Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

@Aki1986 , nie narazie tylko na japońskim

@RaFaLiK37 jakoś gałką prawą, ale sprawdze to sobie jak będzie już demo po angielsku, szkoda nerwów sie bawić z krzaczkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już demo na EU albo USA?

Po 17 00 będzie demko :whistling:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wlacza sie ten nowy ficzer sterowania drugim pilkarzem ?

1. gdy posiadasz piłkę wychylasz prawą gałkę w kierunku gracza którego chcesz sterować i naciskasz R3. tylko się nie przelicz, działa jak zwykłe L1 w fifie.

2. podczas stałych fragmentów gry wychylasz prawą gałkę w kierunku gracza którego chcesz kontrolować. oczywiście wcześniej zawodnikiem którym wybijasz stały fragment gry możesz ustawić np. kierunek zagrania piłki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. gdy posiadasz piłkę wychylasz prawą gałkę w kierunku gracza którego chcesz sterować i naciskasz R3. tylko się nie przelicz, działa jak zwykłe L1 w fifie.

2. podczas stałych fragmentów gry wychylasz prawą gałkę w kierunku gracza którego chcesz kontrolować. oczywiście wcześniej zawodnikiem którym wybijasz stały fragment gry możesz ustawić np. kierunek zagrania piłki itp.

Nom juz obcykalem , tylko ja najpierw naciskam prawa galke i dopiero kierunek i tez dziala ;) Nawet fajnie tylko dosyc czesto wybiera mi nie tego zawodnika co trzeba.

A jak zrobic zeby podczas akcji sterowac drugim zawodnikiem manualnie a nie ze z automatu on biegnie do przodu ? Bo na filmiku jest to pokazane od konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 mecze w japońskim demko gry i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tego co zobaczyłem. Nowy PES poprawił kilka elementów obecnej wersji gry, co powala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Trzeba będzie jeszcze porównać ostateczne wersję dema PESa 2012 i FIFki12, ale wygląda na to, że jedynie prawdziwi zaślepieni fanatycy jednego, lub drugiego tytułu będą twierdzili, że gra konkurencji jest "zła".

EDIT: Dodano też sporo nowych animacji. Podoba mi się to, jak piłkarze zatrzymując się gwałtownie, czy też skręcając "łapią" równowagę machając rękami. Bardzo przyzwoicie wygląda też deszcz i pot spływający po twarzy graczy, a także ich mimika.

EA chełpi się wprowadzeniem systemu kolizji, ale ten z nowego PESa też wygląda przyzwoicie. Do tego piłkarze starając się nie wpaść na leżącego przeciwnika przeskakują go, itp.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem kilkanaście meczy w to demo na PC i postanowiłem poczekać aż wyjdzie demo na PS3. Jednak elementem który mi się bardzo spodobał było lekkie przemodelowanie Game Plan,u, szczególnie te cztery ustawienia taktyki które można sobie dowolnie edytować i zmieniać w zależności od wydarzeń na boisku. Mam tylko nadzieję, że poprawią niektóre elementy rozgrywki (głównie zachowanie bramkarzy czy też zachowanie niektórych grajków) i w kolejnym demie które się ukarzę będzie to widoczne.

PS. Czy mi się wydaję, czy zmniejszyli ilość strategii możliwych do przypisania pod dany przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem kilkanaście meczy w to demo na PC i postanowiłem poczekać aż wyjdzie demo na PS3. Jednak elementem który mi się bardzo spodobał było lekkie przemodelowanie Game Plan,u, szczególnie te cztery ustawienia taktyki które można sobie dowolnie edytować i zmieniać w zależności od wydarzeń na boisku. Mam tylko nadzieję, że poprawią niektóre elementy rozgrywki (głównie zachowanie bramkarzy czy też zachowanie niektórych grajków) i w kolejnym demie które się ukarzę będzie to widoczne.

PS. Czy mi się wydaję, czy zmniejszyli ilość strategii możliwych do przypisania pod dany przycisk?

Te cztery taktyki byly juz w 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bramkarzom nadal zdarzaja sie niewiarygodne babole

http://www.youtube.com/watch?v=4xJmIHnSzoU

Jak mi CPU wsadzil tego gola to, az pad zatrzeszczal w rekach(w sumie przy tym demie juz sie troche zaczyna sypac ;))

Rykoszet był hahahahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaga wam sie to demo?

U mnie ladnie szlo do 74% i stoi... (europejska wersja). Jak u was?

