Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Panoeie na ile cenicie przygody w seri metal gear...???

W najnowszym PSXEXTREME w dziale okiem maniaka (str81)jest artykul o aukcji na e-bay zwiazanej z seria metal gear...

O to cytuje fragment

"...zestaw zawiera 22 sztuki softwareu-kazda gre z seri,jaka kiedykolwiek ukazala sie na konsolach wlacznie z wersjami limitowanymi i dodatkami typy Document of MGS.Poczawszy od Metal gear i Snakes Revenge,przez MG:ghost babel na GBC,bleecasta dla MGSa,Twin Snake dla GC,wszelkie oslony na PS2 oraz PSP (w tym digital graphic novel),MGS saga a skonczywszy na limitowanej wersji MGS:Guns of patriots.Co wazne kazda jedna sztuka zwyjatkiem ghost babel byla nowym fabrycznie zapakowanym egzemplarzem..."

Cena to 1500$,sadzicie ze dalibyscie tyle???Ja bym dal gdyby ktos wystawil to na allegro...za pare lat bedzie warte fortune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że q**** prawda, że będzie warte fortunę... weź takie super hiciory na PSXa które miały mieć zabójcze ceny za kilka lat.... i co? stoją pojedynczo za 70zł max. Może wyłącznie FFVII trzyma cenę i fason...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Myślę, że taka kolekcja jest bezcenna... Ach, jakbym chciał mieć coś takiego...

PS

Jak już zapewne wiecie, przechodzę grę tak, żeby zdobyć Hound Emblem i mam pytanie:

Które przedmioty oprócz Ration, Noodles i Regain liczą się do Life Recovery Items? Papierosy i Muna (ta roślinka, którą zdobywamy w Ameryce Południowej) też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To papierosy i roślinka leczą wogóle?... :/ no to mnie tym zaskoczyłeś, bo nigdy nie sprawdzałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet, tylko odnawiają Psyche. Ale chcę być pewny, że używając ich, nie zrąbie sobie save'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam,ale wejdz w item i wcisnij r1,przejdz do zakladki recovery i sprawdz czy fajki i zielsko(sic!)sa tam...jak nie to uzywaj.

H@des poszukaj pierwszych odslon MG i zobacz po ile sie cenia....oczywiscie allegro odpusc bo tam ich nie ma...

ps.zielska zawsze uzywaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... no dobra, może i macie rację z tymi cenami, ale zauważcie, że u nas gry, rarytasy, stoją marnie na aukcjach!... Sam FFVII stoi za dobrą cenę 140zł używany i zadbany, ale taki Tomb Raider 1, klasyka sama w sobie... 12ł... o serii już nie mówię bo można kupić już za 100zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec offtopow,piszemy tylko o mgs...latwo z jednego tematu wejsc w drugi a moderatorzy siwieja z zalamania.

Prawda jest taka ze kazdy indiwidualnie ceni niektore gry,ja MGS4 kolekcioner raz otworzylem,plytke do opakowania po cd a rezte zeby nie porsowac na polke.nawet figurki nie ruszylem...i chcialbym na allegro spotkac MGS2:S,MGS w takim stanie jezeli naewt mial bym przeplacic...ale nie ma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to aby nie było offa, to może ktoś podejmie się wyjaśnienia, bo nie załapałem tego jak narazie... co sie stało z Raiden'em w MGS4?... skąd u niego cyberciało?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź znajdziesz w Metal Gear Solid Database, ale też mogę napisać:

[span style=color:#000000;background:#000000]Po uratowaniu Sunny z rąk Patriotów, Raiden dał się złapać owej organizacji. Przenieśli oni go do Strefy 51, gdzie zmienili jego ciało w maszynę. Uciekł Patriotom dzięki pomocy Army of Paradise Lost (czyli grupy najemników, dowodzonej przez Evę).[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Raiden odbil corke Olgi(MGS2)musial wziasc udzial w kolejnym eksperymencie z seri *Perfect Soldier*gdzie wstawili mu egzoszkielekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, taki numer... własnie po MGS2 miałem niesmak do gościa, ale w MGS4 jego akcje mi sie spodobały!... w sumie to on taki 'metalowy' całkiem to nie jest:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - czy w sytuacji gdy FROG "siedzi" na ścianie, a ja strzelę do niego z usypiacza, w następstwie czego spada z wysokości na ziemię i się zabija - to liczy się to jako zabicie czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No niech sie pochwale

dsc01653jr0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratulejszyns

A ja mam pytanko... robiąc emblem 'Scarab' wg opisu stąd: LINK trzeba skoczyc w bok ponad 200x... Skakałem 240x używając wciśniętego L1+lewa gałka+guzik skoku ... i nie mam emblemu... więc możecie mi powiedzieć, co należy zrobić, jaka kombinacja klawiszy, aby dorwać ten emblem?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie trzeba było L1 trzymać...

