Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, pogralem troche dluzej, i SPOILER

Sekcje Desmonda to cudo:) Podoba mi sie ten design, tkai Portalowy. Ale jak dobrze widze, to jest tylko jakies 5 portali, ostatni odblokowuje sie jak znajdziemy 30 fragmentow Animusa. Jest 100, jest jakis inny sens od zbierania ich dla trofeum, czy inne sekwencje odblokowuja sie pozniej? Prosze o szybka odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pogralem troche dluzej, i SPOILER

Sekcje Desmonda to cudo:) Podoba mi sie ten design, tkai Portalowy. Ale jak dobrze widze, to jest tylko jakies 5 portali, ostatni odblokowuje sie jak znajdziemy 30 fragmentow Animusa. Jest 100, jest jakis inny sens od zbierania ich dla trofeum, czy inne sekwencje odblokowuja sie pozniej? Prosze o szybka odpowiedz:)

mam kupić ale z racji braku napisów pl za granica wstrzymam sie do pobytu w PL, co do samego Desmonda i rewelacyjnych misji z nim, od razu powiem że Desmond położył całą serię, ... czytam recenzje i goście jednogłośnie mówią że Revelation jest przekombinowane fabularnie, dla mnie osobiście ten cały Animus mógłby nie istnieć, epoki i poszczególni bohaterowie bronią się sami, i tylko dla zwieńczenina trylogii o Ezio kupię. I pytanie, czy Reveelation to 50% Ezio - 25% Desmond i 25% ALtair?? i czy można grać po ukończeniu wątku fabularnego, jak w BHood i AC2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a mi sie podoba, IGn też:) Co do Revelations, Altaira jest tylko jakieś 5 misji po 10 minut, może więcej i ja o czymś nie wiem, ale wątpię. Desmond jest całkowicie opcjonalny, MUSISZ nim wejść do portalu czasami, ale nie musisz wykonywać tych 1 osobowych misji jak nie chcesz. Możesz grać wyłącznie Eziem i Altairem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam to normalne że wam nie działa zawartość. Musi ona pojawić się na PSN wtedy kody zaczną działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a mi sie podoba, IGn też:) Co do Revelations, Altaira jest tylko jakieś 5 misji po 10 minut, może więcej i ja o czymś nie wiem, ale wątpię. Desmond jest całkowicie opcjonalny, MUSISZ nim wejść do portalu czasami, ale nie musisz wykonywać tych 1 osobowych misji jak nie chcesz. Możesz grać wyłącznie Eziem i Altairem:)

ooo dzięki stary, uspokoiłes mnie :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę swoje kilka wynurzeń na temat AC:R.

Wczoraj pograłem dobre 5-6 godzin i... nie jestem powalony na kolana.

Może najpierw wymienię co mi się zdecydowanie podoba:

- szybkość free-runingu z hakiem

- muzyka (zwłaszcza początek - jest moc!)

- jakość filmików

- dorobienie fabuły w multi

- wielkość miasta

- bomby plus 2 ręce na bronie

Co do singleplayer'a zastrzeżeń za wiele nie mam - wiadomo mniej więcej czego się spodziewać. Na pewno trochę mnie zdziwiło i nie spodobało się

pościg plus "ciąganie" liny za wozem Leandrosa

[END]

to jest wg mnie czysta zrzynka z God of War'a (nawet wchodzenie na twierdzę Masjaf wygląda jak początek GoW'a 3).

Poziomy Desmonda to też nie jest coś za czym będę tęsknił po ukończeniu AC:R. Udziwniona forma przedstawienia jego przeszłości i samo przechodzenie ich to po prostu nuda [mogli zrobić między sekwencjami filmiki o Desmondzie, ale pewnie termin cisnął i lepiej było w biało-szaro-czarne kwadraty wepchnąć graczy i niech tam sobie słuchają wspominków przy okazji stawiając klocki ;) ].

Teraz coś co mnie najbardziej rozczarowało - multi mianowicie.

