Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ten efekt jest chyba już od BF2 .

W 2142 taki efekt nie występuje, w dwójce też sobie nie przypominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moim zdaniem jest słaby ten efekt.

słaby , nie słaby, jak wspomniano - klimatu dodaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym pogral w 2142 na ps3 Tam zamiast tej ziarnistosci jest taki efekt zaklocenia obrazu a'la EMP. Poza tym takie fajne futurystyczne klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez czest gram

PSN tutaj

<---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam 2142 ..... to bubel w srod BF , BFV to byl BF ... ehhh polatal bym sobie moja krowka ( Mi-8 ) i wtedy domkow tu by w pierwszej minucie nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Neo zerknalem na twoj PSNid i chyba razem gralismy(taki zbieg okolicznosci) Jakis NoePL gral na serwie(i dobrze sobie radzil w czolgu), ale mysle nie jeden noe jest na tym swiecie ale postanowilem wysadzic mu czolg. Jak pomyslalem tak zrobilem Moze pamietasz sytuacje? Chyba ze to jednak nie ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noe nie Neo ..... lubie matrixa ale bez przesady . Mozliwe duzo osob probuje mnie wysadzic ale na szczescie nielicznym sie udaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no pomyleczka z nickiem A no schowal sie taki czolgiem za tymi budynkami pomiedzy pierwsza baza attacers'ow a defenderow i strzelal no to go zaszedlem od tylu i wysadzilem moze ty moze nie ty ale Boom bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe i o to chodzi w tej grze ... zeby myslec. To nie jest ot taki shooter i za to sie go kocha tak jak i cala serie bf ... no moze prawie cala:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noe ma rację serce BF'a to klanówki. Btw jak tam z Waszymi statsami? u mnie słabo, przez kamperów :/ ratio 939/599 (frag/śmierć)

Btw. Heli z Modern Combat był imo lepszy, tutaj takim skillowym helikopterem jest ten z działkiem (nie uciekniesz przede mną nawet do budynku :>)

No i ciekawe która mapa przejmie rolę Backstaba Co do tego efektu, to po prostu zakrywa niedoskonałości w grafice :> widzieliście screenshoty? tak powinno to wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez lipa :/ ale usprawiedliwiam sie tym ze ucze sie grac na padzie 3495/2170 i total score 57316 nie dam rady 14000000 do premiery XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2d, 13hr, 41min, 7sec

Od przejscia mojego klanu z BF2 na 2142 czekalem na godna kontynuacje serii ... i sie doczekalem ... do tego stopnia ze mi juz nawet pad nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad to wspaniała rzecz. Zresztą zareklamuje tutaj klan, który już jako tako nie istnieje, ale miałem zaszczyt zagrać w nim dwie klanówki :> to nie moje nagrania.

Ta gra to był ideał, nigdy do niego nie zrównają, mogą co najwyżej skopiować i to byłby świetny pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak sie chwalimy to co tam www.wilda.pl i proponuje zajrzec do osiagniec:P zreszta tag Wilda na swiatowej scenie BF jest bardzo dobrze rozpoznawany

A najleprzym Battlefieldem byl Vietnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, przy Ps2 powyżej wygranego summer laddera się nie da. Wilde chyba każdy zna, ot sponsorowany klan, jak wiele ;>

A najlepszym Bf'em był Battlefield 2: MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Odchodze z obecnej pracy w Srode i wlasnie sie dowiedzialem ze jako pozegnalny prezent od kolegow dostane preordera na BF:BC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh to masz odwrotna sytuacje od mojej... ja musze znalezc prace zeby miec kase na BF ...moglem poczekac do premiery i wtedy zrezygnowac ze starej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli zamawialiscie w ultimie kurierem, to dzis ja bedziecie miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z gram zamówiłem żeby nie płacić za kuriera 15 zł ;d. Pewnie sobie poczekam bo o ile mi wiadomo to gram wysyła po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już swoją kopię niestety z empiku za 239zł ale cóż.Szkoda że Psn nie działa i nie moge multiplayera wyprubować ale to może poczekać.Kurcze za dużo mam dobrych gierek a za mało czasu by w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ale to jest wersja PAL sprzedawana, czy NTSC ? Bo oficjalna premiera Bad Company w nas wypada w piątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to najnormalniejsza wersja PAL z polską instrukcją itd. W Ultimie też już mają chyba gre na półkach.Kupiona w złotych tarasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrował się ktoś na tej stronce? http://veteran.battlefield.com/ dodałem 2 gry (BF2, BF2:SF) i nic się nie dzieje po za pojawieniem się kolorowego loga tych gier. Wam to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProChaoS nie chce cię martwić ale musisz dodać 2 gry żeby dostać unlocka. EA/Dice nie traktuje SF ani żadnego innego dodatku jako oddzielnej gry. Ja np. dodałem 2142 i 2 bo tylko tyle kont pamiętałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×