "zniszczeniami"...

@Milusass "WYMAGAM REALISTYCZNEGO ZACHOWANIA SAMOCHODU PRZY ZETKNIĘCIU SIĘ Z INNYM LUB Z PRZESZKODĄ" Jak to kiedyś mówili, takie rezczy to tylko w erze...Założę się, że na konsoli tej generacji nie uświadczymy 100% "REALISTYCZNEGO ZACHOWANIA SAMOCHODU PRZY ZETKNIĘCIU SIĘ Z INNYM LUB Z PRZESZKODA". Ja chciałbym tylko, żeby panowie z PD przynajmniej zbliżyli się do tego chodz trochę. Jak już mowiłem PD zapodało na GC tylko namiastkę, początek tego co będzie w pełnej wersji, więc aktualna wersja jest dużo lepsza. Dodając do tego te 3-4 miesiące dodatkowej pracy otrzymamy produkt godny miana Gran Turismo. Poczekajmy do TGS...

P.S. To nie głupota, to fakty.

Patrząc na to co się dzieje coraz bardziej przekonuję się do tej daty http://www.ps3site.pl/szok-znamy-date-premiery-gt5/18970/ http://www.ps3site.pl/playcom-gt5-w-tym-roku-niemaloficjalnie/19020/ 27listopada...

Chodz teraz przeglądając play.com data jest zmieniona na 4 grudnia http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/1021999/Gran-Turismo-5/Product.html

Edytowane przez Krom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1sze, to z tego co wiem to prawie wszystkie samochody bea ulegac zniszczeniom(kilka marek jeszcze nie wyraziło zgody), tylko te 170 ma się niszczyć w bardziej szczegółowy sposób, z wnętrzem auta włącznie.

Po 2gie, żaden z was nie grał w finałową wersję GT5 wiec wszelkie spekulacje dotyczące tego jak to w GT5 jest ch.. może sobie w buty wsadzić(może będzie wyższy).

Po 3cie ocenianie GT5 na podstawie GT5P mija sie z celem. Grałem we wszystkie dotychczasowe produkcje i pamiętam że prologi miały zawsze tylko pobudzić apetyty a nie być okrojoną z tras i aut finalną wersja produktu o pełnym numerze. Ja bym Ich nawet nie nazwał demem.

No i po 4te nie jeden z was jeszcze po raz kolejny usłyszy ode mnie In Your Face, gdy ostateczna wersja zagości w naszych konsolach.

Reasumując, wszyscy fani serii na pewno się nie zawiodą, Ci którzy kupią grę w poszukiwaniu doskonałego symulatora na setki godzin będą wniebowzięci, a Ci którzy grając w wyścigi na konsoli chcieli by odczuwać przeciążenia i inne pierdoły, niech lepiej uzbroją się w cierpliwość i poczekają jeszcze jakieś 2 generacje konsol to się może doczekają.

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym jest problem. Za mało wiemy o tej grze. Myślę, że z komentarzami trzeba się powstrzymać do TGS`u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś opuściłem ?

Różnice miedzy GT a GT4 oczywiście poza grafiką są az tak duże że na podstawie GT5P nie moge oceniać fizyki w GT5

O dzwięku nie wspomnę bo jest z poprzedniej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez dźwięk ?? Chyba tylko muzyczkę w menu.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej podstawie w ogole mozesz cokolwiek oceniac w GT5 skoro nie grales ?

poza tym ja mówiłem o różnicach pomiedzy poszczególnymi prologami a ich nastepcami

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to chyba najlepsze rozwiązanie. Tylko żeby te samochody się od siebie nie odbijały i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia w wybranych modelach i koniec spekulacji.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=65538

"u wybranych producentów". Mnie to nie dziwi, jakos nie widze entuzjazmu przedstawicieli Lamborgini czy też ferrari w tej kwestii. Mówiło sie juz wczesniej na ten temat, ze niktorzy prducenci nie chca aby ich auta rozbijaly sie w grze.

