Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli dema nie bedzie to wiekszosc osob nawet nie ruszy tej gry... ja osobiscie czekam na demo...

chyba dema nie bedzie. ale zawsze zostaja wideo recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieki demie Infamous kupiłem tę grę, a wczesniej nawet nie bylem zaciekawiony.Co do Prototyp wydaje mi sie, że to bedzie cienka gra, przynajmije mnie się nie podoba oglądając trailery i gameplay :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzieki demie Infamous kupiłem tę grę, a wczesniej nawet nie bylem zaciekawiony.Co do Prototyp wydaje mi sie, że to bedzie cienka gra, przynajmije mnie się nie podoba oglądając trailery i gameplay :rolleyes:

Ja o InFamous myślałem jako crapie dopóki nie dopaliłem demka i nie zobaczyłem ocen z neta... Na tych wszystkich trailerach Prototypka gra zapowiada się na bezmózgą siekę. I o ile X-mena chciałem kupić po viedo reviewach o tyle kiedy odpaliłem demko mój entuzjazm zmalał o 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak uwazam. infamous troszke stanieje i biore do popykania ale prototype jakas taka niewtenczas gra ;) to wole wziasc terminatora i we 2 pograc

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie bedzie dema:

http://zoknowsgaming.com/2009/05/31/noprototypedemo/

Czyzby gra byla taka slaba? Przeciez malo kto kupi gre w ciemno, pogielo ich?

Pewnie ta gra jest taka, że wolą aby pare osób kupiło w ciemno, bo po demie już nikt nie kupi.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy, nie jest AZ tak zle. wiadomo ze to sandbox wiec graficznie nie ma co sie spodziewac rewelki. na pewno kupia ja wszyscy Xbox'owcy wiec tu juz maja spora klientele. jezeli chodzi o graczy na PS3 to mamy wybor - ja biore i jedno i drugie czyli i Prototype i inFamous. to tak jak z wyborem konsoli - nalepiej miec obie bo jedna ma to czego drugiej brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajmy, nie jest AZ tak zle. wiadomo ze to sandbox wiec graficznie nie ma co sie spodziewac rewelki. na pewno kupia ja wszyscy Xbox'owcy wiec tu juz maja spora klientele. jezeli chodzi o graczy na PS3 to mamy wybor - ja biore i jedno i drugie czyli i Prototype i inFamous. to tak jak z wyborem konsoli - nalepiej miec obie bo jedna ma to czego drugiej brak :)

Xbox'owcy w większości nie kupują gier :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox'owcy w większości nie kupują gier :tongue:

Niestety się mylisz. Nawet nie dawno był news na forum. Microsoft sprzedzał w ostatnim roku fiskalnym prawie 10 baniek gier więcej niż Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobacze dobre recki na ign lub gt i poczytam opinie ludzie to moze kupie na ps3 :]

moglbym zalatwic sobie na xklocka, ale... poszedl sie walic po raz kolejny :P RRoD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox'owcy w większości nie kupują gier :tongue:

No pewnie bo od czego jest internet :P ? A Xboxowcy na pewno kupią bo i tak nam zazdroszczą InFamous. Zresztą modlitwy dzieci M$ żeby Prototypek okazał się lepszy od naszego exclusiva nie mogą pójść na darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na psu.com jakiś gość już zdobył grę, narazie nie napisał żadnej recenzji ( jakis dzieciak ), za to napisal, że bardzo szybko zdobywa sie umiejetnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś jest premiera gry (PAL) ale chyba dopiero od 12 czerwca będzie ją można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innym forum na ktorym jestem zarejestrowany zaczeli wypowiadac sie xbox'owcy grajacy na pirackich kopiach Prototype - twierdza ze to gra 5/10 albo cos w tym stylu, i ze nasz inFamous to zupelnie inna liga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

tia, potwierdzam. zaskoczylem sie, czyli to na prawde musi byc niezly crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Metacritic jest tylko jedna ocena dla Prototype i o dziwo jest zaskakująco wysoka - 9/10

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Metacritic jest tylko jedna ocena dla Prototype i o dziwo jest zaskakująco wysoka - 9/10

Jak dla mnie ta gra zasługuje na 8+ i jest o niebo lepsza od inFamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta gra zasługuje na 8+ i jest o niebo lepsza od inFamous.

