Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

trofea pobierają się w formie patcha, nie ściąga się ich ze Store...

Uhhhh, sorry. Mój wielki, wielki błąd   :ninja:  Zanim się zorientowałem, skąd mam grę, załozyłem chyba 4 konta na różnych kontynentach. I mi sie pomieszało ze sklepami ;)  Więc sprostowanie:

Załóżcie konto w kraju, z którego macie grę, potem ją z tego konta/profilu uruchomcie. Patch się sam ściągnie.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć trofeum ''skywalker style'' , gdzie spotkać boba fett'a i Obi-Wana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć trofeum ''skywalker style'' , gdzie spotkać boba fett'a i Obi-Wana

w dodatku, który jeszcze nie jest dostępny do pobrania. Na Xbox Live już jest, u nas pewnie będzie w czwartek...mam nadzieję, bo na Jedi Temple czekamy do dziś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek widzialem na angielskim pss. natomiast ja nie jestem trophy whore i nie mam zamiaru platyny robic, ale poszedlem za trofeami i z tego co widze to jest dosc czasochlonna. 100 przeciwnikow tak, 100 tak a nastepne 100 tak... aha i za kazdy mrazem jak wlaczacie gre to wyskakuje vader i laduje trofea? aha i jest jeden trofik ktory odnosi sie do chada vadera :D hehe worst day shift manager :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zatem wracam do Universum SW (musze odpocząć od OVERLORD`a przed rozpoczęciem drugiej części).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy trofea za przechodzenie gry na poszczególnych poziomach trudności można załatwić po przejściu gry na najwyższym, tak jak to było w UNCHARTED (Przechodząc na hardzie dostaje się trofik za hard i 2 niższe).

Zastanawia mnie też kwestia trofeów za zabicie danej liczby istnień. Tzn. czy trzeba pokonać określoną liczbę np. Wookie`ch przy jednym podejściu, czy może to się jakoś sumuje (przejście danego fragentu kilkukrotnie)?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zatem wracam do Universum SW (musze odpocząć od OVERLORD`a przed rozpoczęciem drugiej części).

i słusznie, bo muszę przyznać, że gra przy drugim przejściu zyskuje. Co prawda bardziej zauważa się tonę bugów, ale też jeszcze więcej smaczków :thumbsup: A klimat ta gra ma unikalny - jeszcze żadna z SW nie była osadzona w tych mrocznych czasach, gdzie praktycznie nie było żadnej nadziei, żadnej pozytywnej ostoi, Republiki albo Zakonu stojącego za plecami.

Chociaż zauważa się też subtelne babole fabularne. np. Skoro na Raxus Prime była ważna Imperialna stocznia, to czemu nikt z Imperialnych nie zauważył odwzorowanej ze szczątków świątyni Jedi ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przejściu na wyższym poziomie, trofea za niższe automatycznie wpadają. A co do dodatków - pucharki z podstawy kończą się na tym, gdzie trzeba zabić 12 szturmowców na Kashyyyk ?

Wpadła platyna dzisiaj - prosta (oprócz Sith Master), ale irytująca, a trofea nastawione na głupi grind w większości :( 500 zabić przy użyciu każdej mocy ? Kto to wymyślał ?!? Dobrze, że jest prolog, Vader i Wookie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze na ile czasu gry starczy najnowszy dodatek - ten z Tatoine w nazwie xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przejściu na wyższym poziomie, trofea za niższe automatycznie wpadają. A co do dodatków - pucharki z podstawy kończą się na tym, gdzie trzeba zabić 12 szturmowców na Kashyyyk ?

Wpadła platyna dzisiaj - prosta (oprócz Sith Master), ale irytująca, a trofea nastawione na głupi grind w większości sad.gif 500 zabić przy użyciu każdej mocy ? Kto to wymyślał ?!? Dobrze, że jest prolog, Vader i Wookie wink.gif

Dzięki za info. ;)

Nie chwytam ostatniej części wypowiedzi. Co daje Vader i Wookie? Można ponabijać te liczby grając ciągle prolog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i słusznie, bo muszę przyznać, że gra przy drugim przejściu zyskuje. Co prawda bardziej zauważa się tonę bugów, ale też jeszcze więcej smaczków thumbsup.gif A klimat ta gra ma unikalny - jeszcze żadna z SW nie była osadzona w tych mrocznych czasach, gdzie praktycznie nie było żadnej nadziei, żadnej pozytywnej ostoi, Republiki albo Zakonu stojącego za plecami.

