Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

POLECAM GORACO OBEJRZEC CALE, mozna sie na prawde posmiac z idiotycznego AI wrogow, na prawde, brawa dla programistow tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLECAM GORACO OBEJRZEC CALE, mozna sie na prawde posmiac z idiotycznego AI wrogow, na prawde, brawa dla programistow tej gry.

Może AI wrogów nie jest najlepsze grafa też ale w Prototype jest znacznie większa rozpierducha niż w inFamous.

PS: Są już recenzje na metacritic

Metacritic: 86

Cheat Code Central: 98

GameZone: 94

PSW Magazine UK: 90

GamePro: 90

To jest tylko część recenzji wię nie wiem co tak krytykujesz tą grę jak ma takie dobre oceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam. infamous i prototype to bardzo rozne gry sa. jedyne co maja wspolnego ze soba to superbohaterowie oraz otwarty swiat. wczoraj przyszedl do mnie prototype i gram. bardzo mi sie gra podoba. podoba mi sie glowny bohater (bardziej mroczny niz Cole), podoba mi sie rozpierducha ktora jest konkretna :) grafika nie jest az taka zla. jest to poziom ciutke ponizej inFamous i GTA IV ale tylko jezeli chodzi o budynki bo reszta czyli postacie, samochody, i pozostałe elementy otoczenia daja rade. szczegolnie postacie, ktorych mimika przebija o glowe inFamous. AI wrogow jest spoko. jak chcesz realizmu to kup symulator, bo jakby nie patrzec symulatorem Prototype nie jest :P wiec zeby fun z gry byl, nie mozna miec uber realistycznych reakcji wrogow. w inFamous zreszta tez ani jedni ani drudzy nie sa az tak inteligentni.

moim zdaniem trzeba sobie sprawic obydwie gry. obie sa fajne, daja duzo frajdy i oferuja nieco inne podejscie do rozgrywki. od siebie, polecam inFamous i Prototype na rowniz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLECAM GORACO OBEJRZEC CALE, mozna sie na prawde posmiac z idiotycznego AI wrogow, na prawde, brawa dla programistow tej gry.

Takich debili to już dawno w grach nie widziałem... Akcja kiedy nasz gość wchłania przedostatniego kolesia między skrzynkami rozłożyła mnie. A może to była baza baza weteranów wojennych którzy stracili wzrok na bitwie... To by wszystko wyjaśniało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może AI wrogów nie jest najlepsze grafa też ale w Prototype jest znacznie większa rozpierducha niż w inFamous.

PS: Są już recenzje na metacritic

Metacritic: 86

Cheat Code Central: 98

GameZone: 94

PSW Magazine UK: 90

GamePro: 90

To jest tylko część recenzji wię nie wiem co tak krytykujesz tą grę jak ma takie dobre oceny ?

Wlasnie, to jest tylko czesc recenzji widac wyskubales te lepsze, bo np na IGN (jeden z najwiekszych portali o grach na SWIECIE - w dodatku najbardziej zaufany) dali grze 7/10 i w dodatku, przeklamane masz te oceny, gamepro nie dalo grze 90, zanim palniesz glupote, radze sie upewnic czy jest ona poprawna :) - ogolnie recenzje sa dziwne odnosnie tej gry, jedni daja grze status sredniaka, a drudzy dobrze oceniaja... (nie mowiac juz o tragicznych animacjach w tej grze, np chocby to wchlanianie ... zenada)

I co to ma znaczyc "moze ai wrogow nie jest najlepsze" ? JEST IDIOTYCZNE a to i tak za malo powiedziane. Wpadasz jako zolnierz w patrol a oni tylko sie dziwia i ida sobie dalej, wpadasz w tlum przechodniow, ida sobie dalej jak gdyby nigdy nic...

o przechodniach nie wspominajac ... (bo to tylko przedsmak byl hehe :D)

infamous to jest inna liga jesli juz koniecznie porownywac te gry. (i chyba jeszcze zadna recenzja prototype nie byla wyzej oceniona od tej z infamous) - chociaz jak mowil AWFI, to sa inne gry, w infamous jest trudno nawet ze zwyklymi przeciwnikami (szczegolnie na hardzie) a w proto siejemy zamet nie baczac na pasek zdrowia (pasek zdrowia? wtf :D) - inny klimat tez zupelnie jest, choc w grach wystepuja podobne motywy (np szerzenie zarazy, tu i tu poprzez zbiornik wody badz superbohaterowia) to i tak sa to 2 rozne typy sandboxu - ja stawiam duza wage na fabule i grafike (gdzie i w proto i w inf fabula jest ciekawa, pozostaje kwestia grafiki) na pierwszy ogien wybieram inf :)

odnosnie grafiki, jest srednio, god of war 2 mi sie kojarzy jak patrze na prototype, jedyna gafa, to tekturowe budynki, zwykly szescian przyklejony bez wkleslosci.

