Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

edit: kolejny epic fail, mianowicie przechodnie, co oni za przeproszeniem kur** odpier****** - ten caly glowny bohater kolo nich skacze fruwa niszczy, a ci normalnie ida, dopiero po chwili, kazdy piszczy i leb w ziemie jak strus, porazka jakas o.o... porownujac ich do infamous to w inf na wszystko reaguja skaczesz kolo nich to robia zdjecia zachwycaja sie (jesli masz dobra karme) dzwonia do znajomych sie chwalac o tym, nawet jak przebiegniesz kolo nich to szczaja z zachwytu.

Najlepszy przykład kiedy główny bohater w przebraniu babci skacze z wieżowca na środek skrzyżowania, robi dziurę w ziemi i idzie se dalej :biggrin: A potem biegnie jak rakieta, a ludzi to nie rusza.

Albo żołnierze - wskakuje gostek do bazy, "zjada" im kumpla, biegnie do parku, potem wraca, a oni w ogóle jego nie rozpoznają :confused:

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy przykład kiedy główny bohater w przebraniu babci skacze z wieżowca na środek skrzyżowania, robi dziurę w ziemi i idzie se dalej :biggrin: A potem biegnie jak rakieta, a ludzi to nie rusza.

Albo żołnierze - wskakuje gostek do bazy, "zjada" im kumpla, biegnie do parku, potem wraca, a oni w ogóle jego nie rozpoznają :confused:

gra ma być rozrywką

nie ważne kto komu i za co

nie masz kasy nie kupisz gry ale po co negować ?

widzę że większość komentuję a nigdy nie grali w grę

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra ma być rozrywką

nie ważne kto komu i za co

nie masz kasy nie kupisz gry ale po co negować ?

widzę że większość komentuję a nigdy nie grali w grę

Dobrze ze ty masz kase, na internet, bo z torrentow jedziesz rowno, jak sam mowiles.

Ja kase mam, ale wole kupic cos innego niz taki crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra ma być rozrywką

nie ważne kto komu i za co

nie masz kasy nie kupisz gry ale po co negować ?

widzę że większość komentuję a nigdy nie grali w grę

Czy ja coś w moim poście zanegowałem? Wyraziłem tylko moje zniesmaczenie głupotą sztucznej inteligencji, gdy żołnierze w bazie nie pamiętają że jeden z ichnich kolegów został zabity przez niebezpiecznego psychopatę z super zdolnościami i jest on w stanie podszyć się pod tego kolegę i trzy minuty po zabójstwie tegoż żołnierza spokojnie sobie wchodzi do bazy.

Poza tym - mam prawo wyrażać opinie o grze na podstawie filmików z gameplayem - w tym także opinie negatywne. Na podstawie tego co zobaczyłem mogę spokojnie stwierdzić że gra nie jest ładna, zamiast SI mamy sztuczną głupotę, a Nowy York zamiast tętnić życiem (tak go hypowali twórcy) jest po prostu kalką Vice City z podrasowaną grafiką i większą ilością przechodniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodnie zachowują się trochę jak z Noby Noby Boya. Myślę, że to najtrafniejsze porównanie :)

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem tez napalony na ta gierke przed premiera, ale z tego co kilku znajomych mi mowilo i co czytalem na forach co ludzie juz pograli i potestowali to widze ze gra sie nie umywa do infamous. miasto nudne i monotonne w porownaniu oczywiscie do infamous, grafika takze bez szalu, poziom ps2, no i wlasnie ta obojetnosc przechodniow, tak jakby to bylo normalne co sie dzieje wokol nich. tak jak mowilem to sa opinie wielu ludzi, ja prawdopodobnie sam sprawdze bo jestem ciekaw jak to wyszlo, mam nadzieje ze az tak zle nie jest, bo kolejnego zawodu (po terminator salvation) nie zniose juz. a teraz czas pograc w red faction bo gierka zaskakujaco dostaje wysokie oceny wszedzie oscyluja miedzy 8,5 a 9,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na innym forum na ktorym jestem zarejestrowany zaczeli wypowiadac sie xbox'owcy grajacy na pirackich kopiach Prototype - twierdza ze to gra 5/10 albo cos w tym stylu, i ze nasz inFamous to zupelnie inna liga :)