Jak mniemam grałeś i w inFamous i w Prototype?? To dziwne, bo dla mnie inFamous zasługuje na 9/10.

Chyba, że oceniasz inFamous po demie, które nie prezentuje poziomu gry.

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale zasugerowałeś, że gra nie zasługuje nawet na 8/10 co jest totalną bzdurą. Danie jej mniej niż 7/10 jest czystą herezją.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mniemam grałeś i w inFamous i w Prototype?? To dziwne, bo dla mnie inFamous zasługuje na 9/10.

Chyba, że oceniasz inFamous po demie, które nie prezentuje poziomu gry.

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale zasugerowałeś, że gra nie zasługuje nawet na 8/10 co jest totalną bzdurą. Danie jej mniej niż 7/10 jest czystą herezją.

Ale ja jej nie dałem 7. Pozatym jak gra będzie wam się podobała to kupicie jak nie to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja napisze po swojemu

od zawsze szanuje sony za konsole

ale kupilem xboxa i okradam MS :) w pelni swiadomie :) sorry bill :P

xbox jest dla mnie testerem gier

jak cos godnego uwagi kupuje na ps3

prototype jest genialne :) koniecznie kupie wersje na ps3

gra mega dynamiczna, cos ala film crank :P caly czas akcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po coś się przyznawał... Kupa nieprzyjemności może z tego wyniknąć ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prototype Gameplay 01 i Prototype Gameplay 02.

Graficznie gra nie prezentuje się pięknie. Ale na pewno będzie to pozycja idealna by się dobrze bawić bieganiem i robieniem rozwałki. Szczególnie w przebraniu babci :biggrin: - wbieganie na wieżowce jako stara babuszka będzie super :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I po coś się przyznawał... Kupa nieprzyjemności może z tego wyniknąć ; )

oj tam :)

sezon grzewczy za nami i lipa :P

tak mi pięknie xbox pokoik dogrzewał :)

Prototype Gameplay 01 i Prototype Gameplay 02.

Graficznie gra nie prezentuje się pięknie. Ale na pewno będzie to pozycja idealna by się dobrze bawić bieganiem i robieniem rozwałki. Szczególnie w przebraniu babci :biggrin: - wbieganie na wieżowce jako stara babuszka będzie super :biggrin:

grasz dla grafiki czy grywalności?

jak dla grafiki zapodaj jakies filmy w blue ray lub national geographic :)

generalnie w prototype tyle się dzieje że nie masz czasu na ocenianie grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obok fabuly grafika to podstawa udanej gry (vide MGS4 dla przykaldu) - wiec jesli grafika w tej grze prezentuje sie tak slabo jak widze po gameplayu, to spasuje, i ten liniowy system zniszczen, ciala/auta niszcza sie ciagle w ten sam sposob, gra na wiecej niz 6 nie zasluguje moim zdaniem. - sredniak i tyle. Infamous to calkowicie wyzszy poziom moim zdaniem, zarowno fabula, jak i oprawa audiowizualna jest genialna (efekty blyskawic itp.), wielkie miasto, lekki postapokaliptyczny klimat, robi wrazenie. A to?, budynki wszystkie praktycznie takie same, jak dla mnie zmarnowany DUZY potencjal.

edit: kolejny epic fail, mianowicie przechodnie, co oni za przeproszeniem kur** odpier****** - ten caly glowny bohater kolo nich skacze fruwa niszczy, a ci normalnie ida, dopiero po chwili, kazdy piszczy i leb w ziemie jak strus, porazka jakas o.o... porownujac ich do infamous to w inf na wszystko reaguja skaczesz kolo nich to robia zdjecia zachwycaja sie (jesli masz dobra karme) dzwonia do znajomych sie chwalac o tym, nawet jak przebiegniesz kolo nich to szczaja z zachwytu.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×