Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dopiero jutro niestety.

Edytowane przez Kris1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fredek już jest ale ciuszków za free brak jeszcze teehee.gif

ciuszki już są pobierają się razem z patchem nowym do gry grałem już Freedem, Cyber Sub-Zero z mk3 i classic sub-zero z mk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Fredy nie jest za darmo ale warto wydać 14 zł biggrin.gif

Mam pytanie dotyczące Mortal Kombat jak zrobić Fatality żeby np. Wrzucić do kwasu lub do lawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Fredek będzie ostatnią postacią dlc tak jak mówili czy twórcy pokuszą się jeszcze o parę innych postaci :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Fredek będzie ostatnią postacią dlc tak jak mówili czy twórcy pokuszą się jeszcze o parę innych postaci :sleep:

Całkiem prawdopodobne że po wakacjach coś zapowiedzą ;)

Gra sprzedała się w nakładzie ponad 3mln egzemplarzy, więc wątpliwe żeby skończyło się pompowanie kasy po Fredzie.

Tej grze do ideału brakuje +/- 10 postaci, parę nowych aren + Stage Fatality & ewentualnie po nowym Fatality dla każdej postaci.

Lecz całkiem możliwe że to wszystko znajdzie się dopiero w nowej odsłonie.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawdopodobne że po wakacjach coś zapowiedzą ;)

Gra sprzedała się w nakładzie ponad 3mln egzemplarzy, więc wątpliwe żeby skończyło się pompowanie kasy po Fredzie.

Tej grze do ideału brakuje +/- 10 postaci, parę nowych aren + Stage Fatality & ewentualnie po nowym Fatality dla każdej postaci.

Lecz całkiem możliwe że to wszystko znajdzie się dopiero w nowej odsłonie.

By było fajnie gdyby dali tak jeszcze z dwie nowe postacie (jak by dali z 10 to by bylo super ale to malo prawdopodobne) Nic trzeba czekać i mieć nadzieje że twórcy jeszcze kilka postaci dadzą:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej grze do idealy brakuje najwazniejszej rzeczy - działającego jak należy online....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej grze do idealy brakuje najwazniejszej rzeczy - działającego jak należy online....

Zgadzam się. U mnie online jest zwykle niegrywalne, a mam łącze UPC 25 Mb/s. Każda inna gra, czy to na pc-ie czy konsoli działa perfekcyjnie w trybie online. Poza właśnie Mortalem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej grze do idealy brakuje najwazniejszej rzeczy - działającego jak należy online....

Dokładnie, co mi po super grze w którą mogę grać tylko z kumplem na dwa pady. ON LINE jest Ż E N U J Ą C E !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, co mi po super grze w którą mogę grać tylko z kumplem na dwa pady. ON LINE jest Ż E N U J Ą C E !!!

No to powiem Ci, że slabo masz... u mnie schodzi się 3-4 kumpli i nawalamy na cztery pady. Jest moc. W multi rozegrałem jeden mecz... ale rozumiem rozgoryczenie wszystkich tych co na multi liczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ten płacz nad multi. Na początku faktycznie, można było na online narzekać, lecz teraz, przynajmniej ja, nie mam żadnych lagów, czy opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam kupić Mortala, ale wasze lamenty na temat multi mnie zniechęcają. Czy rzeczywiście jest aż tak źle? I na czym te problemy polegają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedyny problem jaki występuje w multi to taki że czasami długo szuka przeciwnika (z 2 min.) A po za tym brak problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie bo już mnie jasny h#j strzela. robię sobie tutorial i siedzę w miejscu gdzie muszę zrobić Kung LAo Tag Chain Kombo ( trójkąt, kółko+L1) i potem Johnym tez podobnie i kurde za cholerę nie mogę nie wiem czy wciskam za szybko ta kombinacje czy za wolno ale mam wrażenie, że gra nie odczytuje momentów wciskania odpowiednich kombinacji na padzie to już kolejny tutorial, z którym się męczę. mam dwa pady i to samo na każdym więc to pewnie moja wina. Może nie mam wyczucia ale zaczyna mnie to ostro drażnić

dobra sorry za nie potrzebny post. za wolno to wciskałem wszystko, nie potrzebnie posta dałem ale to przez nerwy hehe :D

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam dziwny problem z Mortal Kombat. Kupiłem go przedwczoraj na necie i wczoraj wieczorem kurier przywiózł grę.

Po odfoliowaniu i otwarciu opakowania zauważyłem że nigdzie nie ma Kombat Pass'a...

W opakowaniu była tylko płyta z grą, instrukcja oraz 3 reklamy (reklama soundtracka z MK i dwie identyczne reklamy F3AR'a i jakieś jeszcze gry...).

Kontaktowałem się z Cenegą (wysłałem im mailem skan paragonu i zdjęcie opakowania wraz z całą zawartością która była w środku) i czekam na odpowiedź mailową...