Jak dla mnie zniszczen moze nie byc, do tej pory nie bylo i mi to nie przeszkadzalo, wiec i teraz jakos bym to przezył, replayów nie ogladam, a jerzdze z kamery na zderzaku wiec i tak sobie nie poogladam( chyba ze u innych kierowcow ale to bedzie raczej trudne w małym lusterku wstecznym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rembix, wiem, że to offtop ale wiele tracisz jeżdżąc z kamerą na zderzaku. jeżdżenie z kamerą wewnątrz samochodu to zupełnie inne doznania. wszystko wygląda bardziej realistycznie a wyczucie gdzie się kończy samochód też dużo lepsze. przy takiej kamerze nie mam żadnego problemu, żeby przejechać prawą krawędzią samochodu przejechać po białej lini na krawędzi toru czy też żeby przy hamowaniu zbliżyć się do poprzedzającego samochodu na jakieś 20cm i to jadąc na padzie. takie są przynajmniej moje odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamera z wewnątrz tez jest zajebista, ale przyzwyczajenie do kamery ze zderzaka robi swoje.Ja śmigam na kierownicy i powiem ci ze "na zderzaku" obcinam więcej (czas) a niżeli z wewnątrz. po prostu jestem szybszy kiedy siedzę na zderzaku a nie wewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też na zderzaku kręcę najlepsze czasy, nie wiem nawet czym to jest spowodowane - po prostu lepiej czuje się samochód. Z wnętrza też nie jest źle, ale już gorzej. Zza samochodu to dla mnie kompletna porażka - kiedyś lubiłem tak jeździć, a teraz po prostu nie potrafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kamera zza to porażka, mogło by jej w ogóle nie być. A co do kamery bumper, to mysle ze w moim przypadku to poprostu przyzwyczajenie, wszystkie czesci tak jezdzilem i tak juz chyba pozostanie.chociaż nie twierdze ze na wewnetrznej kamerze tez bede smigal, swietna sprawa z lusterkami bocznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie sporo osób jest do kamery z "dzioba" przezwyczajonych. mi tam jednak kamera ze środka gwarantuje najlepszy feeling. mój kumpel jeździ na kamerze zza samochodu i zawsze jak gra u mnie i próbuje tak jechać to wyzywam go od n00bów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia pograłem sobie dzisiaj w GT5P. Bo piszecie teraz o kamerkach to ja też się wypowiem :tongue: Najlepsze odczucia podczas jazdy są wtedy, gdy kamerę w kokpicie, bo naprawdę wtedy czuć tą "realistyczną jazdę". Zresztą sam grając na padzie samymi analogami odczuwam wrażenie, jakbym używał prawdziwej kierownicy lol. Ciekawe, czy w pełnej wersji GT5 będzie można sterować za pomocą "Motion Sensor" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia pograłem sobie dzisiaj w GT5P. Bo piszecie teraz o kamerkach to ja też się wypowiem :tongue: Najlepsze odczucia podczas jazdy są wtedy, gdy kamerę w kokpicie, bo naprawdę wtedy czuć tą "realistyczną jazdę". Zresztą sam grając na padzie samymi analogami odczuwam wrażenie, jakbym używał prawdziwej kierownicy lol. Ciekawe, czy w pełnej wersji GT5 będzie można sterować za pomocą "Motion Sensor" :D

w sumie taka opcja by nie zaszkodziła, chociaż ja jakoś nie mogę się do tego przekonać co prawda grałem tak tylko w Motorstorm'a i Burnouta a tam to jakieś to dla mnie za czułe a ja mam dosyć delikatną technikę jazdy z wykorzystaniem całej szerokości drogi a sensory raczej się sprawdzają do "szybkich akcji" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. jak już jesteśmy przy temacie kamerek to i ja coś od siebie:

Wg. mnie, wszystko zależy od tytułu, w BP i MS super mi się jeździ za samochodem, i nawet nie myślę, że coś tracę :P

W ogóle kiedyś jak TheMichal jeździłem z kamerą za samochodem we wszystkich ścigałkach, ale cóż.... człowiek dojrzewa :D

Odkąd mam Prologue najczęściej gram na zderzaku, ale tylko dlatego, że wnętrza jednak mnie nie zachwycają (rozpraszają mnie strzępy cieni i denerwują niewyraźne licznki), myślę, że to poprawią, bo póki co obiecuję sobie, że każdą następną grę będę przechodził z kamerą w środku począwszy od nowego Dirta ;) Czasami zdarza mi się trącić coś tyłem samochodu przy driftach, ale felling jest naprawdę najlepszy... widzisz jak skręcasz, jak zmieniasz biegi itp. no i ta woda na szybie :turned:

A trzymając się ostatniego wątku GT5, kto wam powiedział, że wersja na GC to actually game footage?? :P

Ja myślę, że to jakaś stara wersja, bo gdyby chcieli się pochwalić to pokazali by na pewno trasę w deszczu, WRC, albo coś takiego... sami się zastanówcie :ok:

Oby do TGS, pozdrawiam wszystkich fanów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram opcją rozglądania się po kokpicie ruszając głową :D W końcu fajne zastosowanie kamerki. Przypadkowo ją mam i w sumie do niczego nie służy (oprócz rozmów na skypie, ale to na kompie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ją mam i bardzo się z tego ucieszyłem (już w prologue mi brakowało płynnego rozglądania chociażby prawym analogiem), teraz będzie iedalnie :D

BTW. U mnie sytuacja wygląda podobnie, kupiłem ją, żeby była do BP, do leveli w LBP (niestety jakoś mnie tworzenie nie wciągnęło) i do skype, z którego ostatnio coś nie korzystam... tak więc póki co się kurzy, a szkoda, bo sprzęt mądry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz... Czekałem na lusterko z PSP w F1, ale się nie doczekałem, PSP sprzedałem, więc może kamerka w GT5 da radę :D Ale liczę na to strasznie, nie powiem... Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×