Chociaż zauważa się też subtelne babole fabularne. np. Skoro na Raxus Prime była ważna Imperialna stocznia, to czemu nikt z Imperialnych nie zauważył odwzorowanej ze szczątków świątyni Jedi ? whistling.gif

Prawda, wszystko to prawda i tylko prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwytam ostatniej części wypowiedzi. Co daje Vader i Wookie? Można ponabijać te liczby grając ciągle prolog?

W prologu jest taki bardzo miły checkpoint, gdzie respawnuje się po 300 Wookiech :thumbsup: Tylko Force Shield i Lightning nie może być tam nabite, bo Vader nie ma tych mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Było coś takiego. Dzięki za poradę. Ponabijam sobie kilka trofików. tongue.gif

Pytanie na koniec: czyli ubici przeciwnicy, nawet po śmierci bohatera są liczeni jako ubici, czy trzeba wymaganą liczbę wrogów powalić i przeżyć?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na koniec: czyli ubici przeciwnicy, nawet po śmierci bohatera są liczeni jako ubici, czy trzeba wymaganą liczbę wrogów powalić i przeżyć?

musi być po prostu na jednym savie. Na Kashyyyk najlepiej jest jak Wookie się skończą, nie iść dalej, tylko wczytać poziom od ostatniego checkpointu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. Dzis, bądź jutro się za to zabiorę.

Idzie całkiem nieźle. Mam jednak pytanie do tych, którzy mają już platynkę. Czy po ukończeniu gry i wybraniu odpowiednij misji mogę "dorobić" zaległe trofiki (np. 500 zabójstw po rzucie mieczem)?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja!!zastanawiam się czy musze przechodzić całą grę od nowa aby zdobyć trofeum SITH LORD i MASTER wras z misją Vadera?może wystarczy jak zmienie poziom i wczytam pierwszą misje ucznia (bez prologu) bez zmiany poziomu (zostanie on taki jaki był ustawiony przed wybraniem poziomu) zaliczy mi wtedy trofika?!pytam bo granie wymasterowaną postacią ułatwi troszke sprawe!!przsze o odp. w tej sprawie:)

p.s. jak zdobyć "LAUNCHED" trofeum?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie trofeów jest napisane, że nie można zmieniać poziomu trudności podczas gry, czyli new game i od samego Vaderowego początku trzeba grać.

Launched bardzo prosto można zrobić, bo kille do tego trofea nabijają się przy okazji używania kombosa Leaping Slam, czyli skaczesz do góry i atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko bo niby mozna wybrac inna droge zakonczenia gry ale ja tam moglem tylko imperatora bić , co trzeba zrobic aby zrobic trofy revange?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast iść bić Imperatora to zeskoczyć na dół, gdzie leży pokonany (aczkolwiek nie do końca) Vader...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za lol ja gre mam od lutego a oni dopiero teraz trofea dodali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia wpisywania kodów. Tzn. czy mogę zdobyć trofeum (za najwyższy poziom trudności) dając sobie bonusy np. nietykalność?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia wpisywania kodów. Tzn. czy mogę zdobyć trofeum (za najwyższy poziom trudności) dając sobie bonusy np. nietykalność?

przy wpisaniu jakiegokolwiek kodu trofea się wyłączają i save'y się nie nadpisują. Ale to jest zabugowana gra... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X-Klocku nie działają save`y, ale wpadają osiągnięcia, więc ciekawi mnie jak to wygląda w wypadku naszej konsoli. Sprawdzałeś to?

Dziś to sprawdziłem. Okazuje sie, że nie dostaje się trofików po wpisaniu niektórych kodów. Szkoda. Skończyłem grę na najniższym poziomie trudności i zdobyłem wszystkie możliwe pucharki, ale odpuszczę sobie przechodzenie jej na najwyższym, co dałoby mi 2 sreberka, złoto i platynę. Nie mam zamiaru się katować...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×