Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien pojawic sie jak zjedziesz na postac w lewym dolnym rogu. Wtedy rozwija sie pasek w lewo z dodatkowymi postaciami : Freddym, Kenshim,Rainem i Scarlet. Swoja droga swietne te dodatkowe postacie. No moze tylko Scarlet mi nie przypadla do gustu.

Nie mam freddiego ani innych nawet w tym pasku gdzie jest kratos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie amatora ktory nie mial jeszcze do czynienia z bijatykami na konsolach. Kupujac Mortala tylko i wylacznie dla singla nie bedzie wialo nuda ? To znaczy cieszy mnie multum rozgrywek ta cala krypta no i koncowa historia kazdej z postaci. Wlasciwie to chyba sobie sam odpowiedzialem na pytanie ale chcialbym poznac opinie ktoregos z was czy nie poczuliscie po kilku godzinach grania monotonii ? - Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle.. Jako wielki fan serii zakupiłem Mortala w dniu premiery, czyli w chwilach awarii PSN. Całą grą byłem tak podjarany, że łyknąłem ją w tydzień na maxa, pozostało tylko kilka trofeów. W sumie po tym tygodniu nie miałem zbytnio co robić, pozostał mi trening z bratem. Jednakże ten tydzień był naprawdę intensywny i była to gra po dobre 5-6 godzin dziennie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie kupiłem postacie Kenshi,Krueger,Rain i Skarlet pobrałem i zainstalowałem i nie mam ich w grze co robić? Jak pobierałem postacie to Kenshi,Rain i Skarlet mieli p0 70-80mb a Krueger tylko 100kb też tak mieśliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle.. Jako wielki fan serii zakupiłem Mortala w dniu premiery, czyli w chwilach awarii PSN. Całą grą byłem tak podjarany, że łyknąłem ją w tydzień na maxa, pozostało tylko kilka trofeów. W sumie po tym tygodniu nie miałem zbytnio co robić, pozostał mi trening z bratem. Jednakże ten tydzień był naprawdę intensywny i była to gra po dobre 5-6 godzin dziennie.

Dzieki brachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem ze ściagnięciem updatu do mortala gdyż,gdy klikam 'ok' żeby go ścianąć to konsola sie restartuje.Wie ktoś od czego to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Fryderyk jak się sprawuje??

Dobry Dobry. Dobre ciosy ma, teleporcik, rzucanie ostrzami i wybijanie ich od spodu, takze fajne komba mozna robic. No i ten jego rzut "Ciiiiiii" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dobry. Dobre ciosy ma, teleporcik, rzucanie ostrzami i wybijanie ich od spodu, takze fajne komba mozna robic. No i ten jego rzut "Ciiiiiii" ;)

Ostatnio się zastanawiałem, czy nie kupić sobie całej paczki z postaciami, ale wolałem odstawić pieniążki na koncie na MK: Arcade Kollection (szkoda tylko że tej gry nie ma na naszym PSS :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy ładuje się plansza przed walką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam pytanko,jakie postacie są waszym zdaniem najlepsze ? pod względem combo i tak zwanego "wymiatania na arenie" :) ? zastanawiam się kim zacząć grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam pytanko,jakie postacie są waszym zdaniem najlepsze ? pod względem combo i tak zwanego "wymiatania na arenie" :) ? zastanawiam się kim zacząć grać...

Ermac,Reptile i Baracka ja gram tymi postaciami i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam pytanko,jakie postacie są waszym zdaniem najlepsze ? pod względem combo i tak zwanego "wymiatania na arenie" :) ? zastanawiam się kim zacząć grać...

Głupio sformułowane pytanie, każdym zawodnikiem można wymiatać jeśli potrafi się nim grać. Jeśli chodzi Ci o zawodników do typowego "spamingu" (czyt. tanich zwycięstw), to oczywiście prym wiodą tutaj teleporterzy: Scorpion, Mileena, Smoke, Noob, Ermac. Grunt to grać jedną postacią i trenować do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Misiek kupuj postacie. Mysle nie pozalujesz jesli dalej wciaga cie MK i pogrywasz w niego reguralenie :>

@Puma tak jak @Misiek gadal. PRaktycznie kazda postacia mozna wymiatac takze wybor nalezy tylko do ciebie. Tu masz kanal jednego usera na YT ktory bardzo fajnie pokazuje jak roznymi postaciami mozna combosy nawalac :>

http://www.youtube.com/user/FTRHOODFRESH8984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak wpisuje się kombat kody?

Musisz odinstalować grę, skasować patche, wyczyścić płytkę i ogólnie sie pomodlić.

Spam Smoka daleko nikogo nie zaprowadzi. Teraz to już naprawdę trzeba umieć nim grać. Online zostali jużpraktycznie sami wymiatacze...więc radzę pooglądać sobie na yt jakieś walki, poczytaćrady, odwiedzić stronę testyourmight..... Generalnie, trzeba przysiąść na dłużej. Jak sie wejdzie od razu online, może się odechcieć grać niektórym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Misiek kupuj postacie. Mysle nie pozalujesz jesli dalej wciaga cie MK i pogrywasz w niego reguralenie :>

Puki jest jeszcze cień szansy, że MK Arcade pojawi się na pss (eur) to wstrzymam się z wydawaniem kasy z konta ;) A druga sprawa, że w Mortala pogrywam bardzo rzadko . . . a szczerze to ostatnio wcale :P na razie mam manię Guitar Hero i Frets On Fire xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że w tej sieci grają chyba same no live.......Nawet się ruszyć nie da tak spamują wszystkim hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że w tej sieci grają chyba same no live.......Nawet się ruszyć nie da tak spamują wszystkim hehe

nie jestem zadnym no-livem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probuje zawalczyc z 2 ukrytym wojownikiem, jest ta mapka z ksiezycem i mam pare pytan, moze ktos to ogarnial :)

1. Musi pojawic sie ten mikolaj na saniach czy bez niego tez zadziala?

2. Wiadomo kiedy sie pojawia mikolaj?

2. Czytalem, ze musze wygrac 2 rundy z flawless victory czyli jedna runde moge przegrac? czy musze rozegrac tylko 2 rundy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×