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie idzie notmalnie juz 80%

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie kilka meczy w demo i powiem, że gra się fajnie. Jest bardziej realistycznie od Fify do tego oprawa graficzna daje radę. Cieszynki są bardzo fajne i nie zobaczyłem jeszcze dwóch takich samych. Problemem jest płynność animacji, która czasami zwalnia nie mówiąc już o cieszynkach. W porównaniu do Fify powtórki są dłuższe i lepiej zmątowane. Po zagraniu w demo cały czas nie jestem pewny jaką kopanke wybrać na 2012 po prostu w jedych aspektach zwycięsko wychodzi PES, a w drógich Fifa :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie kilka meczy w demo i powiem, że gra się fajnie. Jest bardziej realistycznie od Fify do tego oprawa graficzna daje radę. Cieszynki są bardzo fajne i nie zobaczyłem jeszcze dwóch takich samych. Problemem jest płynność animacji, która czasami zwalnia nie mówiąc już o cieszynkach. W porównaniu do Fify powtórki są dłuższe i lepiej zmątowane. Po zagraniu w demo cały czas nie jestem pewny jaką kopanke wybrać na 2012 po prostu w jedych aspektach zwycięsko wychodzi PES, a w drógich Fifa :cool:

To odpowiedz sobie na pytanie, który gameplay daje Ci więcej radochy, bo cieszynki i inne szczegóły po miesiącu przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie, a zostanie grywalność.

@ChuckD też tak miałem, ale jak doszło do 80% bodajże to znowu ruszyło z kopyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachwycony, zagrałem 5 meczy z kumpel i obaj jesteśmy pod wielkim wrażeniem, animacje postaci, grywalność, realizm(tak wiem to gra), prowadzenie piłki, zwody wszystko jest bardzo, bardzo dobre ! W pierwszym meczy strzeliłem dwa wolne strasznie łatwo, to mnie martwi. ale to demo - poczekajmy do premiery na bank to zmienią.

Czekam do premiery i będzie giercowanie na maksa !

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Game play przypomina mi niemiłosiernie PES 5 w nowej szacie graficznej, z dobrymi animacjami. Ogólnie czuć starego dobrego Pro Evo z PS2 w szacie curent gena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się jaram Panowie. Wrócił Pesowy "fun" ... odczuwam ogólne zmęczenie fifą po dwóch latach a tu taka niespodzianka. Opanował ktoś prawą gałkę? wciskam r3 wybieram grajka ale nie mam nad nim całkowitej kontroli, po prostu biegnie do przodu szukają wolnej przestrzeni na podanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też się jaram Panowie. Wrócił Pesowy "fun" ... odczuwam ogólne zmęczenie fifą po dwóch latach a tu taka niespodzianka. Opanował ktoś prawą gałkę? wciskam r3 wybieram grajka ale nie mam nad nim całkowitej kontroli, po prostu biegnie do przodu szukają wolnej przestrzeni na podanie.

Możliwe, że nie ma jeszcze pełnej kontroli dlatego, że jest to "pół" demo ;)

P.S. Również jestem bardzo zaszokowany (pozytywnie) poziomem jaki prezentuje nowy PES, coś mi się wydaje, że w tym roku FIFA pójdzie w odstawkę, ale poczekam jeszcze na dema finalne ;)

Mam jeszcze pytanie, czy ktoś może dać jakąś poradę jak odbierać piłkę? Dzisiaj co próbowałem odebrać to za wcześnie zawodnik wystawiał nogę, albo za późno, a trzymałem cały czas "X" biegnąc na zawodnika drużyny przeciwnej... ;/

Mój pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 w plecy... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie ma jeszcze pełnej kontroli dlatego, że jest to "pół" demo ;)

P.S. Również jestem bardzo zaszokowany (pozytywnie) poziomem jaki prezentuje nowy PES, coś mi się wydaje, że w tym roku FIFA pójdzie w odstawkę, ale poczekam jeszcze na dema finalne ;)

Mam jeszcze pytanie, czy ktoś może dać jakąś poradę jak odbierać piłkę? Dzisiaj co próbowałem odebrać to za wcześnie zawodnik wystawiał nogę, albo za późno, a trzymałem cały czas "X" biegnąc na zawodnika drużyny przeciwnej... ;/

Mój pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 w plecy... ;(

Odbieranie pilki sie zmienilo .... Trzymasz r2 i X a jak pilkarz ma zrobic wejscie na pilke to puszczasz r2 na yt jest filmik o tym , uzytkownik officialpes

też się jaram Panowie. Wrócił Pesowy "fun" ... odczuwam ogólne zmęczenie fifą po dwóch latach a tu taka niespodzianka. Opanował ktoś prawą gałkę? wciskam r3 wybieram grajka ale nie mam nad nim całkowitej kontroli, po prostu biegnie do przodu szukają wolnej przestrzeni na podanie.

W ustawieniach mozna ustawic zeby manualnie sterowac tym drugim grajkiem (tam gdzie sie ustawia przyciski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem,ta gra jest słaba.Bramkarze mają inteligencję równą papieru.Grałem z kolegą i on bramkarzem wyszedł prawie przed pole karne,trochę na prawo od bramki.Kolega tamtym obrońcą podał mi gdzieś przypadkiem do środka pola,podbiegam,patrze a tam bramkarz stoi w tym samym miejscu,nie ruszył się w kierunku bramki,stał i czekał.

