Skocz do zawartości
Żywy

Need For Speed: The Run

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy też macie dziwne wrażenie jakbyście oglądali Hot Pursuita z innym HUD'em? Trasy szerokie, rozjazdy gdzie jedziemy po bezdrożu, itd.

Do tego samochód sprawia wrażenie jakby się czołgiem jechało.

Ja tam nie liczę, że Run wprowadzi jakiekolwiek zmiany, bo cut-scenki z QTE to za mało, żeby mówić o jakichkolwiek zmianach.

Ale z dwojga złego to wolę już jak kopiują HP niż takiego nieudanego Undercovera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z filmiku wynika ze znowu nie bedziemy mogli sie pobawic autami i tuningowac. wielka szkoda ciekawe ile kaza nam czekac na kolejna czesc nfsu albo nfs mw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tą grę robią ludzie którzy nigdy jeszcze nie wydali dobrych wyścigów, nie oczekujcie zbyt wiele. Do NFS HP startu nie będzie miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze ta gra nie wyglada mi na wizualnie bardzo dobrze wygladajaca wole gre tak jak bylo w HP bardziej auta dopracowane niz otoczenie. Ale w sumie kazda gra ktora pozniej wychodzi z danej serii wyglada duzo lepiej wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tą grę robią ludzie którzy nigdy jeszcze nie wydali dobrych wyścigów, nie oczekujcie zbyt wiele. Do NFS HP startu nie będzie miało.

Undergrounda 1 i 2, Most Wanted - Stworzyło właśnie studio które nigdy nie zrobiło dobrych wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowcie co chcecie, ale mi sie wydaje ze bedzie to dobry kawalek kodu, nfs nie jest symulatorem wiec bedzie pewnie jak hot pursuit. Dla mnie bomba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik klimatyczny ograłem hot pursuit z bardzo dobrą opinią więc i tą część kupie bankowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to wszystko bardzo podoba. Szkoda tylko że model jazdy pewnie nie bd w żaden sposób przystosowany do kierownicy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również się b.podoba. Nie jestem jakimś wielkim fanem NFS'ów ,ale dla rozluźnienia fajnie sobie zagrac w jakąś serie. Gry napewno nie kupię w premiere ,poczekam aż stanieje do odpowiedniej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z konfy ea

moim zdaniem zle nie bedzie, widac ze jest bardziej wymagajaca w sterowaniu od hp, mozna wywinac baczka w drifcie, wypasc z zakretu i sie zabic.. Przestanmy chrzanic ze to studio nic nigdy dobrego nie zrobilo bo jest to mylne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł na grę naprawdę fajny i Ciekawy, ale jak na razie nie zamierzam kupować. dzisiejszego poranka zamówiłem FM 4 na X'a (wiem, że powinienem pisać na jakimś forum o X360). ale wracając do tematu, to poczekam na opinie graczy i na niższą cenę gry.

Edytowane przez Grima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zassałem demko. Niestety nie powaliło mnie na kolana... Mogli by wrócić motywem do underground`a

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem w demo i jeśli chodzi o grafikę to jest bardzo dobrze natomiast troszkę model jazdy mi nie pasuje czuć że te samochody są strasznie ciężkie bardzo przypomina HP a ja wolałbym ten z Underground albo Most Wanted niemniej jednak raczej grę kupię tylko jak będzie trochę tańsza może w okolicach grudnia :P teraz pewnie na 100 procent kupię Uncharted 3 a później zobaczę dokonam wyboru miedzy Batmanem AC, NFS TR, i Call of Duty MW3 bo dla mnie liczy się także multi a Battelfield 3 jakoś mi niestety nie pasuje po becie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba

Ach... te lawiny :thumbsup:

Stwierdzam, że każdy powinien zagrać w to demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to demo tak jak i beta BF3 odpala się w jakiejś dziwnej rozdzielczości - śmiem twierdzić, że to nawet HD nie jest bo gra wygląda jak z ps2, poszarpane krawędzie itd. mam nadzieję, że pełna wersja będzie normalna, bo gra zapowiada się nawet nieźle, fajny motyw z tym śniegiem i lawinami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NFS HP nie ma startu. OBRZYDLIWA grafika, spadki płynności gry, tragedia!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super demo,grafika też spoko nic nie zwalnia nie klatkuje tylko krawędzie poszarpane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem zauważyć, że trasa z lawiną to TOTALNY bezsens wyścigowy. Nie ma kompletnie znaczenia jak dobrze czy źle jedziemy (czy my odsadzimy przeciwnika czy on nas). Rozbijamy się i.......................CHECKPOINT i już jedziemy znowu łeb w łeb :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NFS HP nie ma startu. OBRZYDLIWA grafika, spadki płynności gry, tragedia!

1. Idź do okulisty, bo może grafika nie jest równa, ani wybitna to na pewno nie "obrzydliwa" (samochody i niektóre widoki z daleka są przepiękne, ale większość detali prezentuje się z bliska bardzo przeciętnie, np. drzewa). W praktyce co druga gra nie mogłaby przy tym NFS-ie stanąć.

2. Spadki płynności - owszem są i to wielka wada, ale są bardzo delikatne, ścięcia też są ale nigdy nie miałem tego w rozgrywce, więc mnie nie irytuje. To i tak nic w porównaniu do masy innych gier i warto zaznaczyć, że nawet exclusivom PS3 to się zdarza - Dead Nation potrafi ładnie zamulić.

Demo jest dla mnie średnie - z jednej strony efektowne, a z drugiej brakuje tej grze jakiejkolwiek głębi w rozgrywce.

To co z pewnością mogę pochwalić to niezwykle satysfakcjonująca praca kamery w widoku zza samochodu z bardzo silnym oddziaływaniem na gracza - pod tym względem gniecie takie Gran Turismo 5 na łopatki, gdzie ten element wykonany jest jak z lat 90-tych... jest nawet lepiej niż w Shifcie. Wiem, że to arcadeówka, której bliżej do lotu statków kosmicznych, ale to i tak nie usprawiedliwia konkurencyjnych ścigałek do robienia tego w przeraźliwie nudny i płaski sposób. Za ten aspekt należą się brawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×