Ahaha ciekawe jak xbox'owcy mogli mówić że ''nasz'' inFamous jest lepszy od Prototype :teehee: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm moze Ci co maja xklocka maja tez ps3? niee to raczej nie mozliwe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahaha ciekawe jak xbox'owcy mogli mówić że ''nasz'' inFamous jest lepszy od Prototype :teehee: .

pograli u znajomego badz maja PS3 jako ta druga konsole w domu? think dammit!

swoja droga, refleks szachisty z ta odpowiedzia :D

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz czas pograc w red faction bo gierka zaskakujaco dostaje wysokie oceny wszedzie oscyluja miedzy 8,5 a 9,5.

A ja się z RF skutecznie wyleczyłem. Gra podobno śmierdzi monotonią na kilometr a fabuła funkcjonuje w zupełnie innej rzeczywistości i wyfrunęła z BD i DVD jak tylko miała okazję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie gierka jest spoko tylko ma za słabą grafike. Gdyby była taka jak w inFamous to rozumiem.

PS: Gierka zbiera niezłe wstępne oceny:

PSX Extreme 8+

PSU 9

Metacritic 9

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po swój egzemplarz jade w środe i mam nadzieje że się nie zawiode.Ma ktoś tu i coś więcej może powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu przesuneli premiere w neo + pisze 5 a na tym forum x'a pisze że w EU 12 chyba jednak wezmę inFamous...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiat Gier w Warszawie juz ma gre wiec z tym przesunieciem premiery to jakas sciema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://xboxonline.valhalla.pl/index.php?sh...0&start=220

niektorzy z torrentow juz maja i pisza opinie, ponoc wyszlo o wiele gorzej niz infamous, polecam poczytac.

Dobre źródło, mnie rozwalił następujący tekst:

" Radze uwazac po odpaleniu tej plytki i aktualizacji konsoli do softu wymaganego przez plytke odrazu dostalem roda dodam ze wczesniej konsola byla w 100% sprawna" :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre źródło, mnie rozwalił następujący tekst:

" Radze uwazac po odpaleniu tej plytki i aktualizacji konsoli do softu wymaganego przez plytke odrazu dostalem roda dodam ze wczesniej konsola byla w 100% sprawna" :rofl:

To nie przez gre. Xbox poprostu tak działa, może paść w każdej chwili, bez powodu. Przez odpalenie gry, aktualizacje, włączenie konsoli, może być nowy, zadbany to nie ma znaczenia, czerwona lampka i ch** :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu przesuneli premiere w neo + pisze 5 a na tym forum x'a pisze że w EU 12 chyba jednak wezmę inFamous...

Kupuj inFamous - sprawdzona gra, chwalona przez wszystkich (w przeciwieństwie do Prototype). Dla mnie wybór jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Podjołem decyzje dam jednak szanse prototype zobaczymy co z tego wyszło a inFamous załatwie sobie od kumpla ;] A powie mi ktoś w końcu kiedy jest premiera na oficjalnej stronce pisze że już dostępne gdzie indziej że dopiero 12 czerwca a w neo i psxie pisalie że 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@up

Podjołem decyzje dam jednak szanse prototype zobaczymy co z tego wyszło a inFamous załatwie sobie od kumpla ;] A powie mi ktoś w końcu kiedy jest premiera na oficjalnej stronce pisze że już dostępne gdzie indziej że dopiero 12 czerwca a w neo i psxie pisalie że 5

w Ultimie juz maja. jutro u nich premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swiat Gier w Warszawie juz ma gre wiec z tym przesunieciem premiery to jakas sciema.

\

Na pewno ma? Widziałeś fizycznie? Jeżeli tak to spoko

Ja zamówiłem u nich RE5 LE i też pisali że mają a czekam ponad 3 tygodnie. więc uważajcie na ten sklep

Sorry za OFf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem gameplay, i tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze ta gra przy inFamous, wyglada, smiesznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×