Co innego:gdy jestem przed polem karnym (mam jeszcze obrońców przed sobą) bramkarz stoi 6 metrów od bramki...Na dodatek jeżeli właśnie tak jest ustawiony bramkarz to przy strzale zawodnik wali takiego pół loba.Sam,automatycznie...Co w ogóle mnie zaskoczyło to to,że zmiana dokonała się sama.Zmieniłem gigsa za valencie,a patrze za 10 minut(było pare przerw) wchodzi park ji sung za valencie,o0?Zespoły też nie powalają.MAN U,Ac milan,napoli,porto,koniec.Nie żebym przyczepiał się do ilości zespołów,ale do ich klasy.W fife 11 demo jest barca i real,a tu co?man u i ac milan?dwie różne drużyny,milan jest za słaby,mogli już dać milan juventus,byłby przynajmniej jakiś równy poziom.Sędziowanie też nie powala.2 Przypadki:ide sam na sam,tuż pod polem karnym,faul od tylu,sędzia żółta kartka.Według mnie obecna fifa jest dużo lepsza od pesa 2012,strach pomyśleć,co to będzie jak wyjdzie fifa 12.Przepaść.

Ale znalazłem też plusy:

Lepsze podania,już nie podają byle gdzie jak to było w pes 2011

W końcu wzięli się za składy,w MAN u jest już young,de gea.Nie ma van der sara.Dobrze to wróży,mam na dzieje że w pełnej wersji nie będzie Henrego w Barsie tak jak to było w pes 11

Bramki z daleka wpadają dużo częściej anieżeli w fife 11,bo tam jak już wpadnie brama to jest albo piękna albo rykoszet lub tak zwany fart.

W PES jest lepszy system powtórek niż w fifie,ale na tym się już kończą plusy.

PS.Co do tych błędów bramkarskich.Piszę to,zobaczyłem grając.Jeżeli po 3 meczach nie widzieliście żadnej wpadki bramkarskiej,nie znaczy,że nie istnieje...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PES to jakaś kpina... zresztą jak wszystkie poprzednie na tym silniku graficznym...

Bramkarze 8 na 10 strzałów które lecą prosto w nich wybijają przed siebie nie próbując nawet łapać... strzały ogólnie nie mają mocy... i kontroli nad nimi jako takiej również ciężko się doszukać... chce strzelić na długi słupek a wychodzi strzał w kosmos i to na dodatek po drugiej stronie... wyprowadzanie kontr to także jakaś parodia... wszystko jest w ślimaczym tempie przez drewniane animację , piłkarze nie szukają sobie miejsca na boisku i dziur w obronie przeciwnika... przez to ta gra wydaje się właśnie trudna i wielu wynosi ją na piedestał ze względu na poziom trudności... ale to nie wynika z tego że gra faktycznie taki wysoki poziom AI prezentuje a przez to że komputer tak kiepsko i bez pomysłu kieruje pozostałymi piłkarzami naszej drużyny... odbiór piłki też jest jakiś dziwaczny, piłkarze mijają się z piłką notorycznie...

Ogólnie żal dupę ściska, nawet graficznie nie jest ładnie ... wygląda jak PES6 w HD... cała otoczka, stadion, kibice wszystko jak z kartonu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle mnie zaskoczyło to to,że zmiana dokonała się sama.Zmieniłem gigsa za valencie,a patrze za 10 minut(było pare przerw) wchodzi park ji sung za valencie,o0?Zespoły też nie powalają.MAN U,Ac milan,napoli,porto,koniec.Nie żebym przyczepiał się do ilości zespołów,ale do ich klasy.W fife 11 demo jest barca i real,a tu co?man u i ac milan?dwie różne drużyny,milan jest za słaby,mogli już dać milan juventus,byłby przynajmniej jakiś równy poziom.

Sędziowanie też nie powala.2 Przypadki:ide sam na sam,tuż pod polem karnym,faul od tylu,sędzia żółta kartka.

Cóż za "konstruktywna krytyka" :rolleyes:

1. Automatyczne zmiany to kwestia ustawień przedmeczowych

2. MU i Milan to nie są równe drużyny? Halo pobudka kolego :rolleyes:

3. Jedna żółtka kartka za faul w 100% sytuacji to chyba nie tragedia, pograj więcej i daj znać jak będzie to zjawisko częste, bo narazie udowodniłeś, ze jest marginalne, co zdarza się w futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zwalone sa strzaly , nie ma wogole jakiegos systemu tylko takie bardziej walenie na pale w 2011 strzaly byly duzo lepsze.

Do tego te strzaly sa takie bez powera :/ Mam nadzieje ze to poprawia bo jak tak zostanie to wole juz w 2011 dalej "tluc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespoły też nie powalają.MAN U,Ac milan,napoli,porto,koniec.Nie żebym przyczepiał się do ilości zespołów,ale do ich klasy.W fife 11 demo jest barca i real,a tu co?man u i ac milan?dwie różne drużyny,milan jest za słaby,mogli już dać milan juventus,byłby przynajmniej jakiś równy poziom.

Kpisz czy se jaja robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×