Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec roku to ma się ukazać Sith Edition - patch ma wyjść znacznie wcześniej...

Znacznie wczesniej czyli kiedy ^ ^ ? Bo tak uogolniajac to mamy juz 9 miesiac roku . Znasz moze przyblizona date?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to kwestia najbliższych dni. Wersja US już otrzymała patch (informacje o patchu masz tutaj - jeśli chcesz dokładną datę to śledź tamten wątek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie masz racje , usa juz ma trophies teraz pewnie pare dni trzeba poczekac na eu : ) - fajno! ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby tylko nie ociągali się tak z tym patchem, jak to było z dodatkiem Jedi Temple <_< Sporo trofeów do wbicia się szykuje i nareszcie będzie motywacja, aby zdobywać wszystkie holokrony i bajery, a w grze SW będzie to czysta przyjemność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby tylko nie ociągali się tak z tym patchem, jak to było z dodatkiem Jedi Temple <_< Sporo trofeów do wbicia się szykuje i nareszcie będzie motywacja, aby zdobywać wszystkie holokrony i bajery, a w grze SW będzie to czysta przyjemność ;)

Hmmm Michal a ten dodatek Jedi Temple to ocb? wyszedl juz jakis , bo jak tak to cos przegapilem ^ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA już jest.

U nas w przyszłym tygodniu i tyle w tym temacie.

Masz rację Michał, ja już zacieram rączki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam 23% pucharków ;P czysta frajda przechodzić grę po raz 3 ;D na najtrudniejszym poziomie ;] a teraz pytanie, mam wersję USA (wiem, że normalnie nie ale czy w tym wypadku) dodatki kupione na polskim psstore będą mi działaś z wersją usa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że u nas patch bedzie dostępny w czwartek :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam 23% pucharków ;P czysta frajda przechodzić grę po raz 3 ;D na najtrudniejszym poziomie ;] a teraz pytanie, mam wersję USA (wiem, że normalnie nie ale czy w tym wypadku) dodatki kupione na polskim psstore będą mi działaś z wersją usa?

Zacznijmy od tego, że na polskim pss nie ma dodatków :whistling: Zresztą nawet jakby były to by nie działały bo w drugą stronę jest to samo np. takie Jedi Temple które jest na US PSS nie jest kompatybilne z wersją EU TFU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że u nas patch bedzie dostępny w czwartek :thumbsup:

przy takich infach jakbys mogl podawac zrodlo byloby fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło ciągle to samo

A skąd oni wiedzą - nie mam pojęcia :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wuje jedne mogli dac patch wczesniej a tu juz koniec wakacji ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli przy okazji premiery rok temu to zrobić - obsługa trofeów już była i nic nie stało na przeszkodzie :down: Tym bardziej, że lista pucharków pewnie pokrywa się z achievementami z X360, więc jakiejś dodatkowej burzy mózgów nie musieli robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest już 8% :whistling:

Platynka bez DLC wpada, czy trzeba kupić wszystko co się da ? Bo w sumie pisze przy platynie, że trzeba skompletować 100% trofeów, ale podobno niektórzy już wymęczyli ją.

Szkoda, że w tym patchu chociaż troszkę nie dopracowali gry, bo wciąż bugi i chaos z tym zaznaczaniem celów występuje... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka bez DLC wpada, czy trzeba kupić wszystko co się da ? Bo w sumie pisze przy platynie, że trzeba skompletować 100% trofeów, ale podobno niektórzy już wymęczyli ją.

Jak widać nie trzeba : http://ps3trophycard.com/profile/Hakoom

Ja jednak poczekam na jakieś wieści dotyczące dodatków na polskim PSS bo 100% platyny w TFU będzie jednak ładniej wyglądać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie trofea w tej grze wpadają, w prologu 4 albo nawet 5 o ile pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i macie to czego chcieliście, następna dobra gra została spier......tentegesowana trofeami :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xklocku trofea były od razu więc skąd ten wniosek? Nadrabiają i bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xklocku trofea były od razu więc skąd ten wniosek? Nadrabiają i bardzo dobrze

Nie wdawaj się z nim w dyskusje bo to zagorzały przeciwnik trofeów. Lepiej powstrzymać ten offtop nim jeszcze na dobre się nie zaczął.

Edytowane przez Tarnorwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są, podobno, na PL Store. Najprawdopodobniej są na UK Store. NA PEWNO są na US i AUSTRALIAN STORE (z tego ostatniego ja mam)

Miłego PONOWNEGO wyrzynania tych bezbronnych stormtrooper'ów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są, podobno, na PL Store. Najprawdopodobniej są na UK Store. NA PEWNO są na US i AUSTRALIAN STORE (z tego ostatniego ja mam)

trofea pobierają się w formie patcha, nie ściąga się ich ze Store...

dopiero 4 % platyna dosyć trudna jest według mnie.

nie jest tak źle. Większość trofeów z tego co widzę to wpada bez problemu - trzeba tylko troszkę porozwalać wrogów mocami dla sreberek i spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×