Skocz do zawartości
Żywy

Need For Speed: The Run

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę u kumpla na X-sie spodobało mi się i kupiłem sobie na PS3 w media za 124 zeta ,pierwsze co mnie zaskoczyło po odpaleniu gry to grafika, na PS3 jest TRAGEDIA w porównaniu do X-a dzwiek super no i sterowanie też pozostawia wiele do życzenia,po odpaleniu gry była do ściągniecia łatka wie ktoś co ona daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blagam powiedzcie ze nie tylko ja sie mecze z tym przedostatnim wyzwaniu 10 odcinka, w debilnym polskim tlumaczeniu jedz twardo 4.0..... To jakas masakra jest, jak juz mam dobry czas to nagle atak trafficow albo przeciwnik dostaje skrzydel i robi platynowy czas :/

2 fajki, chlodzenie lba na balkonie i jest.. 1,5 sekundy zapasu :/ jak ktos bedzie je robil to zycze cierpliwosci :D

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jaki irytujacy byl dla mnie Twoj czas jak widzialem 0.2 przewagi a po chwili 2sek straty i wiedzialem ze zlota juz nie bedzie heheh

jeszcze jedno durnowate trofeum, zloto z maszyny losujacej. Istny absurd, jak nie ma go to wygrywam.. A jak mi sie juz trafilo to bylem 3 po pechowych akcjach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na łatwym miałem mały problem z przejechaniem metra unsure.gif

możliwe że nie będzie czytać kierownicy, przecież to jest dobre arcade

moim zdaniem kierownica psuje frajde z grania w gry arcade

kierownicy używam tylko do GT5 i czasem do DiRT 3

dzieki :biggrin: udało się:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś kupił nowe DLC? Warto?

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest warte calosci kwoty, o ile nie wysle gry jutro bo juz jest notabene sprzedana, to moze na weekend sie skusze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno krótkie pytanko, a mianowicie, czy da się zdobyć trofeum, ze przejście gry, na najwyższym poziomie trudności, w prostszy sposób, niż przechodząc cały The Run, to wspomnianym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Przy okazji, The Run co chwile zaskakuje mnie swoim niedopracowaniem, tym razem w kwestii samego Autologu. Przeszedłem, tytułowy tryb, po raz drugi, z ciekawości chciałem sprawdzić, jak mój czas prezentuje się na tle znajomych, ale wybierając Ranking The Run, pojawia się pusta plansza z informacją brak czasów czy coś w tym stylu. Być może to problem tymczasowy, ale jednak takich czy innych doświadczyłem w grze więcej (jak na przykład co jakiś czas brak znajomych w grze, czy ich czasów - wiem, że patch naprawił ten problem, ale w moim przypadku on wciąż co jakiś czas się objawia). Nie mniej, The Run, nie jest grą wcale taką złą, jak zakładałem, po wcześniejszym ograniu dema oraz po przeczytaniu wielu recenzji dostępnych w sieci. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 nfs'y nfs the run nfs hp i nfs undercover chcecie zagrac ze mną piszcie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcio ja się piszę na trofea multi ale tak za kilka dni. Mam grę pożyczoną, to będę chciał zaliczyc to w wersji "darmowej" ale to dopiero jak ogarnę wyzwania wszystkie. Orientuje się ktoś ile trwa darmowa wersja bez online passa? Czy w ogóle będę w stanie wbic platynkę bez tego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile trwa darmowa wersja bez online passa? Czy w ogóle będę w stanie wbic platynkę bez tego?

Na to pytanie to ja Ci nie odpowiem :) nie mam zielonego pojecia ale pewnie nie da rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, dzięki za info. W 2 dni spokojnie powinienem się wyrobic. Mogę wysłac Ci zaproszenie na PS? Przydadzą mi się czasy kogoś kto ma już platynę, to pomaga w wyzwaniach. Swoją drogą szkoda, że własny rekord się nie zapisuje no chyba, że ja coś robie źle:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zostało tylko to Debilne Jedz Twardo 4.0 do wbicia si e do platyny ale nie dam rady tego zrobic .Czas który trzeba uzyskac do złota jest w/g mnie zrobiony z księżyca..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanko:

1.Na Ps3 mam 2 konta: ,,a,,-moje na którym wykorzystam online pass, i ,,b,,-mojego brata. I czy jeżeli wykorzystam ten online pass na koncie ,,a,, to czy w multi będę mógł grać tylko na koncie ,,a,, czy i również na ,,b,,??

Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mogl na kazdym koncie na konsoli pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrzozaLuk jesteś pewny na 100%? Mi się wydaje, że online pass działa na 1 konto tylko nie na konsole. Już wiem, że platyny nie wbiję, po ograniu całego singla okazało się, że na trialu dwudniowym nie da się zamieścic zdjęcia:/ Ale syf

edit1

Jakoś nie mogę ogarnąc tego multi, ciągle mnie wywala:/ Brakuje mi zadań wieloosobowych, a trial kończy mi się dzisiaj. Gdyby ktoś był tak dobry i ogarnął ze mną je dzisiaj będę bardzo wdzięczny. Z randomami jakoś nie mogę się dogadac, kilku przyjęło zaproszenie do PSN ale pózniej jakoś nie odpowiadali na zaproszenia do teamu.

PSN wujek1984

Edytowane przez wujek1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, online pass dziala na cala konsole.. Ja mialem swoj op na osobnym koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra obsługuje kierownicę? Ktoś pisał że G25 nie widzi, a jak inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×