Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zalogować się do online (wczesniej grałem bez problemu) Wyskakuje mi komunikat: "Playstation Network is currently undergoing maintenance". Ktoś wie o co chodzi?

sa pewne granice nie ogarniecia i wlasnie tym pytaniem je przekroczyles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do update. Otóż kupiłem na allegro update aby poprawić koszulki transfery itd. tylko że mam problem ponieważ wszystkie update które widziałem działają z wersją 1.01 a ja mam pesa 2012 od wczoraj i ściągnęła mi się wersja 1.02 i update z nią nie działa. I moje pytanie brzmi czy ktoś widział update pod opryginalną wersję 1.02??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kumam jednej rzeczy. Gram sobie napastnikiem w Be a Legend, strzelam dwie bramki, moja drużyna wygrywa 3:0, a notę dostaję 6.5 :/ Wie ktoś co się wlicza w końcową ocenę?

A druga sprawa, to w pewnych momentach meczu pojawiają się na ekranie "instrukcje", ale dlaczego te instrukcje dotyczą głównie innych zawodników, a nie tego, którym gram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do update. Otóż kupiłem na allegro update aby poprawić koszulki transfery itd. tylko że mam problem ponieważ wszystkie update które widziałem działają z wersją 1.01 a ja mam pesa 2012 od wczoraj i ściągnęła mi się wersja 1.02 i update z nią nie działa. I moje pytanie brzmi czy ktoś widział update pod opryginalną wersję 1.02??

to samo pytanie!! Mam 01407, ale wersje gry 1.02. czy zadziała mi jakiś patch??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te uploud co teraz są to wszystkie są pod wersję 1.01 i nie zadziałają :/

to samo pytanie!! Mam 01407, ale wersje gry 1.02. czy zadziała mi jakiś patch??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do II Sezonu Ligi PES. Zapisy do 7 grudnia :thumbsup: Kończy się I sezon, w którym aktualnie udział bierze 37 graczy, w tym mój lokalny rywal Sherman :tongue:

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bym z chęcią dołączył tylko czasami mam mało czasu na grę. Czy to jest duży problem. i jak w ogóle to wygląda????

Zapraszam do II Sezonu Ligi PES. Zapisy do 7 grudnia :thumbsup: Kończy się I sezon, w którym aktualnie udział bierze 37 graczy, w tym mój lokalny rywal Sherman :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-6 meczy do rozegrania w tygodniu :smile: Więcej info u nas na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te uploud co teraz są to wszystkie są pod wersję 1.01 i nie zadziałają :/

Ja też kupiłem na allegro. Ale od razu zaznaczyłem że chce do wersji 1.02 i dostałem :smile: Śmiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, ze w tej częsci jest jeszcze wyższy poziom niż "TOP PLAYER". Prawda to? Ja mam u siebie najwyższy właśnie TOP PLAYER. Gdzieś to się ustawia lub zdobywa możliwosć gry na jeszcze wyzszym poziomie?

kupujesz w sklepiku PES w głównym menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać kolego link do gościa z allegro od którego kupiłeś ten dodatek?

Ja też kupiłem na allegro. Ale od razu zaznaczyłem że chce do wersji 1.02 i dostałem :smile: Śmiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać kolego link do gościa z allegro od którego kupiłeś ten dodatek?

Na privie już masz link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak niema nigdzie darmowych to tez poprosze o link:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ruszcie głową. Wystarczy pytanie do sprzedającego patch i prośba żeby dali do wersji 1.02 i macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty rusz głową myślisz że się nie zapytałem. Po prostu nie mają

Panowie ruszcie głową. Wystarczy pytanie do sprzedającego patch i prośba żeby dali do wersji 1.02 i macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z tego linka który podałem,tyle że napisałem że chce do wersji 1.02 . Zainstalowałem i śmiga. tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko to też zależy od wersji płyty. Już jednego kupiłem i nie zadziałał więc nie bede kupował co dzień OF bo to nie ma sensu bo gościu z allegro mi pisał, że na stówę nie daje gwarancji:(

Ja kupiłem z tego linka który podałem,tyle że napisałem że chce do wersji 1.02 . Zainstalowałem i śmiga. tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko to też zależy od wersji płyty. Już jednego kupiłem i nie zadziałał więc nie bede kupował co dzień OF bo to nie ma sensu bo gościu z allegro mi pisał, że na stówę nie daje gwarancji:(

a jaki masz bles?

Co do składu to tak średnio. Jest Roger,Sadlok,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bles 01406. Czyli kadra Polski lipa po tym OF???? A te Of działają online??

a jaki masz bles?

Co do składu to tak średnio. Jest Roger,Sadlok,

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bles 01406. Czyli kadra Polski lipa po tym OF???? A te Of działają online??

Szczerze mówiąc Polska kadra średnio mnie interesuje w pesie. Koszulki są z orłem:P

Bardziej mi zależało żeby czołowe ligi i kluby były normalne. W trybie online patch działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie PES! Myslalem, ze jakies aktualizacje cos zmienia, ale nadal jest smiganie sprinterami wzdluz linii bocznej, dosrodkowanie i gol. Od jakiegos czasu trace tylko takie bramki!!

Nie rozumiem, jak mozna czerpac satysfakcje z takich goli? Jak mozna sie cieszyc, ze Ronaldo, Messi czy inny Robinho z pilka jest szybszy od calej obrony europejskiego mocnego sredniaka (gram FC Porto od jakiegos czasu- przepraszam fanow Porto za "sredniaka"), jaki ma sens bieganie od linii srodkowej do koncowej, po linii autu jednym zawodnikiem? Jezeli jakims cudem uda mi sie zablokowac dosrodkowanie poprzez podwojenie to dostaje bramke z rzutu roznego... Ale mnie to denerwuje!

Na szczescie jest to irytacja konstruktywna- czekam na dzien kiedy Porto pokona Barcelone, Real, albo jeszcze lepiej Barcelone z Rooneyem, Zlatanem, Messim i Ronaldo w skladzie (bo jak dobrze wiecie, mozna spotkac i takich debili).

PS

To tak na ozywienie tematu, bo cos ostatnio cicho sie zrobilo... nie gracie juz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje to,że w sytuacji sam na sam bramkarza można wyminąć z palcem w d... Nie umiem dobrze grać w obronie jeszcze więc praktycznie tylko tak tracę gole. Gram Ajaxem. I trafianie ciągle na Barcelony lub Reale sprawiają że mam ochotę się rozłączyć i wyje.ć grę za okno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej standard. W innych grach nie jest lepiej w FNC wszyscy grają przekoksowanym Frostem.

Proponuję jakieś ustaweczki z określeniem jakiegoś górnego pułapu siły zespołu np wartość na transfermarkt.de albo ranking uefa, ewentualnie jakieś inne ograniczenia

Granie wciąż Braca vs Real to zabawa dla 7 latków

Jacyś chętni na pogranie średniakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×