@ZMU:

Gratulacje, może niedługo też zrobię Big Boss Emblem... Szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do scaraba potrzebne jest >100x roll (przewrót w przód).

Na zanzibarze troszkę namieszali.

Zamienili frog ze scarab. Z czego przy frog nie dodali, że liczy się też turlanie.

Scarab - Perform over 100 rolls

Frog - roll or jump to the side 200 times or more

(cyt z Piggyback Guide)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieks ludziska nie zycze nikomu akcji na motocyklu zobaczycie co sie wyrabia..

A co do tego scaraba to tak na gamefaq pisza ze scarab jest za 100 rollsow a frog za 2oo rolssow lub zanurkowan o ile to mieli na mysli piszac dive.Takze powinienes miec to i to skoro zrobiles 240 jedyne co mi przychodzi do glowy to ze moze o turlanie chodzi ale czy scarab sie turla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtwa...

No i co ja mam zrobić? Teraz to se pomieszałem, co i ile razy powinienem zrobić...

Najlepiej chyba jak wszystko zrobię po 400x:) Co do akcji na motocyklach to aż mnie ciary przechodzą, co to będzie... mi sprawia jedynie problem właśnie ta akcja + akcja z Mantisem, jak zasłania lalki Frogsami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambitne dziecko z Ciebie

Spokojnie 200 wystarczy. To jest max jaki jest wymagany przy emblematach. Powyżej 200 są tylko zabici przeciwnicy.

Na którym poziomie sprawiają Ci problem te etapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zaskocze... bo już na Solid Normal mam z tym problemy...

Ale zauważyłem to co mi się przytrafiło przy Uncharted: DF, że jak się czegoś nauczę to już nie próbuję innej drogi np, a w MGS4 jak podłapałem kilka broni to już po inne nie sięgam... np stun'ów nie używam, gazu zero no nic, jakby w grze nie było...

aktualnie po zdobyciu SolarGun latam i śmigam wszystkim w czapki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Qtwa...

No i co ja mam zrobić? Teraz to se pomieszałem, co i ile razy powinienem zrobić...

Najlepiej chyba jak wszystko zrobię po 400x:) Co do akcji na motocyklach to aż mnie ciary przechodzą, co to będzie... mi sprawia jedynie problem właśnie ta akcja + akcja z Mantisem, jak zasłania lalki Frogsami

No nawet sobie nie wyobrazasz co sie dzieje na tym motorze 3 sekundy i zgon wrecz wydaje sie ze nie da sie tego przejsc. Osobiscie uwazam ze troche przesadzili bo tego nie da sie obcykac do konca, 3 czesci ucieczki, moze polowe da rade ale jest pare momentow ,ktore poprostu musisz fuksem przejsc. Na mantiske jest sposob zeby frogsy lezaly od poczatku do konca bo bez tego to tez nie idzie wyrobic bo nie dosc ze zaczna strzelac to jeszcze mantis nozami rzuca meryl do cie strzela no masakra i jakby tego bylo malo to przed walka z nia masz jeszcze male starcie z haven troopers wlasnie , wiec jak nie rozwalisz ich perfectem to jeszcze ze zjechana energia bedziesz walczyl z mantis wiec polecam save. Ale tak jak mowie jest sposob i wtedy jest juz w miare martw sie lepiej o crying wolf bo tam nie ma sposobu za kazdym razem walka moze wygladac troche inaczej i znowu ukochane frogsy bo gdyby nie one to by byl luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, otóż to! Wszędzie Frogsy, a te są nieco bardziej wyczulone na Snake'a i z dosyć dalekiej odległości potrafią wyczaić że gdzieś się jest... a później tylko biegają. Gdyby nie one to walki z B&B byłyby nieco łatwiejsze...

Jaki to sposób na Tropersy jest przed walką z Mantisem aby nie wstały podczas samej walki z Mantisem? Jeśli się chce mieć emblem Big Boss to nie można ich zabić a nawet po zabiciu Mantis nimi manipuluje, wydaje mi się nawet że lepiej niż żywymi wersjami...

Tak więc, ja też zabieram się za Big Boss... zobaczymy jak mi pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×