Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

niech Sony poprawi swoja usluge jeszcze, a dopiero pozniej mysli o oplatach :P

ale demo by sie przydalo :) taki troche Crackdown w nowym wydaniu :) i to mi wystarczy!

(szkoda, ze nie ma co-op)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech Sony poprawi swoja usluge jeszcze, a dopiero pozniej mysli o oplatach :P

ale demo by sie przydalo :) taki troche Crackdown w nowym wydaniu :) i to mi wystarczy!

(szkoda, ze nie ma co-op)

Co-op w stylu, że dwa super, mega koksy latają po mieście i rozwalają wszystko co popadnie na hita? hmmm podoba mi się ale wolałbym, żeby zrobili z tej gry MMO :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhehehe moglby byc co-op i jakis online :P niezla sieczka by sie dziala :D i w grze i w mozgach tych biednych graczy, hehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dema to chyba tego nie wezme.... podoba mi sie i infamous i protek, ale na razie wygrywa ten pierwszy :) po reckach zobacze czy na wakacjach sobie nie kupie drugiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zobaczyć demo inaczej nawet nie ma szans żebym to kupił, chodź wydaje mi się że jest takie jak inFamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm niby takie samo, a jednak zupenie inne :P tam musisz troche pomyslec zeby przezyc, a tutaj jestes typowym tankiem iniemamocnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są zamieszczone achievmenty dla Prototype na xboxa, które będą trofeami na PS3.

Nie podobają mi się dwa trofea-znajdki (Polymath i Streetwise). Zapowiada się konieczność latania po całej planszy i szukania jednej przegapionej znajdki, co jest potwornie irytujące.

Obowiązkowo jest trofeum "zabij-53596-ludków". Ale czemu nie ma trofeum "przejdź-grę-bez-zabijania-kogokolwiek"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj są zamieszczone achievmenty dla Prototype na xboxa, które będą trofeami na PS3.

Nie podobają mi się dwa trofea-znajdki (Polymath i Streetwise). Zapowiada się konieczność latania po całej planszy i szukania jednej przegapionej znajdki, co jest potwornie irytujące.

Obowiązkowo jest trofeum "zabij-53596-ludków". Ale czemu nie ma trofeum "przejdź-grę-bez-zabijania-kogokolwiek"?

Bo to by było tak, jakbyś miał przejść Skate'a bez jeżdżenia na desce :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj są zamieszczone achievmenty dla Prototype na xboxa, które będą trofeami na PS3.

Nie podobają mi się dwa trofea-znajdki (Polymath i Streetwise). Zapowiada się konieczność latania po całej planszy i szukania jednej przegapionej znajdki, co jest potwornie irytujące.

Coś o tym wiem :P Szukam już od 4 dni tego latającego skur****** w GTA IV i mnie to cholernie irytuje więc takim trofeom mówię stanowcze nie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie InFamous i Prototype. Wakacje są długie, a Prototype ma luźną i destrukcyjną rozgryke, dobrą do zrelaksowania sie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09 czerwca 2009 ( światowa data premiery )

19 czerwca 2009 ( data wydania w Polsce )

12 czerwca 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)

09 czerwca 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
09 czerwca 2009 ( światowa data premiery )

19 czerwca 2009 ( data wydania w Polsce )

12 czerwca 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)

09 czerwca 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Zawsze tak jest <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest <_<

Nie od dziś wiadomo, że polska nie leży w Europie :P Zdecydowanie to przemawia za InFamous w moim wypadku gdyż parcie na tą grę mam już teraz a nie będę czekał na premierę Prototype której demo powinno się już ukazać swoją drogą by przekonać mnie do siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie to przemawia za InFamous w moim wypadku gdyż parcie na tą grę mam już teraz a nie będę czekał na premierę Prototype której demo powinno się już ukazać swoją drogą by przekonać mnie do siebie...

Właśnie, kiedy to demo? Światowa premiera to 9 czerwiec, czyli już powinno być, o ile, wogóle ma być :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie ze beda, coz, ich strata, ja tego w ciemno nie kupie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dema nie będzie, a oceny będzie dostawać 8 i mniej to raczej nie kupię. Jak będzie demko to na oceny zwracać uwagi nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej kupie bo ta gra to bardzo dobry pomysł :P Ciekawe tylko jak go zrealizują... przydałoby się demko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko, to ta gra wygląda po prostu obciachowo ( burn zombie burn w grafice 3D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowiac o tym iz system zniszczen ma byc liniowy, czyli skoczysz na auto, zawsze to samo wgniecenie oraz przetniesz czlowieka, zawsze tak samo, no thx :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł na grę, ale prawdopodobnie zostanie zmarnowany. Przedewszystkim przez grafike i animację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest gameplay z opisem twórcy. Radze oglądnąc w HD oczywiście.

http://www.youtube.com/watch?v=SWsPNgcBVUk&

W każdym razie śledzę te gre od długiego czasu i uważam, że będzie to niestety niezbyt udana produkcja. Wszystkie dotychczasowe trailery są dokładnie identyczne, nic nowego nie ma w gameplayach. Będzie rozpierducha przez całą gre taka sama pewnie. Czasem tylko trzeba będzie zamiast rozwalić to pierwsze dogonić a potem rozwalić, lub zakraśc się gdzieś wchłaniając żołnierza. I do tego te zniszczeina, rzucasz człowiekiem a helikopter wybucha :confused: Graficznie też bardzo słabo. Miejmy nadzieje, że mają twórcy coś w zanadrzu czym nas zaskoczą lub chociaż fabuła będzie wciagająca, bo bym sobie mimo wszystko chętnie w to zagrał jak będe miał wolne w wakacje. Ale na pewno na kupno w niedługim czasie po premierze się nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że my chociaż mamy wybór nie to co dzieci M$ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie fabularnie gra podoba. gameplay tez wcale nie taki zly. inFamous jest pod tym wzgledem podobny. obydwie gry i tak lepiej wypadaja od GTA IV pod wzgledem roznorodnosci i ciekawosci misji. grafika to nie wszystko, a ta wyglada przyzwoicie jak na gre z otwartym miastem. obaczymy po pierwszych reckach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dema nie bedzie to wiekszosc osob nawet nie ruszy tej gry... ja osobiscie czekam na demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×