Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

A propo Bad Company...kupiłem te grę na allegro i miała być PAL ale dostałem na region Azjatycki...myślicie, że będę mogł grać normalnie przez internet z europejczykami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie(i Panie??)Hmmm...strzelal ktos z Was snjperka o nazwie GOL??

Mi sie zdazylo, moze dlatego ze jeszcze innej pozadnej nie odblokowalem a wole jednostrzalowe.

Dlaczego pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
A propo Bad Company...kupiłem te grę na allegro i miała być PAL ale dostałem na region Azjatycki...myślicie, że będę mogł grać normalnie przez internet z europejczykami ?

bez problemu pytam poniewaz gram od jakiegos czasu i ani razu nie mialem do wyboru tej broni wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie albo trzy snajpy nie są jednostrzałówkami, to do Liquida Gdyby mi się chciało grać na zalagowanych serwerach, miałbym już wszystkie bronie, ale tak nie chce mi się skoczyć z 23 na 25 :/ btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam następny problem...jak gram przez internet to po 5 min. mi się rozłącza i pisze "connecting to game has been lost, please check your internet connetion and try again" (wiem co to znaczy ) ale tak za każdym razem...dodam, że jak gram przez interent w gta czy burnouta to wszytsko jest ok. a zasięg Wi-Fi mam na 50-60 % już kiedyś o tym pisałem jak grałem w demo tej gry ale myślalem, że to tylko przez demo a inni mi mówili, że to może dlatego, że SONY coś tam robi na PSStore ale teraz mam pełną wersje i to samo...POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60% to słabo, w mojej pokręconej teorii wychodzi, że im mniejszy sygnał tym gorszy przesył, a może serwery EA są tak pokrętnie zbudowane, że tego nie tolerują? postaraj się kablem przesyłać i zobacz różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta gra jest dobra + ale nic wiecej ,system zniszczen wcale nie jest taki super ultra a multi z tego co czytam to czesto nawala a przeciez to jest tytul w ktorym multi powinien byc pierwsza klasa przykro mi ale zostane przy cod 4 jeszcze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ta gra jest dobra + ale nic wiecej ,system zniszczen wcale nie jest taki super ultra a multi z tego co czytam to czesto nawala a przeciez to jest tytul w ktorym multi powinien byc pierwsza klasa przykro mi ale zostane przy cod 4 jeszcze:>

Będą mniejsze lagi . Ta gra jest na tyle specyficzna, że fani seri + niektóre osoby będą zachwyceni a dla reszty będzie to tylko dobra gra... ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będą mniejsze lagi . Ta gra jest na tyle specyficzna, że fani seri + niektóre osoby będą zachwyceni a dla reszty będzie to tylko dobra gra... ;d

fanów serii ograbili z conquesta Więc wcale nie jestem taki zachwycony, gdyby był ten tryb kupił bym od razu, a tak czekam aż będzie jakaś używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 % to słabo ? yyyy...kiedyś grałem w gta na 35% i wszytsko było ok... a przez kabel nie mogę ponieważ jest za krótki...a sygnał mi idzie z routera...mieszkam w domku i router mam na piętrze a PS3 na parterze i na drugim końcu domu ... Proszę POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dlatego między innymi czekam grając w Mass Effect i Resistanca na przemian grając w fife

@UP Napisz może do supportu EA, albo popatrz na ich forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że Conquest miał się pojawić "zaraz po premierze". Robią ludzi w wuja i to wielkiego. Pewnie za rok dostaniemy łatkę poprawiającą VOIP i listę serwerów, wsparcie dla klanów i jeszcze kilkanaście innych rzeczy.

Btw: Support nabrał wody w usta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FilipSsSsSsS: zalezy jaki masz net. Jezeli np. 6mb to i tak lapie ci z tego 60% czyli jakies 3,5mb. Do gry calkowicie wystarczy. Ja jeszcze mam 512kb neta - transfer 64kB i ps3 lapie mi 70% i nie mam lagow, nie rozlacza mnie. Ogolnie mowiec jest ok. To cos na konsoli lub routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie sledza watku w On-line:

Patch z nowym-starym trybem gry "Conquest" jest od dzis dostepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy da sie bindowac klawisze czy tylko tak jak w demie sztrzał pod R1, czy mozna zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jest 5 broni które można zdobyć np grając w demo. I czy te bronie można zdobyć nabijając w pełniaku 25 lvl? Bo inaczej się nie dałoby zdobyć już snajperki tej co można ją zdobyć zamawiąjąc pre ordera. Bardzo prosze o odpowiedź bo nie wiem czy kupić zwykłą wersję czy złotą w której są te bronie, a w zwykłej sam nie wiem jak to z nimi jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złotą, ale szczerze to badziewne są te 5 broni xD Tak można je zdobyć w 25lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli że nie muszę dopłacać do gold edition tylko nabije 25 lvl i już je mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa ani gold edition ani 25 lvl nie odblokowują tych broni co sie dostaje na nie kody np z pre ordera. Nie mam zamiaru bawić sie w głupie kody które i tak nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w demie że grafa nie jest taka czysta i przejrzysta, wygląda jakby niektóre piksele były czarne, takie jakby mrowienie czarnymi punktami, nie niewiem jak to opisać

Taka sytuacja ma miejsce w full wersji czy to jakieś niedociągnięcie mojego lcd, w innych grach niema to miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem w demie że grafa nie jest taka czysta i przejrzysta, wygląda jakby niektóre piksele były czarne, takie jakby mrowienie czarnymi punktami, nie niewiem jak to opisać

Taka sytuacja ma miejsce w full wersji czy to jakieś niedociągnięcie mojego lcd, w innych grach niema to miejsca.

to jest zamierzony efekt. W filmach wojennych często takie ziarno się spotyka, więc nie masz co się obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, ktorzy grali zarowno w BF:BD jak i sporo w CoD'a. Mianowicie, ktora gra ma lepszy multiplayer? Mam aktualnie CoD'a, ale nie wiem czy nie wymienic na Battlefielda. Czy gra sie lepiej? Jest lepsza rozrywka? Grafika taka sama czy moze lepsza? Czy jest odpowiednik challange lub prestige mode z Call of Duty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie cod znudził. mam bad company od piątku i gra się naprawde fajnie szkoda ze tylko 8 map i 2 tryby gry, ale mapy są duze i bardzo fajne. Tryby gry też świetne. Polecam gierke zwykle surowo oceniam gry ale bad company ma u mnie 8+/10, bardzo wciąga, grafika też ładna. Jak ci sie znudził cod to wymieniaj na bad company nie będziesz żałował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×