Gre i tak przetestuje - na razie powstrzymuje sie od torrentow i x'a, bo jedyne co mnie mocno ciagnie, to pucharki ktore ponoc sa latwe :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obejrzałem na filmikach (w dość marnej jakości) to gra prezentuje się jak średni niewypał.

Sześcienne budynki bez wypukłości, sztuczna głupota i główny bohater, który ma tak parszywą mordę, że w żadnym razie nie da się go polubić.

Ale według mnie pasek życia to wspaniała rzecz. W końcu powrócili do tego klasycznego elementu, a nie stosują (chyba) kompletnie nierealistycznej i czasami tępej automatycznej regeneracji kiedy posiedzimy trochę w spokoju. Oczywiście AR jest dobra jeżeli jest wytłumaczona fabularnie (Resistance, inFamous).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, to jest tylko czesc recenzji widac wyskubales te lepsze, bo np na IGN (jeden z najwiekszych portali o grach na SWIECIE - w dodatku najbardziej zaufany) dali grze 7/10 i w dodatku, przeklamane masz te oceny, gamepro nie dalo grze 90, zanim palniesz glupote, radze sie upewnic czy jest ona poprawna :) - ogolnie recenzje sa dziwne odnosnie tej gry, jedni daja grze status sredniaka, a drudzy dobrze oceniaja... (nie mowiac juz o tragicznych animacjach w tej grze, np chocby to wchlanianie ... zenada)

I co to ma znaczyc "moze ai wrogow nie jest najlepsze" ? JEST IDIOTYCZNE a to i tak za malo powiedziane. Wpadasz jako zolnierz w patrol a oni tylko sie dziwia i ida sobie dalej, wpadasz w tlum przechodniow, ida sobie dalej jak gdyby nigdy nic...

o przechodniach nie wspominajac ... (bo to tylko przedsmak byl hehe :D)

infamous to jest inna liga jesli juz koniecznie porownywac te gry. (i chyba jeszcze zadna recenzja prototype nie byla wyzej oceniona od tej z infamous) - chociaz jak mowil AWFI, to sa inne gry, w infamous jest trudno nawet ze zwyklymi przeciwnikami (szczegolnie na hardzie) a w proto siejemy zamet nie baczac na pasek zdrowia (pasek zdrowia? wtf :D) - inny klimat tez zupelnie jest, choc w grach wystepuja podobne motywy (np szerzenie zarazy, tu i tu poprzez zbiornik wody badz superbohaterowia) to i tak sa to 2 rozne typy sandboxu - ja stawiam duza wage na fabule i grafike (gdzie i w proto i w inf fabula jest ciekawa, pozostaje kwestia grafiki) na pierwszy ogien wybieram inf :)

odnosnie grafiki, jest srednio, god of war 2 mi sie kojarzy jak patrze na prototype, jedyna gafa, to tekturowe budynki, zwykly szescian przyklejony bez wkleslosci.

Gre i tak przetestuje - na razie powstrzymuje sie od torrentow i x'a, bo jedyne co mnie mocno ciagnie, to pucharki ktore ponoc sa latwe :)

nie jest dokladnie tak jak piszesz. mi sie udalo pare razy w Prototype zejsc z tamtejszego swiata jak wparowalem w jakas sytuacje bez przemyslenia na normalu a wcale taki tepy nie jestem. natomiast w inFamous na Hardzie cala gierke przeszedlem ginac zaledwie pare razy ale pamietajac o tym ze nie jestem az taki "paker" cytujac Zeke'a.

jezeli do tej pory sam nie grales w Prototype a oceniasz gre na podstawie filmikow specjalnie zrobionych po to zeby pokazac bledy gry to faktycznie nie da sie tam zobaczyc nic dobrego ale jak sam pograsz zobaczysz ze jest naprawde fajnie :) do tego Web of Intrigue jest fajnym patentem na opowiedzenie historii :) jak tylko skoncze inFamous jako zly mykam grac w Prototype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te oceny mało obiektywne mi się wydają ;P Ocena 98% to GRUBA przesada, w tej grze nie ma nic na wybitnym poziomie, jak dla mnie jest tylko fajna i do tego z licznymi niedociągnięciami za co raczej ocena nie powinna wychodzic za 80%.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera także ostrze sobie zęby na tą gierke, z rana jadę po nią, mam nadzieje że się nie zawiode, a co do ocen jak nie przetestuj to sam nie wystawie oceny.