Tydzień temu kończyłem ponowne przechodzenie całej serii AC, w tym Brotherhooda i jego multi, więc mam świeże spojrzenie i porównanie. IMO zmiany w Rev są na niekorzyść (z wyjątkiem dodanie fabuły - o czym pisałem wyżej).

Czy naprawdę ktoś marzył o jakichś pierdołach typu avatary, ich edycja, emblematy, kolorki, wzorki itepe?

Rozwiązanie tematu zestawów, umiejętności i kredytów Abstergo też nie jest za ciekawe - po co psuć coś co jest dobre? Stare porzekadło "lepsze jest wrogiem dobrego" po raz kolejny triumfuje.

Namieszano też w trybach - mój ulubiony, a na pewno nie tylko mój, Ścigany jest teraz gorszy niż w AC:B. Polowanie (thanks God!) zostało praktycznie nietknięte.

Na taki mały plusik jeszcze tryb Opętanie mogę dodać - naprawdę ciekawy, choć trochę biegany tryb.

Graficznie również nie przypadło mi to do gustu - kolorowo, kwadratowo plus jakieś opcje jakbym miał sobie Facebook'a tam zrobić (co już mnie w BF3 mocno wkurzyło).

Czekam też na kupno umiejętności Teleportacja - ciekawe co to będzie i jak wpłynie to na grę.

Przepraszam jeśli brzmię jak zrzęda, ale jak do tej pory nie jestem "rozwalony grą" - tak jak było w AC, AC 2 i AC:B.

Ciekaw jestem co saintgb napisze, bo wczoraj widziałem, że łupał w Asasyna dłużej ode mnie :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież możesz kupić w PL sklepie przez internet i Ci wyślą bez problemu :)

no tak ale kupiłem wersje limitowaną i troche szkoda mi znowu wydać kasę na tą samą gre

ale jeżeli zakupie zwyczajnego AC:R w polskiej wersji, to bez problemu będe mógł użyc tych kodów z edycji kolekcjonerskiej nexus angielskie?j

Edytowane przez dejfson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem dzisiaj rano, oczywiście pozostało mi trochę misji gildii, wyzwań i tym podobnych pobocznych kwestii ale już jakieś pojęcia o grze mam.

Jaka mnie nachodzi po tym wszystkim konkluzja? Otóż jak dla mnie jest to najsłabsza część cyklu (co nie oznacz, że gra sama w sobie jest słaba). AC1 miało swoje niedociągnięcia ale było nowatorskie, AC2 poprawiło największe bolączki jedynki i dodało całkiem sporo fajnych opcji, BH wprowadził jak do tej pory najciekawsze zmiany (w tym multi), co za tym mamy nowego w Rev'ie? W sumie to nic. Oczywiście rozwiązania z poprzednich odsłon doczekały się po raz kolejny doszlifowania, ale ja oczekiwałem po raz kolejny nowego standardu, a tego nie dostajemy. Największym dla mnie problemem jest wyjątkowo słaba fabuła, wyglądająca jakby ktoś ją posklejał z niewykorzystanych dotąd pomysłów. Kolejnym minusem jest długość wątku głównego, który w rękach sprawnego gracza spokojnie może pęknąć w 6-7 godzin (przy totalnym olaniu wszelkich innych aktywności w grze), oczywiście wszelkie misje poboczne i wyzwania to spokojnie koło 10 godzin gry jednakowoż czuję jakiś niedosyt. W grze, o dziwo, brakuje trochę klimatu. Nie wiem czy jest to spowodowane muzyką, która mnie akurat nie przekonała czy może brakiem silnego motywu orientalnego, na który tak bardzo liczyłem, czy też może miałkością fabuły, ale wiem jedno, w tym względzie też jest gorzej niż dotychczas. O grafice nie ma co się specjalnie wypowiadać bo nie widzę większych zmian od AC2, jest nadal bardzo dobrze. Po tej części zostało mi boleśnie uświadomione jak ślepym zaułkiem całej serii był Desmond i Animus. Chyba każdy kto ukończy Rev'a i przynajmniej kilka sekwencji Desmonda przyzna mi rację, autorzy po prostu na siłę starają się teraz posklejać wszystkie wątki do kupy a efekt tego jest, hmmm.... średni? Na plus całej serii wyszłoby gdyby każda część opowiadała o zmaganiach Assassinów z Templariuszami w różnych epokach, po co mieszać w to wszystko koniec świata, czy motyw wielkiego spisku dziejowego z elementami religii? Może marudzę, ale nigdy do mnie ta warstwa fabularna AC nie trafiała. Kończąc moje narzekania pragnę zauważyć, że to wciąż jest Assassin's Creed. Aż tyle i tylko tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi akurat się fabułą Desmonda podoba, chcociaż jest cholernie pokręcona. Cośik szybko tą grę przeszedłęś, PS, długość BH była podobna. Co do fabuł -Ez-ia-, -nie -bę-d-ę- s-ie -wypowiadał bo dopiero na końcu 3 sekwencji jestem, ale naprawdę mam nadzieję, że dokończyli historię Ezia z honorem i epickością, która się jemu należy. Czy do każdej misji Altaria trzeba iść do kryjówki Asasynów i tam włączyć misję? Wkurza mnie to trochę, żę nie włącza się automatycznie, tylko jako mniej więcej misja poboczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi akurat się fabułą Desmonda podoba, chcociaż jest cholernie pokręcona. Cośik szybko tą grę przeszedłęś, PS, długość BH była podobna. Co do fabuł -Ez-ia-, -nie -bę-d-ę- s-ie -wypowiadał bo dopiero na końcu 3 sekwencji jestem, ale naprawdę mam nadzieję, że dokończyli historię Ezia z honorem i epickością, która się jemu należy. Czy do każdej misji Altaria trzeba iść do kryjówki Asasynów i tam włączyć misję? Wkurza mnie to trochę, żę nie włącza się automatycznie, tylko jako mniej więcej misja poboczna...

