Skocz do zawartości
Żywy

Need For Speed: The Run

Rekomendowane odpowiedzi

Mi brakuję troszkę do 30 lvla, tak więc dziś wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomoc zrobic cele zespolowe moj psn maxtomek,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić The Run tylko nie wiem czy brać zwykłą wersję czy limitowaną

jakie bonusy czy też inne pierdoły zawiera edycja limitowana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edycja limitowana - to dodatkowe samochody Lamborghini Aventador, Porsche 911 S, Chevrolet Camaro ZL1, i 5 specjalnych wyzwań. Bierz dopakowaną wersje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jednak wezmę zwykłą wersję ponieważ... ( i tu proszę się nie śmiać ) nie podoba mi się Lamborghini na okładce limitowanej o wiele bardziej podoba mi się mustang :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w Need For Speed: The Run jest możliwość grania w 2 osoby na jednej konsoli? biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w Need For Speed: The Run jest możliwość grania w 2 osoby na jednej konsoli? biggrin.gif

nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, mam problem z HS wczoraj kupiłem i go nie ogarniam aby powyzywać na te łajzy co spychają mnie na różne obiekty po drodze gdy nie mogą wygrać, może mi ktoś opisać jak to się robi - rozmawia ?? Mam połączony z PS3 i NAT2 posiadam. POzdro

Edytowane przez kszyszekn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z włączeniem języka polskiego w the run, zawsze w nfs na początku wybierało się język tu mi odrazu odpala ang, ktoś pomoże? gra kupiona w MediaMarkt, na opakowaniu pisze że polska wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio ponieważ już koło 100-110 da się kupić z tego co się rozglądam po allegro czasem, mowa o folii lub takiej z działającym passem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna The Run ;p

Ile czasu Ci zajelo? Jak nalicza ten exp do 30 poziomu, tak jak w hp online i sp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu Ci zajelo? Jak nalicza ten exp do 30 poziomu, tak jak w hp online i sp ?

Ja expiłem na wyzwanie Underground i ten pierwszy wyścig , można dostać tam max 6000 xp za 1 wyścig , bo tam najważniejsze to wyścignąć wszystkich to pierwszego skrętu , wtedy sie nabije dużo , trasa można skończyć w 1:30 min . Wystarczyło mi 18 takich wyścigów od 29 do 30 . Jeśli ktoś ma problem z srebnym ukończ kariere na poziomie ekstremalnym to niech wezmie nowa kariere potem ekstremalny , jeden wyścig , zmieni w ustawieniach na łatwy i ostatni wyścig zmieni na ekstremalny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście już zamówiłem i jestem bardzo ciekaw czy ta gra przypadnie mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o limitkę.

w takiej cenie bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia długości gry? Warto się porywać na to, czy lepiej poczekać aż ktoś będzie używaną platynę sprzedawał? Demo mi się nawet podobało, ale po przeczytaniu recenzji mam mieszane uczucia.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia długości gry? Warto się porywać na to, czy lepiej poczekać aż ktoś będzie używaną platynę sprzedawał? Demo mi się nawet podobało, ale po przeczytaniu recenzji mam mieszane uczucia.

więc tak

używanej nie kupuj bo jest online pass

tryb the run trwa nieco ponad 2 godziny

jest bardzo dużo wyzwań i multum samochodów do odblokowania

no i multiplayer świetny dlatego bez online pass bym nie kupował

sam singiel ( the run i wyzwania ) zajmie Ci ponad 5 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umiem przejechać tego zakichanego metra zawsze mnie rozwala pociąg a jechałem juz róznymi samochodami.poziom extremalny::( pozatym nie pograłem sobie na mojej g25 gra nie widzi mojej kiery szkoda.pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umiem przejechać tego zakichanego metra zawsze mnie rozwala pociąg a jechałem juz róznymi samochodami.poziom extremalny::( pozatym nie pograłem sobie na mojej g25 gra nie widzi mojej kiery szkoda.pozdro all

ja na łatwym miałem mały problem z przejechaniem metra unsure.gif

możliwe że nie będzie czytać kierownicy, przecież to jest dobre arcade

moim zdaniem kierownica psuje frajde z grania w gry arcade

kierownicy używam tylko do GT5 i czasem do DiRT 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umiem przejechać tego zakichanego metra zawsze mnie rozwala pociąg a jechałem juz róznymi samochodami.poziom extremalny::( pozatym nie pograłem sobie na mojej g25 gra nie widzi mojej kiery szkoda.pozdro all

Gdy bedziesz wpadał w ten pierwszy zakręt co cie juz pociąg goni to puść R2 na 0,5 sek i daj nitro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy bedziesz wpadał w ten pierwszy zakręt co cie juz pociąg goni to puść R2 na 0,5 sek i daj nitro

thx za info jutro pokombinuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×