Edytowane przez Ps3_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak będzie dobra cena w MM to skusze się na Prototype. Napiszcie tylko w jednym zdaniu czy warto na podstawie ocen i filmów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro jak będzie dobra cena w MM to skusze się na Prototype. Napiszcie tylko w jednym zdaniu czy warto na podstawie ocen i filmów :)

Mimo okropnego desingu miasta, strasznego AI, przecietnej grafiki, mysle ze warto, mozna poczuc sie na prawde KOZAKIEM na Manhatanie :)...

jutro z rana jak wstane (12.00 xD) jade do MM/Saturna w Katowicach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jako posiadacz gierki mowie: warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intro do gry to jest. ta muza psuje efekt. zobacz sobie w oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, w Saturnie i Empiku nie ma, kiedy bedzie? a no jaja, pusta deska w empiku powiedziala mi ze bedzie dopiero 3 lipca PRZEDSPRZEDAZ O.O a w Saturnie przyspany typ oznajmil mi ze bedzie za tydzien, super, +1 dla polski.

Nie radze jechac do 19 czerwca do Silesi City Center (Katowice) gdyz wczesniej gry nie ujrzycie.

Nie wiem za to jak ma sie sprawa w MM w czeladzi, ktos moze byl i wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

O kurde a miałem zaraz jechać do saturna po gre a tu widze że dupa.Mam nadzieje że w MM koło 3 stawów będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up

O kurde a miałem zaraz jechać do saturna po gre a tu widze że dupa.Mam nadzieje że w MM koło 3 stawów będzie.

Przypomnialem sobie ze 2 osoby stad mialy jechac to napisalem na wszelki wypadek, zawiodlem sie, polska 100 lat za ...

Ja sprobuje jeszcze w MM czeladz ew. 3 stawy - jakby co to napisz, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czeladzi nie pojade ale na 3 stawy to może. Na Gry-online.pl jest podana 19 data premiery w Polsce.

Zdaj pozniej relacji z 3 stawow, jesli nie, jade jutro na gielde w Katowicach, na pewno gra powinna juz tam byc. Inni juz graja bo maja z mniejszych sklepow... wiec ta "premiera" przeklamana troche :)

@down

Ja mykam do MM w M1 Czeladz

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie giełda w katosach że też wcześniej na to nie wpadłem ja niestety bede mógł tam dopiero w niedziele pojechać ale nic trudno.A postaram sie do 3 stawów podskoczyć zaraz.

Edytowane przez Ps3_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie latwiej wam bylo przez neta zamowic? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie latwiej wam bylo przez neta zamowic? ;/

Na pre-ordery allegro itp. jestem za malo cierpliwy - paczki ida sobie jak chca, a teraz swieto jeszcze bylo co by tylko dodalo oliwy do ognia, wole pojsc, kupic i widziec za co place :)

A jesli juz na sile z internetu, to tylko torrent + dvd i gramy na drugim xboxie :P

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pre-ordery allegro itp. jestem za malo cierpliwy - paczki ida sobie jak chca, a teraz swieto jeszcze bylo co by tylko dodalo oliwy do ognia, wole pojsc, kupic i widziec za co place :)

A jesli juz na sile z internetu, to tylko torrent + dvd i gramy na drugim xboxie :P

eh, piracisz znaczy sie ;/ nie lubie piratow...

ale pomijajac ten fakt - ultima.pl. mieli juz we wtorek gre. wyslali tak ze na srode mialem kurierem. jeszcze sie nigdy nie zawiodlem na sklepie poza faktem ze ich BOK posysa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eh, piracisz znaczy sie ;/ nie lubie piratow...

Pirace, ale tytuly ktorych nie jestem pewny, jesli sie zaskocze, kupuje oryginal na PS3(trophies) lub jesli to exclusive (np girsy 2) to juz na X'a nieprzerobionego.

Zdrowe podejscie do sprawy, nie sadzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eh, piracisz znaczy sie ;/ nie lubie piratow...

ale pomijajac ten fakt - ultima.pl. mieli juz we wtorek gre. wyslali tak ze na srode mialem kurierem. jeszcze sie nigdy nie zawiodlem na sklepie poza faktem ze ich BOK posysa.

Ciekawe jestem czy na kompie masz legalną każde mp3 czy też windowsa... nie żebym nie miał wiary w ludzi ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×