Grę mam od wtorku od godziny mniej więcej 18, zarywałem nocki, i grałem w każdej wolnej chwili (można? mooożna ;). Jeśli chodzi o misje Altaira to niestety tak to działa za każdym razem (no może nie "za każdym", ale niech to zostanie niespodzianką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech zostanie:P

Jak grałeś w każdą chwilę to cie nieźle gra wciągnęła:P A czy są jeszcze jakieś inne misje poboczne, bo ja tu tylko wyzwania i gildie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Koolka ma podobne odczucie.

Mogło Ubi odpocząć kilka miesięcy więcej albo z rok jeszcze i wtedy się brać do gry a tak walnęli szybko grę, która jest sequelem sequela.

Mimo, że uwielbiam serię AC i dla niej głównie mam konsolę to AC:R jest jak na razie bardziej rozczarowaniem niż pozytywnym zaskoczeniem.

Dzisiaj pewnie dokończę grę - może i zdążyłbym wczoraj, ale lecę na 100% i się bawię w poboczne. Oby koniec był wart początku historii z AC 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech zostanie:P

Jak grałeś w każdą chwilę to cie nieźle gra wciągnęła:P A czy są jeszcze jakieś inne misje poboczne, bo ja tu tylko wyzwania i gildie widzę...

Wciągnęła jak każda część AC ;) są jeszcze misje poszukiwania książek (mało udane w mojej opinii), i misje Piri Reisa (czy jakoś tak ale jego misji jeszcze nie ruszałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o trofeach w Rev?

1. Wydają się prostsze/porównywalne z tymi z AC2, który w opinii wielu jest jedną z najłatwiejszych pozycji do robienia platyny.

2. Takiej rozbieżności, jeśli idzie o skalę trudności w zdobywaniu trofeów, jak między multi Rev i Brother to chyba nie widziałem.

Padłem jak zobaczyłem prawie wszystkie zdobyte po ok. 30 minutach grania. 30 MINUTACH!