Spotkaliście się wcześniej z podobnym przypadkiem ?

Czy nie będę musiał odsyłać gry z powrotem ?

Jakim sposobem odzyskam Kombat Pass ? Dostanę kod mailem czy listem kartkę z kodem ?

Mówiąc szczerze nie jest to mi do życia potrzebne bo już kupiłem go na PSS ale dla samej zasady chcę o ten kod "walczyć" ;)

pozdrawiam,

Eryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam dziwny problem z Mortal Kombat. Kupiłem go przedwczoraj na necie i wczoraj wieczorem kurier przywiózł grę.

Po odfoliowaniu i otwarciu opakowania zauważyłem że nigdzie nie ma Kombat Pass'a...

W opakowaniu była tylko płyta z grą, instrukcja oraz 3 reklamy (reklama soundtracka z MK i dwie identyczne reklamy F3AR'a i jakieś jeszcze gry...).

Kontaktowałem się z Cenegą (wysłałem im mailem skan paragonu i zdjęcie opakowania wraz z całą zawartością która była w środku) i czekam na odpowiedź mailową...

Spotkaliście się wcześniej z podobnym przypadkiem ?

Czy nie będę musiał odsyłać gry z powrotem ?

Jakim sposobem odzyskam Kombat Pass ? Dostanę kod mailem czy listem kartkę z kodem ?

Mówiąc szczerze nie jest to mi do życia potrzebne bo już kupiłem go na PSS ale dla samej zasady chcę o ten kod "walczyć" ;)

pozdrawiam,

Eryk

Ja miałem to samo. Cenega (mówiąc wprost) kazała mi spadać i czepiać się sprzedawcy, WB Games tak samo. Jedyne, co Ci pomoże to sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może stronę gdzie jest opisana historia store moda ? bo nic z tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem i nie rozumiem o co chodzi, chciałem sobie pograć z kolegą, no to oczywiście headset włączony, wbijamy do siebie, i ja go słyszę ale on mnie nie, i teraz pytanie o co chodzi, bo jak widze takie Bugi to mnie krew zalewa, no to mówie szukam opcji, niestety nie ma zakładki opcje. Wiecie o co chodzi ? proszę pomóżcie, a i trofek wygraj z rzędu 10 razy King of hill, to można to robić na Private ?

Już uporałem się z tym problem wystarczyło zmienić urządzenie na domyślne i potem znów na mój headset

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę... 251 wyzwanie, już tak zbagowany jest ten kao shan, nic nie mogę mu zrobić, jak będzie chiał walnie mi młota 3 razy z rzędu a ja nawet nie będę się mógł zblokować, robi co chce cały czas lata na tej, NIETYKALNOŚĆI, i co z tego ża ja walne go za 2% kiedy on odrazu wypłaci mi BUŁE za 15%, coś jest nie tak, 3 razy doszedł że zostało mu jakieś 5% hp, ale się zdenerwowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się.Multi mortala przestało być grywalne, i to nie ze wzgledu na lagi tylko na graczy.Jeszcze jakis czas temu tzn "lamy" były w mniejszości, ale to co dzieje się teraz przekracza wszelkie granice.Stoczyłem wczoraj oraz dziś z 15 pojedynków i prawie wszystkie były nie grywalne ze względu na spamujace postaci.Ludzie albo stoja w miejsu czekajac az sie ruszysz po czym robia atak, lub spamuja jeden trick do konca walki i sa to osby na tyle wyszkolone w swoim"fachu" , ze trudno cokolwiek zrobic.Opisałem tu tylko dwa warianty a jest ich dużo więcej. Nie stoczyłem ani jednej" normalnej walki" a szkoda bo kiedyś grało sie duzo lepiej.

Edytowane przez Kris1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę... 251 wyzwanie, już tak zbagowany jest ten kao shan, nic nie mogę mu zrobić, jak będzie chiał walnie mi młota 3 razy z rzędu a ja nawet nie będę się mógł zblokować, robi co chce cały czas lata na tej, NIETYKALNOŚĆI, i co z tego ża ja walne go za 2% kiedy on odrazu wypłaci mi BUŁE za 15%, coś jest nie tak, 3 razy doszedł że zostało mu jakieś 5% hp, ale się zdenerwowałem

Spokojnie :) Przejdziesz go, tylko wypracuj sposób ;) (ja preferuję przeskakiwanie :P) . Dojdziesz do 300 to stwierdzisz, że 251 było "like a walk in the park" przy finale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj nowego Mortala, idzie do mnie, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Przekonały mnie gameplaye na YT. Martwi mnie to co piszecie na temat multi :pinch: Jak widać rozwydrzone, amerykańskie dzieci nie potrafią grać i stąd takie kwiatki. Mam pytanie, czy w story mode można sobie włączyć napisy podczas przerywników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×