Hitem są te śmieszne trofki za "przerabianie" postaci, symboli itd. Chyba ukłon dla fanów Little Big Planet albo Simsów (nikogo nie obrażając ;) ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wasze opinie już czuję się zawiedziony. Liczyłem na mega-historię, epickie spotkanie Altaira i Ezio szczególnie po tych epickich trailerach a tu widzę, że klapa. :mellow:

Mogłem poczekać ten miesiąc i kupić taniej ale oczywiście nie wytrzymałem gdyż fanem asasyna jestem od pierwszej części. Ubi poszedł na łatwiznę i liczy (słusznie zresztą) na odcinanie kuponów od znanej marki. Jeszcze dzień-dwa i płyta zakręci się w moim napędzie.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wasze opinie już czuję się zawiedziony. Liczyłem na mega-historię, epickie spotkanie Altaira i Ezio szczególnie po tych epickich trailerach a tu widzę, że klapa. :mellow:.

Ależ żadna klapa! scare.gif Nic z tych rzeczy - to bardzo dobra gra. Po prostu nie jest już tak świeża jak poprzedniczki.

Mi do zakończenia zostały jeszcze trzy sekwencje i na razie podoba mi się jak się ta historia rozwija. Nie masz się czym martwić - to naprawdę dobry tytuł, ot nie pozbawiony wad jak każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalował Ktoś może już AC1 z płytki ACR ?

Trwa to niemozliwie długo - macie też podobny objaw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wasze opinie już czuję się zawiedziony. Liczyłem na mega-historię, epickie spotkanie Altaira i Ezio szczególnie po tych epickich trailerach a tu widzę, że klapa. :mellow:

Mogłem poczekać ten miesiąc i kupić taniej ale oczywiście nie wytrzymałem gdyż fanem asasyna jestem od pierwszej części. Ubi poszedł na łatwiznę i liczy (słusznie zresztą) na odcinanie kuponów od znanej marki. Jeszcze dzień-dwa i płyta zakręci się w moim napędzie.

Historia jest mega. Oczekiwales spotkania Ezio i Altaira? kiedy Ezio zyje w szesnastym a Altair zyl w dwunastym wieku?

Gra jest genialna. Jedyny minus to brak klasycznego openingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalował Ktoś może już AC1 z płytki ACR ?

Trwa to niemozliwie długo - macie też podobny objaw ?

Trochę to trwa, u mnie instalowało się ok 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwa, u mnie instalowało się ok 30 min.

No właśnie u mnie tez gdzieś tyle samo. Zastanawiam się tylko z czego to wynika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia jest mega. Oczekiwales spotkania Ezio i Altaira? kiedy Ezio zyje w szesnastym a Altair zyl w dwunastym wieku?

Na trailerze Ezio widział ducha Altaira w Masjafie. Oczekiwałem więc, że może dojść do ich spotkania. Myślałem, że Altair wyjawi jakąś tajemnicę/prawdę Ezio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi podoba się multi. W singla jakoś specjalnie nie grałem, choć na niego się właśnie się nastawiałem. Co do multi, brak kompasu w deathmatchu nie przeszkadza, wymaga to większego zaangażowania i większej uwagi na swoje poczynania. Coś czuję że multi będzie takim przerywnikiem pomiędzy partyjkami w skyrim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek_07 dużo się nie pomyliłeś ale szczegółów nie zdradzam.

A co do jakości tej część ja powiem tylko tyle: Nie raz spotkałem się z fanami którzy czekając na kolejną część a gdy wyszła to piszą/mówią że jest słaba bo niby jest słabsza od poprzedniej. Rewelacje to świetny tytuł, historia już od początku zaskakuje a to że i ta cześć jest w konwencji poprzedniej może trochę sprawiać wrażenie monotonii...

A jedynka instaluje się tak długo chyba dla tego że ma ponad 7GB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacje to świetny tytuł,

Revelations nie tłumaczy się na polski rewelacje, a objawienia. Poza tym się zgadzam, jest to dobry tytuł. Każdy komu podobały się poprzednie części, będzie i tu dobrze się bawił. Aby nie było tendencji spadkowej i w ostatniej części liczę na duże BUM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam pytanko otóz przeszedlem singla teraz gram sobie na multi i zauwazylem ze niektorzy maja wyglad Jokera z kad go wziasc?? I jeszcze jedno jak zdobyc prestiż?:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×